Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1042 Paulina wymyka się do Berlina. Tymczasem Agnieszka walczy o życie w szpitalu. Tomek dowiaduje się od Maryli, w jaki sposób jego podopieczna uzyskała dostęp do policyjnych materiałów operacyjnych. Przy okazji wychodzi na jaw, że to mafia przekupiła Paulinę, w zamian za pieniądze i fałszywe dokumenty. Eryka wyciąga do Janki rękę na zgodę. Potem pojawia się w gabinecie Kazana. Lekarz prosi ją, by zgłosiła się do niego na oddział, ponieważ zaniepokoiły go ostatnie wyniki badań... Marcin i Aleksandra spotykają się z Olkiem. Lubińska zawiera sojusz z Piotrem.

odc. 1043 Eryka jest wściekła na Marcina, że nie interesuje się jej stanem zdrowia. Chodakowski prosi dziewczynę, by dała mu jeszcze jedną szansę. Potem zaprasza ją na spotkanie z matką i bratem. W restauracji Eryka uświadamia sobie, że Aleksandra jest do niej negatywnie nastawiona. Traktuje ją z dystansem... Marta czyta artykuł opisujący wypadek, który rzekomo spowodował Łukasz. Wynika z niego jednoznacznie, że chłopak odpowiada za tragedię i powinien na wiele lat trafić do więzienia. Z kolei Budzyński robi wszystko, by ocalić syna Marty. Odnajduje głównego świadka wypadku, Nosonia. Sugeruje, że mężczyzna dostał łapówkę i w sądzie zezna nieprawdę! Filarski zwierza się Kindze, że planuje odzyskać Krystynę.

"Klan"


odc.2546 Komisarz Kłosowicz sugeruje Beacie, że nieżyjący Joachim Bendel brał narkotyki! Kobieta nie potwierdza tych przypuszczeń. Barbara zaprasza Rafalskiego do Rosso na kolację. W restauracji czeka na męża w towarzystwie Wacka. Podczas kolacji przedstawia go jako swojego narzeczonego. Oznajmia, że dopiero teraz może zgodzić się na rozwód... Paweł ustala z Tadeuszem, że Dropek spędzi tydzień z Tropkiem u niego w domu. W tym czasie on z synem polecą do Bostonu odwiedzić Krystynę. Krzysztof wraca do domu po popołudniu spędzonym z Elżbietą na rozliczaniu koncertu charytatywnego. Na stole leży bilet lotniczy. Julia oznajmia, że leci z byłym mężem do Stanów.

odc.2547 Chojnicka stara się pocieszyć Krzysztofa, który nie może podnieść się po rozstaniu z narzeczoną. Rafalski i Beata są wściekli na Barbarę, że zorganizowała wspólny wieczór tylko po to, by pochwalić się młodym partnerem. Wacek także zorientował się, że został wykorzystany i zmanipulowany. Problem w tym, że pokazówka nie ostudziła jego uczucia do Mileckiej. Wprost przeciwnie... Ola jest załamana z powodu kolejnych esemesów od natrętnego wielbiciela. Szef wie, że dziewczyna niczego nie może mu udowodnić. Ewa radzi jej, by zgłosiła tę sprawę podczas wieczornego zebrania... Bożenka zastanawia się, kiedy Maciek wyjdzie ze szpitala psychiatrycznego.

odc.2548 Miłosz podaje Bożence śniadanie do łóżka. Przeprasza za to, że wczoraj nękał ukochaną pytaniami o Maćka. Boi się, że jego dokument nigdy nie powstanie. Następnie spotyka się z Martą. Proponuje przyjaciółce, by Maćka zagrał ktoś inny. To okazuje się niemożliwe, ponieważ sponsor wyłoży pieniądze na autentyczny dokument z prawdziwym bohaterem, a nie na podrasowaną fabułę. Norbert oznajmia Kamili, że zrozumiał już, iż Ola jest przeszłością. W zakładzie pogrzebowym szefowa szuka Wacka, który się spóźnia. Feliks okłamuje kobietę twierdząc, że umówili się na zastępstwo. Natomiast Sława podpowiada Oli, że jej kumple mogą zrobić porządek z mężczyzną, który ją prześladuje. U Bożenki pojawia się jej brat przyrodni, ksiądz Kostek. Zdradza jej szczegóły ceremonii ślubnej. Feliks żali się Monice, że odkąd Wacek zakochał się w Barbarze, ich relacje uległy ochłodzeniu. Prosi przyjaciółkę o radę.

"Barwy szczęścia"


odc. 1071 Bartek przygotowuje śniadanie dla Marleny. Później zaczynają się namiętnie całować. W tej chwili do domu wchodzą Waleria ze Stefanem! Krystyna radzi Ninie, by powiedziała Markowi, że ma syna! Dawid mówi Tinie, że rozstał się z Patrycją.

odc. 1072 Podczas przepychanki Dawida z Kubą narzeczony Pati zostaje ranny i trafia do szpitala. Waleria zarzuca synowi, że zmienia dziewczyny jak rękawiczki! Bogdan domyśla się, że Marczak ma problemy...

odc. 1073 Zuzia i Róża robią niespodziankę wracającym z urlopu Sabinie, Kajtkowi i Władkowi. Ewunia bardzo polubiła Klarę. Tymczasem Kaśka jest wściekła na firmę sprzątającą. Pyta Walerię, czy nie mogłaby jej polecić innej ekipy. Irek z Natalią planują skojarzyć Klemensa z Lilianą. Organizują uroczystą kolację, na której mogliby się poznać. Kubanka jednak nie jest zachwycona ich pomysłem...

odc. 1074 Hubert zostaje wezwany na komendę. Ma zeznawać w sprawie bójki Dawida z Kubą. Tymczasem w szpitalu Pati dowiaduje się, że mają dziś wybudzić Dawida ze śpiączki, by sprawdzić, czy operacja kręgosłupa się powiodła... Bartek ma pretensje do matki za to, że powiedziała Marlenie, by go zostawiła w spokoju.

"Pierwsza miłość"


odc.1845 Marek zarzuca Anecie, że uzależniła się od antydepresantów. Namawia ją na terapię. Agata pyta Sabinę o jej zmarłego męża. Później Agata pojawia się w saloniku prasowym i wpada na Piotra.

odc.1846 Agata zatrudnia detektywa, by zdobył informacje na temat Piotra Wacha i jego ewentualnego pokrewieństwa z Igorem. Potrzebuje dowodu... Wiktoria i Rysiek wracają z kilkumiesięcznego urlopu w Stanach. Tymczasem Marysia zdobywa się na odwagę i wyznaje Aleksowi, że go kocha!

odc.1847 Aneta zażywa kilka tabletek i zasypia na kanapie. W tym czasie Julka, którą miała się zająć, wychodzi z mieszkania! Grzegorz prosi Grażynę, by wreszcie się rozwiodła. Mieszkańcy Wadlewa są pod wrażeniem nowego wizerunku Rysia, który wygląda jak szeryf.

odc.1848 Karol nie zamierza się rozwodzić z Grażyną. Król jest na niego wściekły. Aleks chce spędzić popołudnie z Marysią i jej córką. Postanawia udowodnić jej, że jest dobrym materiałem na ojca. Rysiek zamierza zlikwidować bimbrownię Śmiałka.

"Na Wspólnej"


odc.1872 Betty ma żal do córki za to, że nazwała ją egoistką. Upija się. W drodze powrotnej zatrzymuje ją policja! Igor wprowadza się na Wspólną. Ziębowie obawiają się konkurencji ze strony nowootwartego baru.

odc.1873 Aneta mówi Kamilowi, że zamierza kontynuować staż. Nicole prosi Betty, by nie wracała do Stanów. Basia rozważa rezygnację z pracy.

odc.1874 Marek dowiaduje się od Mileny, że klienci Gelkopolu zerwali z firmą umowy! Ula skarży się rodzicom, że inni uczniowie śmieją się z niej, że jest z domu dziecka.

odc.1875 Smolny zaprasza Basię do restauracji. Nagle klęka, wyciąga pierścionek i oświadcza się! Zięba prosi Izę o obniżenie czynszu...


"Moda na sukces"

odc.5935 Brooke i Ridge omawiają szkice nowej kolekcji. Logan uważa, że są znakomite. Amber upija Jonesa i zdobywa dostęp do projektów. Sytuację tę z ukrycia obserwują Hope i Liam.

odc.5936 Forresterowie decydują się natychmiast zaprezentować kolekcję i uprzedzić konkurencję. Brooke zaprasza na pokaz Nicka. Marone uświadamia sobie, że Amber wykradła wszystkie szkice.

odc.5937 Marone wzywa Moore do siedziby Forresterów. Tam po krótkiej rozmowie zwalnia ją. Następnie przeprasza Erica i Ridge’a tłumacząc, że Amber działała bez jego zgody i wiedzy.

"Na dobre i na złe"odc.548 Lena przyjeżdża do Leśnej Góry, aby rozmówić się z Latoszkiem. Dopiero od kolegów dowiaduje się, że mąż wyjechał na misję do Afryki. Tymczasem okazuje się, że Witek wrócił do Polski. Mężczyzna jest ciężko ranny. Van Graaf wypytuje Falkowicza o Młodego, którego razem operowali. Podejrzewa, że profesor coś przed nim ukrywa. Kocul próbuje zmusić Falkowicza, aby jak najszybciej wypisał Młodego ze szpitala. Agata idzie z Wiki do centrum handlowego. Razem ratują życie mężczyźnie, który w czasie zakupów dostał zawału serca. Przy okazji poznają dziennikarza zbierającego materiały do programu o udzielaniu pierwszej pomocy. Do szpitala trafia mężczyzna, który miał wypadek w browarze. Chirurdzy muszą usunąć z ciała pacjenta kilkadziesiąt odłamków szkła.

"Na sygnale"

odc.5 Ratownicy wiozą do szpitala śpiewaczkę operową, która przewróciła się w domu, złamała rękę i uderzyła się w głowę. W drodze karetka trafia na wypadek, w którym została poszkodowana dwójka motocyklistów. Wiktor rusza na pomoc rannym i przykazuje Martynie, by zaopiekowała się starszą panią. Tymczasm dziewczyna dołącza do akcji ratunkowej. Chwilę później odkrywa, że staruszka zniknęła.

odc.6 Ratownicy dostają wezwanie do bezdomnego mężczyzny, który został ciężko pobity. Interwencję lekarzy obserwują chuligani, którzy go zaatakowali. Martyna wdaje się z nimi w ostrą sprzeczkę, co zmusza do interwencji Wiktora i Piotra. Gdy pacjent trafia do szpitala, dyżurny z SOR-u chce odesłać go do izby wytrzeźwień. Wiktor wykłóca się z nim i stawia na swoim.

odc.78 Biskup wysyła Mateusza do Ostii. Podczas podróży duchowny spotyka piłkarzy klubu Naprzód Sandomierz. Na stacji benzynowej dochodzi do konfliktu pomiędzy zawodnikami a żebrzącym o pieniądze Machurą. Kilka chwil później mężczyzna zostaje znaleziony martwy w toalecie. Policja zmusza Mateusza, jako świadka, do pozostania w kraju.

"Chicago Fire"

odc.7 Boden zarządza w jednostce test na obecność narkotyków. Severide boi się, że badanie ujawni, iż od dawna zażywa silne środki przeciwbólowe. Ratownicy otrzymują wezwanie do ofiar strzelaniny. Na miejscu okazuje się, że walka gangów wciąż trwa.

odc.7 Brody wraz z rodziną bierze udział w ekskluzywnym spotkaniu, połączonym ze zbiórką pieniędzy na kampanię wyborczą wiceprezydenta. Saul odwiedza w więzieniu terrorystkę Aileen, by uzyskać od niej informacje na temat tajemniczego rozmówcy Roi.


"Ja to mam szczęście!"

odc.26 Joanna zarządza w domu generalne porządki. Tymczasem Jerzy nie potrafi rozstać się z wieloma drobiazgami. Tadeusz chce zostać reżyserem gagów i wysyła scenariusze do TV. Bohaterami scenek zostają Iwona i Polakowie.

odc.27 Marcin postanawia się ożenić. Jerzy natychmiast wybija synowi z głowy ten niedorzeczny pomysł. Zosia dochodzi do wniosku, że jest już stara i musi zacząć oszczędzać na emeryturę.

odc.28 Zosia nie może zapamiętać tabliczki mnożenia. Jerzy podsuwa córce sposób, jak się tego nauczyć. Joanna chce przekonać Jerzego do pobytu w luksusowym SPA. O pomoc prosi Tadeusza.

odc.29 Początek września nie jest udany - Joanna dostaje mandat, a potem Polakowie zostają okradzeni. Rodzina cierpi z powodu diety Joanny. Między Zosią i Elą wybucha awantura.


"Świat według Kiepskich"

odc.78 Szpitalowi Haliny grozi likwidacja. Kiepski postanawia otworzyć w domu własną, prywatną klinikę psychiatryczną.

odc.79 Walduś uważa siebie za brzydala i wie, że noc sylwestrową spędzi samotnie. Ojciec próbuje znaleźć mu towarzyszkę.

odc.81 Ferdek, dzięki dedukcji, odkrywa złodzieja papieru toaletowego ze wspólnej toalety. Chce założyć agencję detektywistyczną.

odc.82 Waldek znajduje telefon komórkowy, który należy do ministra. Wraz z Ferdkiem zamierza podjąć kilka rządowych decyzji.

"Ekstradycja"odc.8 Nadieżda dowiaduje się o współpracy Struny z Gundisem. Rozkazuje Jurijowi i Sacharowi zabicie nielojalnego partnera. Dzięki Halskiemu heroina nie dociera do Paryża. Z więzienia ucieka Gundis i łapie Jurija. Szef łotewskiej mafii poddaje go torturom.

"The Following"odc.2 Do śledczych dołącza agentka Debra Parker. Zespół usiłuje odnaleźć syna Claire i Joego - Joeya. Zamordowane zostają trzy studentki. Sprawcą zbrodni jest kolejny naśladowca Carolla. Ryan spieszy z pomocą Claire, której grozi niebezpieczeństwo.

"Dr House"

odc.158 Na oddział trafia filantrop, który niedawno dokonał hojnej darowizny. House jest przekonany, że ta szczodrość to efekt jego choroby. Gregory’emu w postawieniu diagnozy pomaga doktor Park. Lekarz angażuje do tej sprawy także Jessicę Adams.

"Zagadki umysłu"

odc.1/13 Losy młodego dyrektora szpitala psychiatrycznego w Los Angeles. Doktor Jack Gallagher znany jest ze swej bezkompromisowości i niekonwencjonalnego podejścia do leczenia. Jego metody pracy niejednokrotnie powodują konflikty z kolegami po fachu.

"Arrow"

odc.1, 2 Bogacz Oliver Queen, po pięciu latach spędzonych na bezludnej wyspie, wraca do Starling City. Dzięki umiejętnościom przetrwania staje się - jako tajemniczy łucznik w kapturze - strażnikiem miasta. Jego pierwsze zadanie to ochrona Laurel przed zabójcą.Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje