Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1029 Łukasz zabiera Karolinę na przejażdżkę motocyklem. W drodze powrotnej ulegają groźnemu wypadkowi. Dziewczyna jest nieprzytomna i trafia do szpitala. Przerażony Wiktor wbiega na oddział i dowiaduje się od lekarza, że jego córka jest w krytycznym stanie. Czuwa przy niej, mając nadzieję, że wkrótce się obudzi. Niebawem przychodzi również Łukasz. Chłopak jest zrozpaczony i głośno obwinia się za to, co się stało. Marta czuje się bezradna. Wspiera syna i stara się pocieszyć Wiktora. Swoje emocje wyładowuje na mężu. Uznaje, że to Andrzej ponosi winę za wypadek. To dopiero początek małżeńskich kłopotów. Tymczasem Michał Łagoda przylatuje do Polski i próbuje skontaktować się z Tomkiem. Natomiast Małgosia wyznaje mężowi przez telefon, że popełniła wielki błąd. Marcin udaje się do Lipnicy i wchodzi do sklepu, gdzie pracuje Janka. Flirtuje z nią, a po chwili wyznaje, że zakochał się w innej dziewczynie. Prosi Buford o pomoc w odnalezieniu nieznajomej znad rzeki.

"Barwy szczęścia"odc. 1037 Kasia odnosi pierwszy sukces, jako przewodnicząca zarządu wspólnoty. Maria jest zaskoczona ciepłymi relacjami Marka z nową szefową Niną. Okazuje się, że to jego była partnerka. Złoty tłumaczy, że już nic go z nią nie łączy. Nagle zostaje wezwany do pracy. Kostek jest niezadowolony, że Ludmiła chce pracować.

odc. 1038 Justyna cieszy się, że świetnie jej się układa z Norbertem. Na Zacisznej spotyka Daniela, który mówi, iż zamierza walczyć o swoje dziecko. Grozi jej, że powie o wszystkim Norbertowi. Wieczorem zjawia się na rodzinnej imprezie, ale wycofuje się. Justyna decyduje się porozmawiać z mężem o ciąży. Nina jest pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w życiu Marka. Maria zastanawia się, czy powinna być zazdrosna o szefową męża. Oksana dowiaduje się, jak długo musi czekać na uzyskanie polskiego obywatelstwa.

"Pierwsza miłość"odc.1807 Mikser jest zachwycony Martyną. Cieszy się, gdy okazuje się, że studentka chce się z nim spotkać. Kinga rozmawia z Arturem o pocałunku. Przyznaje, że nie udawała, ale nie chce też, by to zdarzenie zmieniło ich dotychczasowe relacje. Woli, żeby pozostali przyjaciółmi. Zawiedziony Kulczycki wyjeżdża do Wadlewa. Na miejscu spotyka się z Bartkiem i pyta go, kto jest dawcą jego nerki. Patrycja nocowała u Nikoli, która martwi się o przyjaciółkę. Podejrzewa, że wpadła w tarapaty. Tymczasem Miłosz po raz kolejny proponuje Patrycji, że zawiezie ją do szkoły. Dziewczyna zgadza się niechętnie. W samochodzie partner matki jest nachalny i kładzie rękę na jej kolanie...

odc.1808 Martyna rewanżuje się za udany wieczór i zaprasza Mikołaja do kina. Mikser nie robi sobie nadziei, bo dowiaduje się, że śliczna studentka ma chłopaka. Marysia chce poćwiczyć jazdę samochodem. Prosi Kingę o pomoc. Podczas manewrowania na parkingu dochodzi do stłuczki. Właścicielem auta okazuje się przystojny Aleks, który zaprasza dziewczyny na kawę, by omówić rekompensatę szkód. Patrycja nie wie, jak powiedzieć matce o zachowaniu Miłosza. Sądzi, że jest przewrażliwiona i nie chce niszczyć związku Mirki, która wreszcie jest z kimś szczęśliwa.

odc.1809 Patrycja oznajmia matce, że chce znów mieszkać u brata. Mirka nie rozumie jej decyzji. Zaś Radek kategorycznie odmawia siostrze. Patrycja czuje się bezradna. Aleks zamierza bezproblemowo załatwić sprawę stłuczki. Proponuje, by koszt naprawy auta pokryła polisa Kingi. Marysia zgadza się i zaprasza swojego dobroczyńcę na kolację. Przyjaciółka jest zazdrosna.

"Na Wspólnej"

odc.1844 Igor rozważa wyjazd z córeczką. Chce się zdystansować. Ewa uświadamia mu, że powinien poczekać na powrót Artura. Kinga obawia się konfrontacji ze Smolnym. Po pracy odkrywa, że Basia się z nim spotyka. Kamil przeprowadza wszczepienie by-passów. Podczas operacji pacjentka dostaje zapaści. Hoffer nie może pogodzić się z tym, co się stało podczas zabiegu. Aneta jest zdruzgotana.

"Słodkie życie"

odc.1 Perypetie właścicieli cukierni, którzy mierzą się z rozmaitymi problemami dnia codziennego. Spokojne życie Janusza i jego żony Marzeny zmienia się, gdy do ich domu sprowadza się brat kobiety, Jurek, który właśnie uciekł od swej konkubiny.

"Złotopolscy"

odc.846-848 Ilona proponuje Marcie pożyczkę na remont. Eleonora w bardzo bezpośredni sposób ostrzega Julię przed robieniem planów matrymonialnych związanych z Józefem. Wiesiek wyznaje Marcelowi, że dał już majstrowi 12 tys. zł. bez pokwitowania.

odc.64 W Sandomierzu ma odbyć się aukcja nieznanego obrazu słynnej polskiej malarki, Olgi Boznańskiej. Dzieło postanowił sprzedać Mikołaj, który ma poważne kłopoty finansowe i chce w ten sposób podreperować swój budżet. W trakcie aukcji ujawnia się osoba kwestionująca autentyczność malowidła. Pod wpływem tej opinii potencjalny kupiec rezygnuje z zakupu, zaś termin aukcji zostaje przesunięty aż do wyjaśnienia sprawy. Obraz trafia do depozytu w muzealnym sejfie. Następnego dnia okazuje się, że dzieło zniknęło. Tymczasem inny ekspert potwierdza jego autentyczność. Komisarz Możejko i aspirant Nocul rozpoczynają dochodzenie w sprawie kradzieży. Jak zwykle mogą liczyć na pomoc miejscowego proboszcza, księdza Mateusza, obdarzonego talentem detektywistycznym.

"Głęboka woda"

odc.11 Iza zajmuje się sprawą młodego chirurga, który udzielił pomocy strażnikowi ciężko rannemu w trakcie zamieszek w więzieniu, choć stracił prawo wykonywania zawodu. Były lekarz uratował ludzkie życie, ale stracił szansę na przedterminowe zwolnienie.

"Czwarta władza"

odc.3 Zostaje zabity jeden z informatorów Marcina i Leszka. Dziennikarze czują się poważnie zagrożeni. Tymczasem Zieleniecki spotyka się z zarządem gazety i jej dziennikarzami. Prowadzący śledztwo uświadamiają sobie, jak sprytny jest prezes holdingu.

"Moda na sukces"

odc.5907 Ridge i Thomas rozmawiają o konflikcie Brooke ze Stephanie. Tymczasem między kobietami znowu dochodzi do kłótni. Rozgniewana Logan odpycha teściową, która upada na podłogę i nie wstaje. Brooke, przekonana, że seniorka rodu udaje, odchodzi.

"Siostry"odc.1/13 Pięć sióstr zakonnych: Zenobia, Klara, Lukrecja, Prudencja i Filipa, przyjeżdża do podwarszawskiego miasteczka. Jedna z nich odziedziczyła tu starą, piękną willę. Zakonnice muszą zdecydować, czy przyjmują spadek.

"Ja to mam szczęście"odc.1 Do domu Polaków przychodzi ogromna dostawa ze sklepu internetowego. Okazuje się, że zamówienie złożył Marcin. Potem nagłą wizytę składają były mąż Joanny i jej rodzice. Jerzy, który liczył na romantyczny wieczór z żoną, jest niepocieszony.

"Świat według Kiepskich"

odc.140 Halina i żona Paździocha kategorycznie domagają się od swoich mężów, aby zorganizowali im imprezę sylwestrową z prawdziwego zdarzenia. Ferdek i jego sąsiad postanawiają przygotować bal, jakiego ich żony jeszcze nigdy w życiu nie widziały.

odc.431 Mariola zawiera znajomość z sympatycznym Włochem. Mężczyzna zaprasza ją na wielki bal sylwestrowy. Na wieść o tym zazdrosna Jolasia dostaje ataku wściekłości. Robi wszystko, aby wyeliminować szwagierkę i zamiast niej iść na zabawę.

"Herkules"odc.1 Rodzina Herkulesa ginie po porażeniu kulą ognia. Heros podejrzewa o ten okrutny czyn swoją macochę, Herę. Chcąc pomścić śmierć żony i dzieci, rozpoczyna walkę ze złem. Jego ból i złość stara się złagodzić piękna niewolnica o imieniu Aegina.

"Alcatraz"odc.13-ost. Rebecca dowiaduje się, że zabójstwo jej zawodowego partnera wiąże się ze sprawą zaginionych więźniów Alcatraz. Madsen uprowadza pracownicę szpitala psychiatrycznego. Chce zdobyć ostatni klucz, który pozwoli otworzyć mu tajemnicze drzwi.

"Tożsamość szpiega"

odc.10 Młoda narzeczona Nicka, Dawn, zostaje porwana dla okupu. Nick wynajmuje Michaela, aby uratował jego ukochaną. Sam próbuje skłonić decydentów do zakończenia nagonki na Michaela.

odc.11 W niejasnych okolicznościach znika żonaty mężczyzna, Doug Baker, wraz ze swym synkiem Jasperem. Żona zaginionego, Evelyn, zwraca się do Michaela o wyjaśnienie tej sprawy.

odc.12 Sam prowadzi śledztwo w sprawie Gillian, która padła ofiarą szantażu. Została zmuszona przez przyjaciółkę do nadużycia swoich uprawnień, aby umożliwić przemyt heroiny do USA.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"odc.200, 201 Zespół bada sprawę napadu na kobietę w zaawansowanej ciąży, która została dotkliwie pobita. Detektywi wyjaśniają również okoliczności nagłej eksplozji w fabryce cukru. Dochodzenie ujawnia, że zatrudniano w niej nielegalnych imigrantów.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje