Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1048 Marek postanawia rozmówić się z nauczycielem, który uwiódł Natalkę. Tymczasem dziewczyna wyznaje Annie, że jej ukochany jest... żonaty! W rezultacie Gruszyńska zjawia się w domu Rafała i robi mu karczemną awanturę. Grozi mu policją... Basia ma nadzieję, że już niebawem Ala i Paweł wezmą ze sobą ślub. Natomiast jej mama odkrywa, że Olga ukradła pieniądze i nie zapłaciła czynszu za sklep. Z opresji finansowej ratuje ją Paweł, który składa Ali propozycję sesji zdjęciowej, za którą dostanie godziwe wynagrodzenie. Będzie musiała wystąpić w niej ubrana w suknię ślubną! Tomek zaprasza Agnieszkę na kolację, podczas której postanawiają wrócić do korzeni swojej znajomości - czasów licealnych, gdy się w sobie zakochali. Marcin przenosi się do mieszkania, o którym mówił mu Zawadzki. Postanawia zaprosić do nowego lokum najpierw matkę, później ojca.

odc. 1049 Barbara wyznaje Tomkowi, że rozmawiała z Małgosią. Sugeruje zięciowi, by ułożył sobie życie z inną kobietą, ponieważ jej córka nie wróci do Polski! Agnieszka prosi Chodakowskiego, by wstąpił do niej do mieszkania i naprawił zepsutą lampkę. Wspólny wieczór zakochani kończą w łóżku! Rafał rozmawia w cztery oczy z Natalką. Informuje nastolatkę, że nie mogą się już spotykać. Zapłakana dziewczyna żali się Markowi, że nauczyciel ją zranił. Antek z Mateuszem jadą na szkolną wycieczkę do lasu. Podczas wypadu chłopcy się gubią... Ewa musi nagle wyjechać do Irlandii. Natomiast Kasia leczy w Grabinie złamane serce. Spotyka tam Marcina, który błaga byłą ukochaną o jeszcze jedną szansę. Następnie Chodakowski zjawia się u Aleksandry w szpitalu. Dowiaduje się, że jego matka ma białaczkę! Musi powiedzieć o tym Olkowi...


"Klan"


odc. 2556 Beata pojawia się na Sadybie. Została oczyszczona z zarzutów, bo na policję zgłosiła się sekretarka Joachima, która przyznała się do zamordowania szefa. Jasiek wyznaje ojcu i siostrze, że wolałby, żeby to jego matka była winna! Rzecznik ma pretensje do Agnieszki za wywiad w Gazecie Brukowej, w którym wymieniła nazwiska przedsiębiorców działających przeciw środowisku... Norbert uczy Kamilę jeździć. Jerzy kupuje Eli samochód.

odc. 2057 Ola ubiera się seksownie do pracy. Tłumaczy Rafałowi, że chce w ten sposób dać szefowi do zrozumienia, że jest mu przychylna. Rafałowi nie podoba się pomysł prowokacji, który może okazać się dla niej niebezpieczny. Jerzy odbiera telefon od zrozpaczonej Elżbiety, która zaparkowała w niedozwolonym miejscu, a straż miejska założyła jej blokadę na koło. Antek i Władek próbują uciec ze szkoły, by uniknąć karnego sprzątania korytarza. Jednak woźna jest czujna...

odc. 2558 Bożenka zastanawia się, gdzie mogłaby zorganizować swój wieczór panieński. Wspomina Grażynce o wysyłaniu pocztą zaproszeń na ślub, czym doprowadza ją do szewskiej pasji. Co więcej, mama Miłosza uważa podobnie! Michał spotyka się z wujem Oskarem. Omawiają rozkręcanie wspólnego biznesu. Zamierzają pozyskiwać części ze złomowanych aut z Niemiec, może nawet je potem sprzedawać. Problem polega na tym, że nie mają terenu na zorganizowanie warsztatu... Zyta z Izą myślą o rozszerzeniu działalności Akademii Niemowlaka.

odc. 2559 Miłosz opracowuje pomysł najszybszego dostarczenia zaproszeń licznej rodzinie panny młodej. Zyta zaczyna szukać funduszy na rozwój Akademii Niemowlaka. Michał jedzie na Sadybę i mierzy ogród. Tłumaczy zaskoczonemu Jerzemu, że właśnie tu mogliby zacząć z Oskarem rozkręcać biznes. Jerzy szybko daje się przekonać do wizji syna... U fryzjerki Lutki zjawia się niesforny nastolatek. Krzysztof, który wstąpił do fryzjera przed sobotnim wypadem do filharmonii, błyskawicznie przemawia mu do rozumu. Kobieta jest zachwycona. Natomiast Agnieszka zostaje zaproszona do gabinetu rzecznika. Okazuje się, że właśnie stracił pracę...


"Barwy szczęścia"


odc. 1086 Magda postanawia przyjąć ofertę pracy w Instytucie Szczęścia. Małgorzata jest temu przeciwna. Zenek nie może uwierzyć w romans Justyny i Daniela. Marta sugeruje Piotrowi, że powinien walczyć o syna.

odc. 1087 Marek ma pretensje do Niny, że izoluje go od Witka. Żąda od niej ustalenia kontaktów z synem. Z kolei Zenek zaczyna podejrzewać, że ojcem dziecka Justyny jest... Daniel! Postanawia zapytać o to Justynę. Natomiast Basia zarzuca Róży, że zachowała się wobec niej nielojalnie, ponieważ zataiła przed nią wiadomość o romansie Daniela i Justyny. Irek wciąż nie może pogodzić się ze ślubem Liliany i Klemensa.

odc. 1088 Zenek oskarża Daniela o uwiedzenie Justyny... Marek zostaje sam w Warszawie, ponieważ Maria z dzieciakami jedzie do Struzików. Wieczorem Złotego odwiedza Nina. Władek mówi rodzicom o rozstaniu z Maćkiem.

odc. 1089 Nina i Marek zgłaszają zaginięcie Witka na policji. Daniel i Sara rozstają się. Dziewczyna odchodzi też z Feel Good. Iga wypisuje się ze szpitala na własne żądanie i kompletnie zamyka w sobie. Piotr prosi Martę, by pozwoliła mu zabrać do siebie Ewę...

"Pierwsza miłość"


odc. 1860 Kinga staje się opryskliwa w stosunku do Majki, która podważa jej zawodowe decyzje, dotyczące pracowników "Barbariana". Tymczasem Agata odwiedza Olgierda w więzieniu. Od progu informuje go, że ma drugiego syna. Na dowód pokazuje mu zdjęcie... Piotra! Okazuje się więcej niż prawdopodobne, że on jest jego biologicznym synem.

odc. 1861 Piotr jest wdzięczny Agacie, że poznał prawdę o swoim biologicznym ojcu. Agata namawia go na przyłączenie się do jej planu zniszczenia Wekslera! Zosia udaje przed Kingą, że zależy jej na Arturze. Tymczasem Kinga spotyka się z Szymonem. Całują się...

odc. 1862 Piotr spotyka się z Sabiną. W kawiarni Sabina zamiera, widząc na jego palcu taką samą ślubną obrączkę, jaką miał Igor! Szymon dostaje propozycję pracy w Hiszpanii. Dowiaduje się, że niebawem i Daga przeniesie się do Barcelony.

odc. 1863 Daga przekonuje się do propozycji Szymona na temat wspólnego wyjazdu do Hiszpanii. Natomiast Marek oficjalnie wyprowadza się z domu. Kinga nie akceptuje jego wyboru i daje temu wyraz...

"Na Wspólnej"


odc. 1884 Maria bierze udział w Kulinarnych Ewolucjach, choć sceptycznie podchodzi do pomysłów Magdy Gessler. Paweł nie jest zadowolony, że Marta musi czasami nocować u ojca w Warszawie. Postanawia zatrudnić pracownika. Jego wybór pada na atrakcyjną Kaję. Kuba oświadcza Basi, że woli mieszkać z ojcem i Jagodą.

odc. 1885 Magda Gessler proponuje Marii pojedynek na... pierogi! Agnieszka myśli o połączeniu swojej kancelarii z kancelarią Mariusza Czerskiego. Weronika uważa, że to dobry pomysł, który pomoże Olszewskiej rozwiązać swoje problemy. Iza oskarża Zdybicką, że zniszczyła Bud-Maks!

odc. 1886 Nicole dostaje skurczów porodowych na miesiąc przed terminem. Do szpitala zawozi ją Betty. Na miejscu wychodzi na jaw, że jej matka nie ma prawa jazdy. Marek jest załamany, ponieważ fabryka straciła już wszystkich odbiorców. Grozi mu bankrutctwo... Maria jest zachwycona nowym wystrojem baru. Prosi Gessler, by zaproponowała sposób na skuteczną promocję lokalu.

odc. 1887 Nicole rodzi zdrowego synka. Niestety, w porodzie uczestniczy Betty, która w ostatniej chwili zastępuje Mikołaja! Maks proponuje Ilonie wspólne mieszkanie! Kochanka jednak nie jest tym zainteresowana. Aneta traci wiarę, że odzyska sprawność w ręku.

"Sama słodycz"odc.3 Tadeusz dowiaduje się od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio. Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Staś bardzo chce wrócić do matki, dlatego nieustannie utrudnia ojcu życie. Fryderyk prowadzi go do babci Izabelli. Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi uregulować kilka spraw związanych z prywatną szkołą języka włoskiego, którą właśnie otwiera razem z Wiktorem. Wspólnik proponuje Patrycji pracę w placówce. Kobieta widzi w tym szansę, by złapać Fryderyka w swoje sidła. Izabella jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety wspólnie zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi opiekunek, chłopiec po raz kolejny ucieka. Cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.

"To nie koniec świata!"odc.16 Paweł ma problem z jednym z piłkarzy, Aleksem. Monika pomaga mu wybrnąć z kłopotów. Anka przekonuje się, że nie jest w ciąży. Próbuje zdobyć posadę na siłowni, ale z powodu konfliktu z ważnym klientem zostaje natychmiast zwolniona.

"Przyjaciółki"odc.29 Koleżanki wspierają Ankę, która ma pierwszą rozprawę rozwodową. Adwokat Pawła ujawnia, że kobieta nadużywa alkoholu. Strzelecka boi się, że zostaną jej odebrane prawa rodzicielskie. W akcie desperacji postanawia wstąpić do baru.

"Prawo Agaty"odc.3 Mecenas Agata Przybysz decyduje się wnieść apelację od wyroku skazującego Jadwigę. Bartek chce pomóc Justynie. Młoda prawniczka pozwała byłego pracodawcę za zwolnienie. Janowski reprezentuje ją podczas rozprawy.


"Moda na sukces"

odc.5947 Amber przekonuje Olivera, że jej intryga na pewno się powiedzie, a on spędzi noc ze swoją ukochaną. Donna odwiedza Katie. Siostry żartują z Billa, który nie radzi sobie w roli ojca.

odc.5948 Bill, Katie i Donna rozmawiają o Liamie i jego relacji z Hope. Spencer mówi żonie i szwagierce, że według niego oboje są jeszcze za młodzi na poważny związek.

odc.5949 Nick mówi Jackie, że Amber ukradła Forresterom wszystkie projekty nowej kolekcji. Wkrótce zgadza się, aby Marone, Whip oraz Bridget wrócili do pracy.


"Na dobre i na złe"odc.551 Adam i Wiktoria prowadzą badania kontrolne pacjentów, którzy testują nowe lekarstwo. Wspólna praca bardzo zbliża ich do siebie. Jedna z pacjentek, Anna, tuż po przyjeździe do szpitala pada ofiarą kradzieży. Napastnikiem okazuje się Leszek Wawrzyniak. Mężczyzna wyrywa jej torebkę, w której znajduje się próbka leku. Paula rodzi dziecko, ale jej stan wciąż jest poważny. Hana, aby zahamować krwotok, przeprowadza u niej kolejną operację. Ola wbrew radom Przemka wraca do pracy w szpitalu, aby dokończyć staż. Jej pierwszą pacjentką zostaje popularna celebrytka i modelka, Magda. Lekarka początkowo podejrzewa, że dziewczyna cierpi na anoreksję. Po pewnym czasie odkrywa, że problem Magdy jest znacznie bardziej złożony.

"Na sygnale"

odc.11 Ratownicy zabezpieczają Bieg Niepodległości. Przed imprezą rozpędzony samochód wjeżdża w grupę osób czekających na start. Wśród nich jest Albert. Mężczyzna nie odnosi żadnych widocznych obrażeń, więc - mimo ostrzeżeń Wiktora - bierze udział w wyścigu. W trakcie biegu jego stan gwałtownie się pogarsza. Na szczęście w pobliżu jest Martyna, która też uczestniczy w imprezie.

odc.12 Ratownicy jadą do nastolatki, która cierpi na silny ból brzucha. Rodzice dziewczyny podejrzewają, że zaszkodziły jej środki na odchudzanie. Okazuje się, że pacjentka jest w ciąży i wskutek urazu zaczyna rodzić. Nieco później załoga karetki dostaje wezwanie do domu Wiktora Banacha. Lekarz odkrywa, że jego córka, Zosia, zorganizowała imprezę, która jednak wymknęła się jej spod kontroli.

odc.137 Ksiądz Mateusz odprawia mszę w ośrodku dla uzależnionych. Po nabożeństwie zauważa ślady krwi na furgonetce z ceramiką. W pojeździe znajduje ciało jednego z podopiecznych placówki, Marka Dunina. Wzywa policję. Funkcjonariusze zatrzymują narkomankę, narzeczoną Marka, Marzenę Rey. Wkrótce na komendę zgłasza się podopieczny ośrodka, Kuba. Wystraszony mężczyzna opowiada o środkach uzależniających, które znalazł na tyłach budynku gospodarczego w dniu zabójstwa. Możejko przeszukuje placówkę i znajduje narkotyki. Policja zatrzymuje jednego z pracowników, Jacka Tomasika. Na narzędziu zbrodni są jego odciski palców. Tymczasem ksiądz Mateusz odwiedza pracownię ceramiczną sióstr Mościckich i spotyka tam Marcina Sobieraja.

"Chicago Fire"

odc.10 Strażacy gaszą pożar w luksusowym domu. Po akcji właścicielka oświadcza, że zginął jej diamentowy naszyjnik. Gabriella i Leslie ukrywają przed Bodenem, że środki przeciwbólowe, które zginęły z karetki, przekazały Severide’owi.

odc.10 Abu Nazir, który wziął Carrie na zakładniczkę, żąda, by Nicholas Brody zdobył numer seryjny rozrusznika serca Waldena. Chce przejąć zdalną kontrolę nad urządzeniem. Finn odwiedza Danę. Proponuje córce Brody’ego, by odnowili swoją znajomość.

"Świat według Kiepskich"odc.434 Paździochowie biorą udział w telewizyjnym konkursie kulinarnym. Ferdek namawia Halinę do rywalizacji. Kiepska podejmuje wyzwanie. Podczas gdy sąsiedzi zachwalają dania śródziemnomorskie, ona stawia na tradycyjną kuchnię śląską.

"Ekstradycja"odc.2 W Ośrodku Integracji Europejskiej odbywa się tajne spotkanie ministra z zagranicznymi partnerami. Jednym z uczestników jest Fiduk. Komisarz Halski i Wojtek umieszczają podsłuch w sali obrad. Nazajutrz Wojtek znika z taśmą.

"The Following"


odc.5 Carroll wysyła wiadomość do swoich wyznawców. Chce, by rozpoczęli oni kolejny etap realizacji jego makabrycznego planu. Ryanowi udaje się dotrzeć do kryjówki porywaczy małego Joeya. Wzywa na pomoc jednostki specjalne oraz lokalną policję.

"Zagadki umysłu"odc.4 Doktor Gallagher opiekuje się ośmiolatkiem, który próbował popełnić samobójstwo. Chłopiec jest uzależniony od gier komputerowych. Jack nadal poszukuje siostry. Nora odkrywa, że jej nastoletnia córka publikuje w internecie swoje prowokujące zdjęcia.

"Arrow"

odc.7 Tajemniczy osobnik na motocyklu zabija mężczyznę związanego z gangsterskim półświatkiem. Aby zbadać sprawę, Oliver odwiedza szefa mafii Franka Bertinelliego. Próbując dotrzeć do przestępcy, zdobywa zaufanie jego córki, Heleny. Niebawem okazuje się, że ma z nową znajomą wiele wspólnego, a dziewczyna również skrywa wiele mrocznych sekretów. Queen i jego nowa znajoma stają się sobie bardzo bliscy.

odc.8 Olivera i Helenę zaczyna łączyć namiętne uczucie. Queen traktuje ukochaną jak swego sojusznika, uczy ją nawet strzelać z łuku. Diggle nie potrafi jednak przekonać się do nowej znajomej swego przyjaciela. Nie ma pewności, czy Helenie można do końca zaufać. Kobieta postanawia udowodnić mu, że się myli. Zabija przywódcę Triady.

"Dowody zbrodni"

odc.17 Detektywi nie mogą skontaktować się z Nickiem Verą. Podejrzewają, że przyczyną zaginięcia może być nierozwiązana sprawa podpalenia z 2006 roku, na punkcie której policjant miał obsesję. Rush, Valens, Jeffries i Miller wznawiają śledztwo.

"Na linii strzału"

odc.41 Pod opiekę Mary trafia ksiądz, który był świadkiem zabójstwa córki jednego ze swoich parafian. Dziewczyna pracowała jako striptizerka. Duchowny przeżywa rozterki związane ze swą wiarą. Rozważa nawet porzucenie stanu kapłańskiego.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.14 Po strzelaninie w komisariacie Brenda zostaje wysłana na przymusowy urlop. Jej wydział przejmuje inspektor Taylor. Dawny znajomy z CIA proponuje Johnson zbadanie okoliczności śmierci Araba, Malika. Okazuje się, że śledztwo w tej sprawie prowadzi też Taylor.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje