Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1052 Paweł dowiaduje się od Ali, że dziewczyna jest zazdrosna o Madzię. Tymczasem kontaktuje się z nim Lidka, mistrzyni sztuk walki, która proponuje mu, by pojechał na zawody do Poznania z damską reprezentacją karate. Jego zgoda oznacza kolejną kłótnię z ukochaną. Aby załagodzić sytuację, Paweł proponuje Ali i Basi wycieczkę do Grabiny. U dziadków oficjalnie przedstawia dziewczyny jako swoją nową rodzinę. Lucjan jest ciekawy, kiedy wnuk stanie na ślubnym kobiercu... Mateuszek prosi dziadka, by zainwestował w kupno konia. W przeciwnym wypadku zwierzę trafi do rzeźni. Natomiast Marcin pojawia się na oddziale dziecięcym i zaprzyjaźnia się z chorym chłopcem, Miłoszem. Olek informuje Aleksandrę, że ma ogromne szanse na całkowite wyleczenie. Eryka pakuje się przed wyjazdem do Stanów. Okazuje się, że ma tam zostać sekretarką... Kazana!

odc. 1053 Tomek zwołuje rodzinne spotkanie, na którym informuje, że Grzegorz ma problemy finansowe. Przy okazji oznajmia, że Olek i Marcin otrzymują cały pakiet udziałów w jego polskiej firmie. Wcześniej bracia odwiedzają klub bokserski, gdzie mają okazję odbyć pokazowy trening. Po jego zakończeniu Olek przedstawia Marcinowi swoją dziewczynę Agatę. Potem zakochani podwożą Chodakowskiego do szpitala, ponieważ umówił się tam z Miłoszem. Przy okazji Marcin wpada w oko dwóm pielęgniarkom: Izie oraz Klaudii. Obie próbują go poderwać... Tomek spóźnia się na tenisowy mecz Zosi. Na szczęście Agnieszka jest punktualna. Po jego zakończeniu prosi przyjaciółkę, by zamieszkała razem z nim i Zosią. Wieczorem Barbara zapewnia Tomka, że Małgosia nie będzie mu już utrudniała kontaktów z synem. Anna odwołuje randkę z Adamem. Werner nie poddaje się i postanawia znaleźć sobie nowy obiekt westchnień. Zwraca uwagę na Agatę, dziewczynę Olka, która znacząco się do niego uśmiecha... Marszałek dzwoni do Pawła i mówi, że ktoś pyta w sanatorium o Magdę. Ala jest załamana, że Jurek zdecydował się walczyć o względy Basi.

"Klan"


odc. 2564 Agnieszka nie chce dopuścić, by z jej powodu rzecznik stracił pracę. Próbuje w tej sprawie porozmawiać z ministrem. Grażynka i Bożenka dochodzą do wniosku, że Maciek powinien jeszcze trochę czasu spędzić w szpitalu. Wieczorem Miłosz żali się narzeczonej, że na razie nic nie nakręcił, bo malarz podważa jego kompetencje, a Marta trzyma stronę artysty. Synowie Michała proszą go, by pozwolił im zostać w domu i zaopiekować się Stefankiem. Zyta odkrywa, że chłopcy nie chcą iść do szkoły na ważny test.

odc. 2565 Mariusz podwozi synów Michała do szkoły. Chłopcy są przekonani, że obleją egzamin, bo w ogóle się nie uczyli. Miłosz prosi Martę o wsparcie. Ona jednak wytyka mu, że pojawia się na nagraniach nieprzygotowany. Ola próbuje pokonać swojego natrętnego szefa stosując jego metody. Tym razem sama go zaczepia w barku i pozwala się zaprosić na kawę. Beata dostaje informację, że jutro w Berlinie odbędzie się pogrzeb Joachima. Rafalski sugeruje, że powinien jej towarzyszyć. Feliks nie ma ochoty iść na kolację zaręczynową Barbary i Wacka. Tymczasem wychodzi na jaw, że matką chłopaka jest Ludwika, jego dawna znajoma... Elżbieta podpytuje Pawła o dentystkę Jadwigę.

odc. 2566 Monika jest wściekła na Feliksa. Zarzuca mu, że przez cały wczorajszy wieczór flirtował z matką Wacka, która była jego dawną wakacyjną miłością. Elżbieta zwierza się Jerzemu, że Paweł przyznał się, że Wiga nie jest mu obojętna i coś ich łączy. Bożenka zastaje Miłosza w domu nad kieliszkiem wódki. Narzeczony jest wściekły, że na razie nie ma szans na ukończenie filmu.

odc. 2567 Feliks wpada na kolejny genialny plan - postanawia zostać poetą! Zwierza się Monice, że planuje wydanie tomiku wierszy, które zamierza napisać dla swojej ukochanej Ludwiki. W restauracji Moniki zjawia się matka Wacława. Zapewnia ją, że Wacek na pewno nie jest dzieckiem Feliksa! Jasiek prosi Małgosię o pomoc. Wyznaje, że wczoraj miał gości i nie jest w stanie sam zdążyć ze sprzątaniem przed powrotem rodziców z Niemiec. Kasia nie chce rozmawiać przez telefon z Basią. Zwierza się Grażynce, że poszło o chłopaka. Krzysztof zaprasza fryzjerkę Lutkę na kawę. Szybko znajdują wspólny język. Co na to Julia?

"Barwy szczęścia"


odc. 1096 Magda prosi Annę, by zatrudniła ją w szkolnej bibliotece. Ewa pyta Martę, kiedy zobaczy się z ciocią i małym Miłoszkiem. Sara odwiedza Klarę i mówi jej, że mogą otworzyć klubik w domu Basi.

odc. 1097 Marek informuje Marię, że Nina zgodziła się na spotkanie z psychologiem. Nie wie jednak, co powiedzieć synowi podczas tego spotkania, by go do siebie przekonać. Ninę odwiedza Krystyna. Pyta o Witka i o to, czy wie, że ma kochającą babcię. Waleria spotyka się z Jackiem Skąpskim, który proponuje jej pracę. Justyna tłumaczy się Sarze z nocy z Danielem.

odc. 1098 Magda poznaje Seweryna, który wpada jej w oko. Marek pomaga Marii w przygotowaniach na powrót Teresy. Waleria ostatecznie przyjmuje propozycję Jacka.

odc. 1099 Bogdan wręcza Magdzie prezent - odrestaurowany stary rower. Rozprawa w sądzie kończy się sukcesem Klary. Wściekły Olgierd grozi córce zemstą! Tymczasem Dąbrowski rozgląda się za mieszkaniem do wynajęcia. Prosi Martę o pomoc...

"Pierwsza miłość"


odc. 1870 Szymon organizuje imprezę pożegnalną. Marysia musi porozmawiać z Aleksem. Odwiedza go w mieszkaniu. Odkrywa, że ukochany jest ranny i leży w kałuży krwi... Grzegorz oznajmia Błażejowi, że już niebawem wprowadzi się do nich Joasia, córka jego najlepszego przyjaciela.

odc. 1871 Sabina odwiedza Olgierda. Opowiada mu o spotkaniu z Piotrem. Daria namawia Sabinę, by zrobiła testy genetyczne Piotrowi, które pomogłyby jej ustalić, czy on i Igor są ze sobą spokrewnieni. Natomiast Błażej odbiera z dworca Aśkę, którą nadal uwielbia Grzegorza, swojego ojca chrzestnego. Kinga nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków w pracy i domu.

odc. 1872 Sabina znajduje bluzkę zaplamioną krwią Igora, która wystarczy, by zbadać DNA zmarłego męża. Agata namawia Piotra, by przyjął propozycję Sabiny. Aśka powoli owija sobie Miksera wokół palca. Kinga zakłada profil na portalu randkowym.

odc. 1873 Przed kolejną akcją Aleks informuje Wiktora o tym, kogo tym razem zamierzają namierzyć. Natan prosi Sabinę, by powiedziała mu, z kim się teraz spotyka. Dziewczyna wyjaśnia, że widuje się czasami z Piotrem, ale na razie nic ich nie łączy. Szymon wyjeżdża do Barcelony. Beata przeprowadza remont w jego mieszkaniu, które traci klimat męskiej kawalerki.


"Na Wspólnej"


odc. 1892 Kamil niepokoi się o Anetę. Jedzie do niej do mieszkania, ale przyjaciółka nie otwiera mu drzwi. Postanawia wejść do środka przez balkon. Odkrywa, że próbowała odebrać sobie życie! Milena i Marek sprzedają swoją fabrykę. Kuba odwiedza mamę. Okłamuje ją, że zaprzyjaźnił się z Jagodą.

odc. 1893 Jagoda odbiera Kubę ze szkoły. W pewnym momencie chłopak znika jej z oczu... Joanna zaprasza Bogdana do swojej kliniki. Do biura Cieślika przychodzi młoda kobieta. Przynosi swoje CV. Zosia przekonuje Damiana, że jest idealną kandydatką do pracy w jego biurze.

odc. 1894 Dziewczyna Maćka zarzuca Weronice, że uwiodła jej chłopaka. Ola dostaje pracę w kancelarii Agnieszki i robi bardzo dobre wrażenie na Czerskim.

odc. 1895 Zosia sprawnie opiniując projekty ustaw udowadnia Cieślikowi, że zasługuje na etat. Bogdan chce odejść z warsztatu Benka.

"Sama słodycz"odc.5 Staś nie ustaje w wysiłkach, aby umówić ojca na randkę z policjantką Kasią. Fryderyk musi walczyć z natarczywością Patrycji, która robi mu wyrzuty, że ma dla niej za mało czasu. Przy punkcie sprzedaży gazet Fryderyk i Staś spotykają Mariannę, jej córkę i dziadka. Pisarz przyznaje kobiecie, że bukiet kwiatów był pomysłem jego syna. W salonie fryzjerskim Osy trwają przygotowania do pokazu mody. Fryderyk w gabinecie terapeutki nasłuchuje rozmowy zza drzwi. Kobieta dyskutuje ze swoim mężem. Rekrut nie ma pojęcia, że jest nim Radzio. Benedykt testuje szkołę językową Fryderyka pod kątem jej dostosowania do osób niepełnosprawnych. Stasiek znika Gosi z oczu. Biegnie na randkę z Kasią. Fryderyk z Marianną rozpoczynają poszukiwania.


"To nie koniec świata!"odc.18 Paweł zabiera Ankę na uroczystość wręczenia nagrody dla sportowego menadżera roku. Na gali spotykają Olgę, która nie szczędzi Szostakowskiej złośliwości. Tymczasem Anka postanawia rozpocząć karierę medialną i zabłysnąć jako dziennikarka.

"Przyjaciółki"odc.31 Andrzej nocuje u Ingi. Julka zamierza wyprowadzić się do ojca. Matka Wojtka chce poznać jego przyjaciółkę. Mężczyzna stara się wymigać od rodzinnego obiadu, ale ustępuje. Musi znaleźć w sobie siłę, by zaprosić na to spotkanie Zuzę.

"Prawo Agaty"odc.5 Agata spotyka się z Hubertem, ten jednak nie umie jej pomóc. Pewna kobieta twierdzi, że ojcem jej dziecka jest ksiądz. Dębski reprezentuje ją w sądzie i znów popada w konflikt z bratem. Andrzej podejrzewa, że jego córka ma romans z Markiem.


"Moda na sukces"

odc.5955 Oliver i Liam deklarują, że obaj będą walczyć o Hope. Bill dowiaduje się, że w intrygę z fałszywym szoferem zaangażowany był Oliver. Zamierza się z nim rozmówić.

odc.5956 Liam zabiera Hope do swojego nowego mieszkania. Tymczasem Taylor czeka na Whipa w seksownej bieliźnie. W trakcie miłosnych uniesień kobieta zapomina się i wykrzykuje imię Ridge’a.

odc.5957 Whip czuje się dotknięty zachowaniem ukochanej. Taylor stara się tłumaczyć, ale mężczyzna jej nie wierzy. Oliver nie chce wchodzić w układ z Billem.

"Na dobre i na złe"odc.553 Kinga zabiera Falkowicza z laboratorium, w którym doszło do wybuchu podczas jego ostrej kłótni z Wawrzyniakiem. Kobieta nie chce, aby męża przesłuchiwała policja. Od wypadku Falkowicz ma problemy z pamięcią. Wiktoria umawia się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie posady w Gorzowie. Zgadza się, by na spotkanie zawiózł ją dawny kolega, Tomasz Rzepecki, który tego dnia zjawił się w Leśnej Górze. Po drodze dochodzi do groźnego incydentu - Consalida nieświadomie zjada truciznę. Paula niebawem wychodzi ze szpitala. Dziewczyna nie radzi sobie z opieką nad noworodkiem. Podrzuca dziecko Hanie. W międzyczasie na oddział doktor Goldberg trafia Maryla. Kobieta zaszła w ciążę, żeby ratować chorą na białaczkę córkę.

"Na sygnale"

odc.15 Ratownicy zaczynają dyżur w Wigilię. Dostają wezwanie do kantoru, w którym uzbrojony mężczyzna w przebraniu Świętego Mikołaja przetrzymuje zakładników. Wiktor odkrywa, że napastnik zdecydował się na napad, by zdobyć pieniądze na operację dla umierającego syna. Martyna pomaga wolontariuszce z hospicjum. Jeden z jej podopiecznych pragnie przed śmiercią zobaczyć syna.

odc.16 Załoga karetki jedzie na wezwanie do urzędu gminy. Okazuje się, że wójt spadł ze schodów i złamał nogę. Pijany urzędnik zamyka się jednak w gabinecie i nie chce wpuścić ratowników do środka. Próbuje też ukryć, że nie jest sam, ale towarzyszy mu ciężarna dziewczyna. W końcu doktor Banach zabiera do szpitala nie rannego wójta, tylko właśnie jego kochankę.


"Ojciec Mateusz"

odc.139 Ksiądz Mateusz spowiada Różę Celej, której mąż Bogdan miał kilka lat wcześniej wypadek samochodowy. Spowodował go obcokrajowiec. Od tamtego czasu mężczyzna porusza się na wózku. Róża zwierza się, że jej partner jest coraz bardziej zgorzkniały i agresywny. Odkryła też, że często odwiedza stronę "Niezależna i wolna Polska". Później Mateusz trafia w internecie na artykuł z dnia wypadku. Dominik, którym opiekuje się Możejko, trafia do szpitala z objawami zatrucia pokarmowego. Lekarz przyznaje, że to szesnasty podobny przypadek w ostatnim czasie. Policjanci ustalają, że wszyscy chorzy jedli te same jogurty. Właścicielem przetwórni jest Syryjczyk, Salach Naser. Badania wykazują jednak, że jego produkty są bezpieczne dla zdrowia.

"Chicago Fire"

odc.12 Severide mówi Bodenowi o swoim urazie. Przełożony każe mu przejść badania i zawiesza go w obowiązkach. Zostaje znaleziony kontener z emigrantami z Meksyku. Wśród martwych ciał ratownicy odkrywają wciąż żywą dziewczynkę.

"Homeland"

odc.11, 12 Carrie i Brody spędzają razem kolejną noc. Rozmawiają o swoich szansach na wspólną przyszłość. Podczas uroczystości ku pamięci wiceprezydenta Waldena dochodzi do zamachu terrorystycznego, za który odpowiedzialność bierze Al-Kaida.

"Świat według Kiepskich"odc.436 Ferdka dręczy pytanie o sens istnienia jego samego i całego świata. Ponieważ nic nie przychodzi mu do głowy, a jego otoczenie też nie zna zadowalającej odpowiedzi, Kiepski postanawia porozmawiać z prawdziwym filozofem.

"Ekstradycja"odc.4 Ćma odkrywa powiązania Fiduka z poszukiwanym przez UOP luksemburskim finansistą. Zaczyna obawiać się o swoje życie. Ciężko ranny Halski wraca do zdrowia w mieszkaniu Krystyny. Między nim a gospodynią zaczyna rodzić się uczucie.

"The Following"


odc.7 Emmie i Joeyowi udaje się uciec. Idą na spotkanie ze swoim nowym łącznikiem, Bo. Joe, którego napadł Hardy, uzyskuje przeniesienie do więzienia w Georgii. Organizacją transportu ma zająć się strażnik Montero, którego córkę więżą ludzie Carrolla.

"Zagadki umysłu"


odc.6 Jack stara się pomóc mężczyźnie, który chce skoczyć z dachu. Udaje mu się odwieść desperata od tego zamiaru. Następnie lekarz idzie do sądu, gdzie występuje jako biegły w sprawie psychicznie chorej osoby oskarżonej o nieumyślne spowodowanie śmierci.

"Arrow"

odc.11 Kolejną ofiarą, która trafia na listę Olivera, zostaje dawny przełożony Diggle’a - Ted Gaynor. Mściciel podejrzewa, że jest to przestępca odpowiedzialny za szereg napadów na ciężarówki. Jednak Diggle, dopóki nie ma dowodów, nie pozwala nikomu oczerniać człowieka, któremu ufał. Tymczasem Thea zaczyna wierzyć, że Moira ma romans z Malcolmem.

odc.12 Thea powoduje wypadek samochodowy. Okazuje się, że była pod wpływem narkotyku o nazwie Vertigo. Oliver, aby uratować ją przed długoletnim więzieniem, rozpoczyna poszukiwania dealera. Prosi o pomoc starą znajomą, która jest teraz policjantką. Obrony dziewczyny podejmuje się Laurel. Felicity przychodzi do Olivera z niepokojącymi informacjami na temat Moiry.

"Dowody zbrodni"

odc.19 Policjanci z Filadelfii i agenci FBI biorą udział we wspólnym pościgu za seryjnym mordercą. Mężczyzna pozbawia życia kolejne osoby, które obwinia o własne niepowodzenia. Detektyw Rush robi wszystko, by zapobiec kolejnym zbrodniom psychopaty.

"Terminator: Kroniki Sary Connor"odc.1/9 Sara znów podejmuje walkę z grupą terminatorów, gotowych na wszystko, aby unicestwić jej syna, przyszłego przywódcę rebeliantów. John jest zafascynowany Cameron, z którą chodzi do szkoły. Wkrótce okazuje się, że nie jest ona zwykłą uczennicą.

"Współczesna rodzina"

odc.15, 16 Zbliżają się walentynki. Phil zaprasza Claire do włoskiej restauracji, w której bywają od lat. Kobieta nie jest tym zachwycona. Jay zabiera Glorię na występ sławnego komika, Brennera. Okazuje się, że żona wolałaby tańczyć salsę.swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje