Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1058 Werner nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć serce Anny. Prosi Gruszyńską, by pomogła mu w wyborze nowego mieszkania. Kobieta jednak stawia sprawę jasno - nigdy się z nim nie prześpi! Gdy jednak następnego dnia musi spędzić cały dzień w łóżku, ponieważ złapała groźnego wirusa, nie jest już tak stanowcza. Zauważa bowiem, że Adam potrafi być troskliwy i opiekuńczy. Nie warto go więc pochopnie skreślać... Następnego dnia okazuje się, że jej kawiarnia jest na skraju bankructwa. Aby przedłużyć jej egzystencję, właścicielka musi poprosić Wernera o pożyczkę. Ewa z Markiem pozwalają synom, by wyjątkowo opuścili jeden dzień szkoły. Mówią im, że okazja jest wyjątkowa, ponieważ postanowili się pobrać! Następnie Mostowiak zwraca się do ojca narzeczonej, by zgodził się ofiarować mu rękę córki. Kolęda jest wniebowzięty! Z wrażenia upuszcza na ziemię butelkę, którą otrzymał w prezencie od przyszłego zięcia. Następnie młoda para udaje się do Barbary i Lucjana, którzy także powinni dowiedzieć się o zaręczynach. Przy okazji matka pyta Marka, czy prawdą jest, że zamierza otworzyć sex shop. Mostowiak jednak zaprzecza... Następnego dnia Kris prosi Ewę o ostatnie spotkanie przed jego powrotem do Irlandii. Oznajmia niedoszłej podopiecznej, że stracił dla niej głowę. Ona w ramach rewanżu pokazuje mu pierścionek zaręczynowy, który dostała od Marka. Natomiast Mateusz z Antkiem, którzy zdołali ochłonąć po rozmowie z rodzicami, mają nowy pomysł na biznes. Tym razem planują namówić lokalnego sołtysa, by ogłosił konkurs na najładniej oświetlony świąteczny ogród. Dochodzą do wniosku, że ozdobią dom Anetki. Niestety, podczas zabawy z koleżanką sztucznymi ogniami, podpalają niechcący jej ogród. W efekcie wracają do domu eskortowani przez wściekłego ojca dziewczynki, który żąda od Ewy i Marka finansowej rekompensaty!

"Klan"


odc. 2576 Po nocy poślubnej Bożenka i Miłosz oglądają zdjęcia na ekranie laptopa. Postanawiają co roku odnawiać swoją przysięgę małżeńską. Arkadiusz odprowadza Grażynkę do domu po weselu. Kolejny raz wraca do tematu ich wspólnego życia. Ona jednak nie jest gotowa na aż tak radykalną zmianę swojego życia. Z kolei Ola ma coraz bardziej dość swojej pracy. Boi się do niej chodzić, bo spotyka w niej szefa, który domaga się natarczywie realizacji obietnic, które ostatnio mu złożyła. Ze swoich problemów zwierza się... Norbertowi, który obiecuje, że jej pomoże. Paweł decyduje się na zerwanie z Wigą. Tłumaczy przyjaciółce, że ich romans musi się skończyć, ponieważ lada dzień do Polski wróci Krystyna. Jasiek przekonuje Ramonę, że zdobędzie pieniądze, które winna jest szantażyście. Odda do lombardu starą biżuterię Beaty!

odc. 2577 Jasiek jest przekonany, że matka zauważy brak rodzinnych błyskotek. Na szczęście Beata nie zagląda do szkatułki... Grażyna i Kasia wychodzą z mieszkania. Maciek zostaje na kilka godzin sam. Po powrocie okazuje się, że chłopak zniknął! Po kilku godzinach do roztrzęsionej Grażynki dzwoni lekarz ze szpitala psychiatrycznego, w którym ostatnio przebywał jej syn. Oznajmia, że Maciek nie dość, że się u nich zjawił, to jeszcze zorganizował imprezę dla swoich przyjaciół! Tymczasem Bożenka z Kamilą rozmawiają na temat wad i zalet małżeństwa. W pewnym momencie zauważają Martę w towarzystwie malarza bez rąk. Wieczorem Bożenka opowiada o tym Miłoszowi. Paweł zwierza się Elżbiecie, że właśnie zakończył romans z Wigą. Siostra radzi mu, by się od wszystkiego odciął i wyjechał z kraju...

odc. 2578 Grażynka prosi Maćka, by dzisiaj nigdzie sam nie wychodził. Chłopak jednak informuje, że nie może jej tego obiecać, ponieważ strasznie tęskni za Iwonką. Miłosz postanawia rozmówić się z Martą, bo podejrzewa, że chce ona zrobić film według jego scenariusza i pomysłu, ale bez udziału chłopaka! Do gabinetu Oli zagląda jej szef. Jasno daje do zrozumienia, że czeka aż dziewczyna wywiąże się ze swojej deklaracji. Ola ucieka z pokoju. Na korytarzu spotyka Norberta... Zyta opowiada Izie o wywiadzie, którego udzieliła Roma o ich Akademii Niemowlaka.

"Barwy szczęścia"


odc. 1111 Nina wraca do kraju. Marek zauważa, że kobieta go unika. W pubie Kostka klienci narzekają na wódkę. Sugerują Wiktorowi i Sylwii, że pub powinien zmienić dostawcę alkoholi.Kaśka z Martą zastanawiają się, co robić z Wiśniewskim...

odc. 1112 Górka decyduje się na szczerą rozmowę z Wiśniewskim. Mężczyzna opowiada jej, że stracił pracę, ponieważ zachorował. Potem pracował tylko dorywczo i dlatego nie ma pieniędzy na czynsz. Kaśka załatwia mu tymczasową posadę u Marii. Klara informuje Huberta, że ma duże szanse na otrzymanie dotacji z funduszu unijnego. Po rozmowie z Wiesią psycholożka jest pewna, że nastolatka wszystko zmyśliła...

odc. 1113 Teresa nawiązuje kontakt z blogerką, która na swojej stronie zamieszcza przepisy kulinarne. Do Marty dzwoni Zosia, jej była asystentka w G&G. Żali się, że nie ma pracy. Artur postanawia zatrudnić ją u siebie.

odc. 1114 Nina wyznaje Markowi, że nie wróci już z synem do Austrii. Wolfgang ma kochankę! Natomiast Magda dowiaduje się od Anny, że nie może jej zatrudnić na stałe. Zosia dziękuje Marcie za pomoc w znalezieniu zajęcia.

"Pierwsza miłość"


odc. 1885 Grzegorz wpada niezapowiedziany do mieszkania Błażeja. Zastaje w nim istne pobojowisko. Nie przyjmuje tłumaczeń syna, który obwinia za wszystko Asię. Natan opowiada Mikserowi o swoich spostrzeżeniach, dotyczących Sabiny i Piotra. Natomiast w Wadlewie zjawiają się rodzice Bartka. Mają dla niego propozycję nie do odrzucenia. Sąd uniewinnia Olgierda!

odc. 1886 Mikser jest przekonany, że Kaczmarczyk będzie chciał się zemścić na ludziach, którzy pomogli policji zamknąć go w więzieniu. Tymczasem Olgierd omawia plan działania na najbliższe miesiące. Spotkanie przerywa wizyta Zubera i Januszko. Emilka i Bartek rozważają możliwość wyjazdu na Borneo.

odc. 1887 Olgierd i Sabina spotykają się przy grobie Igora. Kaczmarczyk chce wiedzieć, dlaczego ojciec zmusił ją do wizyty w więzieniu, i po co kazał odgrywać przedstawienie z sobowtórem Igora. Aleks donosi Wiktorowi o rzekomych planach Pałkowskiej i Filipowej. Agata informuje Piotra, że Olgierd chce go poznać.

odc. 1888 Tamara przyjeżdża do Wrocławia. Marysia prosi Artura, by załatwił dla Aleksa fałszywy paszport. Natan postanawia osobiście poznać Piotra. Olgierd spotyka się z Piotrem. Nadmiar emocji sprawia, że traci oddech i pada bez czucia na podłogę...

"Na Wspólnej"


odc. 1904 Zosia przekonuje Cieślika, by wyraził zgodę na wspólny wyjazd na kongres do Wrocławia. Wieczorem prosi Damiana, by na chwilę przyszedł do jej pokoju. Po chwili staje przed nim... naga! Ola przyłapuje rano Czerskiego śpiącego w kancelarii. Bawi ją widok szefa, który zakłopotany stara się błyskawicznie odświeżyć i przebrać. W trakcie jego porannej toalety przychodzi Agnieszka... Roman kończy remont studia nagraniowego Wujka Samo Zło. Przy okazji wychodzi na jaw, że raper jest bankrutem.

odc. 1905 Zuza denerwuje się przed decydującą rozprawą adopcyjną. Obawia się, że w sądzie wyjdzie na jaw, że jest nosicielką wirusa HIV. Ola dostaje sms-a od Czerskiego. Szef życzy jej powodzenia na egzaminie, który zdaje na piątkę. Potem jedzie do kancelarii, by pochwalić się sukcesem... Maria z wnukami odwiedza Bogdana w areszcie. Opowiada mu, że Joanna tęskni za nim i wierzy w jego niewinność.

odc. 1906 Krupski jest wściekły na Zosię, że nie uwiodła Cieślika. Tymczasem Damian wręcza Lipskiej wypowiedzenie. Po chwili dziewczyna rozdziera na sobie ubranie, po czym wybiega z jego biura krzycząc, że senator próbował ją zgwałcić! Później Damian próbuje wyjaśnić Monice, że Zosia chce go wrobić. Bogdan wychodzi z aresztu. Prosi Benka, by zmienił zeznania.

"To nie koniec świata!"odc.21 Podczas rozmowy z Adamem Anka dowiaduje się, że powinna poddać się operacji. Obecnie jej kręgosłup narażony jest na ucisk, który zagraża jej sprawności. Paweł, nie znając sytuacji, urządza ukochanej scenę zazdrości, a Kamila serwuje kolejny stres. Nie mogąc pogodzić się z odrzuceniem, mówi Szostakowskiej o upojnej nocy spędzonej z Anuszkiewiczem. Tymczasem Ula zaprzyjaźnia się z Blanką. Darek robi wszystko, by otoczyć córkę opieką. Zoltan nachodzi przyjaciółkę Anki w sklepie. Przestraszona kobieta wyrzuca go na ulicę.

"Przyjaciółki"odc.34 Stefa przyjeżdża na chemioterapię. Od jej lekarki Zuza dowiaduje się, że stan matki jest krytyczny. Dorota podrzuca Indze listy dla Andrzeja. Kobiety spotykają się na podwórku. Zauważają Szymona. Dorota zakłada się z Gruszewską, że w ciągu dziesięciu minut go poderwie. Wracając ze sklepu Anka zauważa Radka, który naprawia bramę. Zaprasza go na kawę. Nie wie, że mężczyznę wynajął Paweł. Woła synów na śniadanie, podczas którego bliźniacy wciąż się kłócą. W końcu Franek popycha Stasia, ten spada ze schodów i traci przytomność.

"Prawo Agaty"odc.8 Agata przygotowuje się do balu adwokatów. Odwiedza ją Hubert. Dębski mówi mu, że nie chce go widzieć ani w kancelarii, ani z Agatą. Napięcie nie opuszcza go nawet podczas balu. Okazuje się, że w sprawę fabryki zamieszana jest córka Nawrockiego.

"Moda na sukces"

odc.5965 Hope opowiada matce, że Bill nie chce, by pojawiła się na przyjęciu u boku jego syna. Brooke radzi jej, by nie pozwoliła Spencerowi zniszczyć jej związku z Liamem.

odc.5966 Trwa przyjęcie na cześć Liama. Hope czuje się obco i po rozmowie z ukochanym wraca do domu. Amber informuje o tym Olivera i radzi mu, by odwiedził byłą dziewczynę. Jones jedzie do domu Logan.

odc.5967 Stephanie dowiaduje się, że C.J. postanowił zamknąć swoją kawiarnię. Decyduje się odkupić ją i przekazać Dayzee. Chce, żeby pracowali tam jej bezdomni przyjaciele.

odc.5968 Brooke chce odnaleźć bezdomnego muzyka, Anthony’ego, który pomógł jej odszukać Stephanie. Po przejęciu kawiarni Marcus, Thomas i Pamela postanawiają pomóc udekorować lokal na święta.

"Na dobre i na złe"odc.556 Ola wprowadza się do pokoju hotelowego Przemka. Następnie razem z Klaudią przystępuje do lekarskiego egzaminu państwowego. Na teście obie stażystki spotykają swojego dawnego wykładowcę, Janka. Tego samego dnia Ola odczuwa skurcze i zaczyna rodzić przed terminem. Tymczasem mąż pielęgniarki Izy trafia na oddział szpitala w Leśnej Górze. Okazuje się, że natychmiast należy go poddać operacji. Adam bada próbkę specyfiku, którą otrzymał od Wiktorii. Odkrywa, że poprzedni lek Falkowicza miał inny skład niż preparat, który chirurg sprzedał szwajcarskiej firmie. Profesor ma niemiłe spotkanie z bokserem. Osiłek ma ściągnąć od niego zaległe należności. Przerażony lekarz nie ma pojęcia, kto opłacił bandytę windykatora, ani o który dług naprawdę chodzi.

"Na sygnale"odc.21 Ratownicy zostają wezwani przez starszą kobietę, mającą problemy z oddychaniem. Na miejscu stwierdzają, że karetkę wezwali bliscy seniorki, którzy liczyli, że babcia trafi do szpitala, a oni bez obaw wyjadą na wakacje. Następnie specjaliści udzielają pomocy córce właściciela wietnamskiego baru. Kobieta ma uraz głowy, ale oprócz tego jest w ciąży. Słysząc to, jej ojciec wpada w szał.

odc.22 Piotr i Martyna dostają wezwanie do chorobliwie otyłego mężczyzny, który ma atak duszności. Nieco później muszą ratować życie kobiety w zaawansowanej ciąży, której życie jest zagrożone na skutek pęknięcia tętniaka. Akcja ratowników kończy się fiaskiem. Przyszła matka umiera. Ratownicy stwierdzają jednak, że jej nienarodzone dziecko żyje. Piotr postanawia je ratować.

"Ojciec Mateusz"

odc.142 W szkole muzycznej odbywa się koncert jednego z uczniów, Stasia Konarskiego. Wśród widzów są: jego matka Olga, nauczycielka Maria Stawska, a także proboszcz Mateusz. Niespodziewanie w szkole zjawia się ojciec chłopca, Rafał, z prezentem dla syna. Między rodzicami dziecka dochodzi do kłótni. Później nieznany sprawca porywa Stasia z ogrodu za szkołą. Olga zgłasza ten incydent na policję. Jest przekonana, że zabrał go Rafał. Mężczyzna na wieść o uprowadzeniu dziecka, natychmiast zgłasza się na komendę. Wkrótce Konarska otrzymuje SMS od porywacza z wiadomością, gdzie ma zostawić okup. Postanawia współpracować z policją, która organizuje akcję odbicia chłopca. Tymczasem Natalia naprowadza Mateusza na pewien trop dotyczący porwania.

"Chicago Fire"

odc.15 Antonio, raniony przez nieznanych sprawców, trafia do szpitala. Po rozmowie z inspektorem policji Dawson chce przeprowadzić własne śledztwo i dopaść osoby, które chciały zabić jej brata. Prosi o pomoc przebywającego w więzieniu Voighta.

"Świat według Kiepskich"odc.439 Osiedle elektryzuje wiadomość o tym, że Kazimierz Badura, znany wszystkim pijak, zerwał z nałogiem. Ferdek twierdzi, że to niemożliwe. Gdy jego sąsiedzi pozbywają się zgubnych przyzwyczajeń, on jeden z uporem trwa przy swoich nawykach.

"Ekstradycja"odc.6 Henio mówi Olgierdowi, że zdradził jego tajemnicę hakerce Ćmie. Bez niej nie potrafiłby zdemaskować Fiduka. W tym czasie Fiduk i Tuwara odwiedzają dom dziecka, w którym wychowywali się z Bogusiem Górą. Chcą założyć fundację.

"The Following"


odc.10 Ktoś włamuje się do systemu komputerowego FBI. Agenci wiedzą, że ludzie Carrolla chcą porwać Claire. Przewożą ją do bezpiecznej kryjówki. Akcją dowodzi Ryan. Gdy zatrzymują się na noc w hotelu, po chwili pojawiają się tam członkowie sekty.

"Zagadki umysłu"


odc.9 Cierpiąca na autyzm Leeza była jedynym świadkiem śmierci swojego ojca, dilera. Jack używa niekonwencjonalnych metod, by opowiedziała o tym, co widziała. Ma niewiele czasu, ponieważ detektywi chcą zabrać pacjentkę z Wharton Memorial.

"Arrow"

odc.17 Oliver po raz pierwszy od wielu lat czuje się szczęśliwy. Otwiera własny klub, a jego romans z McKenną kwitnie. Sielankę przerywa powrót Heleny. Kobieta, przepełniona złością i nienawiścią do świata, chce zniszczyć wszystko, na czym zależy jej niewiernemu kochankowi. W tym samym czasie do miasta przyjeżdża matka Laurel. Twierdzi, że Sara żyje. Wieść burzy spokój dziewczyny i jej ojca.

odc.18 Do miasta przybywa morderca o pseudonimie "Zbawiciel". Porywa i zabija ludzi, a ich egzekucje transmituje za pośrednictwem internetu. Psychopata twierdzi, że inspiracją dla niego jest zamaskowany mściciel. Oliver próbuje go powstrzymać, ale sprawa komplikuje się, gdy w ręce seryjnego zabójcy wpada Roy, ukochany Theii. Tymczasem Laurel boryka się z problemami osobistymi.

"Dowody zbrodni"

odc.22 Rush z pomocą Valensa stara się odnaleźć swoją siostrę Christinę, którą uprowadzono. Jeffries zajmuje się sprawą, która ma pomóc ukoić ból pewnej matki. Kobieta od siedemnastu lat bezskutecznie poszukuje swojego zaginionego dziecka.

"Gra o tron"odc.3 Siedem rodów nadal walczy o wpływy w Westeros. Nagrodą jest Żelazny Tron i panowanie nad krajem, zagrożeniem - armia dzikich. Do Królewskiej Przystani wraca Jaime. Robb ginie, zdradzony przez Freya. Daenerys z Nieskalanymi zbliża się do kraju przodków.

"Pamiętniki Wampirów"odc.5 Caroline stara się, aby Elena, Bonnie, Matt i Tyler dobrze się bawili podczas imprezy poprzedzającej rok szkolny w Mystic Falls High School. Wszystko komplikuje nagłe przybycie nieproszonych gości. Wieczór zamienia się w śmiertelnie groźną rozgrywkę.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje