Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1023 Kinga i Paweł są przekonani, że Madzia wyjechała już z Polski. Nie mają pojęcia, że ich przyjaciółka walczy w szpitalu o życie... Madzia nie informuje nikogo z bliskich, co jej dolega. Wiadomo jednak, że cierpi na chorobę, która może ją zabić! Piotrek podrzuca Pawłowi prezent dla Lenki. Prosi brata, by zawiózł go do Milanówka. Sam nie chce spotkać się z Kingą, ponieważ nadal jest pewny, że go zdradziła. Następnie udaje się do kancelarii, gdzie czeka już na niego Lubiński! Zduński traci panowanie nad sobą i rzuca się na sąsiada. Rywali rozdziela Marta. Na parkingu dochodzi jednak do kolejnego starcia, z którego zwycięsko wychodzi Lubiński. Piotrek ma podbite oko. Rozczarowany zjawia się w knajpie, w której zapija swoje smutki. Potem pojawia się przed willą Roberta i obrzuca ją kamieniami. Po chwili podjeżdżają policjanci wezwani przez Lubińskiego... Natomiast Basia zwierza się Jankowi, że niebawem Paweł zostanie jej tatą! A Ala odwiedza Zduńskiego. Zaczynają się całować... Marszałek nie chce złożyć skargi na Filarskiego.

odc. 1024 Kinga opowiada Pawłowi historię jej rzekomego romansu z Lubińskim. Robert spotyka się z Mikiem i prosi kolegę, by zwolnił Zduńską z pracy. Z kolei sąsiada odwiedza Paweł. Tłumaczy mu swoje racje. Wypada zdecydowanie lepiej od brata, dlatego teraz to Lubiński jest mocno poobijany. W tym samym czasie Piotrek nie chce słuchać tłumaczeń Kingi i wyprowadza się z Deszczowej. Basia przyprowadza do bistro swoją koleżankę, Olę. Prosi Pawła, by przyznał, że jest pilotem, który kocha skoki ze spadochronem. Zduński odkrywa ze zdumieniem, że dziewczynka mówi koleżance, że jest jej tatą. Marta odbywa z Andrzejem przejażdżkę na motorze. Janka zaczyna pracę w sklepie Marka.


"Klan"


odc.2511 Córka Jeremiasza wraca z delegacji. Jest kompletnie zaskoczona widząc swoich synów potulnych jak baranki! Zyta opowiada o wrażeniach po sobotnim ślubie Kingi i Mariusza w Zamościu. Michał nie daje jej spokoju swoimi przypuszczeniami, że znowu ulegnie Rutce. Paweł przyjmuje pacjentkę. Po chwili rozmowy okazuje się, że to jego koleżanka z czasów studenckich. Jadwiga jest stomatologiem i właśnie przeprowadziła się do Warszawy... Elżbieta po raz pierwszy zasiada za kierownicą na kursie na prawo jazdy. Niestety, trafia jej się instruktor-hipochondryk. Bożenka prosi Grażynkę o adres ośrodka adopcyjnego...

odc.2512 Bożenka z Miłoszem pojawiają się we wskazanym przez Grażynkę ośrodku adopcyjnym. Na miejscu dowiadują się, że pracownicy placówki spróbują się skontaktować z biologiczną matką dziewczyny. Bożenka spotyka się z Andżeliką. Rozmowę nieoczekiwanie przerywają bóle ciężarnej dziewczyny. Miłosz pędzi po samochód... Zyta spotyka się z Rutką, który przekazuje jej wstępną wersję umowy współpracy. Zyta zabiera dokument, aby zapoznały się z nim jej wspólniczki. Tymczasem Kamila ma pierwszą jazdę. Dziewczyna trafia na instruktora, który bardziej niż nauką jest zainteresowany romansem! Po kolejnej awanturze Krzysztof wychodzi z domu. Spotyka Mirandę.

odc.2513 Julia ma pretensje do Krzysztofa, że wrócił do domu nad ranem. Po wyjściu wściekłej kobiety do pracy, jej ukochany dzwoni do Mirandy. Proponuje udział w koncercie, który organizuje w karnawale. Barbara przyłapuje Beatę i Rafalskiego na... pocałunku!

odc.2514 Piotr próbuje przekonać Barbarę, że nie powinna mieć do niego pretensji. Przecież stara się tylko pomóc Beacie odzyskać pamięć. Wiesław opowiada Stasi o tym, że wczoraj widział swoją Wandę z jej Jeremiaszem w pobliżu cukierni. Podejrzewa, że mają romans! Bożenka z Miłoszem odwiedzają Andżelikę w szpitalu. Rzecznik Ministerstwa Ochrony Środowiska proponuje Adze stanowisko niezależnego mediatora środowiskowego. Zyta jedzie do wuja Stefana po konsultacje w sprawie umowy z Rutką. Przy okazji poznaje młodego, przystojnego prawnika.

"Na dobre i na złe"

odc.541 Wiktoria spotyka w windzie Tadeusza, który prosi ją o rozmowę w cztery oczy. Kobieta zaprasza go do swojego gabinetu. W tym czasie Adam wzywa policję i szuka przyjaciółki w całym szpitalu. Pod opiekę lekarzy trafia ich koleżanka Kinga. Okazuje się, że próbowała popełnić samobójstwo. W tym celu połknęła groźną mieszankę leków. W szpitalu zjawia się Przemek. Mężczyzna zabiera swoją nową przyjaciółkę Zuzę do hotelu. Gdy spędza z nią miłe chwile, do drzwi puka Ola, żeby powiedzieć mu, że jest w ciąży. W gabinecie Hany zjawia się Krystyna. Kobieta marzy o dziecku. Doktor Goldberg tłumaczy jej, że nie rozpocznie terapii, dopóki mąż pacjentki nie podda się badaniu na płodność. Kilka godzin później zdenerwowana Krystyna wraca do szpitala. Oskarża lekarkę o to, że zniszczyła jej związek.

"Barwy szczęścia"

odc. 1024 Kostek dowiaduje się od Mariana, że musi wyłożyć pięć tysięcy za pobicie gwałcicieli córki. Przemek z Haliną przyjeżdżają do Zakrzewia.

odc. 1025 Ludmiła znajduje bieliznę Zuzy, na której są ślady gwałtu. Oddaje je do analizy... Marek dostaje pracę w Elsner Computer System.

odc. 1026 Marta zaprasza Roberta do siebie na kolację. Mężczyzna wyznaje jej miłość, zaczynają się całować... Majka dowiaduje się od Bartka, że on też coś do niej czuje. Krzysztof zauważa w komórce Magdy wiele nieodebranych połączeń. Magda przyznaje, że to od Tomka.

odc. 1027 Policjanci aresztują Radka za gwałt na nieletniej! Marta uświadamia Robertowi, że ich ostatnia noc nic nie zmienia. Rozwód jest nieunikniony! Maciek informuje Władka, że amerykańska dieta mu służy, ponieważ... przytył.

"Pierwsza miłość"


odc.1797 Radek prosi Patrycję, by zamieszkała z nim i Kaśką pod jednym dachem. Agata usypia czujność Grażyny i Dagi sms’ami, które wysyła z telefonu Sabiny. Wroński kupuje znaczek, który okazuje się podróbką.

odc.1798 Agata nie kryje przed Sabiną, że planuje ją zabić! Radek ma dość kapryśnych zachowań Patrycji. Beata odkrywa, że nowym zajęciem jej byłego męża jest usługiwanie starszej, bogatej pani! Natan ustala, że Agata go oszukała. Dowiaduje się, że dziewczyna uknuła plan i chce zniszczyć siostrę.

odc.1799 Natan próbuje odkryć, gdzie Agata przetrzymuje Sabinę. Korzysta ze wskazówek Michała, który mu o wszystkim powiedział. Beata nareszcie spotyka się z Filipem. Nikola informuje Patrycję, że musi się dostosować do reguł panujących w ich wspólnym mieszkaniu.

odc.1800 Agata podpala dom, w którym zostawia skrępowaną Sabinę. W ostatniej chwili do środka wpada Natan... Patrycja i Radek są mile zaskoczeni zachowaniem Miłosza. Kinga nie rozumie, dlaczego Beata nadal kontaktuje się z Filipem.

"Na Wspólnej"


odc.1836 Po wypadku Magda walczy w szpitalu o życie. Operacja nie przynosi skutku. Ania ma zostać przeniesiona do innej szkoły. Zimińska jest temu przeciwna. Andrzej przyłapuje Basię na umizgach ze Smolnym.

odc.1837 Magda nie żyje! Igor nie ma pojęcia, jak powiedzieć Julce, co stało się z jej mamą. Jarek daje Joli do przeczytania swój wiersz. Michał nie chce pracować ze Zdybicką.

odc.1838 Igor spotyka się w szpitalu z Kazikiem. Rywal mówi mu, że Magda odrzuciła jego oświadczyny, ponieważ cały czas kochała Nowaka! Sergiusz chce wycofać się ze współpracy z Hofferem i Ziębami.

odc.1839 Weronika nie ma pojęcia, jak ukarać Arka za to, że katuje Adę. Sergiusz wyjaśnia Romanowi, że handluje marihuaną. Wydawnictwo Kingi łączy się z firmą Smolnego.

"Tożsamość szpiega"

odc.1/13 Nigeria. Agent Michael Westen uczestniczy w tajnej misji. Niespodziewanie, po dziesięciu latach służby państwu, trafia na czarną listę i traci pracę. Zostaje zdyskredytowany w swoim środowisku, pozbawiony dostępu do pieniędzy zgromadzonych na koncie i porzucony w odludnym miejscu. Obserwowany przez FBI, wykorzystuje zdobyte umiejętności i doświadczenie szpiega, żeby dowiedzieć się, komu zawdzięcza swoje niezbyt szczęśliwe położenie. Niebawem dowiaduje się, że znajoma agentka ma dla niego zajęcie. Kobieta proponuje Westenowi, aby pomógł człowiekowi niesłusznie oskarżonemu o kradzież dzieł sztuki. Od tej pory Michael przebywa w Miami i z pomocą kilkorga przyjaciół pomaga pokrzywdzonym ludziom, którzy z różnych powodów nie mogą polegać na policji.


"Moda na sukces"

odc.5899 Amber odwiedza Brooke i pyta ją o życie miłosne Ricka. Owen przekonuje Bridget, że powinna ukrywać swoje uczucia i zaakceptować zaistniałą sytuację. Tłumaczy jej, że kocha Jackie i nie chce jej znowu ranić.

odc.5900 Bridget każe Rickowi zakończyć flirt z Jackie. Kobiecie nie podoba się zachowanie brata, choć jednocześnie docenia jego starania o to, by miała szansę na stworzenie rodziny z Owenem.

odc.5901 Za namową Katie Spencer dzwoni do Liama. Chłopak, który nie ochłonął jeszcze po poprzedniej rozmowie, zamienia z nim kilka słów i rozłącza się. Bill jest na niego zły.

odc.5902 Oliver dowiaduje się, że Hope zaprzyjaźniła się z Liamem. Jest zazdrosny. W dodatku twierdzi, że dziewczyna nie powinna ufać synowi Billa. Następnie zaczyna rozmowę o własnym związku.

"2XL"

odc.6 Bożena i Laura przekonują Dec, że głodówka jest złą metodą odchudzania. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża na wczasy dla otyłych. Robertowi o tym nie mówi.

odc.7 Życie Laury nie układa się pomyślnie. Kobieta ma problemy w pracy, a w dodatku przyłapuje męża na kawie z Martą. Żąda od niego, by wyprowadził się z domu.

odc.8 U Agaty pojawia się jej matka, Maria. Namawia córkę na wyjazd do rodzinnego Kwidzyna i próbę pojednania z chorym ojcem. Dec stanowczo odmawia.

odc.9 Laura zostaje zaproszona na ślub siostry Karola. Nie wyobraża sobie jednak spotkania z mężem. Tymczasem Bożena zakochuje się w mężczyźnie poznanym w parku.


odc.60 Sandomierski duchowny postanawia oddać do sklejenia uszkodzony cenny wazon. W tym celu udaje się do słynnej fabryki porcelany w Ćmielowie, gdzie zaoferowano mu pomoc. Na miejscu poznaje nowego dyrektora przedsiębiorstwa, Olewicza. Pod nieobecność chorego właściciela mężczyzna wprowadza w firmie swoje porządki. W tej sytuacji Mateusz staje się mimowolnym świadkiem nieprzyjemnej wymiany zdań nowego przełożonego i jego sekretarki. Następnego dnia pod znajdującym się nieopodal urwiskiem zostają znalezione zwłoki dyrektora. Policja rozpoczyna śledztwo, które ma wyjaśnić, czy śmierć Olewicza była skutkiem nieszczęśliwego wypadku, czy też ktoś, komu nie podobały się jego rządy, dopuścił się morderstwa. Ksiądz pomaga rozwiązać tę trudną zagadkę.odc.31 Jesse, który zajął się dystrybucją metamfetaminy skradzionej z laboratorium, dowiaduje się, że Gus wykorzystał brata jego znajomej. Postanawia się zemścić. Tymczasem Fring zaprasza Waltera do domu na kolację, aby udzielić mu cennej rady.

"Zabójcze umysły"

odc.37 Gideon i jego ludzie szukają mordercy, który prawdopodobnie uprowadził Reida. Tymczasem chory psychiczne Tobias więzi i torturuje porwanego w szopie na terenie starego cmentarza. Jego działania są transmitowane na żywo przez internet.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.195, 196 Nastoletnia Lindsey zostaje uprowadzona z publicznej toalety. W ramach okupu porywacz żąda pieniędzy zgromadzonych na koncie rodziców dziewczyny. Innego dnia Caine wraz z ekipą szuka zabójcy swojej żony, który zbiegł z więzienia i chce odnaleźć córkę.

"Ekstradycja"

odc.3, 4 Halski, po wydaleniu z policji, coraz częściej sięga po alkohol. Dawny szef proponuje mu powrót do służby. Potrzebuje najlepszych funkcjonariuszy, aby konkurować z antynarkotykową grupą UOP, którą dowodzi obiecujący młody oficer Zybertowicz.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.2 Podczas procesu jednego z szefów armeńskiej mafii działającej w Los Angeles umiera ławniczka. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną jej zgonu był zawał. Flynn podejrzewa jednak, że kobietę zamordowano. Brenda przychyla się do jego opinii.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje