Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1044 Mateuszowi i Antkowi wpada w oko ta sama dziewczyna. Ojciec Anetki dzwoni do rodziców chłopaków, by interweniowali w tej sprawie. Tymczasem Ewa wyznaje Markowi, że została szefową projektu naukowego i już niebawem będzie musiała wyjechać do Irlandii. Mostowiak nie jest zachwycony tym pomysłem. W Grabinie pojawia się Ula, która prosi Annę, aby się o nią nie martwiła. Z kolei Tomek odwiedza Agnieszkę w szpitalu. Olszewska próbuje obrócić w żart swoje wyznanie miłości. Oboje wiedzą jednak, że to nieprawda. Po chwili Chodakowski namiętnie całuje Agnieszkę, przed czym ona się nie broni. Andrzej prosi Tomka, by pomógł mu udowodnić, że Łukasz jest niewinny. Razem jadą na miejsce wypadku. W pobliskim sklepie jest zamontowana kamera monitoringu...

odc. 1045 W dniu procesu Łukasz ucieka autostopem do Gdańska. Ostatecznie jednak stawia się na sali sądowej. Wcześniej Andrzej spotyka się z właścicielką sklepu, obok którego doszło do tragedii. Dowiaduje się, że ubiegł go Krupski, który przechwycił nagranie. Na szczęście Budzyński zdobywa kopię i wpada na salę sądową tuż przed ogłoszeniem wyroku skazującego Łukasza. W efekcie Wojciechowski zostaje uniewinniony, a świadkowie są oskarżeni o składanie fałszywych zeznań. Po procesie Krupski przysięga Andrzejowi zemstę, a Wiktor przeprasza Martę za swoje zachowanie. Wieczorem Łukasz wysyła do matki sms-a, w którym nazywa Andrzeja ojcem! Tymczasem Basia odwiedza Pawła. Przekazuje mu swoje oszczędności i prosi, by kupił za nie... grzejnik oraz urodzinowy tort! Paweł proponuje, by dziewczyny z nim zamieszkały. Potem do Zduńskiego dzwoni mistrzyni karate Lidka Kłosowska. W jakim celu?"Klan"


odc. 2549 Feliks informuje Wacka, że Barbara ma problemy z meksykańską rodziną synka. Sugeruje mu, by nie spieszył się tak ze ślubem. Wacek jednak oznajmia, że kupił już pierścionek zaręczynowy, a oświadczyć zamierza się jeszcze dziś wieczorem! Tymczasem Bożenka jedzie po poradę do przyrodniego brata. Waha się, czy ślub z Miłoszem to dobry pomysł, skoro wciąż się kłócą. Ksiądz Kostek przekonuje, że najważniejsza jest miłość i obiecuje, że porozmawia z jej narzeczonym. Agnieszka namawia Janusza, by pojechał do szpitala po wyniki badań histopatologicznych. To formalność, ale nie może z tym zwlekać. Zwłaszcza, że czekanie denerwuje Janusza. Mężczyzna wchodzi do gabinetu. Po wyjściu z niego oświadcza Adze, że wycięty nowotwór był złośliwy!

odc. 2550 Janusz postanawia nie martwić się na zapas. Cały nowotwór został wycięty i teraz tylko powinien przestrzegać terminów wizyt kontrolnych. Aga jest zaskoczona zmianą nastawienia ukochanego do leczenia. W Elmedzie spotyka się z Pawłem, który właśnie wrócił ze Stanów. Okazuje się, że Krystyna zdecydowała się zostać w Bostonie i wziąć udział w testach klinicznych nowego leku. Następnie Lubicz tłumaczy Tadeuszowi, że nic go nie łączy z Wigą. Surmaczowa jest jednak zdania, że zostawił Krystynę w USA, by mieć tutaj wolną rękę i romansować dalej ze swoją nową kochanką... Wacek zwierza się Feliksowi, że oświadczył się Barbarze i został przyjęty. Sugeruje, by Feliks przestał się o niego martwić i porozmawiał z... Moniką o tym, co ich naprawdę łączy.

odc. 2551 Michał intensywnie przygotowuje się do zbliżającego się kursu. Po południu Mariusz podwozi jego synów i dorzuca swojego Kubusia pod opieką przyjaciela. Obiecuje, że się odwdzięczy angażując panią Kazię dla całej trójki. Wiga przyjeżdża na Truskawiecką. Postanawia przygotować deser dla chorego Pawełka. Tymczasem Koziełłowie zamierzają zrobić niespodziankę chłopczykowi i sami przywożą mu Dropka, za którym tak bardzo tęskni. Drzwi otwiera im... Wiga! Na Sadybie Beata i Elżbieta martwią się, że policja może oskarżyć Beatę o udział w zamordowaniu Bendela. Renata zdaje Darkowi relację z wyjazdu do Mediolanu. Zdradza, że poznała przedsiębiorczego Polaka, który może im pomóc...

"Barwy szczęścia"


odc. 1076 Magda wyjeżdża z Instytutu. W domu odwiedza ją Krzysztof. Kobieta oznajmia mu, że już do niego nie wróci. Artur obawia się, że była żona będzie chciała go skompromitować. Nina nadal nie ma odwagi powiedzieć Markowi prawdy o ich synu.

odc. 1077 Krzysztof przeprasza Bogdana i Małgorzatę za histeryczne zachowanie po odejściu Magdy. Prosi o chwilę rozmowy z ich córką. Na osobności wyznaje, że szanuje jej decyzję... Cieślakowa nie może pogodzić się z wyprowadzką Sabiny i Kajtka. Ewunia mówi Marcie, że woli przebywać z Klarą niż chodzić do przedszkola.

odc. 1078 Natalia z Magdą wyjeżdżają na kilka dni w Bieszczady. Marta poznaje Ernesta, syna Artura. Mężczyzna wychodzi z aresztu i sprawia wrażenie luzaka... W szkole Helena jest niezadowolona, że Anna wybrała Seweryna. Alicja prosi Marczakową, by pilnowała jej nowej podopiecznej, Wiesi.

odc. 1079 Kuba opuszcza komisariat. Twierdzi, że nie został zatrzymany, ponieważ przyznał się do pobicia Dawida. Irek przeprasza Lilianę za nieudaną randkę z Klemensem.


"Pierwsza miłość"


odc. 1850 Przez roztargnienie Szymon zdeklarował się poprowadzić dwie imprezy jednego dnia. Aby uniknąć problemu, prosi Błażeja o zastępstwo na jednej z nich. Wieczorem Królowi wpada w oko dziewczyna, która jednak jest zainteresowana... Mikserem! Karol organizuje w domu uroczystą kolację przy świecach, na której zjawia się również... Grzegorz.

odc. 1851 Grzegorz wychodzi z mieszkania ukochanej. Nie ma ochoty uczestniczyć w podchodach Karola. Zwierza się Błażejowi, że zawiódł się na Grażynie. Następnego dnia umawia się z Wekslerem na męską pogawędkę. Błażej jest obrażony na Mikołaja za to, że odbił mu dziewczynę.

odc. 1852 Detektyw oznajmia Agacie, że nic nie wskazuje na to, by Piotr i Igor byli ze sobą spokrewnieni! Kinga boi się o swojego ojca, który za bardzo angażuje się w sprawy Anety. Artur wraca do Wrocławia. Przywozi ze sobą Zosię i Stasię.

odc. 1853 Kulczycki oznajmia znajomym, że oficjalnie postanowił się ustatkować. Przeprasza Beatę, że narobił jej nadziei. Bartek informuje Rysia, że padł ofiarą spisku Śmiałka. Agacie udaje się zwabić Sabinę do saloniku prasowego, do którego przychodzi Piotr...

"Na Wspólnej"


odc. 1876 Basia nie wie, jak jej synowie przyjmą do wiadomości, że zamierza wyjść za Smolnego. Maria jest załamana, że Włodek finansuje bar z ich z prywatnych oszczędności. Monika sugeruje, że ojciec powinien zgłosić lokal do programu Magdy Gessler!

odc. 1877 Kubuś pojawia się u Andrzeja w domu. Planuje wprowadzić się do ojca. Maks oznajmia Zdybickiej, że nie będzie już namawiał matki na sprzedaż rodzinnnej firmy. Ula nie chce iść do szkoły. Prosi Zuzę, by pozwoliła jej zostać w domu. Później Hofferowie dowiadują się od wychowawczyni Uli, iż ich córka izoluje się od innych dzieci i nie ma żadnych przyjaciół.

odc. 1878 Smolny pokazuje Basi działkę, na której ma zamiar zbudować dla nich dom. Brzozowska reaguje bez entuzjazmu, ponieważ boi się negatywnej reakcji Kuby. Marta dostaje propozycję awansu. Ma zostać wydawcą codziennego programu porannego. Paweł nie jest jednak zachwycony... Do Rafała przychodzi roztrzęsiona Ludwika. Twierdzi, że Henryk ją okradł.

odc. 1879 Reżyser Kulinarnych Ewolucji uważa, że Ziębowie nie powinni wystąpić w programie Magdy Gessler. Kompletnie zmienia zdanie, kiedy do baru wraca Maria... Agnieszka proponuje Weronice wieczorny bankiet. Roztocka prosi o pomoc Maćka.

"Sama słodycz"odc.1/13 Pisarz Fryderyk Rekrut wydaje książki pod pseudonimem Margaret McIntosh i uczy języka włoskiego na uniwersytecie. Właśnie obchodzi swoje urodziny i bierze udział w imprezie, którą zorganizował dla niego przyjaciel i wspólnik, Wiktor. Zakłopotany jubilat chce wymknąć się z klubu nocnego. Przy wyjściu zostaje zaczepiony przez piękną Patrycję, która - jak się później okazuje - będzie jego nową asystentką. W prezencie urodzinowym przyjaciel zamawia Fryderykowi serię błyskawicznych randek. Pisarz wciąż jednak boleśnie przeżywa zawód miłosny sprzed kilku lat - jego ukochana, Marta, porzuciła go z dnia na dzień i odeszła z ich synem, Stasiem. Nagle Marta dzwoni do byłego partnera i oznajmia mu, że już niebawem zjawi się u niego z chłopcem.

"To nie koniec świata!"odc.14 Anka dochodzi do siebie po wypadku, któremu uległa przed kilkoma miesiącami. Ula wciąż kłóci się z Darkiem. Mężczyzna naciska, by ukochana wprowadziła się do niego przed ślubem. Dziewczyna uparcie odmawia. Narzeczony grozi zerwaniem.

"Przyjaciółki"odc.27 Anka robiąc zakupy odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Czuje się upokorzona. W rozmowie telefonicznej Paweł przyznaje, że to jego sprawa. Zdenerwowany grozi kobiecie, że odbierze jej również dzieci. Inga planuje przeprowadzkę.

"Prawo Agaty"odc. 1/13 Mecenasi Przybysz i Dębski reprezentują nielegalną imigrantkę z Somalii i jej synka, którym grozi deportacja. Powrót do kraju oznacza dla obojga prześladowania, a nawet śmierć. Na cofnięcie decyzji prawnicy mają zaledwie 24 godziny.


"Moda na sukces"

odc.5939 Pocałunek Thomasa i Brooke wywołuje zdumienie zgromadzonych. Ridge i Taylor żądają od syna wyjaśnień. Tymczasem Stephanie przekazuje Dayzee czek z dotacją na ośrodek dla bezdomnych.

odc.5940 Thomas tłumaczy Taylor, że musiał wywołać kontrowersję, by ratować prezentację. Później w biurze Ridge’a dochodzi do kolejnej konfrontacji Taylor z Brooke.

odc.5941 Stephanie dzieli się z Ridge’em uwagami na temat nagrania z pokazu. Jej zdaniem Brooke faktycznie była zaskoczona pocałunkiem, ale i nie broniła się przed nim.

"Na dobre i na złe"odc.549 Wanda przyjeżdża w odwiedziny do Wiktorii. Dowiaduje się, że Falkowicz ożenił się z Kingą, a Przemek niebawem zostanie ojcem. Jest załamana, gdyż obawia się, że tylko jej córka nie potrafi ułożyć sobie życia. Consalida, po męczącym dniu spędzonym z matką, decyduje się na szalony wieczór w towarzystwie Adama. Po fantastycznych chwilach w parku linowym młodzi lekarze lądują ze sobą w łóżku. W Leśnej Górze zjawia się Leszek Wawrzyniak. Zarzuca Falkowiczowi, że ukradł jego pomysł. Profesor wyprasza intruza za drzwi. Marek jedzie na kongres kardiologiczny do Nałęczowa. Spotyka Dorotę i poznaje Krzysztofa, jej nowego adoratora. Kilka godzin później do uzdrowiska przyjeżdża też Agata. Na prośbę Rogalskiego lekarka zostaje tam na noc.

"Na sygnale"

odc.7 Ratownicy jadą do kobiety, u której podejrzewany jest zawał serca. Okazuje się, że syn pacjentki jest żołnierzem i za kilka godzin ma wylecieć na misję do Afganistanu. Mężczyzna staje przed niezwykle trudnym wyborem - zostać lub jechać i zostawić chorą matkę. Piotr pada ofiarą brutalnego ataku. Zostaje uderzony w głowę, a złodzieje próbują wykraść z karetki narkotyki.

odc.8 Załoga karetki jedzie do chorego na serce mężczyzny. Na miejscu nikt nie otwiera drzwi. Wiktor obawia się, że pacjent stracił przytomność. Piotr decyduje się wejść do mieszkania przez balkon, mimo kilkunastu metrów wysokości. Tymczasem jeden z sąsiadów informuje ratowników, że na ulicy jest ciężko ranny starszy mężczyzna. Wiktor wysyła do tego przypadku Martynę.

odc.135 W Sandomierzu zjawia się ekipa popularnego serialu "Zagadki serca", aby kręcić tam nowe odcinki. Wkrótce grający główną rolę aktor, Iwo Gralak, zostaje znaleziony martwy w swoim domu. Policjanci zabezpieczają na popielniczce odciski palców producenta Filipa Ankwicza. Okazuje się, że Iwo chciał zerwać swój kontrakt i pokłócił się z nim. W gronie podejrzanych jest również aktorka Monika Dębowska, która miała romans z Iwo i zerwała dla niego zaręczyny z reżyserem Bartkiem Iżykowskim. Tymczasem w domu kultury trwają próby do spektaklu. Zajęcia z młodzieżą prowadzi dawny znajomy zamordowanego, Andrzej Sikora. Ksiądz Mateusz dowiaduje się, że przed laty obaj rywalizowali o kontrakt gwiazdorski, który ostatecznie podstępem zdobył Gralak.

"Chicago Fire"

odc.8 Ratownicy otrzymują wezwanie do wypadku na kolei. Severide, Shay i Dawson pomagają rannemu chłopcu. Mills odnajduje ciało jego siostry, Kayli. Jest wstrząśnięty i nie może pogodzić się z tragedią. Zaczyna rozważać swoją przyszłość w straży.

odc.8 Nicholas i Jessica są zaniepokojeni brakiem wiadomości od Dany. Kobieta żąda, by mąż zrezygnował ze współpracy z CIA. Jej kłótnię z kongresmanem przerywa telefon od Mike’a, który informuje ich, że nastolatka zatrzymała się u niego.

"Świat według Kiepskich"odc.432 Waldek wygrywa konkurs "Kolacja z Gwiazdą". Czeka go spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską. Jest szczęśliwy, zaś rodzina jest z niego dumna. Tylko Jolasia uważa, że mąż nie zasługuje na ten zaszczyt i robi wszystko, aby nie doszło do spotkania.

"Ekstradycja"odc.9 Sabina wyjeżdża za granicę. Komisarz Halski udostępnia dziennikarzom wyniki śledztwa. Jego rewelacje o znanych politykach zamieszanych w hadel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy nie wywołują spodziewanej reakcji. Halski zostaje ośmieszony.

"The Following"


odc.3 Zamordowani zostają dwaj mężczyźni, którzy przyczynili się do upadku Carrolla oraz zwolnienia go z uniwersytetu. Ich zabójcą jest należący do sekty Rick Kester. Gdy Ryan i Mike jadą do domu Kesterów, zastają tam martwego agenta Rileya.

"Dr House"

odc.159 House próbuje negocjować z bogatym pacjentem, który planuje przenieść całą swoją produkcję do Chin. Doktor Park ma wkrótce stanąć przed komisją dyscyplinarną. Przewodniczyć jej będzie Foreman. Zarzuty dotyczą molestowania.

"Zagadki umysłu"

odc.2 Jack Gallagher i Veronica Hayden-Jones zostają wezwani jako konsultanci w sprawie kobiety, która mimo negatywnych wyników USG uważa, że jest w siódmym miesiącu ciąży. Jednocześnie Jack poszukuje swojej chorej psychicznie siostry.

"Arrow"

odc.3 Oliver jest zaskoczony, gdy ktoś zabija kryminalistę, na którego polował. Okazuje się, że jest nim "Deadshot", znany w środowisku jako płatny morderca, który używa pocisków nasączonych kurarą. Jego następnym celem jest Walter. Oliver zdaje sobie sprawę z tego, że nie uda mu się jednocześnie ochronić rodziny i polować na "Deadshota". Prosi więc o pomoc detektywa Lance’a.

odc.4 Oliver marzy o tym, aby odzyskać uczucia Laurel. Prosi swoją siostrę Theę, aby pomogła mu w tej delikatnej sprawie. Jednocześnie Queen angażuje się wyjaśnienie sprawy pewnego morderstwa. Wie, że oskarżony o zabójstwo żony Peter Declan nie popełnił czynu, za który został skazany na karę śmierci. Oliver prosi Laurel, żeby pomogła mu dowieść niewinności Petera.Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje