Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1021 Mirka zwierza się Kindze, że sprzedaje swoje mieszkanie, a zarobione w ten sposób pieniądze, zamierza zainwestować w... bar mleczny. Tymczasem Irek sugeruje Kwiatkowskiej, by kupiła i poprowadziła z nim zakład kamieniarski. Natomiast Taro prosi Pawła, by porozmawiał z bratem. Z kolei Piotrek zauważa portret narysowany przez Lubińskiego. Potem przyłapuje żonę na rozmowie z sąsiadem. Dochodzi do awantury! Zduński ma pretensje, że żona spotyka się ze notorycznym babiarzem, który planuje ją uwieść. Chce, by zrezygnowała z pracy, którą otrzymała dzięki protekcji Lubińskiego. Prosi też, aby pożyczyła mu swojego laptopa, dzięki czemu zyskuje dostęp do jej poczty. A tam już czeka na niego list miłosny sąsiada do jego żony... Marta dowiaduje się, że Łukasz planuje zakup motoru. Budzyński, Werner oraz Chodakowski umawiają się na męski wieczór w pubie... Olga ma pretensje do Pawła, że doniósł Ali, iż zaniedbuje Basię i jest wyrodną ciotką.

odc. 1022 Nieoczekiwanie do Polski wraca Ala. Dowiaduje się od Olgi, że Paweł siedział w więzieniu! Potem wyznaje Zduńskiemu, iż obroniła w Kanadzie magisterkę, a teraz chce wrócić na stałe do Polski... Na firmowej imprezie integracyjnej Lubiński wyznaje Kindze miłość. Potem się na nią rzuca! Tymczasem Piotrek czyta list od Lubińskiego, w którym sąsiad wspomina o pocałunkach. Gdy dociera do niego, że Kinga jest w ciąży, sugeruje, iż dziecko pewnie nie jest jego! Po tych słowach zapłakana ukochana wybiega z domu... Eryka zaprzyjaźnia się z Mostowiakami, a Lucjan proponuje Jance, by przyjęła pracę w sklepie Marka.


"Klan"


odc.2507 Michał nie potrafi zaakceptować tego, że Zyta planuje robić interesy z Rutką. Jeremiasz dowiaduje się, że wnukowie znowu wagarują. Stasia postanawia skorzystać z pomocy Oli, która jest kuratorką. Rafał jednak uważa, że mieszanie spraw zawodowych z prywatnymi jest nieprofesjonalne... Miłosz spotyka w telewizji Martę. Opowiada o intrydze, przez którą o mały włos nie stracił Bożenki. Wacek marzy o własnym samochodzie. Prosi Feliksa o podżyrowanie kredytu. Przy okazji obaj robią badania genetyczne, by nie było już żadnych wątpliwości co do ich pokrewieństwa. Bożenka i Miłosz kolejny raz spotykają się z Małgorzatą. Rozmawiają o prezentach ślubnych...

odc.2508 Bożenka prosi Grażynkę, by ułatwiła jej kontakt z biologiczną matką, którą chciałaby zaprosić na swój ślub! Zyta organizuje spotkanie wspólniczek, na którym przedstawia im ofertę Rutki. Natomiast Ola z Rafałem jadą do domu córki pana Jeremiasza w Piastowie. Pod nieobecność dzieci zwiedzają ich pokój. Po wstępnych oględzinach decydują, że muszą się solidnie przygotować do rozmowy z nimi. Elżbieta w tajemnicy przed Jerzym zapisuje się na kurs prawa jazdy. W kancelarii szkółki wpada na... Kamilę! Mariusz z Kingą jadą do jej rodziców. Rozmowa schodzi na temat ślubu. Kinga mówi, że wesela nie planują, a uroczystość odbędzie się w Zamościu.

odc.2509 Na Sadybie Ela musi wysłuchać skarg Kuczyńskiej, która ma pretensje do Kingi, że nie zaprosiła jej na ślub. Kamila prosi Norberta, by dał jej kilka lekcji. Ola stawia do pionu wnuki pana Jeremiasza. Monika odkrywa, że oglądany przez nią teleturniej wygrał... Feliks!

odc.2510 Monika nie potrafi uwierzyć, że przez ponad tydzień Feliks nie pochwalił się wygraną. Przyjaciel wyjaśnia, że podpisał zobowiązanie i gdyby nie dotrzymał warunków umowy, straciłby nagrodę. Bożenka z Miłoszem zaglądają do rejestru osób adoptowanych, aby przybliżyć się do odnalezienia biologicznej matki przyszłej panny młodej. Elżbieta wspomina Kuczyńskiej, że Mariuszowi groziło... więzienie! Stasia po powrocie z zakupów znajduje chłopców nieprzytomnych. Nie ma pojęcia, co się z nimi stało. Od razu dzwoni na pogotowie...

"Na dobre i na złe"

odc.540 Adam opiekuje się poparzoną Wiktorią. Na szczęście obrażenia są niegroźne. Tymczasem policja przesłuchuje podejrzanych. Okazuje się, że z laboratorium Kingi zginął pojemnik z kwasem. Kobieta nie umie wytłumaczyć, jak do tego doszło. Z kolei Tadeusz, ojciec Nataszy, której Consalida musiała amputować część stopy, nie ukrywa, że czuje do lekarki niechęć. Wkrótce przed szpitalem dochodzi do kolejnego niebezpiecznego incydentu. W drodze do pracy Wiki prawie zostaje potrącona przez samochód. Kierowcą jest Zygmunt, jeden z byłych pacjentów Leśnej Góry. Lena po długiej nieobecności w końcu zjawia się w domu. Okazuje się, że wróciła tylko po to, by ustalić z mężem warunki rozwodu. Latoszek wciąż nie traci jednak nadziei, że uda mu się odzyskać żonę. Zabiera ukochaną na romantyczną wycieczkę.

"Barwy szczęścia"

odc. 1019 Kostek spotyka się z Marianem, kolegą z więzienia. Dąbrowski zaprasza Martę na kolację. Pyta, czy spotyka się z Arturem. Asia całuje się z Dominikiem.

odc. 1020 Dąbrowski prosi Martę o pomoc w przygotowaniu oświadczenia. Asia rezygnuje ze ślubu z Bartkiem. Majka próbuje go pocieszyć...

odc. 1021 Waleria robi Asi awanturę na oczach jej współpracowników z banku. Majka oznajmia Bartkowi, że cieszy się, że nie doszło do ślubu. Hubert przynosi Marii grafik opieki nad babcią. Natalia poznaje nową instruktorkę, Lilianę.

odc. 1022 Edyta żali się Kostkowi, że Darek ją zostawił. Były mąż pociesza ją, że gwałciciele córki, zostaną ukarani. Dąbrowski proponuje Marcie wspólny wyjazd do Hamburga w sprawie leasingu samolotów. Tina i Dawid mają się ku sobie. 


"Pierwsza miłość"


odc.1792 Mikser i Błażej są nękani przez Saszę i Długiego, którzy zjawiają się po spłatę kolejnych odsetek długu. Agata prosi Michała, by publicznie zrobił jej awanturę. Następnie Sabina pociesza siostrę...

odc.1793 Sabina nie może doczekać się wspólnego wypadu z siostrą do Kopenhagi. Agata nie chce, by towarzyszyła im Daga. Podczas podróży Agata dosypuje Sabinie środek nasenny do kawy. Potem zawozi ją do opuszczonego domu! Szymon proponuje Marysi, że w swoim mieszkaniu zorganizuje urodziny Julki.

odc.1794 Sabina budzi się skrępowana na fotelu w opuszczonym domu. Agata zdradza jej motywy porwania. Do kobiety dociera, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo! Szymon czuje, że Marysia się od niego oddala. Wie, że trudno mu będzie zdobyć jej serce...

odc.1795 Sabina dowiaduje się, że Agata romansowała za jej plecami z Natanem. Siostra nie kryje, że planuje zająć jej miejsce w rodzinie Wekslerów. Szymon żąda od Marysi wyjaśnienia, dlaczego odrzuca jego miłość. Przecież bardzo ją kocha.


"Na Wspólnej"

odc.1832 Zuza i Kamil zabierają Ulę na łyżwy. Potem dziewczynka nie chce wracać do domu dziecka. Sergiusz ostrzega Romana przed ciasteczkami. Dyrektor wyrzuca Dankę ze szkoły! Zimińska uważa, że nie miał racji...

odc.1833 Mama Ani informuje Dankę, że jej córka znowu uciekła z domu. Michał z Maksem spotykają w Poręcie Zdybicką. Kazik chce kupić Magdzie trzypokojowe mieszkanie.

odc.1834 Danka nakłania Anię, by zrezygnowała z aborcji. Bogdan nie chce wziąć pieniędzy od nauczycielki Jarka, która uszkodziła mu samochód. Igor wyznaje Magdzie, że pragnie, by dała mu ostatnią szansę.

odc.1835 Kazik oświadcza się Magdzie. Potem oboje uczestniczą w wypadku... Zdybicka proponuje Bud-Maksowi współpracę. Arek robi Weronice awanturę.

"Moda na sukces"

odc.5895 Brooke i Hope godzą się na przyjęciu przygotowanym przez Ridge’a. Córka zgadza się wrócić do domu. Tymczasem Bridget zaczyna rodzić w Big Bear. Poród przyjmuje Owen.

odc.5896 Bridget i Owen zbliżają się do siebie, dzieląc radość po narodzinach dziecka. Para decyduje się dać chłopcu na imię Logan. Stephanie przekazuje dobre wieści Ericowi i dzieli się z nim obawami na temat małżeństwa Jackie.

odc.5897 W domu Marone zbierają się bliscy Bridget i Owena. Brooke próbuje przekonać córkę, by przeprowadziła się do niej. Tymczasem Katie zaprasza do swojego mieszkania Liama i Hope.

odc.5898 Rick przychodzi do Jackie, by ostrzec ją, że jej związek długo nie przetrwa po narodzinach dziecka. Niespodziewanie całuje też Marone i wyznaje jej, że po rozwodzie długo nie pozostałaby sama.

"Drużyna A"odc.9 Samolot, którym Hannibal i jego kompani wracają z misji w Gwatemali, ulega awarii i rozbija się w Karolinie Południowej. Na miejscu weterani wdają się w konflikt z grupą mieszkańców. Sytuacja szybko się komplikuje.

odc.10 Do Hannibala zgłasza się farmer Joe Penhall. Mężczyźnie grozi bankructwo, a jedyną nadzieją na poprawę jego sytuacji finansowej jest wyprzedanie zebranych arbuzów na targowisku.

odc.11 Członkowie "Drużyny A" zostają schwytani. Pomoc oferuje im tajemniczy Perry, który proponuje, że umożliwi ucieczkę, jeśli zgodzą się odnaleźć porwanego przez Sowietów generała Ludluma.

odc.12 Hannibal i jego ludzie próbują pomóc młodej kobiecie, którą bogaty Calvin Cutter chce zmusić do małżeństwa. Wbrew pozorom zadanie to okazuje się wyjątkowo trudne.


"The Following"odc.1/15 Były wykładowca literatury, Joe Carroll, odsiaduje wyrok za zamordowanie kilkunastu studentek. Gdy ucieka z więzienia, śledztwo w jego sprawie przejmuje były agent FBI, Ryan Hardy, który przed laty aresztował Carrolla. Jako ekspert i autor książki o seryjnym mordercy, Ryan odwiedza niedoszłą ofiarę Joego, Sarah Fuller. Następnie przesłuchuje byłą żonę zbiega, Claire. Wkrótce wychodzi na jaw, że siedząc za kratkami Carroll zdołał stworzyć sektę swoich naśladowców i fanatyków, gotowych za wszelką cenę kontynuować dzieło swojego mistrza. Gdy znika Sarah, elementy układanki zaczynają powoli łączyć się w sensowną całość. Dziewczyna jest bowiem metaforą niedokończonego dzieła Edgara Alana Poego, którego twórczość stała się motywem zbrodni Carrolla.


odc.59 Biskup zaprasza Mateusza na spotkanie ze znaną autorką kryminałów Eweliną Linde. Dochodzi na nim do nieprzyjemnego incydentu. Dziennikarz Norbert Kolarski oskarża pisarkę o plagiat. Rano mężczyzna zostaje znaleziony w pokoju hotelowym. Jest ciężko pobityodc.13-ost. Na skutek działań Walkera sierżant Nicholas Brody i dygnitarze zostają ewakuowani do podziemnego bunkra. Tymczasem agentka Carrie Mathison orientuje się, że działania Toma to tylko dywersja, mająca na celu ukryć fakt, że Nicholas jest szpiegiem działającym na niekorzyść rządu Stanów Zjednoczonych. Kobieta jedzie do bliskich Brody’ego, by wyjawić im prawdę na temat weterana. Jessica i Dana nie chcą jej jednak uwierzyć i zapewniają, że zdobyte przez nią informacje nie mogą być prawdziwe. Tymczasem Nicholas ma ogromne problemy ze zdetonowaniem ładunków wybuchowych. Jego sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy dzwoni do niego Dana i prosi, aby porozmawiał z nią o tym, czego dowiedziała się od agentki Carrie.

"Breaking Bad"odc.30 Walt jest na skraju załamania nerwowego, ponieważ martwi się, że choroba nowotworowa może powrócić. Opanowany Jesse pomaga wspólnikowi odzyskać spokój. Walt ma jednak dla niego szokujące wieści, dotyczące okoliczności śmierci jego dziewczyny, Jane.

"Zabójcze umysły"

odc.36 W pobliżu Atlanty w Georgii zostaje zamordowane młode małżeństwo. Reid i Jareau udają się do mieszkania chorego psychicznie Tobiasa Hankela, którego podejrzewają o popełnienie zbrodni. Szaleniec bierze pierwszego z agentów na zakładnika.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.193, 194 W laboratorium kryminalistycznym ktoś rozpylił trujący gaz. Jesse umiera. Horatio i jego współpracownicy podejrzewają, że za atakiem stoi seryjny morderca Starling. Ma on jednak mocne alibi, gdyż aktualnie przebywa w areszcie.

"Ekstradycja"

odc.1/6 W Warszawie trwa wojna gangów narkotykowych. Ich szefami są Sytniewski "Syty" i jego rywal Cyrk. Olgierd Halski, oficer wydziału do walki z narkotykami, próbuje rozpracować szajkę Sytniewskiego, który kupuje heroinę od Rosjanina Zajcewa.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje