Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


Odc. 1065 Tomek wyznaje Agnieszce, że jego koszmar już się skończył i znów jest do wzięcia. Następnie dzwoni do Małgosi i prosi, by przywiozła do Polski Wojtusia i zostawiła go u niego na najbliższy rok. Nieoczekiwanie odwiedza go Michał. Prosi rywala, by nie żywił do niego urazy. Łagoda postanawia też odwiedzić grób ojca w Lipnicy. Przypadkowo spotyka Barbarę. Przy okazji zaprasza seniorkę na ślub córki! Mostowiakowa nie jest tym zachwycona, ale sugeruje, że na ślubie na pewno pojawi się Maria, która w tej sytuacji będzie reprezentowała całą rodzinę. Policjanci zatrzymują Paulinę Głowacką. Aresztowana nie chce zeznawać. Prosi o widzenie z Tomkiem...

Basia domyśla się, że Paweł chce oświadczyć się Ali. Daje mu do zrozumienia, że nie ma nic przeciwko temu. Ustala, że mężczyzna zamierza zaprosić ukochaną na romantyczną kolację, podczas której wręczy jej pierścionek zaręczynowy! Zawadzki dowiaduje się, że w bistro pojawi się inspektor Sanepidu. Olga sugeruje, że nasłał go na nich Jurek. Informuje też Janka, że umówiła się na randkę z laryngologiem...

Odc. 1066 Marta spotyka się z Budzyńską, której oświadcza, że Łukasz rozstał się z Zuzą. Z kolei Andrzej - w tajemnicy przed żoną - kolejny raz umawia się z Sonią. Oboje idą razem z dziećmi do kawiarni. Niestety, Marta ich na tym przyłapuje. Po powrocie do domu małżonkowie skaczą sobie do oczu...

Irek wyznaje Kindze, że boi się, iż Mirka będzie chciała z nim zerwać, jeśli nie zgodzi się na adopcję. Tymczasem Kwiatkowska odwiedza ośrodek adopcyjny, gdzie słyszy, że nigdy nie zrealizuje swojego marzenia... Kinga spotyka Lubińskiego. Sąsiad skarży się na ból brzucha. Twierdzi, iż żona go potajemnie podtruwa! Piotrek natomiast postanawia wybrać się z żoną na romantyczną kolację.

Wieczorem młodzi rodzice znów zostawiają dzieci pod opieką Beaty. Kilka godzin później do Zduńskich dzwoni Maria. Pyta, dlaczego na Deszczowej nie ma żywego ducha... Werner wciąż szuka nowego mieszkania. Umawia się z Anną na oglądanie kolejnego apartamentu. Monika żali się Piotrkowi, że Adam od kilku tygodni jej unika...

"Klan"


Odc. 2590 Grażynka opowiada koleżance, że musiała rozstać się z Arkadiuszem. Nie może zrozumieć, dlaczego nie chciał jej wcześniej powiedzieć o swoim wyjeździe. Zyta i Iza idą na lunch do ulubionej knajpki i przypadkowo spotykają Romę, która wyraźnie ich unika.

W sądzie Sława - czując wsparcie obecnej na sali Oli - oświadcza, że jej nowy kurator nakłaniał ją do składania fałszywych zeznań obciążających Lubiczównę! Elżbieta wraca ze spotkania stowarzyszenia farmaceutów. Opowiada Jerzemu o skardze, którą złożyła na nią Julia. Olka odwiedza ojca. Po wejściu do mieszkania z siatkami z zakupami widzi Pawła leżącego z głową na kolanach Wigi...

Odc. 2591 Lubicz próbuje wytłumaczyć córce, że z Wigą łączy go tylko przyjaźń. Olka jednak nie chce go słuchać... Ewa zauważa podły nastrój koleżanki. Domyśla się, że to nie z powodu wczorajszego tryumfu na sali sądowej. Iza nie rozumie, dlaczego Zyta zgodziła się na powrót Romy do spółki. Tymczasem Feliks ma pomysł na rozpoczęcie działalności jako coach. Odwiedza Rafalskiego i proponuje mu współpracę. Beata przekonuje Jacka, że Małgosia powinna się do niej przeprowadzić. Agnieszka dowiaduje się od siostry o romansie ich ojca.

Odc. 2592 Bożenka ustala, że Miłosz nie opłacił kilku ważnych rachunków, w tym za prąd. Paweł prosi Olę o spotkanie i rozmowę. Ola waha się, bo nie może sobie poradzić ze zdradą ojca. Nie jest gotowa, by wysłuchać Pawła. Elżbieta żali się Krzysztofowi na Julię. Małgosia opowiada Poli o zbliżającym się rozwodzie rodziców. Stasia i Jeremiasz mają nieoczekiwanych gości. Wiesław z Wandą oświadczają, że mieszkają razem. Rafalski przypomina Jaśkowi o terminie wykupu biżuterii z lombardu. Łysol zaprasza chłopaka na spotkanie, na którym jest też Ramona...

Odc. 2593 Jasiek nie wierzy, że Ramona usunęła ciążę! Małgosia wypytuje Jacka, dlaczego nie może mieszkać trochę u niego, trochę z mamą. Nie chce w sądzie wybierać między nim a Beatą. Ola spotyka byłego szefa. Mężczyzna tłumaczy jej, że są sobie przeznaczeni. Julia zarzuca Elżbiecie, że razem z mężem ją oszukali. Natomiast Wanda namawia Stasię na lekcje salsy. Bolek pyta syna, dlaczego nie wyjechali z Bożenką w podróż poślubną.

"Barwy szczęścia"


Odc. 1130 Justyna postanawia przygotować się do porodu. Prosi Norberta, by pojechał z nią i wybrał wózek dla dziecka. W pewnym momencie odchodzą jej wody. W pośpiechu jadą do szpitala... Położna informuje Norberta, że ma syna! Mówi mu też, że dziecko ma żółtaczkę patologiczną i potrzebuje transfuzji krwi. Niespodziewanie wychodzi na jaw, że wcześniak nie jest synem Daniela! Ola wyznaje Zofii, że marzy, by dała Krzysztofowi ostatnią szansę.

Odc. 1131 Lekarz uspokaja Norberta i Justynę, że z Borysem jest wszystko w porządku. Krzysztof idzie do kawiarni na spotkanie z Zofią. Kostek dziękuje Ludmile, że zgodziła się na udział w kolacji z szefem. W ostatniej chwili musi ją jednak odwołać, ponieważ Olenka jest chora.

Odc. 1132 Daniel zwierza się Sarze, że jest szczęśliwy, iż to nie on jest ojcem dziecka Justyny. Chowański daje Marcie demo Ernesta i prosi o pomoc w wypromowaniu jego muzyki.

Odc. 1133 Witek znajduje w salonie nieprzytomną Ninę. Dzwoni do Marka. Sabina nie zamierza puszczać Kajtka z Władkiem do Szwajcarii. Tymczasem Klara jest zła na Huberta za to, że spotkał się z Patrycją.

"Pierwsza miłość"


Odc. 1905 Zosia daje Arturowi do zrozumienia, że nie ma prawa jej kontrolować. Poza tym nie rozumie, dlaczego jest o nią zazdrosny, skoro podoba mu się Beata... Radek próbuje pogodzić się z odejściem Nikoli. Jedyną pamiątką, jaka mu po niej została, jest kredyt, za który wykupił dla jej matki salon Lucjana. Wszyscy w napięciu czekają na wyniki ekshumacji trumny Igora. Ku ich zaskoczeniu nie jest ona pusta, a w środku znajduje się jego obrączka ślubna.

Odc. 1906 Zosia odkrywa, co knują Beata i Filip względem Artura. Tymczasem Sabina spotyka się z Piotrem. Pyta go, dlaczego udaje, że jest Igorem. Piotr wszystkiemu zaprzecza. Przy okazji rzuca podejrzenia na Natana i Radka. Jest przekonany, że to im najbardziej zależy na tym, by Sabina mu nie ufała. Dominik obiecuje pomóc Patrycji zaistnieć w świecie mody.

Odc. 1907 Beata nie może pogodzić się, że nigdy już nie zdobędzie Artura. Filip prosi Kingę, by zatrudniła go w swoim klubie fitness. Natan jest coraz bardziej zazdrosny o Piotra.

Odc. 1908 Filip rozpoczyna pracę na stanowisku konserwatora w kamienicy. Natomiast Radek rozmawia z Jowitą o Patrycji. Grażyna powoli przekonuje się, że stan psychiczny Sabiny tylko się pogorszył...

"Na Wspólnej"


Odc. 1919 Igor spotyka się z Czechowskim. Właściciel nie przyznaje się do udziału w morderstwie pani Dudy. Kamienicznik najpierw straszy Nowaka, a potem nasyła na niego dwóch zbirów! Iza organizuje grilla, na którego jednak nie zaprasza sołtysa. Adam wyjeżdża na kolejną delegację. Wieczorem Maciek czeka na Weronikę z kolacją. Proponuje lampkę wina. Potem zaczyna całować swoją pracodawczynię...

Odc. 1920 Marta przyłapuje Pawła w sytuacji intymnej z Kają. Postanawia się z nim rozstać! Ludwika zamawia z telesprzedaży produkty za ponad trzy tysiące złotych. Damian i Żaneta nie mają dowodów, że to Krupski zmusił Zosię do upozorowania próby gwałtu. Odwiedzają dziewczynę, by podstępem zmusić ją do złożenia zeznać obciążających senatora...

Odc. 1921 Paweł wyznaje Marcie miłość i prosi, by do niego wróciła. Iza walczy o odwołanie sołtysa. Chce, by zastąpił go Jerzy! Ola mówi Czerskiemu, że nie chce być tylko jego kochanką.

Odc. 1922 Policjanci nie potrafią wytropić sprawców pobicia Igora. Śledczy są jednak pewni, że stoi za tym Czechowski. Radzą Nowakowi, by na jakiś czas wyjechał... Ola poznaje Amelkę, córeczkę Mariusza. Maciek prosi Weronikę o wybaczenie. 

"Ojciec Mateusz"

Odc.145 Ksiądz próbuje pomóc Tani, byłej gospodyni rodziny Bogdana Wiślickiego. Kobieta przychodzi na plebanię i żali się, że została zwolniona pod zarzutem kradzieży. Mateusz odwiedza jej pracodawców, aby wyjaśnić tę sprawę. W salonie znajduje zwłoki żony Bogdana, Ewy.

Okazuje się, że z domu skradziono cenną biżuterię. Gdy w torebce Tani policja znajduje cztery tysiące złotych, kobieta trafia do aresztu. Mateusz dowiaduje się od podejrzanej, że pieniądze otrzymała w ramach odprawy, a z domu Wiślickich od pewnego czasu ginęły różne przedmioty. Podczas wizyty w sklepie z używaną odzieżą duchowny dostrzega w gablocie z biżuterią naszyjnik Ewy, który widział u niej podczas przyjęcia jej męża. Policja wpada na trop córki Wiślickiego, Pauliny.

"To nie koniec świata!"


Odc.25 Ulka umawia się z Klaudiuszem i prosi go o pomoc w napisaniu tekstu do ślubnych zaproszeń. Pisarz próbuje ją uwieść, proponując, aby za pracę zapłaciła mu w naturze. Blanka podbija serce Janusza. Mężczyzna kupuje jej motocykl.

"Przyjaciółki"


Odc.38 Gruszewska zauważa, że Zuza dziwnie się zachowuje. Podejrzewa, że przyjaciółka jest w ciąży. Patrycja potwierdza jej przypuszczenia. Obie wiedzą, że Markiewicz nie urodzi dziecka. W tym czasie ich koleżanka ustala już termin aborcji.

"Prawo Agaty"


Odc.12 Agata postanawia zgłosić zaginięcie Huberta na policję. Okazuje się, że w odnalezionym samochodzie jej kolegi z ProSpecrum brakuje pendrive’a z dowodami dotyczącymi podpalenia fabryki. Tymczasem Okońska informuje Przybysz, kto dokonał kradzieży auta. Dorota pomaga Agacie w prowadzeniu sprawy dotyczącej odszkodowań dla pracowników fabryki.

Niespodziewanie w trakcie procesu wychodzą na jaw nowe, zaskakujące fakty. Przybysz ma podstawy do podejrzeń, że ktoś nią manipuluje. Ojciec prawniczki Andrzej zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo córki. Mężczyzna prosi o pomoc Dębskiego. Adwokat dociera do bardzo ważnego nagrania, które może wskazać zabójcę Biłgorajskiego. Postanawia pokazać zdobyty materiał Agacie.

"Moda na sukces"

Odc.5981 W czasie konferencji prasowej w Paryżu Brooke i Thomas dementują plotki o romansie. Taylor zwierza się Stephanie ze swoich obaw i błaga ją, by pomogła jej chronić syna. Seniorka stara się ją uspokoić.

Odc.5982 Oliver dowiaduje się, że Amber spędziła noc z Liamem. Moore próbuje powiedzieć mu o ciąży, ale nie pozwala jej na to Tawny. Później Amber mówi matce, żeby trzymała się od niej z daleka.

Odc.5983 Ridge rozmawia ze Stephanie o problemach Taylor. Potem seniorka rodu udaje się do kawiarni Dayzee. Dowiaduje się, że lokal cieszy się dużym powodzeniem.

"Na dobre i na złe"


Odc.560 Doktor Tretter chce, aby Wiktoria objęła stanowisko ordynatora chirurgii w Leśnej Górze. Doktor Consalida wpada na pomysł, jak poznać skład i działanie leku Falkowicza. Kontaktuje się z byłą żoną profesora Wandą, której sugeruje, że ma dobrą okazję, aby zemścić się na swoim eks.

W szpitalu pod opiekę Wiktorii trafia chory na nerki mężczyzna. Lekarka przekonuje jego syna, by został dawcą. Radwan wciąż prześladuje Hanę w pracy. W końcu mówi lekarce wprost, że nie wyobraża sobie ich dalszej współpracy. Chora na nowotwór Alina prosi doktora Gawryłę, by ją zoperował. Zabieg jest ryzykowny i może zakończyć się śmiercią pacjentki. Piotr chce skonsultować się z Haną. Lena namawia Latoszka, by poddał się operacji kręgosłupa.

"Sama słodycz"

Odc.11 Izabella wyjawia córce, że spotyka się z Benedyktem. Janinka zaczyna interesować się Wiktorem. Sylwia spotyka się z Marianną. Psychoterapeutka broni Fryderyka i poleca kobiecie prawnika, który pomoże jej w sądowej batalii o opiekę nad Olą.

"Świat według Kiepskich"


Odc.443 Życiowe perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających we Wrocławiu w kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Ferdynand i Halinka jedzą kolację, oddając się przy tym jednej ze swoich ulubionych czynności - oglądaniu telewizji. Błogie rodzinne chwile zakłóca niespodziewany komunikat o lądowaniu statku kosmicznego, mającego na pokładzie przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji.

Rodzina rozważa, jak powinna zachować się w tak poważnej sytuacji. Niebawem do Kiepskich dołączają sąsiedzi, Paździochowie i Arnold Boczek. Wszyscy zastanawiają się, czy są w stanie stawić czoło obcym, jeśli ci zdecydują się przypuścić atak. Pomysły postanawiają zaczerpnąć z oglądanych przez lata filmów science fiction.

"The Following"


Odc.14 Ryan, Parker i Weston przygotowują się do ataku na rezydencję fanatyków. Joe jednak postanawia zrealizować swój plan, którego celem jest zlikwidowanie Claire. Wyznawcy kultu sieją spustoszenie w Havenport. Mieszkańców ogarnia panika.

"Zagadki umysłu"


Odc.13 (ostatni) W trakcie obrad nad złym stanem finansowym placówki do kliniki wdziera się uzbrojony mężczyzna, który bierze lekarzy na zakładników. Szaleniec uważa samego siebie za wilkołaka. Doktor Gallagher musi wykorzystać swoją wiedzę, aby uratować siebie i kolegów.

"Kamuflaż"

Odc.6 CIA podejrzewa, że Białorusini prowadzą na swoim terenie nielegalną działalność. Annie i Reva zostają wysłane do Puszczy Białowieskiej, aby rozmieścić tam tajne kamery. Obie agentki chwyta jednak miejscowa policja. Na ratunek wyrusza z Berlina Jai.

"Terminator: Kroniki Sary Connor"
Odc.8
Znaleziony czip jest kluczem do odkrycia nowego przedsięwzięcia Skynetu - skomputeryzowanego systemu zarządzania ruchem drogowym. Sara chce zniszczyć oprogramowanie. To kolejny sposób, by nie dopuścić do zaistnienia Skynetu w przyszłości.

"Na linii strzału"


Odc.31 Agent ATF budzi się z trzyletniej śpiączki. Dowiaduje się, że ma zeznawać przeciwko handlarzowi narkotyków, który go postrzelił. Jako świadek trafia pod opiekę agentów Shannon i Manna. Wbrew ich zakazom próbuje nawiązać kontakt ze swoją dawną dziewczyną.

"Agenci NCIS: Los Angeles"


Odc.19 Ekipa Sama Hanny otrzymuje informacje, że pewien wenezuelski polityk może być celem planowanego zamachu. Śledztwo w tej sprawie uzależnione jest jednak od poszukiwań dowódcy wywiadu wojskowego, który został uznany za zaginionego.

"W garniturach"


Odc.1/13 Genialny Mike Ross zostaje przyjęty do pracy w prestiżowej kancelarii jako współpracownik Harveya Spectera. Pierwszą sprawą nowicjusza jest oskarżenie prezesa dużej spółki o molestowanie seksualne swojej podwładnej.

"Downton Abbey"


Odc.6 Daisy nie podoba się zainteresowanie Alfreda Ivy. Wkrótce dziewczyna otrzymuje propozycję od Masona, który chce uczynić ją jedyną spadkobierczynią swojego majątku. Mężczyzna stara się nakłonić Daisy, aby przeniosła się do niego na farmę.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje