Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1035 Tomek wyznaje Agnieszce, że rozstał się z Małgosią. Następnie jedzie do Grabiny i opowiada Markowi oraz teściom o swoich problemach małżeńskich. Wieczorem Olszewska przekazuje mu złe nowiny: Paulina uciekła i nie wiadomo, gdzie się ukrywa... Budzyński organizuje spotkanie Łukasza z Kazanem. Lekarz próbuje przekonać chłopaka, by nie rezygnował ze studiów medycznych. Marcin dowiaduje się, że ma brata, Olka! Z kolei Kisielowa zaprasza Barbarę na próbę chóru. Przy okazji postanawia ułatwić Marcinowi spotkanie z Eryką.

odc. 1036 Zosia jest załamana, że Małgosia wybrała Michała. Kinga ustala z Piotrkiem, że płeć dziecka ma być dla nich niespodzianką. Przez przypadek jednak dowiadują się, że na świat przyjdzie ich... synek! Po przeszczepie Magda ma gorączkę i podejrzenie zakażenia. Pyta Pawła, dlaczego zerwał z Alą. Potem dzwoni do byłej ukochanej Zduńskiego i zaprasza ją do szpitala na rozmowę w cztery oczy. Podczas spotkania sugeruje rywalce, by wybaczyła Pawłowi, że chciał się z nią ożenić i do niego wróciła. Natomiast Jola wyznaje Marcie i Andrzejowi, że po stracie córki Wiktor kompletnie się załamał. Marta odwiedza przyjaciela, by mu powiedzieć, że serce Karoliny dostała Magda. Tomkowi udaje się odnaleźć Paulinę. Idą razem do łóżka...

"Klan"


odc.2531 Ola nie ma pojęcia, jak powinna zareagować na wyznanie Sławki. Tymczasem Beata przylatuje z Berlina. Na miejscu dowiaduje się od Jaśka, że Piotr ma lekką depresję, ponieważ Barbara nie chce dać mu rozwodu. Feliks stara się przekonać Monikę, że jest w doskonałej formie, dlatego nie zamierza skorzystać z pomocy psychologa. Maciek kategorycznie żąda ślubu z Martyną. Najlepiej tego samego dnia, co Bożenka z Miłoszem! Janusz przeprasza Agnieszkę, że nie odebrał Zosi ze szkoły. Przyznaje, że strasznie źle się czuje. Objawy wskazują na problemy z nerkami. Jadwiga odwiedza modny salon fryzjerski, w którym słyszy plotki na swój temat...

odc.2532 Paweł postanawia rozmówić się z Tadeuszem. Ma żal do przyjaciela, że przez jego niedyskrecję, on musi teraz cierpieć. Koziełło zarzeka się, że o zdradzie Pawła powiedział tylko Annie... Rzecznik Ministerstwa Ochrony Środowiska prosi Agnieszkę, by pomogła mu ustalić, kto był dawcą szpiku dla jego synka. Po dacie i miejscu przeszczepu Lubiczówna orientuje się, że może chodzi właśnie o nią. Julia przyjmuje Beatę do pracy w aptece. Traktuje ją protekcjonalnie i zleca wyłącznie prace porządkowe. Z kolei Monika prosi Wacka, by namówił Feliksa do wizyty u psychoterapeuty. Mężczyzna godzi się, ale chce trzeci raz wykonać badanie na zgodność genetyczną.

odc.2533 Koziełło zwierza się Pawłowi, że Anna wyciągnęła od niego wszystkie informacje na temat romansu Pawła i Wigi. Współpracownik Agnieszki może stracić pracę. Agnieszka staje w jego obronie... Ola rozmawia z Pawłem na temat medycznych aspektów operacji zmiany płci. Wacek prowadzi Feliksa do gabinetu Rafalskiego. Tam spotyka Barbarę! Beata opowiada Jerzemu, że nie potrafi dogadać się z Julią.

odc.2534 Chojnicki wymawia Julii dzierżawę apteki. Krzysztof pyta Elżbietę, czy mąż konsultował z nią decyzję dotyczącą przyszłości apteki. Monika naciska, żeby Feliks kontynuował psychoterapię u Rafalskiego. W przeciwnym razie wyrzuci go z domu! Janusz informuje rzecznika, że Agnieszka jest dawcą szpiku dla jego syna. Badanie USG wykazuje, że Janusz ma guza w nerce! Barbara całuje się z Wackiem.

"Barwy szczęścia"odc. 1053 Sabina odkrywa, że Agnieszka robiła klientkom zastrzyki z botoksu. Maria zwierza się Marcie, że mają poważne problemy finansowe.

odc. 1054 Daniel wręcza Róży wypowiedzenie. Artur proponuje Marcie spędzenie urlopu nad morzem w domu jego przyjaciela. Justyna prosi Norberta, by wrócili do Włoch. Do Polski przylatują Julia i Paweł.

odc. 1055 Basia uświadamia sobie, że już nigdy nie zobaczy Adama. Daniel oświadcza, że odchodzi z "Feel Good". Zwłaszcza, że już niebawem do Polski wraca Sara. Magda jest zachwycona synkiem Julii i Pawła. Marta i Ewa zaszywają się w domu Chowańskiego pod Warszawą.

odc. 1056 Magda opowiada rodzicom o Instytucie Szczęścia, w którym chce spędzić kilka miesięcy. Maria porządkuje rzeczy Marka. Znajduje sweter, prezent od Niny! Justyna prosi Daniela, by nie mówił nikomu, że jest ojcem jej dziecka.


"Pierwsza miłość"


odc.1825 Marysia opowiada Aleksowi historię jej związku z Hubertem. Beata pyta Izabelę, czy Artur jest otwarty na nowy związek. Zazdrosny Hubert wypytuje Kacpra o nową sympatię Marysi.

odc.1826 Hubert rozumie już, że Majka próbuje sobie ułożyć życie z Aleksem. Sugeruje Szymonowi, by to również zrozumiał. Jeszcze tego samego dnia wyjeżdża z Wrocławia... Radek przez przypadek rani się w rękę podczas pracy. Aleks postanawia zaprosić na uroczystą kolację Marysię oraz... Kingę!

odc.1827 Kinga i Majka uświadamiają sobie, że Aleks zagrał na ich uczuciach. Są na niego wściekłe. Właściciel budowy nie zamierza płacić Radkowi odszkodowania. Natomiast Izabela decyduje się zatrudnić mamę Radka w administracji szpitala. Aleks rzuca się z pięściami na Wiktora!

odc.1828 Kacper zdradza Aleksowi kulisy nielegalnych interesów Wiktora. Grzegorz umawia syna na randkę z córką swojego kolegi z jednostki. Chłopak jest oczarowany urodą Agnieszki. Kinga przeprasza Marysię. Bartek zakochuje się w Paulinie.

"Na Wspólnej"odc.1856 Zdybicka szuka sposobu, by definitywnie zniszczyć Bud- Maks! Stara się namówić Izę na inwestycje dotyczące budowy, jeszcze przed wydaniem pozwolenia. Z kolei Dagmara rozstaje się ze swoim chłopakiem.

odc.1857 Maciek proponuje Weronice, że zostanie u Roztockich na noc! Zdybicka korumpuje urzędnika z Porętu. Michał kolejny raz prosi Michała, by nie ufał w pełni swojej kochance.

odc.1858 Honorata nie cierpi Betty. Ma pretensje, że matka Nicole cały czas kokietuje Romana. Bogdan zostaje oszukany przez Krupskiego. Nie otrzymuje wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy...

odc.1859 Do Weroniki przyjeżdża Ada. Ona i jej synek zostali pobici przez Arka! Kinga dostaje propozycję, by poprowadzić kurs dla... bezrobotnych. Krupski próbuje przekupić Cieślika.

"Moda na sukces"

odc.5921 Liam, po rozmowie z Billem, jedzie wraz z fotoreporterem do Steffy na kolejny wywiad. Kobieta znowu przyjmuje ich w samej bieliźnie. Spencer jest oczarowany pozującą Forrester.

odc.5922 Stephanie realizuje kolejny punkt ze swej listy - przejazd koleją linowo-terenową Angels Flight. Doktor Lewis mówi Taylor o stanie zdrowia seniorki rodu. Ich rozmowę podsłuchuje Pamela.

odc.5923 Pam prosi Taylor, aby przekonała jej siostrę do podjęcia leczenia. Stephanie, pod wpływem rozmowy z kobietą, która ma pięciomiesięczne dziecko, decyduje się walczyć z rakiem.


"Na dobre i na złe"odc.545 Klaudia zajmuje się nowym pacjentem, Januszem, który na co dzień prowadzi biuro matrymonialne. Gdy mężczyzna zauważa, w jaki sposób stażystka patrzy na doktora Konicę, radzi dziewczynie, aby spróbowała się umówić z chirurgiem na randkę.


odc.71 W Sandomierzu umiera na atak serca turysta z Ukrainy. Policja prowadzi śledztwo. Na plebanię wraca Piotr. Przyjeżdża z nim Galena, śpiewaczka zza wschodniej granicy. Mężczyzna szykuje koncert pieśni z jej udziałem. Okazuje się, że ma wobec niej też inne plany. Sytuacja komplikuje się, gdy odkrywa prawdziwy powód wizyty artystki w Polsce.

"Chicago Fire"

odc.4 Strażacy ratują bezdomnych z palącego się magazynu. Boden zauważa, że budynek wkrótce się zawali i wycofuje podwładnych. Mills musi zostawić w środku śpiącego mężczyznę. Następnego dnia Boden stawia czoło fali krytyki w mediach.

odc.3 Roya mówi Brody’emu, że krawiec odpowiedzialny za stworzenie jego "pasa samobójców" został zdekonspirowany i musi zostać przewieziony do kryjówki. Nicholas jedzie do Gettysburga. Estes nie daje Carrie szans na powrót do pracy w agencji.

"Zabójcze umysły"

odc.42 W Baltimore, w zamkniętej społeczności przebywających w USA nielegalnie uciekinierów z Rosji władzę sprawuje mafia. Kiedy znajomy matki agentki Prentiss zostaje porwany dla okupu, jego rodzina przerywa milczenie i zwraca się o pomoc do FBI.

"Ja to mam szczęście!"odc.13 Joanna i Iwona urządzają sobie w domu dzień piękności. Spotkanie dość brutalnie przerywa Tadeusz. Joanna zarzuca Jerzemu, że nie zauważył utraty przez nią jednego kilograma. Postanawia go za to ukarać.

odc.14 Jerzy wydaje fortunę na nowe ciuchy, suplementy diety i kosmetyki. Joanna próbuje mu dorównać. Kiedy oboje decydują się opanować, domowy budżet jest już mocno nadwerężony.

odc.15 Jerzy umawia się na spotkanie z dawną koleżanką, Pauliną. Szkolna brzydula okazuje się pięknością. Zosia prowadzi pamiętnik. Rodzice z ciekawości zaglądają do jej notatek.

odc.16 W domu Polaków zjawia się pacjentka Joanny. Kobieta nagle zaczyna rodzić. Rodzice odkrywają, że Ela prowadzi blog. Ulegają pokusie i zaglądają do internetowego pamiętnika córki.


"Świat według Kiepskich"

odc.428 Halinę i Ferdka coraz bardziej niepokoi fakt, że Waldek, Jolasia i Mariola są na ich utrzymaniu. Mobilizują dzieci do zdobycia zawodu i znalezienia pracy.

odc.429 Po osiedlu krążą plotki, że Kiepski to staczający się na dno alkoholik. Oburzony Ferdek postanawia ustalić, kto rozsiewa na jego temat te informacje.

odc.430 Ferdek namawia Mariolę, która nie wierzy w miłość, do małżeństwa z rozsądku. Proponuje jej kandydaturę Stasia, właściciela sklepu monopolowego.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.208, 209 Ekipa Horatio Caine’a odkrywa, że członkowie ekskluzywnego klubu łowieckiego urządzają polowania na nielegalnych imigrantów. Kolejne śledztwo, w sprawie dwóch morderstw, prowadzi do odkrycia szlaku nielegalnego transportu heroiny.

"Ekstradycja"

odc.4 Gruby udaje się do szpitala, aby dobić Halskiego. Wpada w zasadzkę policji, nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie znajduje się Basia ani wykradzione narkotyki. Struna przywozi Nadieżdzie wiadomość o transporcie narkotyków. Potem kontaktuje się z Gundisem.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.7 Brenda prowadzi śledztwo w sprawie śmierci aktora filmów porno, którego odciętą głowę znalazł w koszu na śmieci pewien bezdomny. Sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że aktor był nosicielem wirusa HIV i zaraził nim dwieście osób, z którymi występował.

odc.13 Jules i jej przyjaciel Brady uprowadzają Caroline. Próbują zdobyć od dziewczyny informacje na temat społeczności wampirów. Stefan i Damon żądają jej uwolnienia w zamian za Tylera. Dochodzi do krwawej konfrontacji z grupą wilkołaków.


"Na linii strzału"odc.35 Pod opiekę Mary i Fabera trafia uwikłana w aferę finansową Natalie Vickers. Kobieta ma zeznawać jako świadek koronny w procesie. Całkowicie jednak ignoruje zasady, które obowiązują wszystkich chronionych. Agenci mają z nią mnóstwo kłopotów.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje