Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1033 Kasia ma już dość pracy z Marcinem. Składa wypowiedzenie. Grzegorz postanawia załatwić jej posadę w biurze swojego kolegi. Dziewczyna wyjeżdża do Grabiny, by o ostatnich zdarzeniach opowiedzieć Barbarze. Na wsi mija Erykę nie wiedząc, że to właśnie jej szuka Chodakowski... Ala zrywa z Pawłem, natomiast Magda powoli dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji. Na ulicy dochodzi do bójki między Irkiem a Robertem. Lubiński postanawia to wykorzystać... Na Deszczowej pojawiają się Artur z Basią.

odc. 1034 W Grabinie Barbara jest poruszona wyznaniem Artura, który mówi, że Maria cierpi na depresję. Z kolei wychodzi na jaw, że Natalka znowu wpakowała się w kłopoty. Obiecała Karolowi, że pojedzie z nim na wakacje. W ostatniej chwili jednak się rozmyśla. Problem w tym, że mężczyzna już zarezerwował termin i wpłacił zaliczkę... Między Anną i Ewą znów dochodzi do ostrej wymiany zdań. Gruszyńska zarzuca rywalce, że razem z Markiem zaniedbują dzieci. Budzyński zastanawia się wraz z matką, jaką przyjąć strategię obrony Łukasza. Zwłaszcza że dzięki Wernerowi, dostał namiary na świadka, którego zeznania mogą pogrążyć Łukasza. Andrzej nie może już patrzeć, jak bardzo wypadek zmienił Wojciechowskiego i Martę. Oboje są bliscy załamania! Na dodatek chłopak postanowił wziąć udział w pogrzebie Karoliny. Wiktor jednak kategorycznie sobie nie życzy jego obecności na uroczystości. Marta oznajmia Andrzejowi, że serce przeszczepione Magdzie należy do... Karoliny!


"Klan"


odc.2528 Rafał sugeruje Oli, by złożyła na policji doniesienie, że szef nęka ją esemesami. To klasyczny przykład stalkingu. Michał ma wątpliwości, czy wybrał właściwy temat szkolenia menedżerskiego. Na korytarzu szkoły spotyka Sandrę, dawną ukochaną. Bożenka pyta Grażynkę, czy nadal nie ma nic przeciwko kręceniu filmu o Maćku. Tymczasem Miłosz spotyka się z Martą. Ma nadzieję, że kobieta pomoże mu znaleźć sponsora, ponieważ produkcja dokumentu jest bardzo kosztowna. Beata z Rafalskim pojawiają się na Sadybie. Informują, że planują się pobrać! Podniosły nastrój psuje im wiadomość, że Joachim zmarł w szpitalu w Ugandzie...

odc.2529 Beata planuje wyjazd do Berlina. Ma nadzieję, że od kolegów Joachima ze szpitala dowie się, dlaczego jej były partner umarł. Barbara odbiera z poczty przesyłkę z papierami rozwodowymi. Marta obiecuje Miłoszowi, że telewizja pokryje część kosztów wyprodukowania filmu. Wacek dowiaduje się, że na pewno Feliks nie jest jego ojcem.

odc.2530 Feliks ma pretensje do Moniki, że wmawia mu, iż cierpi na urojone ojcostwo. Przyjaciółka tymczasem spotyka się z Rafalskim. Prosi go o pomoc... Miłosz wpada na pomysł, żeby dokręcić na zakończenie filmu - ślub Maćka i Martyny! Małgorzata przyznaje, że niedawno organizowała ślub i wesele dwóch bliźniaczek, więc można by było i tu się pokusić o połączenie tych uroczystości. Julia przystaje na propozycję Krzysztofa i postanawia zatrudnić w aptece Beatę. Barbara odgraża się, że nie da rozwodu Piotrowi. Ola słyszy od Sławki, że podopieczna chce być chłopakiem i planuje poddać się zabiegowi zmiany płci!

"Barwy szczęścia"odc.1048 Nina prosi Marię, by odwiodła Marka od decyzji o odejściu z firmy. Bogdan jest przeciwny, by Magda już wychodziła ze szpitala. Zwoleńskich odwiedza Krzysztof, który jednak nie jest u nich mile widziany... Justyna daje do zrozumienia Danielowi, że powinien się wyprowadzić z domu Basi.

odc.1049 Marta uruchamia linię debetową do 20 tysięcy złotych. Przy okazji odrzuca propozycję finansową Artura. Ksenia prosi Zuzę, by nie przekreślała ich przyjaźni. W ramach przeprosin załatwia jej miejsce na obozie językowym w Londynie. Natomiast Sabina spotyka się z Tomalą w parku...

odc.1050 Mikołaj zaprasza Martę do swojego domku na Mazurach. Walawska jednak nie jest tym zainteresowana. Świderski załatwia Teresie pobyt w najlepszym w Polsce ośrodku rehabilitacyjnym. Magda czyta szkalujący ją artykuł w dzienniku "Pod sosnami".

odc.1051 Norbert zapewnia Justynę, że będą znowu szczęśliwi, jeśli z ich życia zniknie Daniel. Tymczasem Marlena sugeruje swojej rywalce, że powinna z mężem wrócić do Włoch! Stefan zwierza się Bartkowi, że Waleria ma wielu adoratorów i z nim już nie chce mieć nic do czynienia. 


"Pierwsza miłość"


odc. 1820 Kinga ma nadzieję, że Marysia skreśli Aleksa po tym, jak ją okłamał. Bartek domyśla się, że to na prośbę Emilki, Malwina napisała artykuł o rzekomym romansie z Wojtkiem. Kaśka zastępuje Miksera na zajęciach z rysowania aktu na wrocławskiej ASP.

odc. 1821 Aleks zaprasza Majkę na otwarcie nowej wystawy w galerii Anety. Tak naprawdę jest to tylko pretekst by zapoznać Pałkowską z Wiktorem.

odc. 1822 Aneta nie zamierza zaufać Wiktorowi. Emilka nie traci stanowiska sołtysa.

odc. 1823 Wiktor kupuje Anecie piękne kolczyki wysadzane brylantami. Zaprasza ją również na kolację. Daga spędza w salonie coraz więcej czasu z Dominikiem. Marysia zdobywa się na odwagę by pocałować Aleksa!

"Na Wspólnej"odc.1852 Kinga trafia do Smolnego na "dywanik". Dowiaduje się, że przez rok nie będzie mogła podjąć pracy w ich branży! Taki ma zapis w kontrakcie. Ziębowie tracą połowę oszczędności. Dominik się odnajduje.

odc.1853 Dominik wyznaje Darii, dlaczego nie może wrócić do siostry do Norwegii. Adam prosi Maćka, by ponownie zajął się Kacperkiem. Od jego decyzji zależy dalsza kariera Roztockiego! Ilona nadal romansuje z Maksem. Chłopak nie wie, że Zdybickiej zależy tylko na wykończeniu firmy Brzozowskich.

odc.1854 WWarszawie pojawia się Dagmara. Dominik mówi, że był bity przez jej chłopaka! Do Nicole dzwoni Betty, jej mama. Kamil dowiaduje się, że Aneta już nigdy nie odzyska pełnej sprawności w ręce.

odc.1855 Bogdan prosi senatora Krupskiego, by pomógł Ziębom. Wieczorem obaj zostają zatrzymani przez CBA! Do Nicole przylatuje matka. Ekscentryczna Betty robi na Mikołaju i Romanie piorunujące wrażenie. Smolny chce przyjść na urodziny Daniela. Basia jest tym pomysłem zachwycona.


"Moda na sukces"

odc.5917 Stephanie chce zrealizować pierwszy punkt ze swojej listy i przejechać się kolejką górską. Nick ogłasza, że Amber zostaje nową twarzą firmy i główną projektantką, zastępując Bridget.

odc.5918 Nick, pomimo błagań byłej żony, stanowczo odmawia dalszej współpracy z Owenem i Bridget. Brooke i Stephanie w bardzo odmiennych nastrojach spędzają czas na kolejce górskiej.

odc.5919 Ridge ogłasza, że Brooke wraca do pracy. Spokojna reakcja Stephanie szokuje członków rodziny. Wkrótce dowiadują się, że seniorka rodu zaplanowała rodzinne wakacje na jachcie.

"Na dobre i na złe"odc.544 Falkowicz próbuje odzyskać Kingę, by zapewnić sobie milczenie byłej kochanki. Wkrótce bierze z nią potajemny ślub. Profesor zjawia się również nieproszony na spotkaniu Marka z przedstawicielami szwajcarskiego koncernu farmaceutycznego.


odc.69 W gliniance niedaleko Sandomierza zostaje znaleziony rozbity samochód. W środku auta policja odkrywa niezidentyfikowane zwłoki. W tym samym czasie funkcjonariusze otrzymują zgłoszenie o zaginięciu ogrodnika, który pracował w miejscowym klasztorze. Po pierwszych przesłuchaniach nasuwa się podejrzenie, że ze zniknięciem mężczyzny może mieć coś wspólnego jego bratanek, mechanik samochodowy, Marek. Tymczasem eksperci medycyny sądowej ustalają, że zwłoki znalezione na dnie glinianki leżały tam ponad 20 lat. Teraz komisarz Możejko i jego podwładni mają do rozwiązania podwójną zagadkę - kim była ofiara i gdzie jest zaginiony ogrodnik. Policjantom pomaga ksiądz Mateusz. Jego detektywistyczny talent jak zwykle okaże się bardzo pomocny podczas dochodzenia.

"Chicago Fire"

odc.3 Strażacy zostają wezwani do wypadku samochodowego. Okazuje się, że spowodował go pijany syn detektywa Voighta. Casey od pracującego w policji brata Dawson dowiaduje się, że Voight jest znany z brania łapówek i kontaktów z gangsterami.

odc.2 Fatima Ali mówi Carrie o miejscu i dacie spotkania jej męża, Abbasa Ali, z Abu Nazirem. Mathison przekazuje te informacje Estesowi i Saulowi. Walden prosi Brody’ego, aby przekonał sekretarza obrony do podjęcia działań zbrojnych w Iranie.

"Zabójcze umysły"

odc.41 W San Francisco agenci Jasona Gideona podążają śladem podpalacza związanego z Frontem Obrońców Ziemi - radykalną organizacją ochrony przyrody. Człowiek ten podpala domy osób zatrudnionych w korporacjach, które zatruwały środowisko.

"Herkules"

odc.10 Herkules i Jolaos ratują przed złoczyńcami piękną Felicitę i jej dziecko. Następnie próbują pomóc jej mężowi Gladiusowi, niesłusznie więzionemu przez Menasa Maxiusa, najpotężniejszego człowieka na Apropus.

odc.11 Znikają ciała wojowników poległych w wojnie domowej. Duch jednego z nich prosi brata, by sprowadził na pomoc Herkulesa, który już wcześniej bronił królestwa Memnosa.

odc.12 Rodzinne strony Herkulesa terroryzują zbiegli żołnierze. Heros domyśla się, z kim musi się zmierzyć. Między Xeną, która stoi na czele dezerterów, a jej zastępcą Darfusem wybucha konflikt.

odc.13 Darfus zostaje wskrzeszony przez Aresa. Chce zemścić się na Xenie i Herkulesie. Tymczasem w drodze do Illizji heros spotyka Jolaosa, który idzie walczyć przeciwko wojsku Xeny.

"Świat według Kiepskich"

odc.422 Boczek zdaje maturę. Halina stawia go Ferdkowi za przykład. Naukowe zapędy sąsiada mocno niepokoją Kiepskiego.

odc.423 Halina kupuje samochód, ale nikt nim nie jeździ. Auto staje się powodem sąsiedzkich kpin i rodzinnych niesnasek.

odc.424 Jolasia chce zrobić karierę w Warszawie. Waldek jest zrozpaczony. Ferdek cieszy się, że pozbędzie się synowej z domu.

odc.425 Paździoch postanawia walczyć z chuligaństwem i upadkiem moralnym. Za swego najgorszego wroga uznaje... Boczka.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.206, 207 Zamordowano uczennicę szkoły średniej. Autopsja wykazuje, że została ukamienowana. Ekipa Caine’a ustala, że dziewczyna prześladowała swoich rówieśników i że jej śmierć mogła być wynikiem zemsty gnębionych przez nią kolegów.

"Ekstradycja"

odc.3 Sabina, szantażowana przez Nadieżdę, podpisuje umowę na kredyt z Geobankiem. Choć oznacza to dla niej nieuchronne bankructwo, postanawia nic nie mówić o tym Olgierdowi. Tymczasem Halski zamierza wykraść narkotyki z policyjnego skarbca.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.6 Z jedenastego piętra luksusowego hotelu wypadł paparazzo Anthony Larsen. Wygląda na to, że popełnił samobójstwo, ale w czasie śledztwa wychodzi na jaw, że tuż przed śmiercią zdobył warte milion dolarów, kompromitujące zdjęcie znanego aktora.

odc.11 Do Mystic Falls przyjeżdża Jules, przyjaciółka Masona. Tyler z pomocą Caroline przygotowuje się do przemiany w wilkołaka. Zamierza zakuć się w łańcuchy i w piwnicy czekać na pełnię Księżyca. Alaric i Damon odkrywają prawdziwą tożsamość Jules.


"Na linii strzału"odc.34 Więzień w podeszłym wieku wychodzi na wolność po 38 latach izolacji w zakładzie karnym. Ma ogromne problemy z przystosowaniem się do życia w nowych warunkach. Agenci Marshall Mann i Mary McCormack robią wszystko, aby mu pomóc

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje