Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1031 Wiktor nie wierzy w śmierć swojej córki! Marta próbuje mu dodać otuchy. Przy okazji wspomina, że musi podjąć decyzję o odłączeniu Karoliny od respiratora. Paweł i Magda planują swój ślub. Zduński nie wspomina, że od pewnego czasu spotyka się z Alą... Grzegorz postanawia zwolnić Marcina. Syn wciąż bezskutecznie szuka "dziewczyny znad rzeki". Kasia decyduje się odejść od Chodakowskiego! Tymczasem jej ukochany jedzie do Grabiny. Spotyka się z Janką. Dziewczyna nie wspomina chłopakowi, że to Eryka, jej siostra, wpadła mu w oko...

odc. 1032 Paweł w tempie ekspresowym organizuje w szpitalu ślub z Madzią. Nie opowiada o nim Ali, która nie ma pojęcia, co planuje. Z kolei Magda dowiaduje się od Kingi o Ali. Przed operacją Marszałek pisze list do narzeczonego... Wiktor zgadza się w końcu na odłączenie córki od aparatury podtrzymującej życie. Tymczasem Budzyński przekazuje Marcie złą wiadomość: świadek, który będzie zeznawał, twierdzi, że Łukasz był sprawcą wypadku! Marcin spotyka u Mostowiaków Jankę. Dowiaduje się, że dziewczyna jest z nimi spokrewniona. Potem idą na spacer, podczas którego dochodzi do namiętnego pocałunku. Chodakowski zaznacza, że jego serce nadal należy do dziewczyny, której uratował życie... Kolęda prosi Barbarę, by porozmawiała z Kisielową.


"Klan"


odc.2525 Feliks nie chce przyjąć do wiadomości, że Wacek nie jest jego synem. Sugeruje, by powtórzyć badania, ale w innym laboratorium. Tymczasem Monika skarży się Gabrieli, że Wacek nadal u niej mieszka. Sytuacja robi się powoli dla niej bardzo krępująca. Beata zdradza Elżbiecie, że chciałaby, aby po rozwodzie Małgosia zamieszkała z nią i Piotrem. Jacek się na to jednak nie zamierza zgodzić. Ku jego zaskoczeniu, Agata staje po stronie matki... Z kolei Kamila żali się Bożence na Norberta. Twierdzi, że jednak wciąż go kocha. Koziełło wyrzuca Pawłowi, że go rozczarował. Lubicz tłumaczy, że z Jadwigą to była tylko jedna chwila zapomnienia. Zapewnia, że to już się więcej nie powtórzy...

odc.2526 Tadeusz przeprasza Pawła, że o jego romansie powiedział Annie. W tym samym czasie Surmaczowa spotyka się z Alicją i dzieli się podejrzeniami na temat Pawła... Feliks cierpi z powodu szybko utraconego ojcostwa. Monika zabiera go na zakupy, aby poprawić mu trochę humor. Agnieszka pokazuje rzecznikowi w ministerstwie list od mieszkańców miasteczka, którzy chcą bronić alei kasztanowców. Na mężczyźnie nie robi to specjalnego wrażenia. Ma myśli zaprzątnięte czym innym... Arkadiusz przywozi do domu Maćka z próby z teatru. Miłosz oznajmia, że ma scenariusz filmu o nieszczęśliwej miłości chłopaka i Martyny. Grażynka jednak uważa, że jej syn nie powinien w nim grać!

odc.2527 Bożenka próbuje wyjaśnić Miłoszowi, dlaczego jej mama jest przeciwna udziałowi Maćka w jego projekcie. Z kolei Arkadiusz ma wrażenie, że Grażyna jest na niego zła za poparcie pomysłu filmu o Maćku i Martynie... Deptuła nie wierzy w plotki na temat Pawła. Prosi, aby Mariola sobie przypomniała, ile zdrowia kosztowały ją kiedyś intrygi pani Surmacz. Tymczasem Jadwiga zagląda do gabinetu Pawła. Próbuje wyjaśnić niezręczną sytuację sprzed dwóch dni. Lubicz proponuje, by zostali przyjaciółmi! Oskar wciąż namawia Jerzego, aby wszedł z nim w spółkę, która zajmuje się recyklingiem starych aut. Chojnicki upiera się, by zaangażować w ten projekt także Michała. Agnieszka ma pretensje do rzecznika, że przez jego opieszałość wycięto drzewa w alei kasztanowców. Natomiast Olka jest prawie pewna, że to jej własny szef ją prześladuje. Na razie nie może mu tego udowodnić.

"Barwy szczęścia"odc.1044 Magda mówi przez telefon matce, że jeszcze dziś wyjeżdża do Londynu. Zwoleńscy nie potrafią zrozumieć jej postepowania. Robert informuje Piotra o swoich kłopotach finansowych. Prosi go o radę. Bartek natomiast postanawia nauczyć Kasię jazdy samochodem.

odc.1045 Oksana opowiada Ludmile o wyprowadzce Walerii. Norbert nie chce, by Daniel mieszkał w domku Basi. Jerzy dostaje kredyt. Natomiast Edyta opowiada Kostkowi o dziwnym zachowaniu Zuzy i telefonach, które boi się odbierać.

odc.1046 Zofia oznajmia Krzysztofowi, że może mu wybaczyć zdradę, byleby tylko do niej wrócił. Tymczasem Magda wzywa rozpaczliwie pomocy. Po pewnym czasie zjawia się policja... Marta jest załamana długami, które zaciągnął Robert. Stefan idzie z Oksaną do urzędu.


"Pierwsza miłość"


odc.1815 Kinga żali się Markowi, że Majka nie sprawdza się w roli menedżera lokalu. Potem Żukowska prosi Aleksa o przysługę. Chce, by odwiózł ja do domu... Kaśka namawia Miksera i Błażeja na wspólną domówkę. Frekwencja przybyłych gości przekracza ich najśmielsze oczekiwania.

odc.1816 Wdokumentacji knajpy Kinga znajduje błąd, który popełniła Majka. Żąda od niej stosownych wyjaśnień. Urażona Marysia podejmuje decyzję o odejściu z knajpy. Emilka przestaje ufać Paulinie i Bartkowi. Mateusz sugeruje Kaśce, że Mikser może znać mężczyznę, który odbił mu Martynę.

odc.1817 Po kolejnej wspólnie spędzonej nocy z Martyną, Mikołaj coraz bardziej obawia się reakcji Mateusza. Majka znajduje w schowku samochodu Aleksa ukryty pistolet! Tymczasem Szymon ustala, że adorator Marysi nie pracuje w policji jako informatyk!

odc.1818 Kinga niepokoi się o przyjaciółkę. Postanawia wtajemniczyć Marysię w rewelacje Szymona. Majka dwuznacznie odbiera jej starania i troskę. Obawia się, że to kolejny dowód na to, że jest zazdrosna o jej nowego adoratora. Mikser zdobywa się wreszcie na odwagę i mówi Mateuszowi prawdę.

"Na Wspólnej"


odc.1848 Smolny ma pretensje do Kingi, że oczernia go w oczach Basi. Adam nie ma zaufania do Maćka. Zuza proponuje Kamilowi odwiedziny u Uli. On martwi się pozwem Jakubowskiego, który oskarża go o zabójstwo!

odc.1849 Kamil i Ostrowski udowadniają, że żona Jakubowskiego zmarła na skutek zakazanego w Polsce środka odchudzającego! Mężczyzna wraca do domu i wyciąga ukryty w szafie pistolet. Wraca z nim do szpitala... Maria nie wierzy że firma, w której ulokowała oszczędności, to piramida finansowa.

odc.1850 Zuza dowiaduje się, że w szpitalu była strzelanina! Maks ze Zdybicką pojawiają się w Poręcie na ogłoszeniu wyników przetargu na kompleks sportowy. Dominik znika! Szuka go norweska i polska policja...

odc.1851 Maks budzi się w ramionach Zdybickiej! Umawia się z nią na kolejną randkę... Adam dostaje bardzo intratną propozycję pracy. Weronika gasi jednak jego entuzjazm... Zuza chce zabrać Kamila na zakupy. Lada dzień zamieszka u nich Ula. Hoffer jednak myśli o Anecie, która ucierpiała podczas strzelaniny.


"Moda na sukces"

odc.5913 Stephanie mówi Brooke, że nie zamierza poddać się chemioterapii i żadnym operacjom. Przygotowuje listę rzeczy, które chce zrobić przed śmiercią. Rick prosi Jackie o rękę.

odc.5914 Stephanie tłumaczy Brooke, że chce umrzeć w spokoju, a wcześniej spełnić kilka marzeń. Logan wyznaje teściowej, że pomimo wielu nieporozumień między nimi kocha ją i podziwia.

odc.5915 Hope i Liam spędzają intymne chwile w biurze Ridge’a. Steffy proponuje Billowi, że wykupi reklamę w jego magazynie w zamian za materiał o nowej linii bielizny Domu Mody Forrester.


odc.68 W Sandomierzu grasuje złodziejski gang, którego członkowie podszywają się pod zakonnice. W trakcie napadu na antykwariat zostaje pobity jego właściciel. Policja szuka osób, którym zaginęły habity. Ksiądz Mateusz pomaga w rozmowach z siostrami zakonnymi. Gdy właściciel antykwariatu odzyskuje przytomność, jako napastnika wskazuje Wacława.

"Chicago Fire"

odc.2 Kelly nie przestaje obwiniać się o śmierć Andy’ego. Gdy dowiaduje się, że rodzina zmarłego będzie uczestniczyć w tradycyjnym barbecue strażaków, próbuje uniknąć spotkania. Niebawem strażacy ruszają na pomoc uwięzionym w gruzach mężczyznom.


"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.204, 205 W hali sportowej znaleziono ciało Connie Briggs, gwiazdy wyścigów na rolkach. Detektywi badają, kto z otoczenia zawodniczki mógł pragnąć jej śmierci. Ginie prokurator okręgowy Chandler. Horatio podejrzewa byłego bossa gangu, Memmo Fierro.

"Ekstradycja"

Drugi sezon. odc.2 Halski otrzymuje wiadomość od porywaczy córki. Przestępcy wyznaczają mu spotkanie w podwarszawskim motelu. Tam porywają także komisarza i stawiają mu ultimatum - oddadzą dziecko w zamian za narkotyki skonfiskowane Novotnemu.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.5 Detektywi Provenza i Flynn wybierają się na mecz bejsbolowy. Kiedy otwierają garaż, znajdują w nim zwłoki kobiety. Zamiast natychmiast zgłosić sprawę, postanawiają najpierw pójść na mecz. Gdy później zaglądają do garażu, zwłok już tam nie ma.

odc.11 Do Mystic Falls przyjeżdża Jules, przyjaciółka Masona. Tyler z pomocą Caroline przygotowuje się do przemiany w wilkołaka. Zamierza zakuć się w łańcuchy i w piwnicy czekać na pełnię Księżyca. Alaric i Damon odkrywają prawdziwą tożsamość Jules.


"Na linii strzału"odc.33 Dominic, były płatny zabójca, który został objęty programem ochrony świadków, po raz pierwszy w życiu się zakochuje. Gdy nie układa mu się w nowym związku, Mary Shannon, pod której opieką się znajduje, zmuszona jest interweniować.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje