Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1046 Tomek odwozi Agnieszkę ze szpitala do domu. Wieczorem wyznaje przyjaciółce, że jest mu bardzo bliska. Na prośbę Olszewskiej zostaje u niej na noc! Tymczasem Zosię odwiedza Michał Łagoda. Próbuje nakłonić dziewczynkę, by dała Małgosi szansę na wytłumaczenie swoich ostatnich decyzji... Marcin pojawia się z Eryką u Kazana. Przeglądając pisma w poczekalni, oboje natrafiają na notatkę o Olku, który pracuje w nowej klinice ortopedii i medycyny sportowej. Chodakowski dowiaduje się, że musi się wyprowadzić z mieszkania, które wynajmował... Ewa mówi Markowi, że powinna natychmiast wyjechać do Warszawy na spotkanie z Krzysztofem Kamińskim, koordynatorem jej badań w Irlandii. Natomiast w Grabinie cała rodzina Mostowiaków spotyka się na przyjęciu z okazji 54. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana. Podczas imprezy dochodzi do skandalu. Natalka wyznaje Markowi, że jest szaleńczo zakochana, a Annie zwierza się, że jest w... ciąży!

odc. 1047 Natalka nie chce zdradzić, kto jest ojcem dziecka. Poza tym boi się, że zostanie wyrzucona ze szkoły, kiedy jej stan wyjdzie na jaw. Gruszyńska zabiera siostrzenicę do ginekologa. Okazuje się, że nastolatka wcale nie spodziewa się dziecka, tylko ma... zaburzenia hormonalne! Natalka zwierza się Annie, że ma romans z Rafałem Wiśniewskim, który jest jej nauczycielem. Z kolei Łukasz spotyka Krupskiego. Mężczyzna zapowiada, że się na nim zemści! Budzyński odbiera telefon od Edyty, która zaprasza go do Stanów..."Klan"


odc. 2552 Wzakładzie fryzjerskim Surmaczowa i pani Lutka obgadują kobiety, które podrywają cudzych mężów. Przy okazji wymieniają plotki na temat Wigi. Zyta przypomina Michałowi, że czeka go spotkanie z prawnikiem. Tymczasem Mariusz ma zły dzień. Po odwiezieniu bliźniaków do szkoły trafia mu się klientka, która nie płaci za kurs... Do cukierni Wiesława zagląda Stasia razem z Jeremiaszem. Słyszą od właściciela lokalu, że jego ukochana Wanda niebawem wróci...

odc. 2553 Dyrektorka szkoły, do której chodzą synowie Kingi i Michała, domaga się natychmiastowego spotkania z rodzicami bliźniaków. Okazuje się, że wczorajszy fałszywy alarm pożarowy to dzieło chłopaków. Młodzi Chojniccy nie czują skruchy, bo stali się szkolnymi bohaterami. Feliks dostaje telefon z ośrodka edukacyjnego. Zalega z wpłatą kolejnej raty za kurs coachingowy. Monika odmawia mu wsparcia finansowego. Przyjaciel dzwoni w tej sprawie do... Bolka.

odc. 2554 Feliks oświadcza Monice, że dzisiaj idzie na pierwsze zajęcia kursu coachingu. Dodaje, że Bolek nie będzie się domagał zwrotu pożyczki. Surmaczowa przyjmuje propozycję udziału w programie telewizyjnym, w którym będzie miała okazję zachęcić widzów do oddania swojego 1 procenta na organizacje pożytku publicznego. Kamila dochodzi do wniosku, że jednak kocha Norberta i dlatego da mu jeszcze jedną szansę. Natomiast Beata postanawia odwiedzić Małgosię. Realizację zamiaru uniemożliwia jej wtargnięcie do domu policji. Komisarz Kłosowicz zatrzymuje ją pod zarzutem udziału w... morderstwie Joachima Bendela!

odc. 2555 Rafalski wraca z komendy policji. Informuje Chojnickich, że ich córka zostanie przewieziona do prokuratury na przesłuchanie. Nie wiadomo, kiedy wróci do domu. Jerzy i Elżbieta decydują się zwrócić o pomoc do prawnika. Zrozpaczona Małgosia odmawia nawet pójścia do szkoły. Wuj Stefan radzi, by skontaktowali się z Janem Blumertem. Norbert informuje Kamilę, że chce się ostatni raz spotkać z Olą. Paweł przygotowuje pieczeń na kolację, na którą zaprasza Wigę. Kobieta opowiada Lubiczowi o spotkaniu z Surmaczową i o tym, że podziwia ją za działalność charytatywną.

"Barwy szczęścia"


odc. 1081 Maria dostrzega, że Marek jest nieswój. W końcu wyznaje on żonie, iż ma z Niną syna, Witka! Sabina martwi się o Władka. Na spotkaniu z nim oświadcza, że powinien próbować odzyskać Maćka. Stefan jest zazdrosny o Walerię.

odc. 1082 Marek prosi Marię o radę. Przy okazji wychodzi na jaw, że Krystyna namówiła Ninę, by wyznała jej synowi prawdę o Witku. Waleria zaprasza na kolację Janickich. Oksana przychodzi do Ludmiły na lekcję angielskiego. Do Kostka zgłasza się Wiktor, kolega z więzienia.

odc. 1083 Kostek jest zaniepokojony, że Wiktorowi wpada w oko Edyta. Ewa jest smutna, że musi iść do przedszkola, ponieważ wolałaby zostać z Klarą. Renata, w tajemnicy przed Piotrem, odwiedza Igę i Miłosza. Maria uważa, że Marek powinien przeprowadzić z Witkiem męską rozmowę.

odc. 1084 W dniu rozprawy Iga z Piotrem przed sądem spotykają Arka, który chce od nich więcej pieniędzy. Dochodzi do przepychanki... Sabina przyjmuje do pracy Wiolę. Kajtek jedzie do Pragi na wycieczkę klasową.


"Pierwsza miłość"


odc. 1855 Beata prosi Miksera, by zawrócił Zośce w głowie i odciągnął ją od Kulczyckiego i jego pieniędzy. Aleks umawia się na romantyczne spotkanie z Marysią. W ostatniej chwili musi je odwołać... Daga i Natan są zaniepokojeni zachowaniem Sabiny. Tymczasem przyjaciółka zaczepia Piotra i nakłania go do zwierzeń.

odc. 1856 Aleks nie może otrząsnąć się po wydarzeniach, które miały miejsce podczas ostatniej akcji. Przeprasza Majkę, że ją zawiódł. W pewnym momencie zaczyna się do niej dość nachalnie dobierać... Sabina chce zapisać się na zajęcia z języka angielskiego, które prowadzi Piotr.

odc. 1857 Natan ostrzega Agatę, by zostawiła Sabinę w spokoju. Marysia zwierza się Kindze ze swoich wątpliwości dotyczących Aleksa. Nie wie, czy powinna kontynuować tę znajomość. Eryk informuje Aleksa, że powinien wziąć urlop. Zosia adoruje Miksera, ale on czuje się z nią niezręcznie.

odc. 1858 Mikser bierze zaliczkę na randkę z Zosią. Podczas randki kobieta uważa, że powinni pójść na całość. Zaprasza chłopaka, by kontynuowali wieczór w hotelu! Daria opowiada Sabinie, że ma problemy z mieszkaniem. Marysia i Aleks udają się z Julką na plac zabaw. Spotkanie przerywa im pojawienie się... Wiktora!

"Na Wspólnej"


odc. 1880 Magda Gessler odwiedza bar Ziębów. Włodek jest przerażony, ponieważ Maria nadal nie wie, że ich lokal wystąpi w Kulinarnych Ewolucjach. Tymczasem Maria zabrania restauratorce wstępu do swojej kuchni! Antosia dostaje wysokiej gorączki. Weronika jedzie z nią do szpitala. Maciek obiecuje, że zostanie na noc z Kacperkiem. Iza przyłapuje Maksa na miłosnych igraszkach z Iloną.

odc. 1881 Adam wraca z Helsinek. W swoim łóżku zastaje... Maćka! Iza jest wściekła na syna, że dał się Zdybickiej owinąć wokół małego palca. Marta dostaje reprymendę od szefa, który straszy, że odbierze jej program.

odc. 1882 Podczas kolejnej wizyty w barze Ziębów dochodzi do ostrej scysji między Marią a prowadzącą. Kinga dowiaduje się, że Eliza, jedna z jej podopiecznych, jest analfabetką! Iza poznaje prawdę o wydaniu pozwolenia na budowę w Poręcie. Ma już pewność, że padła ofiarą spisku...

odc. 1883 Smolny postanawia razem z Kubą ugotować obiad. Dzieki temu może chłopak zrozumie, że nie powinien żywić do niego urazy. Prosi chłopca, by nie dodawał do potrawy ostrej papryczki... Kinga dowiaduje się, że Ala i Eliza zrezygnowały z jej szkolenia. Henryk zwierza się Agnieszce i Rafałowi, że Ludwika najprawdopodobniej zaginęła!

"Sama słodycz"odc.2 Fryderyk za namową matki zaczyna chodzić na psychoterapię. Patrycja nachodzi go w mieszkaniu i wprawia w zakłopotanie swoim zainteresowaniem. Jakiś czas później zjawia się Marta z ich synem. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty. Ucieka mu przy pierwszej okazji. Ojciec, goniąc chłopca, zostaje trafiony w głowę książką, wyrzuconą z czyjegoś okna. Dzięki niefortunnemu zdarzeniu poznaje Mariannę. Okazuje się, że kobieta właśnie pozbywa się rzeczy byłego kochanka, który okazał się żonaty. W dodatku musi interweniować w sprawie swojego dziadka, który po raz kolejny testuje na wózku publiczny budynek i jego przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostawia swoją córkę Olę pod opieką Fryderyka.

"To nie koniec świata!"odc.15 Paweł dowiaduje się, że będzie miał własną asystentkę, córkę szefa, Monikę. Po wyjściu ze szpitala Anka nie czuje się najlepiej. Odczuwa zawroty głowy. Sądzi, że jest w ciąży. Podejrzeniami dzieli się z Ulką. Adam Tenczyński udziela wywiadu znanej dziennikarce.

"Przyjaciółki"odc.28 Inga zabiera Dorotę do nowego mieszkania. Nie znajduje miejsca parkingowego, więc zastawia wjazd do bramy. Świadkiem sytuacji jest Szymon, który wygłasza kąśliwą uwagę pod jej adresem. Po powrocie do auta kobiety czeka przykra niespodzianka.

"Prawo Agaty"odc.2 Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie Jadwigę, która przed opuszczeniem szpitala psychiatrycznego została oskarżona o morderstwo. Postawa klientki i okoliczności zabójstwa kwestionują jej poczytalność oraz motyw zbrodni.


"Moda na sukces"

odc.5943 Brooke prosi Stephanie, by pozostały przyjaciółkami. Kobieta nie zamierza przystać na tę propozycję. Thomas oświadcza Brooke, że ich pocałunek wiele dla niego znaczy.

odc.5944 Ridge zwołuje w firmie zebranie. Dyrektor generalny informuje pracowników o swoim niecnym planie. Składa również propozycję, aby nową męską kolekcję nazwać "Tabu". Nagle zjawia się oburzona Taylor.

odc.5945 Eryk i Dayzee są na badaniach ze Stephanie. Doktor Lewis proponuje jej natychmiastowe usunięcie guzów z mózgu. Stephanie zgadza się na to.

"Na dobre i na złe"odc.550 Adam namawia Wiktorię do powtórzenia namiętnej nocy. Gdy lekarka odmawia, zarzuca jej, że przespała się z nim, by zemścić się na Falkowiczu. Zostaje spoliczkowany. Do Leśnej Góry powraca Paula. Dziewczyna jest już w zaawansowanej ciąży i bardzo krwawi. Hana ponownie walczy o życie jej i dziecka. Leczenie utrudnia Krystyna. Kobieta, która opłacała wydatki przyszłej matki podczas ciąży, teraz zamierza ominąć procedury adopcyjne i zgłosić dziecko jako własne. Krystyna żąda, by Paula opuściła szpital i urodziła w domu. Doktor Goldberg stanowczo się temu sprzeciwia. Falkowicz razem z Niną wykonują trudną operację. Muszą usunąć gwóźdź wbity w głowę jednego z pacjentów. Kinga umawia się z ojcem. Jest zła, bo jej mąż spóźnia się na spotkanie z teściem.

"Na sygnale"

odc.9 Ratownicy zostają wezwani do groźnego wypadku. Podczas rozbiórki domu runęła jedna ze ścian. Jej fragmenty przysypały robotnika. Teren jest niestabilny i strażacy nie mogą uwolnić rannego. Wiktor i Piotr postanawiają ratować mężczyznę, ryzykując własne życie. W tym czasie policja odkrywa, że na budowie łamano przepisy BHP, narażając pracowników na niebezpieczeństwo.

odc.10 Pewien gimnazjalista traci przytomność podczas lekcji WF-u. Nauczyciele stwierdzają, że serce chłopca przestało bić i przystępują do reanimacji. Gdy karetka dociera na miejsce, Wiktor przejmuje opiekę nad chorym. Sądzi, że chłopak zażył jakieś leki lub narkotyki. Adam przeszukuje rzeczy nastolatka, którego stan stale się pogarsza. Doktor Banach czuje się coraz bardziej bezradny.

odc.136 Archiwistka, przysłana do Sandomierza z Kielc, porządkuje dokumenty na komisariacie. Tymczasem w miejscowej hali sportowej odbywa się trening zawodników kieleckiej drużyny siatkarskiej Orkan. Wracający z przerwy Maurycy Janicki, jeden z najlepszych graczy, a prywatnie siostrzeniec biskupa, zostaje zaczepiony przez agresywnego kibola, Gałę. Wkrótce potem matka Janickiego dowiaduje się, że jej syn został uprowadzony. Przerażona, jedzie do swojego brata. Prowadzący śledztwo w sprawie porwania Możejko i pomagający mu ksiądz Mateusz, ustalają, że ojciec siatkarza ma spore długi. Z tego powodu komendant zarządza obserwację pałacu biskupiego, w którym zatrzymali się rodzice sportowca. Wkrótce Maurycy dzwoni do matki.

"Chicago Fire"

odc.9 Straż gasi pożar w lokalu, w którym znajdują się zbiorniki z tlenem. Podczas akcji Vargas doznaje poparzenia płuc. Trafia do szpitala. Severide pomaga kobiecie poszkodowanej w wypadku samochodowym. Ta później odwiedza go w pracy i zaprasza na kawę.

odc.9 Brody milczy, co niepokoi agentów. W końcu telefonuje do Carrie. Prosi, by zapewniła bezpieczeństwo jego bliskim. Później informuje ją o planach Abu Nazira. Terrorysta planuje atak podczas uroczystości organizowanej przez wiceprezydenta Waldena.

"Świat według Kiepskich"odc.433 Ferdek ma dobry nastrój, więc płata bliskim figle, które ich nie bawią. Kiepski sądzi, że rodacy stracili poczucie humoru. Prezes Kozłowski, który jako jedyny docenia psoty Ferdka, zleca mu misję odbudowy dobrego samopoczucia Polaków.

"Ekstradycja"odc.1/10 Olgierd Halski wychodzi cało z kolejnego zamachu. Jego szczęście nie trwa długo, wkrótce za zniszczenie dowodów zostaje zwolniony ze służby. Na domiar złego opuszcza go Beata. Z pomocą policjantowi przychodzi Stefan Sawka, który załatwia mu pracę w BOR.

"The Following"


odc.4 W akcie zemsty za zabicie męża Maggie porywa siostrę Hardy’ego. Później kontaktuje się z detektywem, oferując uwolnienie zakładniczki w zamian za jego życie. Ryan przystaje na te warunki, ale zabójczyni nie dotrzymuje umowy. Zaczyna torturować Ryana.

"Dr House"

odc.160 Do szpitala trafia społecznik o nieposzlakowanej opinii. House wyczuwa, że pacjent coś przed nim ukrywa. Okazuje się, że mężczyzna zasłabł podczas schadzki z kochanką. Na oddziale diagnostycznym trwa remont. Do zespołu dołączają Chase i Taub.

"Zagadki umysłu"

odc.3 Doktor Gallagher opiekuje się 8-latkiem, który próbował popełnić samobójstwo. Chłopiec jest uzależniony od gier komputerowych. Jednocześnie Jack kontynuuje poszukiwania siostry. Nora odkrywa, że jej nastoletnia córka publikuje w internecie prowokujące zdjęcia.

"Arrow"

odc.5 Oliver zostaje aresztowany przez detektywa Lance’a. Policjant podejrzewa, że to właśnie Queen, jako zakapturzony łucznik, morduje przestępców. Oskarżony chce, żeby jego obrońcą została Laurel. Dziewczyna zgadza się, lecz podjęta przez nią decyzja nie podoba się jej ojcu. Podczas przesłuchania z użyciem wykrywacza kłamstw Oliver wraca we wspomnieniach do wydarzeń na wyspie.

odc.6 Gang zamaskowanych złodziei napada na bank. Jeden z policjantów zostaje ranny. Diggle namawia Olivera, by przestał eliminować osoby z listy ojca i zaczął pomagać obywatelom Starling City. Tommy prosi Theę o radę w sprawach sercowych. Dziewczyna sądzi, że w ten sposób mężczyzna próbuje wyznać jej uczucia. Sytuacja staje się niezręczna, kiedy uświadamia sobie, że jego wybranką jest Laurel.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje