Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"


odc. 1038 Po wypadku Anna ma pęknięte żebra i skręcony staw skokowy. Marek postanawia sprowadzić ją do Grabiny. Wieczorem podobną propozycję składa Ewie! Mateusz przekazuje dziadkom list z USA od Małgosi. Córka wyznaje w nim, że porzuciła Tomka dla Michała. Tymczasem Eryka i Marcin mają pretensje do Janki, że ich okłamywała. Z kolei Taro zwierza się Pawłowi, że bardzo podoba mu się Olga, ale nie wie, jak ją zaprosić na randkę... Wiktor rozmawia z Magdą. Pyta dziewczynę o zdrowie, ale nie informuje, że ma ona wszczepione serce jego nieżyjącej córki...

odc. 1039 W Grabinie Anna i Ewa umawiają się, że nie będą się ze sobą kłócić. Natomiast Barbara i Lucjan są załamani rozpadem małżeństwa Małgosi. Nieoczekiwanie zjawia się u nich... Michał! Żąda od Mostowiaków, by uszanowali decyzję córki i jej nie odtrącali. Wyprowadzony z równowagi Lucjan każe mu się wynosić... O wizycie Łagody u teściów dowiaduje się Chodakowski. Jedzie do niego do hotelu i wdaje się z nim w bójkę! Potem spotyka się z Agnieszką, która otwarcie krytykuje go za to, że romansuje z Pauliną. To nieprofesjonalne. Janka ubiega się o pracę w ambasadzie. Wieczorem dziewczynę atakuje kilku zbirów. Z opresji ratuje ją Paweł! Z kolei Eryka proponuje Markowi, że zajmie się jego sklepem.

"Klan"


odc.2539 Krzysztof niepokoi się o Julię, która nadal nie wróciła do domu. Jerzy jest przekonany, że ucieczka kobiety to emocjonalny szantaż. Chwilę później Julia dzwoni do narzeczonego. Zdradza mu, gdzie przebywa. Tymczasem Feliks informuje Monikę, że zapisał się na kurs coachingu. Następnie udaje się do zakładu pogrzebowego, w którym zostawia wypowiedzenie. Przy okazji wizyty Wacek prosi go o radę. Chłopak postanowił oświadczyć się Barbarze, ale nie wie jak to zrobić, by kobieta potraktowała go poważnie... Arkadiusz na lekkim rauszu przychodzi do gabinetu zabiegowego Grażynki. Kobieta wyrzuca go za drzwi. Wcześniej mężczyzna wyznaje jej miłość!

odc.2540 U Grażynki pojawia się niespodziewany gość, żona Arkadiusza. Kobieta twierdzi, że nie ma nic przeciwko temu, by związała się z jej byłym mężem. Tymczasem Arkadiusz spędza wieczór w klubie nocnym w towarzystwie Norberta. Krzysztof przekonuje Julię, że powinna poszukać pomocy u psychologa. Przy okazji odkrywa, że wybranka nadal kocha Sebastiana, a do niego nic nie czuje. Feliks sugeruje Wackowi, by wręczył swojej ukochanej książkę "Laudacje i inne mowy okolicznościowe". Agnieszka odprowadza Janusza do kliniki na operację usunięcia guza nerki. Pociesza, że technika laparoskopowa jest w pełni bezpieczna dla pacjenta.

odc.2541 Krzysztof wypłakuje swoje żale u Elżbiety. Potem prosi narzeczoną o wyjaśnienia. Julia twierdzi, że musiała mówić, że go nadal kocha, bo inaczej nie odda jej dziecka. Grażynka decyduje się nie wiązać z Arkadiuszem. Nie chce po raz drugi wychodzić za mąż. Wacek zaprasza Barbarę na kolację. Surmaczowa prosi męża, żeby przebadał w Elmedzie jej podopieczne z Feminy. Paweł w tej sprawie odwiedza Jadwigę. Zostaje u niej na noc.

odc.2542 Wiga prosi Pawła, by zawiózł ją na dworzec. Musi pociągiem dostać się w rodzinne strony, aby pomóc w przygotowaniach do pogrzebu siostry. Surmaczowa odbiera telefon od agencji ochrony. W jej salonie sukien ślubnych włączył się alarm... Monika ostrzega Wacka przed Barbarą. Kamila spieszy się na egzamin praktyczny na prawo jazdy. W pewnym momencie zatrzymuje ją policja...

"Barwy szczęścia"


odc.1061 Agata informuje Marię, że dostała się na psychologię. Natalia mówi Irkowi, że Liliana przebywała w Polsce nielegalnie. Kaśka z Ksawerym jedzie samochodem do Zakrzewia. W drodze powrotnej ma wypadek.

odc.1062 Kaśka zostaje przewieziona na noszach do karetki. Ma kołnierz ortopedyczny i zabandażowaną głowę. Na szczęście jej synkowi nic się nie stało... Maciek wyprowadza się od Władka. Do Marty, która spędza kolejny dzień z Arturem, dzwoni Dąbrowski. Okazuje się, że firmowy TIR miał wypadek.

odc.1063 Mikołaj chce spotkać się z ofiarą wypadku, którą jest Kaśka. Dlatego prosi Martę, by mu towarzyszyła. Dąbrowski proponuje jej odszkodowanie. Górka jednak nie przyjmuje pieniędzy... Krystyna informuje Marię, że małżeństwo Niny się rozpadło, więc teraz kobieta może sobie ułożyć życie nawet z... Markiem! Sara telefonicznie zwierza się Basi, że zamierza wrócić do Polski. Ma nadzieję, że zrobi Danielowi niespodziankę.

odc.1064 Daniel przygotowuje się z Marleną do wyjścia na wesele. W tej samej chwili zjawia się Sara z Johnem. Wybacza mu, że nie spędzi z nimi wieczoru i udaje się do Grzelaków. Magda boi się, że może zostać oskarżona o zabójstwo Tomka. W prokuraturze podtrzymuje swoją wersję wydarzeń. Potem wraca do instytutu i przytula się do Jarka. Świadkiem tej czułej sceny jest Krzysztof... Sławek sugeruje Kaśce, że powinna przyjąć pieniądze od Mikołaja.

"Pierwsza miłość"


odc.1835 Podczas rozmowy z ojcem Błażej wylewa cały nagromadzony żal, twierdząc, że jest najbardziej pokrzywdzony w tej całej sytuacji. Razem udają się do banku, w którym dochodzi do napadu... Adam postanawia odzyskać Kingę! Odmawia podpisania dokumentów dotyczących sprzedaży domu.

odc.1836 Marysia zdaje bez problemu egzamin na prawo jazdy. Szymon w tym czasie znajduje dobrą ofertę kupna samochodu. Podczas napadu Błażejowi udaje się powalić na ziemię jednego z napastników. Grzegorz w tym czasie unieruchamia innego bandziora. Niestety, zostaje postrzelony przez trzeciego...

odc.1837 Podczas oględzin samochodu Marysia i Szymon spotykają Aleksa. Wiktor odwiedza Anetę w galerii. Podczas luźnej rozmowy proponuje jej wspólne prowadzenie nielegalnych interesów! Sabina zaczyna tłumaczyć sobie, że Agata miała rację, że ją... więziła i torturowała.

odc.1838 Grażynie nie udaje się odwieść Sabiny od pomysłu odwiedzenia Agaty. Dziewczyna chce jej wybaczyć, a nawet zeznawać na jej korzyść w sądzie! Marysia żąda, by Aleks razem z Wiktorem zostawili ją i Anetę w spokoju.

"Na Wspólnej"


odc.1864 Zimiński dowiaduje się od Mileny, że w fabryce jest kontrola. Po chwili do jego drzwi pukają... policjanci. Bogdan rozpoczyna pracę w warsztacie samochodowym Benka. Iza przyłapuje Ilonę z Maksem!

odc.1865 Kubuś chce, by Basia i Andrzej znowu byli razem. Decyduje się na dramatyczny krok... Okazuje się, że produkty z fabryki Marka i Mileny wywołały epidemię i spowodowały śmierć człowieka! Ada decyduje się na rozwód z Arkiem. Adam zgadza się reprezentować siostrę Weroniki w sądzie.

odc.1866 Roman skarży się Weronice, że kolejny raz Arek pojawił się na budowie kompletnie pijany. Roztocka prosi Hoffera o jeszcze jedną szansę dla niego. Ula boi się, że dzieci w nowej szkole jej nie zaakceptują...

odc.1867 Ula zwierza się rodzicom, że ma w szkole nową przyjaciółkę! Marek rzuca się z pięściami na fotoreportera jednego z tabloidów. Betty nie kryje przed Nicole, że bardzo interesuje ją płeć wnuka. Kasia i Franek przynoszą jedzenie więzionej przez właściciela Ricie. Odkrywają, że pies jest ranny!

"Moda na sukces"

odc.5929 Amber pokazuje Nickowi wykradziony projekt, który przedstawia jako swój. Marone jest pod wrażeniem. Moore umawia się z Oliverem, planując wykraść mu następne szkice.

odc.5930 Hope stara się ostrzec Olivera przed Amber. Jones lekceważy jej rady. Zabiera Moore do siebie. Gdy tam, przesadziwszy z alkoholem, usypia, Amber robi zdjęcia szkiców nowej kolekcji.

odc.5931 Stephanie chce zacząć pomagać bezdomnym. Umawia się na spotkanie z Dayzee. Amber spotyka się z Nickiem i resztą współpracowników. Prezentuje im wykradzione szkice jako swoje.

"Na dobre i na złe"odc.546 Agata świętuje z Wiktorią swój powrót do Leśnej Góry. Na spotkaniu doktor Consalida przesadza z alkoholem i w środku nocy dzwoni do Falkowicza. Mimo późnej pory profesor natychmiast przyjeżdża do klubu i odwozi pijaną kobietę do hotelu. Nie wie, że z ukrycia obserwuje go Kinga. Następnego dnia zazdrosna żona zaczepia rywalkę w pracy i mówi zaskoczonej Wiktorii o tym, że ona i Falkowicz wzięli sekretny ślub. Z kolei Agata, która wraca samotnie z klubu, staje się świadkiem, a następnie uczestnikiem ulicznego zajścia. Zauważa zapłakaną i przerażoną dziewczynę, Lucynę wyskakującą z jednego z aut. Lekarka widząc, że ma ona na sobie poszarpane ubranie, od razu wzywa karetkę. Jest niemal pewna, że chwilę wcześniej mogło dojść do próby gwałtu.

odc.74 Trwają przygotowania do ślubu Zosi Drawskiej. Jej ciotka, zamożna właścicielka kilku pralni w Sandomierzu, stara się wszystko jak najlepiej przygotować. Tuż przed uroczystością kobieta zostaje znaleziona martwa. Podejrzenia o pozbawienie jej życia padają na ojca panny młodej, który przed laty stracił prawa rodzicielskie i niedawno pojawił się w okolicy. Policjanci pod kierunkiem komisarza Możejki rozpoczynają śledztwo. W tym samym czasie bankrutuje lokalne biuro podróży. Funkcjonariusze zasypywani są lawiną zgłoszeń od poszkodowanych, co bardzo utrudnia im prowadzenie dochodzenia w sprawie morderstwa. Z pomocą przychodzi ojciec Mateusz. Mający detektywistyczny talent ksiądz dostrzega wątki, które świadczą o tajemniczym związku łączącym obie sprawy.

"Chicago Fire"

odc.6 Detektyw Voight wciąż próbuje zastraszyć Caseya. Strażacy otrzymują wezwanie do płonącego budynku. Matthew ratuje młodego mężczyznę i jego matkę. Ocalały, Curtis, oferuje mu pomoc w zdobyciu dowodów obciążających Voighta.

odc.5 Brody trafia do nieznanego sobie miejsca. Quinn i Carrie próbują wyciągnąć od niego informacje na temat jego powiązań z Abu Nazirem. W końcu Brody zgadza się współpracować z CIA. Finn i Dana podczas jazdy samochodem potrącają kobietę.

"Zabójcze umysły"

odc.44 Zespół Gideona otrzymuje zgłoszenie od detektywa z Kansas City. W mieście nagle zmniejszyła się liczba osób bezdomnych. Funkcjonariusz podejrzewa, że ludzie ci padli ofiarą morderstwa. Do Kansas City jadą Hotch i J.J., aby pomóc miejscowej policji.

"Ja to mam szczęście!"

odc.21 U Polaków zamieszkuje dziewczyna Marcina, Patrycja. Joanna na różne sposoby próbuje się jej pozbyć. Podejrzewa, też że sama jest w ciąży. Jerzy wpada w panikę. Dzieci radzą rodzicom, by korzystali ze środków antykoncepcyjnych. Zosia żebrze, aby dorobić do kieszonkowego.

odc.22 Tadeusz odkrywa, że ma IQ bliskie Einsteina. Joanna i Iwona idą na zakupy w dniu wielkich wyprzedaży. Wracają z pustymi rękami i mocno pokiereszowane. Stefan prosi Polaków, by zajęli się przez weekend jego drogocennym drzewkiem bonsai.

odc.23 Joanna próbuje poprawić swoje relacje z Elą. Okazuje się jednak, że dziewczyna nie ma ochoty na szczere rozmowy z matką. Polakowie marzą o miłosnym sam na sam. Niestety dzieci angażują ich tak bardzo, że nie mają chwili dla siebie.

"Świat według Kiepskich"

odc.30 Babcię odwiedza baba ze wsi z koszem jaj. Jedno jest złote i posiada wielką moc. Spełnia ono trzy życzenia Ferdka.

odc.31 Akademia nauk ogłasza konkurs na stworzenia perpetuum mobile. Wysoka nagroda zachęca Ferdka do wzięcia w nim udziału.

odc.32 Waldek znajduje pracę w pizzerii, ale szybko ją traci. Razem z Ferdkiem chcą otworzyć własną pizzerię w mieszkaniu.

odc.34 W kraju, z powodu informacji o zatruciu browarów, obowiązuje zakaz sprzedaży piwa. Ferdek traci sens życia.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.211, 212 Z więzienia ucieka Dante Kroll, były zawodnik MMA. Planuje zemstę na Shepherdzie, swoim rywalu z ringu. Na terenie uniwersyteckiego spa zostają znalezione zwłoki studentki. Caine podejrzewa o morderstwo jej współlokatorkę, Monikę Dow.

"Ekstradycja"

odc.6 Basia wraca do zdrowia. Olgierd wysyła ją razem z Beatą do strzeżonego domu w górach. Sam ukrywa się w willi pana Henia, włamywacza, którego niegdyś aresztował. Kulski stawia w stan gotowości posterunki na całej wschodniej granicy.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.9 Na stole operacyjnym umiera ośmioletni chłopiec. Zrozpaczona matka dziecka oskarża lekarzy o zabójstwo. Błaga Brendę, by zbadała tę sprawę. Dowody, które zbiera policjantka zaczynają wskazywać, że winna śmierci syna jest właśnie matka.

odc.15 Damon organizuje kolację, podczas której planuje zabicie Elijaha. Elena dowiaduje się, że Pierwotny może zginąć od ciosu sztyletem zadanego przez człowieka. Wraz ze śmiercią Elijaha znika zaklęcie uniemożliwiające Katherine opuszczenie grobowca.

"Na linii strzału"odc.36 Marshall opiekuje się byłym przemytnikiem narkotyków, Billym, który był świadkiem zabójstwa. Sprawy komplikują się, gdy w Albuquerque pojawia się ojciec Marshalla, Seth, który podąża śladem przestępcy poszukiwanego listem gończym.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje