Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1054 Marek przyjmuje zaproszenie Ewy i spotyka się w restauracji z nią i z Krisem. Podczas kolacji towarzyszy im też Anna. Mostwiak ma nadzieję, że Gruszyńska oczaruje Irlandczyka i rozkocha w sobie! Ala opowiada Pawłowi historię swojego związku z Jurkiem. Okazuje się, że wyszła za niego, ponieważ zaszła z nim w ciążę jeszcze w liceum. Gdy jednak Basia przyszła na świat, chłopak uciekł do Niemiec, by nie płacić jej alimentów. Tymczasem Lidka zagląda do bistro i ustala z Pawłem szczegóły wyjazdu do Poznania. Ala jest o nią zazdrosna, a Basia wysyła do sportsmenki SMS, w którym prosi, by nie rozbijała jej rodziny... Marcin ma problemy z zatrudnionymi na budowie elektrykami. Dzwoni do Kasi, by mu pomogła znaleźć nowych fachowców. Potem Chodakowski zagląda do szpitala dziecięcego. Od pielęgniarki Klaudii dowiaduje się, że Miłosz jest już w domu.

odc. 1055 K olęda zostaje napadnięty przez lokalnych rozrabiaków, Dominika i Bartka. Natomiast Mateusz z Antkiem rozlepiają ogłoszenia o "hipoterapii". Chłopcy chcą, by ich koń Fryderyk na siebie zarabiał. Ogłoszenie przykuwa uwagę Janki, która postanawia im pomóc, świetnie jeździ konno i może udzielać lekcji. Dziewczyna spotyka u Barbary i Lucjana Kasię. Obie skaczą sobie do oczu z powodu Marcina! Wieczorem Janka spotyka się z Chodakowskim. Opowiada mu o ostatniej rozmowie z Kasią. Próbuje go przekonać, że była dziewczyna już go nie kocha! Następnego dnia Marek pojawia się u Anny. Odkrywa, że Kris spędził u niej noc. Okazuje się, że mężczyzna zaprosił ją do Irlandii! Wiktor próbuje zmusić Andrzeja, by podał mu adres Magdy. Beata żali się Piotrkowi, że zdenerwowany Robert wyrzucił ją z domu...

"Klan"


odc. 2568 Krzysztof zwierza się Elżbiecie, że już nie kocha Julii, ale nie ma odwagi wyrzucić jej na bruk! Minister zaprasza Agnieszkę na rozmowę w sprawie zwolnienia rzecznika. Przy okazji proponuje jej posadę swojej asystentki. Kasia nie potrafi wybaczyć Basi, że za jej plecami spotkała się z Dominikiem. Rafalski i Beata dostają wezwania do sądu na sprawy rozwodowe.

odc. 2569 Były rzecznik dziękuje Agnieszce za wstawiennictwo i uratowanie pracy w ministerstwie, nawet na innym, gorszym stanowisku. Ola ma nadzieję, że szef się do niej zniechęci jeśli wciąż będzie go prowokowała i ubierała się wyzywająco. Wacek oznajmia Monice, że Feliks jest dla niego wzorem do naśladowania. Przy okazji prosi ją, by zwróciła mu samochód, który podarował niedoszłemu ojcu. Małgosia jest rozżalona, że Jasiek nie miał czasu, żeby pomóc jej w matematyce. Julia pojawia się na randce Krzysztofa z Lutką. Przerywa im rozważania na temat przeznaczenia, dzięki któremu się poznali. Poza tym przedstawia się rywalce jako konkubina Krzysztofa. Zdenerwowana Lutka wybiega z lokalu...

odc. 2570 Julia ma pretensje do Krzysztofa, że tak szybko o niej zapomniał i znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Ola zamierza złożyć szefowi niemoralną propozycję. Rafał jest temu przeciwny. Uważa, że to niebezpieczna gra i może okazać się nieskuteczna. Natomiast właścicielka apteki, w której Julia stara się o posadę, potrzebuje jej referencji. Okazuje się, że zna Elżbietę ze studiów. Z kolei Michał prosi ojca, żeby pozwolił mu zająć na razie garaż na potrzeby warsztatu. Chce tam remontować samochody. Jednak matka jest temu zdecydowanie przeciwna. Leszek pyta szwagra o stan zdrowia Krystyny. Przy okazji odkrywa, że Paweł ma romans z Wigą.

odc. 2571 Szef traktuje Olę jak powietrze. Jednak jej plan zakończył się sukcesem! Zyta sugeruje Michałowi, że poprosi swoich rodziców, by mu pomogli. Ostatecznie mają działkę pod Warszawą. Julia znajduje wycinki gazet, z których wynika, że Krzysztof był podejrzany o zamordowanie żony! Pokazuje je Elżbiecie. Jasiek umawia się na randkę z Ramoną.


"Barwy szczęścia"


odc. 1101 Po pierwszej nocy w nowym mieszkaniu Sabina nie kryje rozczarowania. Jest też wściekła na siebie, że zgodziła się, by Kajtek zamieszkał z Władkiem. W pracy Waleria pyta Skąpskiego o służbowy samochód, który jej obiecał...

odc. 1102 W Biomerze Juliusz zaprasza wszystkich na drinka, ale Władek odmawia, ponieważ spieszy się do Kajtka. Grzegorz Kania z wydziału kultury odwiedza Jerzego. Potem mówi Annie, że wniosek Seweryna o dofinansowanie szkolnego przedstawienia został rozpatrzony pozytywnie...

odc. 1103 Do salonu Sabiny przychodzi klientka, która chorowała na raka. Przeczytała jej historię w Internecie i chciała z nią porozmawiać. Na imprezie urodzinowej Marty zjawia się też Robert. Wioletta idzie do Anny ze skargą na Seweryna. Pola zauważa, że mężczyzna wpadł Magdzie w oko.

odc. 1104 Maria i Marek hucznie witają Teresę i Fryderyka. Starsi państwo są zachwyceni domem po remoncie. Sylwia oddaje Kostkowi klucze do mieszkania...

"Pierwsza miłość"


odc. 1875 Eryk pojawia się u Aleksa w towarzystwie Wiktora. Oznajmiają mu, że od wielu lat prowadzą interesy z mafią. Żądają od niego, by był ich kretem w policji! Filip próbuje przekonać Beatę, by przygarnęła go pod swój dach. Zwłaszcza, że jest bez grosza przy duszy. Dariusz zjawia się w mieszkaniu Marysi. Twierdzi, że zbiera informacje do artykułu na temat zabójstwa Kamila Drawskiego... Agata dostaje kolejnego ataku. Błaga jednak Sabinę, by nie oddawała jej do szpitala.

odc. 1876 Lekarz oznajmia Sabinie, że ataki Agaty będą się nasilały. Dariusz zaprasza Marysię na spotkanie z żoną zabitego przez Aleksa mężczyzny, Magdą. Podczas rozmowy Majka poznaje jej wersję wydarzeń. Beata prosi Filipa, by pomógł jej zdemaskować Zośkę.

odc. 1877 Aleks opowiada Majce, że jest szantażowany przez przełożonego oraz Wiktora. Beata ma dość mieszkania z Filipem pod jednym dachem. Śmiałek ostrzega Wojtka.

odc. 1878 Pałkowska spotyka się z Tamarą. Po rozmowie z nią przedstawia Aleksowi pomysł, jak będą mogli wsadzić Wiktora i Eryka za kratki. Filip postanawia poderwać Zośkę.

"Na Wspólnej"


odc. 1896 Bogdan spędza upojną noc z Joanną. Niestety, w pracy jego relacje z Benkiem i Waldkiem układają się coraz gorzej. Dochodzi do bójki... Olkę odwiedza Karina, która teraz porusza się na wózku inwalidzkim. Ludwikę odwiedza lekarz. Tuż przed wyjściem odziera Rafała ze złudzeń...

odc. 1897 Iza i Jerzy są wściekli na sołtysa, który korzysta z ich szamba bez pytania o zgodę! Postanawiają wezwać policję... Betty wraca do Stanów. Nicole bardzo żałuje, że mama wyjeżdża. Chociaż rozumie, że powinna przyjąć propozycję pracy, którą otrzymała. Tymczasem Żaneta ma pretensje do Zosi, że próbuje uwieść Damiana. Na szczęście Monika trzyma rękę na pulsie. Tego samego dnia zarzuca Cieślikowi, że zatrudnił asystentkę tylko ze względu na jej urodę.

odc. 1898 Marek nakłania Dębka, by powiedział wreszcie żonie, że stracił pracę. Ola zaprzyjaźnia się z Czerskim. Mężczyzna proponuje Zimińskiej, że odwiezie ją do domu! Do Romana zgłasza się raper Wujek Samo Zło.

odc. 1899 Andrzej ma pretensje do Jagody, że coraz częściej zagląda do kieliszka. Żaneta jest wściekła na Zosię, która stara się przejąć jej obowiązki. Zuza pyta Kamila, czy z Anetą łączy go tylko przyjaźń, czy coś więcej? 


"Sama słodycz"odc.6 Policjantka Kasia spędza noc u Fryderyka na podłodze. Dla Stasia kobieta bez policyjnego munduru przestaje być tak fajna, jak mu się wcześnie wydawało. Umawia ojca na randkę z inną kandydatką - Janinką. Chłopiec dzwoni też do Marianny, by zaprosić Olę na ślizgawkę. Ostatecznie na lodowisku zjawia się z Fryderykiem i Wiktorem. W salonie Osy trwają ostatnie przygotowania do pokazu mody słynnego duetu. Jedną z głównych modelek jest Gosia. Stylizacją jej fryzury zajmuje się Marianna. Dziewczyny niemal od razu przypadają sobie do gustu. Na widowni pokazu zasiada rodzina Rekrutów oraz Patrycja i Wiktor. Potem wszyscy jadą do domu Tadeusza, żeby zobaczyć się z Olą. Marianna jest załamana ostrą reakcją byłego partnera. Fryderyk usiłuje ją pocieszyć.


"To nie koniec świata!"odc.19 Olga zleca Ance przeprowadzenie wywiadu z gwiazdą siatkówki. Sportowiec słynie z tego, że bardzo niechętnie spotyka się i rozmawia z dziennikarzami. Darek ma odebrać wyniki testu DNA. Niebawem on i Ulka poznają prawdę na temat Blanki.

"Przyjaciółki"odc.32 Inga opiekuje się Andrzejem. Niegroźny z pozoru wypadek, któremu uległ, unieruchomił go. Nieświadomy jej niechęci eksmałżonek prosi, by dała mu drugą szansę. Gruszewska odreagowuje stres na przypadkowo spotkanym sąsiedzie, Szymonie.

"Prawo Agaty"odc.6 Dorota spotyka się służbowo z mecenasem Tulińskim. Ich sprawę prowadzi sędzia Karska. Adwokat okazuje jej swoje zainteresowanie. Zaraz po rozprawie Dorota z Zuzią mają lecieć do Londynu. Tuliński proponuje odwiezienie ich na lotnisko.


"Moda na sukces"

odc.5959 Ridge interweniuje w trakcie sesji zdjęciowej męskiej kolekcji. Nie podobają mu się prowokacyjne ujęcia z Brooke i Thomasem. Wstrzymuje prace i decyduje się jeszcze raz przemyśleć koncepcję projektu.

odc.5960 Whip z ukrycia obserwuje przytulających się Taylor i Ridge’a. Postanawia porozmawiać z żoną. Zapłakana Hayes tłumaczy mu się i prosi go o wybaczenie.

odc.5961 Podczas pokazu nowej kolekcji ubrań Domu Mody Forrester Whip podmienia stroje. Wykorzystując zamieszanie robi też synowi oraz żonie Ridge’a kilka fotografii.

"Na dobre i na złe"odc.554 Hana nie chce informować policji o postępku Pauli. Ma nadzieję, że młoda matka wróci po dziecko i zdecyduje się na adopcję ze wskazaniem. Nie wie, że Paula obmyśliła plan, dzięki któremu będzie mogła na noworodku zarobić sporo pieniędzy. Falkowicz ma kłopoty. Policja odkrywa jego powiązania z Leszkiem Wawrzyniakiem. Do Leśnej Góry przyjeżdża ze Szwajcarii profesor Karen Zamenhoff i jej asystent Kris. Przedstawiciele koncernu farmaceutycznego spotykają się z Falkowiczem. Doktor otwarcie przyznaje, że wie, dlaczego nowy lek przestał nagle działać. Adam szuka z kolei pomocy u Wiktorii - i prosi o udostępnienie próbki preparatu, który przyjmuje jej matka. Nie chce, żeby dziewczyna wyjeżdżała z Leśnej Góry. Wyznaje Wiki, że jest mu potrzebna! Do szpitala powraca walcząca z otyłością Laura, z którą flirtował Borys. Dziewczyna jest już mężatką.

odc.1/10 Rok 1920. Trwają przygotowania do ślubu Matthewa i Mary. Robert dowiaduje się, że stracił wszystkie pieniądze zainwestowane w kolej. Szansą na ratunek może być fortuna, którą Matthew otrzymuje w spadku po ojcu Lavinii.

"Na sygnale"

odc.17 Do bazy ratowników wpada przerażony pracownik ochrony. Jest pewny, że jego szef, Pilecki, będzie usiłował popełnić samobójstwo. Mężczyzna zostawił list pożegnalny, a teraz ucieka przed policją. Załoga karetki włącza się do akcji i pierwsza dociera do desperata. Wiktor próbuje przekonać go, by się nie zabijał. Podczas konfrontacji z Pileckim Banacha czeka duże zaskoczenie.

odc.18 Dziewięcioletni Kamil dzwoni na numer alarmowy i wzywa pomoc do swojego ojca, Andrzeja. Mężczyzna choruje na cukrzycę. Ratownicy trafiają w sam środek rodzinnej awantury. Matka Kamila oskarża byłego męża, że porwał syna. Doktor Banach odkrywa, że Andrzej cierpi także na zaburzenia psychiczne. Obawia się, że chory, gdy była żona odbierze mu syna, może targnąć się na swoje życie.

odc.140 Eryk i Renata Janasowie czekają na powrót szesnastoletniej Matyldy z wakacji. W autokarze córki jednak nie ma. Okazuje się, że dziewczyna w ogóle nie pojechała na wyjazd. Rodzice, którzy wówczas przebywali za granicą, otrzymali jednak informację, że córka bezpiecznie dotarła na miejsce. Zgłaszają sprawę na policję. Funkcjonariuszom udaje się znaleźć skuter Matyldy. Ksiądz Mateusz wypytuje Janasów o zdjęcie przystojnego chłopaka. Wkrótce Możejko zatrzymuje Bruna. Chłopak wyznaje, że odrzucił zaloty Matyldy. Wśród rzeczy nastolatki zostają znalezione rysunki motyla. Proboszcz kojarzy je z ulotką studia urody, którą widział u Natalii. Policjanci jadą tam i spotykają doktora Witza, "Rzeźnika", który dokonuje operacji na nieletniej dziewczynie.

"Chicago Fire"

odc.13 Casey wygłasza w sądzie wzruszającą mowę w sprawie matki. Poruszona siostra ratownika decyduje się nie wnioskować przeciwko warunkowemu wypuszczeniu rodzicielki. Boden dotkliwie bije podpalacza, narażając się na poważne konsekwencje.


"Świat według Kiepskich"odc.437 Małżeństwa Ferdka i Halinki, Waldka i Jolasi, Mariana i Heleny oraz państwa Kozłowskich przechodzą liczne wzloty i upadki. Najważniejszą próbą są dla nich codzienne, banalne sytuacje, z którymi jednak potrafią sobie jakoś radzić.

"Ekstradycja"odc.5 Sumar otrzymuje zadanie zlikwidowania dwóch urzędników państwowych, którzy są ostatnim ogniwem w przejęciu przez Geobank Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Halski w dramatycznych okolicznościach opuszcza mieszkanie Krystyny.

"The Following"


odc.8 W rezydencji, będącej kryjówką sekty Carrolla, pojawia się Roderick, który w przeszłości pomagał swemu mistrzowi mordować studentki. Po ostatnich niespowodzeniach FBI zostaje poddane ostrej krytyce. Śledztwo w sprawie Joego przejmuje Nick Donovan.

"Zagadki umysłu"


odc.7 Craig, dawny pacjent Veroniki, znowu trafia do Wharton Memorial. Żona chorego chce, aby zdecydował się on na operację mózgu. Jack i Veronica starają się przekonać kobietę, że Craig powinien raczej poddać się terapii na oddziale psychiatrycznym.

"Arrow"

odc.13 Niedawno zwolniony z więzienia kryminalista Cyrus Vanch zamierza ponownie przejąć władzę nad przestępczym podziemiem Starling City. W tym celu postanawia usunąć mściciela. Oliver pokazuje Moirze notes swego ojca i pyta o nazwiska zapisane na liście. Tymczasem Thea w ramach prac społecznych rozpoczyna staż w kancelarii, w której pracuje Laurel.

odc.14 Postrzelony przez własną matkę Oliver prosi o pomoc Felicity. Diggle jest zaskoczony, gdy nagle widzi dziewczynę ciągnącą za sobą rannego przyjaciela. Oliver znajduje się na krawędzi życia i śmierci. Do półprzytomnego mężczyzny powracają w tym czasie wspomnienia z pobytu na wyspie, a wśród nich śmiała próba ucieczki w towarzystwie swojego przyjaciela Slade’a.

"Dowody zbrodni"

odc.20 Rush i Cavanaugh prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa żołnierza na festiwalu w Woodstock w 1969 r. Sprawy nigdy nie udało się wyjaśnić. W czasie pracy Lilly i Ryan zbliżają się do siebie. Vera pomaga byłej narzeczonej odnaleźć cenną pamiątkę.

"Terminator: Kroniki Sary Connor"odc.2 John składa wizytę byłemu kochankowi matki, a Cameron nawiązuje nowe znajomości. Razem przenikają do kryjówki ruchu oporu, gdzie odkrywają, że nie są sami. Agent Ellison dowiaduje się, że Sara żyje. Niebezpieczna postać z jej przeszłości odradza się.

"Kamuflaż"odc.1 Annie i Ben cudem unikają śmierci z rąk zamachowców. Wkrótce potem Walker ma zająć się sprawą estońskiego mafiosa. Musi sprawdzić, czemu jego dziewczyna, tenisistka Nadia, która współpracowała z CIA, ostatnio odmówiła kontaktów.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje