Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1036 Zosia jest załamana, że Małgosia wybrała Michała. Kinga i Piotr maja pewność, że będą mieli syna! Po przeszczepie Magda ma gorączkę. Być może to zakażenia. Pyta Pawła, dlaczego zerwał z Alą. Potem dzwoni do byłej ukochanej Zduńskiego i zaprasza ją do szpitala na rozmowę w cztery oczy, podczas której prosi rywalkę, by wybaczyła Pawłowi. Natomiast Jola wyznaje Marcie i Andrzejowi, że Wiktor kompletnie się załamał. Marta odwiedza przyjaciela, by mu powiedzieć, że serce Karoliny dostała Magda. Tomek odnajduje Paulinę. Potem idą razem do łóżka...

odc. 1037 Ewa namawia Marka na romantyczny wyjazd. Niestety, w przeddzień wyprawy dowiadują się od Uli, że Anna miała wypadek i potrzebuje ich pomocy. Tymczasem Barbara opowiada proboszczowi o rozpadzie małżeństwa Małgosi i Tomka... Krystyna mówi Kindze, że po wyjściu ze szpitala Magda wprowadzi się do ich domu w Milanówku. Wieczorem Piotrek spotyka Mirkę przed domem Lubińskiego. Przyjaciółka zwierza się, że jest szantażowana. Eryka rezygnuje z wyjazdu z Polski, a Werner proponuje Monice wycieczkę do Portugalii.


"Klan"


odc.2535 Pedro zastaje w kuchni Wacka. Chwilę wcześniej mężczyzna uciekł z sypialni jego matki! Agnieszka namawia Janusza, żeby jak najszybciej poszedł do lekarza. Wieczorem znajduje kartkę od ukochanego, który pisze, że postanowił się od niej wyprowadzić. Zyta i Iza idą na zebranie firmowe do biura Rutki. Ku ich zaskoczeniu, w gabinecie jest już... Roma. Rzecznik prosi Kalisiaka, żeby darował znajomemu Agi i puścił w niepamięć jego ostatnie wyczyny. Tymczasem Maciek nie przyjmuje do wiadomości, że jego ślub z Martynką może nie dojść do skutku. Żąda sukni ślubnej dla swojej narzeczonej. Grażynka ma pretensję do Miłosza, który wymyślił dokument o jej synu.

odc.2536 Agnieszka odwiedza Janusza, który jest w opłakanym stanie. Mężczyzna ma depresję i nie zamierza podjąć walki o swoje zdrowie i życie. Beata i Elżbieta decydują się rozpocząć pertraktacje z Julią. Nie chcą dopuścić do sytuacji, w której apteka będzie nieczynna dłużej niż przez miesiąc. Okazuje się, że kobieta może wrócić w każdej chwili, ale chce znów pracować sama. Bolek zaprasza Grażynkę na otwarcie swojej karczmy. Jest dumny, że zdążył przed weselem Miłosza i Bożenki. Marta zwierza się Miłoszowi, że nie może znaleźć tego jedynego, a Igor Rutka okazał się draniem! Janusz informuje Agnieszkę, że był u lekarza, który zaproponował mu wycięcie guza laparoskopowo.

odc.2537 Bolek trafia do Elmedu. Wychodzi na jaw, że skoczyło mu ciśnienie, gdy dowiedział się, że jego karczma się... spaliła! Miłosz próbuje pocieszyć ojca, że weddingplanerka zaproponuje im coś równie wyjątkowego. Z kolei Janusz zwierza się Agnieszce, że boi się operacji i tygodni następujących po niej. Co będzie, gdy guz okaże się złośliwy? Agnieszka uspokaja go, że to zabieg ambulatoryjny. Renata namawia Darka na wyjazd do Mediolanu.

odc.2538 Sebastian, były mąż Julii, prosi, by pojechali razem do prawnika. Muszą wreszcie ustalić, kto będzie opiekował się ich synem. Przed kancelarią farmaceutka odwraca się na pięcie i ucieka... Maciek odmawia opuszczenia swojego pokoju. Grażyna dzwoni do Arkadiusza po pomoc. Rafalskiego odwiedza Feliks. Wieczorem Krzysztof mówi Elżbiecie, że Julia nie wróciła na noc do domu! 


"Barwy szczęścia"odc.1056 Magda nie przestaje mówić o Instytucie Szczęścia. Maria znajduje w rzeczach Marka sweter, który otrzymał w prezencie od Niny! Marlena zwierza się Danielowi, że nie może bez niego żyć. Potem go całuje!

odc.1057 Magda spotyka w instytucie Jarka, który postanawia się nią zaopiekować. Jerzy sugeruje Małgosi, by wynajęli dziewczynie adwokata. Norbert ma nadzieję, że powrót Sary sprawi, że Daniel odczepi się od jego ciężarnej żony. Maria i Marek wręczają Fryderykowi pieniądze na wyjazd z Teresą do ośrodka.

odc.1058 Zuza zwabia Jacka, Radka i Ksenię w pułapkę. Dzięki niej komisarz Świerczek może zatrzymać groźną szajkę na gorącym uczynku. Do Walerii przychodzi Gabriel. Wręcza jej bukiet róż, próbuje ją pocałować. Kobieta wyrzuca go za drzwi. Wieczorem Stefan oznajmia ukochanej, że wykupił dla niej wycieczkę do Tunezji. Nina oznajmia, że centrala w Austrii likwiduje placówkę w Warszawie. Część pracowników chce odejść z firmy.

odc.1059 Władek przygotowuje uroczystą kolację dla Maćka. W ostatniej chwili partner oznajmia, że się nie pojawi, ponieważ Jacobs zaprosił go swoje ranczo. W nocy nieoczekiwanie wraca Maciek. Widzi, jak Władek przykrywa śpiącego na kanapie Juliusza... Marta dzwoni do Marii, że nie będzie jej na imprezie charytatywnej w klubie Kaśki, ponieważ przebywa nadal w domu Chowańskiego, w którym się zakochała! Później Walawska spędza noc z Arturem!


"Pierwsza miłość"


odc.1830 Emilka nie chce pogodzić się z decyzją Pauliny. Uważa, że w Wadlewie potrzebny jest weterynarz na pełen etat... Marysia prosi Szymona o pomoc w kupnie samochodu. Kinga jest o nią zazdrosna. Błażej postanawia powiedzieć Agnieszce, że nie chce się z nią spotykać, bo ma awersję do munduru.

odc.1831 Paulina zostaje w miasteczku, ale nie zamierza już mieszkać w gospodarstwie. Błażej odwiedza klub dla singli. Towarzyszy mu Sabina. Niestety, chłopakowi nie udaje się nikogo poznać. Po powrocie do domu uświadamia sobie, że nadal kocha Grażynę. Aneta i Wiktor umawiają się na kolację.

odc.1832 Natan jest zachwycony propozycją nietypowej randki. Nikola informuje Radka, że jest gotowa na to, by mieć dziecko! Ten jednak twierdzi, że na powiększenie rodziny będą mieli czas... Mikser uświadamia Błażeja, że związek z Grażyną to zamknięty rozdział.

odc.1833 Beata znajduje chętnego na kupno domu Kingi i Adama. Radek stara się wytłumaczyć urażonej Nikoli, że chce mieć z nią dziecko, ale nie w najbliższej przyszłości. Grażyna wyjaśnia Błażejowi, że nie może przychodzić do niej za każdym razem, kiedy nie układa mu się w życiu osobistym...


"Na Wspólnej"odc.1860 Zimińscy martwią się o Olę, która skarży się na ból brzucha. Podejrzewają, że jest kolejną ofiarą zatrucia. Kinga nie potrafi znaleźć wspólnego języka z kursantkami. Betty kupuje Nicole wózek dla dziecka.

odc.1861 Arek jest wściekły na żonę, że złożyła w sądzie pozew. Kinga prosi kursantki, by zdecydowały same, czego chcą się od niej nauczyć. Basia i Andrzej spotykają się na treningu Kuby. Syn zaprosił ich na pokazową lekcję karate. Okazuje się, że chłopiec ich oszukał! Basia odwołuje randkę ze Smolnym...

odc.1862 Do Zuzy i Kamila nareszcie wprowadza się Ula! Dziwi ich, że chwilę wcześniej dziewczynka nie chciała się pożegnać nawet z wychowawczynią domu dziecka. Zdybicka blokuje kolejne zlecenie dla Bud-Maks.

odc.1863 Arek odbiera syna ze szkoły. Ada, która nie znała planów męża, jest przekonana, że porwał on Kazika. Kasia fotografuje, w jakich warunkach więziony jest pies. Właściciel ją na tym przyłapuje! Na szczęście Bogdan w porę przychodzi córce z pomocą... Kamil stara się wesprzeć Anetę przed operacją. 

"Moda na sukces"

odc.5925 Aggie proponuje Nickowi spotkanie w saunie. Stephanie pomyślnie przechodzi operację. Brooke przedstawia rodzinie Dayzee. Mówi, że to ona dała Forrester motywację do walki o życie.

odc.5926 Thomas przekonuje ojca, że firma powinna skupić się na odzieży dla mężczyzn, a on jest w stanie zadbać o projekty, marketing i dystrybucję. Forrester obiecuje rozważyć jego prośbę.

odc.5927 Steffy chce wracać z Paryża do chorej babci, ale ta przekonuje ją, aby została we Francji. Dayzee opowiada bliskim Stephanie o swojej przeszłości i wyjaśnia, jak została bezdomną.


"Na dobre i na złe"odc.545 Przemek rezygnuje z wyjazdu na misję. Chce zaopiekować się Olą, która w czasie ciąży miała cukrzycę. Zapała boi się, że jego dziecko może urodzić się chore. Klaudia zajmuje się nowym pacjentem, Januszem, który prowadzi biuro matrymonialne.


odc.73  Aspirant Nocul trafia do szpitala po zatruciu wodą. Okazuje się, że napój z miejscowego sklepu został skażony arsenem. Policjanci odwiedzają producenta, firmę Saturnus. Jej właściciel Strąk twierdzi, że produkt nadaje się do spożycia. Wieczorem zostaje znaleziony martwy. Podejrzenia padają na zwolnionego wcześniej pracownika, Tomasza.

"Chicago Fire"

odc.5 Casey zjawia się na komisariacie i publicznie informuje detektywa Voighta, że nie ulegnie próbom zastraszenia z jego strony. Wkrótce zostaje napadnięty i dotkliwie pobity. Trafia do szpitala. W czasie kolejnej akcji pogłębia się uraz ręki Kelly’ego.

odc.4 Saul pokazuje Estesowi nagranie Brody’ego. Obaj postanawiają szpiegować kongresmana i zdobyć informacje o planach Al-Kaidy. Nicholas dowiaduje się, że Mathison wróciła do pracy w CIA. Finn pokazuje Danie korzyści z bycia synem wiceprezydenta.

"Zabójcze umysły"

odc.43 Na terenie parku narodowego Boise w Idaho znaleziono zwłoki trzech młodych osób. Narzędziem zbrodni była broń myśliwska. Grupa kierowana przez Jasona Gideona podejrzewa, że w okolicy grasuje szaleniec, który urządza polowania na ludzi.

"Ja to mam szczęście!"odc.17 Jerzy, który pasjonuje się bieganiem, zachęca Joannę, aby z nim ćwiczyła. Okazuje się, że żona ma od niego lepszą kondycję. Polaków odwiedza kuzynka Joanny, Sabina. Ojciec i syn rywalizują o jej względy.

odc.18 U Polaków zatrzymuje się dawna koleżanka Jerzego ze studiów, Łucja. Kobieta śpi do południa i bez celu snuje się po domu. Pod nieobecność rodziców Ela zaprasza na wieczór kolegę, Igora.

odc.19 Jerzy namawia Joannę, by zatrudnili pomoc domową. Gdy żona przyjmuje do pracy prasowacza, wycofuje się z tego pomysłu. Komornik żąda od Polaków pieniędzy za zaległe mandaty.

odc.20 Stefan, były mąż Joanny, zamiast opłacić alimenty, przynosi glinianą rzeźbę. Gdy Joanna żąda pieniędzy, Stefan urządza aukcję staroci. W domu Polaków zjawia się nastoletnia córka Tadeusza.


"Świat według Kiepskich"

odc.8 Kiepski chce zdobyć nagrody w programie "Warte śmiechu". Wspólnie z rodziną nagrywają komiczne sytuacje.

odc.9 Rodzina ogląda horror o zombi. Ferdynand wpada na pomysł zorganizowania babce taniego, nowoczesnego pogrzebu.

odc.11 Ferdynand odkrywa na wysypisku śmieci gumowe odpadki. Aby się wzbogacić, chce produkować z nich zabawki.

odc.13 W Częstochowie ma się odbyć Festiwal Piosenki Radosnej Duchem i Ciałem. Swój udział zgłasza babka, a potem także Ferdek.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.209, 210 Zespół porucznika Caine’a zajmuje się sprawą dwóch morderstw. Niebawem odkrywa szlak transportu heroiny. Skazany za morderstwo Clarkston ucieka z więzienia i porywa Natalię. Przekonuje ją, że nie popełnił zbrodni, za którą dostał wyrok

"Ekstradycja"

odc.5 Nadieżda telefonuje do Sabiny i pozwala porozmawiać jej z Basią. Siostra Halskiego postanawia wydać brata licząc, że w ten sposób uratuje życie dziewczynki. Tumska informuje szefa o przygotowaniach do przyjęcia dużego transportu heroiny.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.8 W porcie w Los Angeles rybacy znajdują zwłoki dwóch kobiet. Ciała, jak się okazuje matki i córki, są związane razem, a poszlaki wskazują na rytualne samobójstwo. Brenda ma jednak wątpliwości i wszczyna dochodzenie w sprawie popełnienia morderstwa.

odc.14 Damon wpada w zasadzkę wilkołaków, które chcą odzyskać kamień księżycowy i złamać klątwę. Bonnie dowiaduje się, że Luka, Elijah i Jonas planują zabicie Klausa. Elena zostaje zaatakowana przez Brady’ego. Życie ratuje jej Salvatore.


"Na linii strzału"odc.35 Pod opiekę Mary i Fabera trafia uwikłana w aferę finansową Natalie Vickers, która ma zeznawać jako świadek koronny w procesie. Kobieta od początku całkowicie ignoruje zasady, które obowiązują wszystkie osoby objęte programem ochrony.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje