Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


ODC. 1069 Barbara i Lucjan proszą Budzyńską, by jeszcze nie wyjeżdżała z Grabiny. Ostatecznie Kolęda odwozi kobietę do domu. W drodze umawia się z matką Andrzeja na randkę. Tymczasem Olga zwierza się Jankowi, że poznała w klubie Mariusza, który najprawdopodobniej jest miłością jej życia. Z kolei Maria pyta Alę i Pawła, kiedy planują organizację ślubu. Na zachętę wręcza im wyjątkowy prezent: obrączki z jej pierwszego małżeństwa! Marcin kupuje działkę obok budowy, na której pracują jego robotnicy. Potem finansuje operację Waldka. Przeprowadzają ją Wojtek z Olkiem. W bistro pojawia się Stefan. Przebywa tam Jurek, który jest zaskoczony widokiem... ojca.

ODC. 1070 Janek podejrzewa, że Mariusz ma kryminalną przeszłość. Prosi Taro, by go nie wpuszczał go do lokalu. Maria zatrzymuje się na jedną noc u Pawła i Ali. Następnego dnia leci na ślub Małgosi. Rano Rogowska zostaje napadnięta przez dwóch złodziei, którzy kradną jej torebkę z portfelem i dokumentami. Ich łupem pada też telefon komórkowy, na którym Joasia - opiekunka Wojtka - nagrała wiadomość, że jej pracodawcy mieli wypadek na autostradzie i zostali przewiezieni do szpitala. Stan Łagody jest krytyczny. Nie wiadomo, czy przeżyje...

Tomek ponownie proponuje Agnieszce, by się do niego wprowadziła. Tymczasem Paulina zgadza się w końcu złożyć zeznania. Prosi, by w areszcie odwiedził ją Chodakowski. Przyznaje, że nadal jest w nim zakochana. Poza tym chce, by policjant jej przebaczył. Ala niepokoi się, że sąd zamierza rozpatrzyć wniosek Jerzego o przywrócenie praw rodzicielskich, a dopiero później prośbę Pawła o przysposobienie Basi. Przyparta do muru postanawia jak najszybciej załatwić ze Zduńskim wszystkie formalności związane z ich ślubem. Natomiast Basia chce zdawać do szkoły muzycznej i przygotowuje się do egzaminów. Pomaga jej dziadek Stefan, który przez lata był nauczycielem muzyki. Tymczasem Jurek przyjeżdża do bistro, by dać małej w prezencie rower. Dziewczynka jednak nie chce z nim nawet rozmawiać... "Barwy szczęścia"


ODC. 1140 Kamil oświadcza Agacie, że zrezygnował z zakonu, ponieważ ją kocha! Jerzy postanawia przeprowadzić się do Warszawy i podjąć tam pracę. Marlena pyta Bartka, czy chciałby mieć z nią dziecko. Alina oznajmia Kasi, że śniło jej się, że Ksawery został porwany.

ODC. 1141 Sabina i Kajtek rozmawiają z Władkiem przez komunikator internetowy. Cieślak opiekuje się Maćkiem w Kongo. Stan mężczyzny jest wciąż ciężki. Nadchodzi dzień wyjazdu Jerzego do Warszawy. Anna oznajmia rodzinie, że pojedzie razem z nim, by zorientować się, gdzie będzie mieszkał w stolicy. Do Fitness Klubu przychodzi Wiktoria z otyłą Andżeliką. Z kolei do Kasi dzwoni Klara. Jest zaniepokojona, że Ksawery od godziny dziwnie się zachowuje. Cały czas płacze...

ODC. 1142 Anna prosi Natalię, by miała oko na Jerzego. Artur martwi się o Martę i Ewę, ale Walawska oznajmia mu, że nie chce ochrony. Potem odwiedza komisariat i wręcza policjantowi wyniki śledztwa jego detektywa.

ODC. 1143 Artur postanawia wynająć Marcie i Ewie ochroniarza. W ATB mówi Dąbrowskiemu, że podejrzewa kogoś z jego firmy. Mikołaj spotyka się z Izą, która wyraźnie ma coś na sumieniu. Przypadkiem znajduje w jej torebce zawiniątko z białym proszkiem!

"Pierwsza miłość"


ODC. 1915 Artur chce pomóc w odnalezieniu Pawła. Marysia też zamierza lecieć do Peru. Samanta nie potrafi zaaklimatyzować się w Wadlewie. Daga przylatuje z Hiszpanii.

ODC. 1916 Artur ma problemy z żołądkiem. Rezygnuje z podróży. Mikser umawia się z Agnieszką na kawę. Dziewczyna go kokietuje.

ODC. 1917 Błażej nie ma pretensji do Miksera, że spotyka się z Agnieszką. Patrycja rezygnuje ze studiów.

ODC. 1918 Marysia dowiaduje się, że Paweł prawdopodobnie zginął w katastrofie w Peru...

"Na Wspólnej"


ODC. 1927 Igor boi się o życie Julki, dlatego postanawia wyjechać z nią z Polski. Naczelny namawia go na Hiszpanię. Tymczasem planom Nowaka sprzeciwiają się rodzice Magdy. Wojtek ma nadzieję, że Maria zrezygnuje z zabiegania o prawo jazdy, zwłaszcza że fatalnie wypadła na placu manewrowym. Olka spędza noc z Czerskim! Rodzicom mówi, że dzisiejszą noc spędzi u Dagmary.

ODC. 1928 Basia ma już dość napadów agresji Smolnego. Każe mu się wyprowadzić z jej mieszkania. Ludwika skarży się Rafałowi i Agnieszce, że Henryk próbował ją pobić. On jednak zaprzecza. Igor decyduje się na wyjazd do Madrytu. Nie daje się przekonać policji, która twierdzi, że lada dzień dopadną Czechowskiego. On jednak nie chce już więcej ryzykować. Ewa ma przeczucie, że już ich więcej nie zobaczy...

ODC. 1929 Basia przeżywa rozstanie z Krzysztofem. Nie ma pojęcia, jak powinna się zachować, gdy spotkają się w pracy. Tymczasem Smolny znika. Nie pojawia się w wydawnictwie, nie odbiera telefonów. Wieczorem przychodzi do mieszkania Basi. Wyznaje, że wczoraj zmarł mu ojciec! Wojtek namawia innego instruktora, by poprowadził za niego lekcję z Marią. Później Ziębowa z wyrzutem oświadcza mu, że nie życzy sobie, by ktoś inny uczył ją sztuki prowadzenia samochodu. Bogdan proponuje Joannie, żeby z nim zamieszkała. Tymczasem Agnieszka oświadcza Bergowi, że najprawdopodobniej zostanie uniewinniony.

ODC. 1930 Bogdan dowiaduje się, że Benek chce odwołać zeznania, którymi go obciążył. Berg jedzie do niego, by mu osobiście podziękować. Na miejscu znajduje jednak mężczyznę leżącego w kałuży krwi. Po chwili pojawia się też policja. Stróże prawa oskarżają go o brutalne pobicie... Ludwika przeprowadza się do Agnieszki i Rafała. Następnego wieczora wszczyna awanturę. Nazywa Agnieszkę prostytutką! Smolny wraca do Basi. Kuba jest załamany. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego matka dała się zmanipulować kochankowi. Brzozowska jednak próbuje wytłumaczyć synom, że Krzysztof przeżył osobistą tragedię, dlatego powinni mu wybaczyć. Daniel jednak uważa, że Smolny nigdy się nie zmieni...

ODC.147 Magda i Jerzy Mireccy proszą proboszcza o pomoc w trudnej sprawie rodzinnej. Ich syn, licealista Rafał, ma córkę Helenkę. Zdaniem Mireckich matka dziewczynki, nastoletnia Ola, powinna oddać ją do adopcji. Rodzice próbują zmusić Rafała, by przekonał dziewczynę do ich pomysłu. Grożą synowi, że nie będą już dawać mu pieniędzy. Szantażowany Rafał rozmawia z Olą, ona jednak nie chce oddać córki. Jerzy, ceniony prawnik, grozi jej procesem o odebranie praw rodzicielskich. Tymczasem na komendę zgłasza się pobita Paulina Bednarek. Oskarża księdza Mateusza o próbę gwałtu. Duchowny zostaje przesłuchany. Gdy sprawa trafia do prasy, Jerzy Mirecki proponuje Mateuszowi pomoc. W zamian żąda, by ksiądz przekonał Olę do adopcji.

"Trzynasty apostoł"

ODC.1, 2 Młody ksiądz Gabriel Antinori i psycholog Claudia Munari wspólnie badają tajemnice z pogranicza świata ducha i materii. Ich pierwsza sprawa dotyczy poznania natury tajemniczej siły, która sprawia, że sześcioletnie bliźniaczki lewitują.

"Galeria"

ODC.164 Wiktor i Róża wybierają się do galerii, by kupić stroje na wesele. Adam odwiedza siostrę, która powoli wraca do zdrowia w szpitalu.

ODC.165 Po długich oczekiwaniach Anita wraca do domu. Nie do końca może się oswoić ze zmianami, które zaszły podczas jej nieobecności.

ODC.166 Ula pomaga Jerzemu w przygotowaniach do sprawy rozwodowej. Ignacego niepokoi brak kontaktu z Wandą. Chce złożyć jej niezapowiedzianą wizytę w domu opieki.

ODC.167 Anita jest zdeterminowana, by jak najszybciej wrócić do pracy. Michał zbiera się na odwagę i wyznaje jej swoje uczucia.

"Chicago Fire"

ODC.20 Ratownicy pomagają mężczyźnie, na którego zawaliła się magazynowa półka. Podczas akcji Mills wykazuje się pomysłowością, ratując dzięki temu życie rannego. Do Dawson i Shay dołącza nowa sanitariuszka, Tara. W czasie interwencji okazuje się, że kobieta źle znosi widok krwi.

ODC.21 Severide jest przesłuchiwany przez komisję etyki w sprawie oskarżeń Tary o napaść seksualną. Strażacy interweniują przy wycieku groźnych substancji z uszkodzonej cysterny. Po raz kolejny odwagą i zaaganżowaniem wykazuje się Mills.

ODC.22 Do Bodena przyjeżdża z wizytą dwunastoletnia dziewczynka, którą uratował jako dziecko. Ratownicy otrzymują wezwanie do pożaru. Płonie klinika, w której pracuje Hallie. Casey szuka ukochanej w ogarniętym ogniem budynku.

"Moda na sukces"ODC.5989 Doktor Lewis informuje Nicka, że podejrzany punkt na jego płucach to nie rak. Wzruszony prezentem Justin deklaruje Donnie, że chciałby z nią i Marcusem stworzyć rodzinę.

ODC.5990 Stephanie nie ustaje w próbach przekonania Nicka do rzucenia palenia. Ostatecznie Marone wyrzuca pudełko cygar za burtę, deklarując, że skończył z nałogiem.

ODC.5991 Donna chwali się siostrom, że oświadczyła się Justinowi. Barber opowiada o nowościach Billowi. Spencer pomaga mu wybrać pierścionek zaręczynowy i mężczyzna wręcza go wzruszonej Logan.


"Na dobre i na złe"


ODC.562 Do szpitala na planowaną operację biodra trafia Hubert. Zabieg ma wykonać doktor Konica. Lekarz ma złe przeczucia, bo choć pacjent jest młody, poważnie choruje na serce. Konicę odwiedza teściowa, Irena. Kobieta pokazuje mu zdjęcia, na których widać go z Klaudią. Okazuje się, że Marta walczy o odzyskanie dzieci i wynajęła prywatnego detektywa, by udowodnić mężowi zdradę. Wiktoria i Adam zakładają fundację, która ma sfinansować terapię syna Leszka w Szwajcarii. Falkowicz dochodzi do wniosku, że podczas wybuchu w laboratorium on i Wawrzyniak ulegli poważnemu zatruciu. Obaj mogą umrzeć. Związek Oli i Przemka przechodzi kryzys. Młodej mamie nie powodzi się też w pracy. Okazuje się, że nie będzie mogła zrobić specjalizacji z ginekologii w Leśnej Górze.

"Sama słodycz"

ODC.13 Fryderyk informuje Martę, że chce sądowo ustalić częstotliwość widywania się ze Stasiem. Przyznaje również, że jest zazdrosny o Dziubka, bo wciąż bardzo ją kocha. Staś żali się Gosi, że nie ma wspólnych wspomnień z obojgiem rodziców. Nastrój chłopcu poprawia wizyta Oli i Marianny. Izabella, nie wiedząc o obecności fryzjerki, wyraża o niej niepochlebna opinię. Gosia próbuje ratować sytuację i wytłumaczyć zachowanie matki. Fryderyk natrafia na uczelni na Patrycję. Kobieta ma do niego mnóstwo pretensji. Dochodzi do awantury, którą słyszy przechodzący obok dziekan. Marianna ma spotkanie w sprawie pracy, które umówiła Gosia. Przed agencją modelek zauważa ją Tomasz. Rozpoznaje we fryzjerce swoją licealną miłość.

"Kamuflaż"ODC.8 Annie dostaje zadanie odbicia zakładników - członków rady nadzorczej firmy GG&E. Są oni przetrzymywani przez grupę ekoterrorystów, którzy żądają okupu. Sprawa jest poufna, gdyż jedną z zakładniczek jest agentka CIA szpiegująca od trzech lat prezesa firmy.

"W garniturach"

ODC.3 Spector reprezentuje wynalazcę, który zaprojektował telefon satelitarny mieszczący się w kieszeni. W jego imieniu ma złożyć wniosek o przyznanie patentu. Zleca to zadanie Mike’owi, który nie wie, jak to załatwić. W efekcie ktoś go uprzedza.

ODC.8 Wrzesień 1920 roku. W Downton Abbey odbywa się doroczny mecz krykieta. Crawley decyduje się wyjawić ukochanemu, dlaczego ostatnio unikała bliskich z nim kontaktów. Edith odkrywa, że redaktor gazety, z którym flirtuje, ma żonę.

ODC.11 Caroline obchodzi 18. urodziny. Elena, Bonnie i Matt organizują dla niej przyjęcie w dość nietypowym miejscu. Damon i Stefan zastanawiają się nad nowym sposobem podejścia Klausa. Mają różne koncepcje i dochodzi między nimi do konfliktu.

"Na linii strzału"

ODC.33 Pod opiekę Shannon i Manna trafia były mafioso i płatny zabójca, Dominic. Mary musi interweniować, gdyż nie układa mu się w nowym związku. Agentka obawia się, że zawiedziony w uczuciach mężczyzna może ponownie dopuścić się przestępstwa.

"Tożsamość szpiega"

ODC.1/13 Podczas akcji w Nigerii tajny agent Michael Westen dowiaduje się, że został zwolniony. Postanawia sprawdzić, z jakiego powodu. Tymczasem znajoma agentka ma dla niego zajęcie. Westen ma pomóc człowiekowi niesłusznie oskarżonemu o kradzież dzieł sztuki.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje