Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1056 Janka próbuje telefonicznie przekonać Erykę, że nie zależy jej na Marcinie. Pragnie jedynie udowodnić Kasi, że jest on draniem, któremu nie powinna dawać kolejnej szansy. Pożycza od Taro samochód i postanawia ustalić, z kim teraz spotyka się Chodakowski... Na szpitalnym parkingu kobieta poznaje lekarza Wojtka. Anna zwierza się Markowi, że nie sypia z Krisem! Mostowiak z kolei przyznaje się, że jest zazdrosny o relację, która łączy Irlandczyka z jego ukochaną. Oboje postanawiają wyjaśnić wszystkie wątpliwości na spotkaniu we czwórkę. Wieczorem zostają napadnięci przez chuliganów. Kris ucieka, a dzielny Marek, który staje w obronie zaczepionych kobiet, zostaje pobity. Tymczasem Agnieszka podtrzymuje, że nie chce wprowadzić się do Tomka.

odc. 1057 Ewa i Anna zabiegają o względy Uli, która z kolei zostaje wtajemniczona w plan Marka. Mostowiak kupuje Ewie pierścionek zaręczynowy! Prosi Mateusza i Antka, by ozdobili dom Kolędy świątecznymi lampkami. W tak romantycznych okolicznościach prosi Ewę o rękę! Ukochana nie zamierza mu odmawiać... Przy okazji Marek przyznaje, że zainwestował w kolejny sklep, tym razem z seksowną bielizną. Lidka prosi Pawła, by zrobił zdjęcia jej koleżance, która niebawem startuje w zawodach. Zduński postanawia zostawić Basię pod opieką Zawadzkiego. Ostatecznie musi ją zabrać ze sobą. Na imprezie dziewczynka rozmawia z dziennikarzem sportowym i dowiaduje się, że w redakcji ma się lada dzień odbyć nabór na dziennikarzy i fotoreporterów. Po zawodach Lidka odwiedza Pawła w mieszkaniu i przyjmuje zaproszenie na kolację. W tym czasie Ala wraca z targów z Poznania. Po chwili robi Zduńskiemu karczemną awanturę. 

"Klan"


odc. 2572 Julia wyznaje Krzysztofowi, że po przeczytaniu artykułów o tajemniczym zaginięciu jego żony, zaczęła się go bać. Jasiek zwierza się Małgosi, że musi natychmiast pożyczyć znaczącą kwotę pieniędzy. Grażynka uzgadnia z lekarzem prowadzącym Maćka, że będzie mogła go zabrać do domu na święta. Miłosz pokazuje Bożence zaświadczenie, że nie musi przystępować do spowiedzi, bo jest niewierzący. Klientka w salonie opowiada Lutce o bandycie grasującym w okolicy.

odc. 2573 Julia wyprowadza się od Krzysztofa. Tuż przed wyjściem z domu, policzkuje byłego narzeczonego! Arkadiusz wpada do Grażynki podziękować za zaproszenie na ślub. Proponuje przyjaciółce, że zagra nowożeńcom na skrzypcach w kościele podczas mszy. Grażynka informuje o tym pomyśle Małgorzatę. Weddingplanerka, gdy tylko dowiaduje się, że chodzi o Arkadiusza Nowika, z radością się zgadza! Tymczasem do Elmedu zagląda Elżbieta. Pyta brata, czy zamierza spędzić święta z Wigą. Krzysztof proponuje Lutce wyjazd na święta w góry.

odc. 2574 Grażynka cieszy się, że Arkadiusz pojawi się na ślubie Bożenki. Zastanawia się, czy jednak z nim być. Zwłaszcza że znowu spędzili ze sobą noc. Zastanawia się, co powiedziałby Maciek, którego dziś ma odebrać ze szpitala. Na miejscu okazuje się, że chłopak ma nową przyjaciółkę, Iwonę. Najwyraźniej jest w niej zakochany... Jasiek postanawia zastawić biżuterię, którą Beata dostała od Elżbiety. Tadeusz jest rozczarowany, gdy Paweł oznajmia, że nie zerwał z Wigą i rezygnuje z przyjścia do nich na święta. Krzysztof czeka na Lutkę przed jej salonem. Potem odwozi ją do domu!

odc. 2575 Grażynka denerwuje się ostatnimi przygotowaniami do ślubu Bożenki. Razem z Bolkiem i Kasią jedzie do salonu sukien ślubnych Surmaczowej, w którym córka przymierza zjawiskową kreację... Na Sadybę zagląda Krzysztof z życzeniami świątecznymi. Jerzy proponuje sąsiadowi, żeby zaczekał na Elżbietę. Przy kieliszku i śledziku panowie wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia. Szef informuje Olę, że przyjmuje jej propozycję! Maciek opowiada Martynie o Iwonce, w której się zakochał.

"Barwy szczęścia"


odc. 1106 Wiesia prosi Seweryna, by pomógł jej w nauce historii. Po lekcjach odprowadza nauczyciela do domu... Beata informuje Władka, że w Biomerze ma się zjawić delegacja z Niemiec. Marta odkrywa, że Kasia i Mikołaj razem... biegają!

odc. 1107 Fryderyk ulega poważnej kontuzji pleców. Marek zobowiązuje się, że będzie pomagał przy Teresie. Waleria opracowuje taktykę pozyskiwania nowych klientów. Podczas przeprowadzki Oksana łamie sobie rękę. Kostka niepokoi zbyt duża zażyłość Zuzy z Wiktorem.

odc. 1108 Magda dowiaduje się od Alicji, że Seweryn... skrzywdził Wiesię! Kasia oznajmia Marcie i Marii, że nie chce wiązać się z Mikołajem. Sabina mówi Kordianowi, że Gosia zaprosiła ją na urodziny do szpitala.

odc. 1109 Przemek usiłuje przekonać Annę, że Seweryn jest niewinny. Podczas rozmowy z psychologiem policyjnym Wiesia zapewnia, że nauczyciel molestował ją w swoim mieszkaniu. Magda nie wierzy nastolatce... Kajtek wybiera się na urodziny kolegi. Prosi Władka o sto złotych. Gdy ojciec mu odmawia, udaje się do salonu Sabiny... 

"Pierwsza miłość"


odc. 1880 Rysiek jest przekonany, że Śmiałek lada dzień będzie próbował rozkręcić swoją bimbrownię. Aneta spotyka się z Tamarą, żoną Filipowa, który zginął z rąk Pałkowskiej. Ma do niej nietypową prośbę... Tomeczek zakochuje się w Stasi.

odc. 1881 Wojtek pyta Paulinę, dlaczego jest dla niego oschła i nieprzyjemna. Zastanawia się, czy kobieta nie jest lesbijką! Kinga umawia się na randkę z chłopakiem z portalu dla singli. Jarek robi na niej dobre wrażenie. Zgadza się pójść z nim do jego mieszkania. Tam jednak okazuje się, że mężczyzna to zwykły uwodziciel i chciał się z nią tylko przespać... Wiktor zakłada, że Aneta i Tamara wspólnie prowadzą nielegalne interesy.

odc. 1882 Paulina boi się, że Wojtek ją zdemaskuje. Sabina opowiada ojcu o poznaniu Piotra, który jest sobowtórem Igora. Weksler zleca asystentowi, by wyszukał wszystkie informacje na temat tajemniczego nauczyciela angielskiego. Adam przedstawia Kindze Justynę, swoją dziewczynę.

odc. 1883 Kinga nie potrafi zaakceptować, że Adam ma kogoś innego. Agacie udaje się podmienić w laboratorium wyniki testów DNA. Tymczasem Filip dostaje posadę recepcjonisty w salonie SPA. 

"Na Wspólnej"


odc. 1900 Bogdan zostaje aresztowany! Policja robi nalot na warsztat, w którym pracował Berg. Okazuje się, że najprawdopodobniej były w nim przechowywane kradzione samochody. Edyta zwierza się Kindze, że dostała pracę! Koledzy Romana z uczelni dowiadują się, że zna Wujka Samo Zło.

odc. 1901 Podczas przesłuchania Berg nie chce obciążać swoimi zeznaniami innych pracowników Benka. Tymczasem prowadzący śledztwo straszą go, że grozi mu kilkunastoletnia odsiadka, jeśli nie zacznie z nimi współpracować. Zdybicka zostaje nominowana do tytułu Bizneswoman Roku! Tymczasem na budowie w Poręcie robotnicy znajdują ludzki szkielet z czasów I wojny światowej! Ilona jest załamana...

odc. 1902 Sławek przekazuje Bogdanowi list od dzieci. Rafał i Henryk dowiadują się, że Ludwika jest chora. Ma Alzheimera! Zdybicka każe robotnikom zakopać szkielet znaleziony na budowie.

odc. 1903 Zosia spotyka się z Krupskim i przekazuje mu wykradzione kopie maili i rachunków Cieślika. Natomiast Wujek Samo Zło ma pretensje do Romana, że przez remont nie może tworzyć. Prosi Hoffera, by dokończył tekst piosenki, z którą nie może sobie poradzić. Smolny robi Basi wyrzuty, że zbyt dużo czasu spędza z Andrzejem. 

"Sama słodycz"odc.7 Po długiej przerwie Marta odzywa się do Fryderyka i Stasia. Chłopiec po raz pierwszy przyznaje, że jest mu dobrze u ojca. Jego matka jest mocno zaskoczona tym wyznaniem. Staś spędza dzień u babci i cioci, z którymi również ma coraz lepszy kontakt. Uważa jednak, że Izabella nie powinna przynosić Fryderykowi kanapek na uczelnię. Gosia próbuje wytłumaczyć bratankowi zachowanie babci. Gdy później Izabella wybiera się na uniwersytet, przygotowany dla syna prowiant oddaje napotkanemu mężczyźnie na wózku inwalidzkim. Okazuje się, że jest nim Benedykt, dziadek Marianny. Gosia dowiaduje się, że Patrycja zmusiła Wiktora do pomocy Mariannie. Kobieta jest zawiedziona jego postawą. Stasiek bierze sprawy w swoje ręce i znowu znika z domu.

"To nie koniec świata!"odc.20 Anka dostaje kolejne zadanie. Ma przygotować materiał, którego bohaterem będzie Adam. Stanisław sądzi, że Kazimierz romansuje z Haliną. Blankę odwiedza Zoltan. Okazuje się, że to dawny znajomy, którego dziewczyna starała się unikać.

"Przyjaciółki"odc.33 Patrycja szykuje się do spotkania ze swoimi podopiecznymi z domu dziecka. Chce zyskać ich sympatię. Inga w drzwiach znajduje liścik od Szymona z miejscem i godziną spotkania. Wieczorem zaprasza przyjaciółki na oblewanie nowego mieszkania.

"Prawo Agaty"odc.7 Okońską odwiedza Starzecki. Informuje prawniczkę, że pomoc Agacie w skontaktowaniu się z Hubertem może ją kosztować utratę posady. Przybysz i Dębski nadal bronią Pietronia, dróżnika oskarżonego o spowodowanie katastrofy kolejowej.

"Moda na sukces"

odc.5963 Ridge podejrzewa, że to jego syn lub brat wywołali skandal, by zwiększyć popularność projektów. Hope sądzi, że zdjęcia zrobił ktoś z firmy Spencera. Amber mówi Oliverowi, że chce uwieść syna Billa.

odc.5964 Amber i Oliver rozmawiają o Liamie i fortunie Spencera. Moore deklaruje, że zdobędzie serce syna Billa. Bill mówi Liamowi o przyjęciu organizowanym na jego cześć.

odc.5965 Hope mówi matce, że Bill nie chce, by pojawiła się na przyjęciu u boku jego syna. Amber stara się przekonać Marcusa, aby zapewnił jej miejsce na liście gości.

"Na dobre i na złe"odc.555 Hana wciąż opiekuje się małą Martynką. Paula obiecuje lekarce, że w zamian za odpowiednią sumę pieniędzy zrzeknie się praw do dziecka i zdecyduje na adopcję ze wskazaniem. Dziewczynka zaczyna jednak chorować. Ma bardzo wysoką gorączkę i doktor Goldberg obawia się, że będzie musiała zawieźć małą do szpitala. Wiktoria zaprasza Rzepeckiego do pokoju w hotelu rezydentów i spędza z nim upojne chwile. Kochanków przyłapuje Adam. Z trudem hamuje złość. Rogalski namawia Agatę, by pojechała z nim na konferencję medyczną do Sopotu. Dorota na wieść o planach męża wybucha zazdrością. W szpitalu pojawia się nowy pacjent, podróżnik i fotograf Roman Berger. Mężczyźnie towarzyszy córka Emilia, bliska koleżanka Blanki Consalidy.

"Downton Abbey"

odc.2 Mary i Violet obmyślają plan uratowania Downton Abbey przed bankructwem. Edith przekonuje Anthony’ego, że będzie dla niej idealnym partnerem. Tymczasem Robert zamierza pomówić ze Strallanem i przekonać go do rozstania z Edith.

"Na sygnale"

odc.19 Załoga karetki jedzie na wezwanie do urzędu gminy. Okazuje się, że wójt spadł ze schodów i złamał nogę. Pijany urzędnik próbuje ukryć, że towarzyszy mu ciężarna dziewczyna. W końcu doktor Banach zabiera do szpitala nie rannego wójta, ale właśnie jego kochankę. Okazuje się, że życiu jej dziecka grozi niebezpieczeństwo. Niestety w drodze do kliniki dochodzi do groźnego wypadku.

odc.20 Wiktor, Martyna i Piotr jadą do mężczyzny, który spadł z drugiego piętra. Pacjent ma poważny uraz głowy, a połamane żebra wywołują odmę płuc i ranny zaczyna się dusić. W tym samym budynku dochodzi do kolejnych dramatycznych zdarzeń - dziecko zostaje poparzone w rękę, a w jednym z mieszkań zamyka się dziewczyna, która zamierza popełnić samobójstwo.

"Ojciec Mateusz"

odc.141 Podczas jubileuszu 80. urodzin księdza profesora Witolda Cynamonowicza sandomierski proboszcz spotyka kolegów z seminarium, Romana i Antka. W nocy dochodzi do wypadku samochodowego, w którym zostaje poważnie ranna kobieta, profesor Krystyna Kołek. Inny uczestnik wypadku, kierowca ciężarówki, zeznaje, że samochód poszkodowanej został zepchnięty do rowu przez czerwoną hondę. Na komendę zgłasza się przerażona Lucyna Waluś, siostra Romana i Antka. Kobieta zeznaje, że to ona spowodowała kolizję. Mateusz wątpi w jej winę. Postanawia porozmawiać z braćmi kobiety. Odkrywa, że Antek, właściciel hondy, ma problem z alkoholem. Dalsze śledztwo wykazuje, że jego samochód brał wcześniej udział w innym wypadku.

"Chicago Fire"

odc.14 Shay i Dawson otrzymują wezwania do kilku przypadków przedawkowania narkotyków. Gabriella obawia się, że jej brat Antonio, poważnie zaangażowany w śledztwo w sprawie zagadkowych zgonów, może być w niebezpieczeństwie.

"Świat według Kiepskich"odc.438 Boczek oferuje sąsiadom produkty spożywcze, reklamując je jako naturalne i pochodzące prosto ze wsi. Cała rodzina Kiepskich staje się entuzjastami żywności ekologicznej. Jedyną osobą, która nieufnie podchodzi do tej sprawy jest Ferdek.

"Ekstradycja"odc.6 Henio mówi Olgierdowi, że zdradził jego tajemnicę hakerce Ćmie. Bez niej nie potrafiłby zdemaskować Fiduka. W tym czasie Fiduk i Tuwara odwiedzają dom dziecka, w którym wychowywali się z Bogusiem Górą. Chcą założyć fundację.

"The Following"


odc.9 Uciekający przed pościgiem Paul i Jacob ukrywają się w letnim domku. Kontaktują się z Roderickiem, który informuje ich, gdzie obecnie przebywają członkowie sekty. Ciężko ranny Paul prosi Jacoba, by poświęcił go dla dobra sprawy.

"Zagadki umysłu"


odc.8 Jack i jego zespół badają szesnastoletnią Heather Masters, która próbowała odebrać sobie życie, podpalając się. Okazuje się, że rodzice dziewczyny ukrywają przed nią pewien sekret. Jack kontynuuje poszukiwania chorej na schizofrenię siostry bliźniaczki, Becky.

"Arrow"

odc.15 Oliver Queen zaprasza na randkę detektyw McKennę Hall. Tymczasem złodziej klejnotów, Dodger, postanawia uderzyć w Starling City i bierze na cel kogoś bardzo bliskiego mścicielowi w kapturze. Podczas pracy z Laurel Thea zostaje okradziona przez młodego kieszonkowca, który zabiera jej torebkę. Dziewczyna postanawia odzyskać swoją własność.

odc.16 Oliver i Diggle dowiadują się, że Deadshot wciąż żyje, a jego następnym celem jest Malcolm. Mąż Moiry zaprasza Tommy’ego na uroczystość wręczenia nagród dla zasłużonych mieszkańców Starling City. Tommy nie chce uczestniczyć w ceremonii. Oliver namawia przyjaciela do naprawienia relacji z ojcem. Sam także próbuje pogodzić swoje obowiązki mściciela z miłością do McKenny.

"Dowody zbrodni"

odc.21 Policjanci wracają do sprawy z 1989 roku. Wybrana na królową balu dziewczyna została potrącona przez samochód. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku i do tej pory nie ustalono, kto nim był. W życiu detektyw Rush ponownie pojawia się jej siostra, Christina.

"Terminator: Kroniki Sary Connor"odc.3 Sara poszukuje informacji na temat produktów stworzonych przez Skynet. Odwiedza wdowę po naukowcu Milesie Dysonie. Kolejny trop prowadzi do informatyka Andy’ego Goode’a. W nowej szkole John i Cameron starają się zaprzyjaźnić z rówieśnikami.

"Kamuflaż"odc.2 Annie zostaje wysłana do Paryża, gdzie ma pozyskać dla CIA informatorkę Salmę Devrient, która pracuje w ambasadzie Syrii. Tymczasem w Waszyngtonie Joan zostaje powołana na ławnika w sprawie sądowej. Auggie przejmuje jej obowiązki.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje