Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1040 Łukasz rezygnuje z wyjazdu z Zuzą nad morze. Jego myśli zaprząta obawa, że już niebawem trafi do więzienia! Chłopakowi grozi maksymalny wymiar kary. Andrzej postanawia w pełni zaangażować się w sprawę Wojciechowskiego. Informuje swoją matkę, że nie będzie mógł polecieć z nią do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem Ula mówi Markowi, że Annie wpadł w oko przystojny instruktor jazdy, Mikołaja. Potem Mostowiak odwiedza Łagodę. Piotrek natomiast ustala, że mężczyzna, który od pewnego czasu nachodzi Magdę, to Wiktor! Rozmawia też z Lubińską...

odc. 1041 Lucjan odwiedza Pawła w bistro. Od Basi dowiaduje się, że Zduński już niebawem będzie jej nowym tatusiem! Tomek zauważa, że Paulina robi wszystko, by ich romans nadal trwał. Chodakowski odrzuca jej awanse. W pewnym momencie bizneswoman dzwoni do tajemniczego mężczyzny, któremu przekazuje pewne informacje... Tymczasem Agnieszka ma pretensje do przyjaciela, że wdał się w romans ze świadkiem koronnym. Wieczorem spotykają się jeszcze w prokuraturze. Po wyjściu z budynku zamaskowany mężczyzna strzela do Tomka. Trafia jednak Agnieszkę...

"Klan"


odc.2543 Jerzy ma pretensje do Kamili, że oblała test na prawo jazdy. Pawełek cieszy się, że leci do Stanów do Krystyny, ale żałuje, że nie będzie mógł ze sobą zabrać Dropka. Janusz opowiada Furteckiej o swoich problemach zdrowotnych. Renata pyta Chojnickiego, czy mogłaby pojechać na kilka dni do Mediolanu na targi zdrowej żywności. Antek jest jednak temu przeciwny... Arkadiusz odwiedza Grażynkę w gabinecie. Potem razem jadą do niej do domu. Na miejscu zastają pobojowisko. Ustalają, że Maciek wpadł w szał i wyładował swoją złość na meblach. Po ataku furii nie sposób porozumieć się z chłopcem. Grażynka postanawia wezwać karetkę.

odc.2544 Elżbieta ma satysfakcję, że nie podzieliła losu Kamili. Bez trudu udaje jej się zaliczyć egzamin praktyczny. Arkadiusz spotyka się z Grażynką. Pyta ją o stan zdrowia Maćka. Dla rozluźnienia proponuje jej wizytę w klubie, w którym czasem gra. Po dotarciu do lokalu kobieta poznaje znajomych kochanka. Po powrocie do domu żali się Bożence, że nie pasuje do towarzystwa Arkadiusza. Zyta idzie na spotkanie z Rutką, na którym dowiaduje się, że Roma będzie jego oficjalnym pełnomocnikiem. Po zajęciach Michał odwozi do domu Sandrę. Miłą atmosferę przerywa telefon od zdenerwowanej Zyty... Norbert przypadkiem wpada na Kamilę. Przeprasza ją za swoje zachowanie.

odc.2545 Grażynka opowiada w pracy, że nie po drodze jej ze środowiskiem wyzwolonych artystów. To z kolei wzmacnia w niej przekonanie, że nie powinna wiązać się z Arkadiuszem, który jest taki sam jak jego przyjaciele. Potem udaje się do szpitala psychiatrycznego, gdzie nadal przebywa Maciek. Spotyka tam Norberta, który nie kryje, że kibicuje jej związkowi z Arkadiuszem... Beata martwi się o Jaśka. Syn nigdzie nie wyjechał na ferie. Boi się, że zrobi jakieś głupstwo włócząc się z kolegami po Warszawie. Agata znajduje ciekawą ofertę na tygodniowy pobyt w spa. Po krótkiej naradzie decyduje się na wyjazd z Małgosią. Natomiast Wacek nie ustaje w wysiłkach przekonania Barbary do ślubu. Feliks prosi go, by zwolnił tempo. Na korytarzu szkoły menedżerskiej Zyta wpada na Michała w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Beata udaje się na komendę, by złożyć zeznania w sprawie śmierci Joachima Bendela.

"Barwy szczęścia"


odc. 1066 Kaśka dostaje nową propozycję od prawników ATB. Do Marty przychodzi Artur. Walawska prosi go, by został u niej na noc. Magda dowiaduje się, że Jarek wyjechał do Warszawy, by spotkać się z Krzysztofem. 

odc. 1067 Natalia i Irek sugerują, by Liliana na razie się do nich wprowadziła. Marta dowiaduje się od Laury, że firma kupiła uszkodzone samochody. Klara zwierza się Marii, że ma poważne problemy finansowe.

odc. 1068 Marta oznajmia Arturowi, że zamierza złożyć wymówienie z ATB. Dąbrowski jednak nie przyjmuje wypowiedzenia. Marek postanawia przeprowadzić remont w mieszkaniu Pyrków. Tymczasem Krystyna oznajmia Ninie, że wie, iż jej syn jest ojcem Witka! Daniel pyta Różę, czy Sara może wrócić do pracy w Feel Good. Marlena umawia się na randkę z Bartkiem. Justyna źle znosi ciążę...

odc. 1069 Ludmiła i Kostek martwią się o Olenkę, która płakała przez cała noc. Rano idą z dziewczynką do przychodni. Magda nie kryje przed Jarkiem, że często myśli o Krzyśku. Zapewnia go jednak, że nigdy nie wróci do Redyka! Marta zwierza się Marii, że musi znaleźć opiekunkę dla Ewuni. Obie dochodzą do wniosku, że to pracy dla... Klary!

"Pierwsza miłość"


odc.1840 Aleks zwierza się Marysi, że Wiktor zajmuje się przestępstwami gospodarczymi. Aneta zostaje zatrzymana przez funkcjonariuszy policji. W drodze na bal Rysiek przyłapuje włamywacza na gorącym uczynku.

odc.1841 Marysia wzywa karetkę. W szpitalu okazuje się, że Aneta ma uszkodzony kręgosłup. Radek przystaje na propozycję Nikola. Żona wyznaje mu, że kilka dni temu odstawiła pigułki antykoncepcyjne! Rysiek zostaje nagrodzony dwumiesięcznym wyjazdem do Stanów wraz z małżonką...

odc.1842 Wiktor jest wyraźnie zaskoczony, gdy spotyka funkcjonariuszy gotowych go aresztować. Ustala, że Aleks i Kacper donieśli, że niesłusznie zrobił z Anety królową mafii... Tymczasem lekarze oznajmiają Pałkowskiej, że może nie odzyskać czucia w nogach!

odc.1843 Nikola i Radek rozstają się! Dziewczyna bierze urlop dziekański na studiach i wyjeżdża z Wrocławia. Natomiast Sabina odbiera Agatę ze szpitala psychiatrycznego. Marek i Marysia niepokoją się o Anetę, która zamyka się w sobie...

"Na Wspólnej"


odc.1868 Smolny oznajmia Basi, że chce kupić większe mieszkanie. Do mieszkania Bergów przychodzi policja. Dzieci Bogdana przyznają się do porwania psa. Kinga dostaje telefon od Edyty, która straciła dach nad głową.

odc.1869 Basia jest załamana, ponieważ Kubuś ucieka z domu! Kinga straszy urzędników, że pójdzie ze sprawą Edyty do mediów.

odc.1870 Zuza dowiaduje się od nauczycielki, że Ula ma problemy w nauce. Głównie z matematyką. Bogdan zgadza się, by Rita stała się nowym członkiem rodziny. Największy partner firmy Mileny i Marka zrywa z umowę.

odc.1871 Wgazecie ukazuje się artykuł dementujący oskarżenie firmy Marka o spowodowanie fali zatruć. Kinga zabiera podopieczne do sklepu Honoraty. Ginie jedna bluzka!


"Moda na sukces"

odc.5933 Stephanie i Dayzee odwiedzają kolejne schronisko dla bezdomnych. Tam Forrester poznaje m.in. byłego żołnierza, Anthony’ego, a także rodzinę Reyesów. Pełna podziwu dla ludzi żyjących w placówce dzwoni do Brooke i o wszystkim jej opowiada. Logan postanawia pojechać po seniorkę rodu i przywieźć ją do rezydencji. Na miejscu zastaje Stephanie pracującą w stołówce.

"Na dobre i na złe"odc.547 W Leśnej Górze pojawia się Kocul, dawny znajomy doktora Krajewskiego, z ciężko rannym kolegą. Gangster szantażuje Adama ujawnieniem jego kryminalnej przeszłości i próbuje zmusić do przeprowadzenia nielegalnej operacji. Falkowicz, by chronić brata, podejmuje się wykonania zabiegu. Kinga znajduje testament męża. Dowiaduje się, że profesor cały majątek zapisał Krajewskiemu. Agata zauważa, że Tretter ma problemy z koordynacją i namawia go na tomografię. Wyniki są tak złe, że musi skonsultować je z neurologiem. Przemek uczestniczy w spotkaniu Oli z położną ze szkoły rodzenia. Później zabiera dziewczynę na randkę. Media podają informację o krwawych walkach w Afryce, dokąd z misją udali się Zuza i Witek. Nikt nie ma żadnych wiadomości na temat losów lekarzy.

"Na sygnale"

odc.3 Wiktor, Piotr i Adam jadą do kobiety w ciąży. Mogą przewieźć ją tylko do najbliższego szpitala, na co pacjentka się nie zgadza, ponieważ chce trafić do swojego lekarza. Klinika ta jest na drugim końcu miasta. Karetka odjeżdża, ale Banach decyduje, aby zatrzymać się blisko domu ciężarnej. Po chwili lekarze otrzymują jej kolejne wezwanie. Kobieta zaczyna rodzić w ambulansie, a dziecko jest ułożone nieprawidłowo.

odc.4 Wiktor zwalnia jednego ze swoich podwładnych, który przyszedł pijany na dyżur. Na jego stanowisko zatrudnia Martynę, absolwentkę szkoły ratownictwa. Załoga karetki udziela pomocy kobiecie chorej na SM. Pogotowie wezwała jej córka, która szykowała się do wyjazdu do Pragi. Ze względu na zły stan zdrowia matki chce odwołać podróż, na co nie wyraża zgody jej chłopak.


odc.76 Ksiądz Mateusz chce wydać kalendarz, z którego sprzedaży dochód byłby przeznaczony na cele charytatywne. O pomoc zwraca się do fundacji Arka. Okazuje się, że organizacja nie opłaciła drukarni, a odpowiedzialny za to ksiądz Jacek zniknął. Ojciec Mateusz, który nie wierzy w nieuczciwość duchownego, postanawia zbadać tę sprawę.

"Chicago Fire"

odc.6 Detektyw Voight wciąż próbuje zastraszyć Caseya. Strażacy otrzymują wezwanie do płonącego budynku. Matthew ratuje młodego mężczyznę i jego matkę. Ocalały, Curtis, oferuje mu pomoc w zdobyciu dowodów obciążających Voighta.

odc.6 Brody informuje agentów o śmierci krawca. Postanawiają oni przeszukać jego zakład. Na miejscu zostają zaatakowani przez zamaskowanych napastników. Dana dowiaduje się, że piesza potrącona samochodem przez Finna jest w bardzo ciężkim stanie.


"Ja to mam szczęście!"

odc.24 Jerzy dostaje wezwanie do zapłaty od urzędu skarbowego. Suma jest astronomiczna. Okazuje się, że Joanna pomyliła się przy wypełnianiu PIT-u i dopisała za dużo zer. Zosia szuka w internecie wielkiej miłości. Wybiera odpowiedniego kandydata i zaprasza go do domu. Stefan przyjeżdża do Polaków po Elę. Okazuje się, że właśnie rozstał się z ukochaną. Cała rodzina musi wysłuchiwać jego narzekań.

odc.25 Marcin prosi Patrycję, by pozowała mu do aktu. Artystę i jego muzę nakrywają rodzice. Do Polaków przyjeżdża babcia Kasia. Jerzy prosi bliskich, by nie komentowali jej liftingu twarzy. Zosia ma za złe rodzicom, że nie była na ich ślubie. Joanna i Jerzy organizują dla niej powtórkę uroczystości. Tadeusz szuka zatrudnienia. Ma nietypową metodę, by przekonać do siebie pracodawców.

"Świat według Kiepskich"

odc.40 Ferdek i Paździoch rywalizują o to, który z nich będzie milszy dla Boczka, żeby ten sprzedał jak najtaniej szklaną rybę.

odc.49 Kiepskich nawiedza duch. Halina sprowadza egzorcystę. Gdy zjawa znika, Ferdek konstruuje urządzenie do wywoływania duchów.

odc.50 Waldek dostaje wezwanie do wojska. Rodzina wpada na pomysł, jak mógłby uniknąć poboru. Musi udawać kalekę.

odc.51 Ferdek i Waldek budują sztuczną Babkę, by pod nieobecność prawdziwej odbierała przynoszoną przez listonosza rentę.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.213, 214 Ekipa Caine’a bada okoliczności morderstwa, w które został wrobiony spokojny i skromny księgowy Neal Marshall. Horatio i Frank eskortują samolotem seryjnego mordercę Jacka Tollera. Dochodzi do strzelaniny, a kurs lotu zostaje zmieniony.

"Ekstradycja"

odc.7 Kulski dowiaduje się o morskim kanale przerzutu narkotyków. Na jego trop wpada też Gundis. Ze swoją bandą przeszukuje magazyn i laboratorium Nadieżdy. Jurij i Sachar cudem unikają śmierci. Ludzie z mafii łotewskiej obserwują konwój z heroiną.


odc.16 Po śmierci Elijaha Katherine opuszcza grobowiec i podszywa się pod Elenę. Stefan uzmysławia sobie, że jej znajomość historii miasteczka jest niezwykle cenna. Damon próbuje dowiedzieć się z dzienników Gilberta, gdzie jest cmentarz czarownic.

"The Following"

odc.1/15 Wykładowca literatury Joe Carroll, który odsiaduje wyrok za serię morderstw, ucieka z więzienia. Były agent FBI Ryan Hardy, który przed laty go aresztował, pomaga w śledztwie. Okazuje się, że Carroll podczas pobytu w zakładzie stworzył sektę swoich naśladowców.

"Dr House"

odc.157 Na wniosek Foremana House warunkowo wychodzi z więzienia. Dostaje propozycję powrotu do kliniki Princeton-Plainsboro. Gregory uświadamia sobie, że od jego odejścia wiele się zmieniło. Nie ma już Cuddy. Jego uwagę zwraca lekarka Chi Park.Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje