Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1030 W szpitalu Marta, Andrzej i Wiktor czekają na zakończenie operacji Karoliny. Okazuje się, że dziewczyna doznała urazu mózgu i jej stan jest krytyczny. Po powrocie do domu Wojciechowska robi Andrzejowi wymówki. Sugeruje mu, że ponosi część winy za tragedię, ponieważ nie powinien pomagać Łukaszowi w wyborze i kupnie motocykla. Tymczasem jej syn ma do siebie żal o to, że to on prowadził motocykl, a z wypadku wyszedł praktycznie bez poważniejszych obrażeń. W szpitalu chłopak przypadkowo spotyka swojego kolegę ze studiów. Od niego dowiaduje się, że lekarze zdiagnozowali u Karoliny śmierć pnia mózgu. Łukasz jest zdruzgotany! Natomiast Paweł codziennie odwiedza Magdę. Potem pojawia się u Ali, by opowiedzieć jej o stanie zdrowia przyjaciółki... Zawadzki pomaga nowej przyjaciółce Zduńskiego otworzyć sklep "U Baśki". Z kolei Agnieszka spędza wieczór w towarzystwie Wernera. W pewnym momencie słyszy domofon. Dzwoni Tomek. Olszewska postanawia podziękować za wizytę... prawnikowi. Na szczęście panowie nie spotykają się na klatce schodowej... Policjant opowiada przyjaciółce o zdradzie Małgosi. Zastanawia się, czy powinien lecieć do Stanów, by spotkać się z żoną. Chce też opowiedzieć teściom o swoich problemach. 


"Klan"


odc.2522 Piotr prosi Barbarę, by nie rozstawali się w złości. Przypomina jej, że z Beatą ma syna i przez kilka lat łączył ich płomienny romans. Żona jednak odgraża się, że nie da mu rozwodu! Tymczasem Kamila wręcza Norbertowi prezent świąteczny. Przy okazji pyta go, dlaczego zdecydował się z nią związać. Podejrzewa, że ukochany nadal wzdycha do Olki... Rutka i właścicielki "Akademii Niemowlaka" podpisują umowę o współpracy. Jacek przyjeżdża do szkoły po Małgosię. Spotyka Beatę, która planowała zabrać córkę do kawiarni. Paweł zabiera z przystanku autobusowego przemarzniętą Jadwigę. Była koleżanka robi na nim coraz większe wrażenie. Miłość?

odc.2523 Pawełek niepokoi się o ojca. Podczas śniadania jego ojciec trafia na pestkę w dżemie i kruszy sobie ząb. Chłopak uważa, że to kara za to, że wczoraj przytulał się do cioci! Jadwiga proponuje mu wizytę w swoim gabinecie. Podczas spotkania oboje na chwilę się zatracają... Michał jest przekonany, że Zyta znowu romansuje z Rutką. Przed centrum handlowym Wacek wpada na Barbarę obładowaną torbami...

odc.2524 Tadeusz dowiaduje się od Pawła, że dzień wcześniej przyjaciel odwiedził znajomą z lat studenckich. Idą razem do pubu. Lubicz wyznaje Kozielle, że zdradził Krystynę z panią stomatolog! Jacek podwozi Agatę do pracy. Przed rozstaniem znowu dochodzi do awantury o Beatę. Podczas lunchu Wacek przyznaje się Barbarze, że jest tylko skromnym laudatorem i wygłasza mowy pogrzebowe. Znajoma jest tym faktem wyraźnie zafascynowana. Beata żali się Elżbiecie, że Borecki utrudnia jej kontakty z córką. Natomiast Feliks dowiaduje się, że Wacek nie jest jego synem!

"Na dobre i na złe"

odc.543 W Leśnej Górze po raz kolejny zjawia się Leszek Wawrzyniak. Próbuje pomówić z Wiktorią, ale uniemożliwia mu to Falkowicz. Agata przygotowuje się do zaległego egzaminu specjalizacyjnego. Lekarkę wspierają koledzy - Wiktoria, Adam i Przemek.

"Barwy szczęścia"

odc.1840 Marta zwierza się Arturowi, że nie może z nim być, bo nigdy go nie pokocha. W pracy Dąbrowski przeprasza Walawską, że próbował ją zmusić do podania kłamliwego oświadczenia. Jerzy nie kryje, że próbował namówić Pawła, aby zainwestował w ziemię w Polsce.

odc.1841 Zofia pokazuje mężowi pamiętnik Oli, w którym dziewczynka pisze, że bardzo cierpi z powodu rozstania rodziców. Wynika z niego też, że córka nienawidzi partnerki ojca. Krzysztof stara się uspokoić córkę. Zapewnia ją, iż rozwód nie zmieni nic w ich relacji i nadal będzie ją kochał. Tymczasem Zofia postanawia wykorzystać pamiętnik Oli, by odroczyć sprawę rozwodową. Tymczasem Kostek robi się coraz bardziej zazdrosny o Filipa, przystojnego ucznia Ludmiły. Podejrzewa, że mężczyzna chce mu uwieść żonę. Nie przyjmuje tłumaczenia, że ich relacja ma charakter czysto platoniczny. Spotkanie z Eweliną, mamą Kamila, przywołuje bolesne wspomnienia u Agaty, z którymi jeszcze się nie uporała.

odc.1842 Klara odkrywa, że komornik, który zajął jej pensję, działał na wniosek jej ojca. Okazuje się, że Olgierd zeznał, że córka zalega z płaceniem mu alimentów. Tymczasem Patrycja składa Hubertowi propozycję, która nie przypada do gustu Klarze... Magda i Krzysztof chcą spędzić urodziny dziewczyny tylko we dwoje. Redyk planuje pokazać ukochanej mieszkanie, które dla niej urządził. Potem Zwoleńską odwiedza Tomek. Oksana składa w urzędzie wniosek o osiedlenie. Prosi, by na jakiś czas mogła się z Saszą wprowadzić do Stefana i Walerii. 


"Pierwsza miłość"


odc.1811 Wiktor namawia Aleksa, by wkradł się w łaski Marysi. Mężczyzna jednak nie jest tym zainteresowany. Zmienia zdanie pod wpływem szantażu... Daga uświadamia sobie, że nie może przestać myśleć o Szymonie. Śmiałek usiłuje przekonać Emilkę do podpisania petycji. Oferuje jej łapówkę.

odc.1812 Szymon zwierza się Błażejowi, że zakochał się w Dadze! Marysia dostaje tajemniczą przesyłkę od kuriera. Znajduje się w niej mapa, a na niej zaznaczone miejsce spotkania z Aleksem. Już nie może doczekać się randki. Malwina postanawia przyłożyć rękę do odwołania Emilki ze stanowiska sołtysa.

odc.1813 Beata opowiada Kindze o ostatniej romantycznej randce Marysi z Aleksem. Śmieje się, że dziewczyny rywalizują o względy tego samego mężczyzny. Kurier przynosi kolejną paczkę dla Marysi. Są w niej... pączki. Karol uważa, że Natan jest idealną partia dla Sabiny.

odc.1814 Natan próbuje uspokoić Sabinę, która ma pretensje do ojca, że próbuje ją na siłę uszczęśliwić. Śmiałek jest rozczarowany, kiedy w jego ręce trafia świeże wydanie "Świńskiego ryjka". Aleks kolejny raz porywa Marysię z pracy na romantyczną randkę. Tym razem zabiera ja na pokład helikoptera!

"Na Wspólnej"


odc.1845 Kamil przeżywa śmierć pacjentki. Ostrowski przekonuje go, że nie popełnił żadnego błędu. Mąż kobiety jest innego zdania... Dominik oznajmia w rozmowie z Renatą, że planuje powrót Polski. Basia pyta Smolnego o konflikt z Kingą.

odc.1846 Kinga jest wściekła na Smolnego, który wymyślił zupełnie inny system negocjowania wynagrodzeń z pracownikami. Roztoccy poszukują opiekunki dla Kacperka. Agnieszka daje Weronice namiar na pana nianię! Maria decyduje się zainwestować w Silver Profit.

odc.1847 Andrzej dowiaduje się od Michała, że Basia spotyka się z wrogiem jej najlepszej przyjaciółki. Zaniepokojony Brzozowski próbuje przekonać byłą żonę, że to nie jest odpowiedni dla niej mężczyzna. Jola zaprasza Bogdana do teatru. Berg jednak nie jest chętny, ponieważ obiecał synowi, że nie będzie się więcej spotykał z nauczycielką. Ostatecznie się z nią umawia, by wszystko jej spokojnie wyjaśnić... Nowak zabiera Julkę do pracy. Żebrowscy odwiedzają wnuczkę. Kiedy dowiadują się, że Igor wyjeżdża z nią na trzy tygodnie w góry, nie chcą się na ten pomysł zgodzić."Moda na sukces"

odc.5909 Po kolejnych konsultacjach medycznych Stephanie spotyka się z onkologiem, doktorem Rabinem. Okazuje się, że jej stan jest ciężki i pozostało jej sześć do ośmiu miesięcy życia.

odc.5910 Stephanie mówi Ericowi, że chciałaby na urodziny zorganizować przyjęcie, na którym zjawi się cała rodzina. Steffy proponuje Ridge’owi, by został modelem nowej męskiej kolekcji.

odc.5911 Oliver informuje Aggie i Nicka, że Hope rozstała się z nim i spotyka się z Liamem. W trakcie przyjęcia urodzinowego Stephanie wnosi toast, chcąc powiedzieć coś ważnego swym bliskim.


odc.66 Właściciel sklepu jubilerskiego śmiertelnie rani włamywacza, który próbował go okraść. Pozornie całe zajście nie budzi wątpliwości, jednak policjanci z Sandomierza, którymi kieruje komisarz Możejko, skrupulatnie badają przebieg zdarzeń. Przełożony zleca także aspirantowi Noculowi przeprowadzenie wnikliwego śledztwa nad przeszłością jubilera. Wkrótce, po specjalistycznych badaniach, eksperci do spraw balistyki wykluczają wersję samoobrony. Mimo tego śledczy nie mogą jednoznacznie udowodnić jubilerowi jego winy. Nocul, który ostatnio ma kłopoty małżeńskie, wyraźnie nie radzi sobie ze sprawami zawodowymi. Zdesperowany policjant zwierza się księdzu Mateuszowi. Duchowny usiłuje rozwiązać kryminalną zagadkę i jednocześnie przeprowadzić małżeńską terapię."CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.202, 203 Znaleziono ciało przedsiębiorcy, który został zabity przez aligatora we własnym basenie. Trop prowadzi do serwisu matrymonialnego, który oficjalnie zajmuje się swataniem par. Ryan przenika do tej firmy, aby odkryć prawdziwy cel jej działalności.

"Ekstradycja"

Drugi sezon. odc.1/9 Komisarz Olgierd Halski nadal tropi gangi narkotykowe. Policjant wyjeżdża na urlop z córeczką. Siostra Halskiego, Sabina, wiąże się z biznesmenką z Rosji, Nadieżdą - w rzeczywistości groźną przestępczynią. Córka Halskiego zostaje porwana.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.4 Ginie Karen Bivas, menedżerka restauracji Chez Paul. Nieznany sprawca zabił ją nożem kuchennym. Głównym podejrzanym policji jest Paul, szef kuchni i mąż ofiary. Uwagę Brendy Johnson zwraca również współwłaściciel lokalu, milioner Dennis Dutton.

odc.10 Elena prosi Rose, aby zaprowadziła ją do Slatera. Jeremy udaje się do grobowca, w którym zamknięta jest Katherine, by odebrać jej kamień księżycowy. Wampirzycy udaje się schwytać chłopaka. Żąda, by bracia Salvatore zwrócili jej wolność.


"Świat według Kiepskich"

odc.410 Z mieszkania Kiepskich zaczynają znikać różne przedmioty. Ferdek odkrywa, że w proceder jest zamieszana cała rodzina.

odc.411 Ferdek i Halina obchodzą 40. rocznicę ślubu. Po ocenie swego związku oboje uznają, że to dobry moment, by się rozstać.

odc.412 Kiepscy chcą oddać niepotrzebne rzeczy biednym. Do akcji włączają się sąsiedzi. Wszyscy rywalizują o miano największych dobroczyńców na osiedlu.

odc.413 Paździoch otwiera w swoim mieszkaniu muzeum seksu. Ferdynand i Halina uważają pomysł sąsiada za niemoralny.

"Słodkie życie"odc.2 Janusz, cukiernik i tradycjonalista, prowadzi rodzinną firmę wraz z ojcem Stanisławem i żoną Marzeną, umiarkowaną feministką. Spokojne życie kończy się, gdy do ich domu sprowadza się brat kobiety, Jurek, który uciekł od swojej konkubiny.

"Partnerki"odc.8 Jane i Maura otrzymują zadanie wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzny w czasie rodzinnej awantury. Dla rozwiązania sprawy kluczowe okazuje się poznanie historii tej familii. Maura spotyka dawnego znajomego, z którym niegdyś miała romans.

"Na linii strzału"odc.32 Mary i Marshall próbują przekonać informatora agenta Fabera, aby dołączył do programu ochrony świadków. Mężczyzna nie chce skorzystać z ich propozycji. Zmienia zdanie, dopiero wtedy, gdy cudem uchodzi z zamachu na swoje życie.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje