Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1019 Janka z Eryką pojawiają się w kancelarii Wernera. Składają zeznania, dzięki którym Paweł odzyskuje w końcu wolność. Przed aresztem wita go stęskniona Magda, a w domu czeka na niego przyjęcie, zorganizowane przez najbliższych. Po ich wyjściu Zduńskiego odwiedza Janka. Przeprasza go za kłopoty i opowiada o tym, co wydarzyło się nad Zalewem. Potem do drzwi Pawła puka Basia. Okazuje się, że dziewczynka oszukała opiekunkę zatrudnioną przez Olgę i uciekła z domu. Natomiast artystka zaczyna pracę w kościele w Lipnicy, pod nadzorem lokalnego księdza. Poznaje Barbarę... Mateusz i Antek uciekają z lekcji nad rzekę, by powędkować. Wcześniej zostają przyłapani na próbie usunięcia z dziennika swoich nieobecności. Z kolei Ula daje Markowi "błogosławieństwo" na związek z Ewą. Uważa, że ojciec ma prawo do własnych wyborów. Ona odtąd będzie je szanować.

odc. 1020 Kinga opowiada Magdzie o Lubińskim. Nie zataja przed nią, że się całowali. Przyjaciółka radzi jej, by na niego uważała, ale sugeruje jednak, by nie rezygnowała z propozycji pracy, którą ostatnio dostała. Przy okazji Kinga zauważa, że Madzia bardzo źle wygląda. Sugeruje, by poszła do lekarza. Ostatecznie na wizytę w szpitalu zawozi ją Paweł! Tymczasem jeszcze tego samego dnia sąsiad zakrada się do jej ogrodu i zostawia namalowany przez siebie portret Kingi. Monika przyłapuje Wernera, gdy ten przyjacielsko flirtuje z Martą. Wojciech i Krystyna kończą remont. Mogą się już wyprowadzić z Deszczowej... Tomek postanawia zrobić Małgosi niespodziankę i polecieć z Zosią do Los Angeles."Klan"


odc.2503 Miłosz spędza noc z Bożenką. Następnego dnia oboje są szczęśliwi, że mają już za sobą swój wspólny "pierwszy raz". Paweł opowiada Tadeuszowi o tym, co przeżył podczas pobytu w Stanach. Mówi przyjacielowi, że Krystyna znajduje się pod opieką profesjonalistów. Niestety, czeka ją długa i żmudna rehabilitacja. Przy okazji Koziełło informuje Lubicza, że Marczyński zginął w wypadku samochodowym! Stasia przekonuje Jeremiaszka, że powinni przeprowadzić się do domu Magdy w Piastowie, aby na miejscu zaopiekować się jej synami. Feliks przyjmuje atrakcyjną propozycję wzięcia udziału w teleturnieju.

odc.2504 Oskar próbuje nakłonić Jerzego do zainwestowania we wspólny interes, który miałby polegać na skupowaniu i sprzedaży aut po wypadku. Elżbieta dowiaduje się, że Małgorzata nie jest już dyrektorką Domu Kultury. Z kolei Leszek ma pretensje do Pawła, że nie zawiadomił go o chorobie siostry. Następnie Lubicz odwiedza Alicję. Składa jej kondolencje z powodu śmierci Andrzeja i pyta o termin pogrzebu. W tym samym czasie dzwoni jej syn z informacją, że spalone ciało w samochodzie, to jednak nie jest Andrzej! Natomiast Feliks już snuje wizje na temat swojego udziału w teleturnieju. Uważa, że wygraną ma w kieszeni. Kasia okłamuje Grażynkę i jedzie na koncert do Łodzi.

odc.2505 Paweł tłumaczy Kozielle, że w wypadku nie zginął Andrzej, tylko ktoś inny. Córka Jeremiasza wyjeżdża w delegację. Jacek i Marek nie mają zamiaru słuchać starszych państwa... Grażynka dowiaduje się od mamy Basi, że ich córki przebywały w pociągu, który się wykoleił.

odc.2506 Bożenka robi Kasi wyrzuty, że nie posłuchała Grażynki i pojechała z przyjaciółką na koncert do Łodzi. Bogna skarży się Pawłowi na Leszka, którego myśli zaprzątają tylko Marczyński i skradzione pieniądze. Tymczasem Jacek i Marek wracają ze szkoły w towarzystwie... strażników miejskich. Jeden z nim informuje przerażonych starszych państwa, że chłopcy pili w parku alkohol, dlatego trzeba im było wystawić mandat! Michał odbiera żonę z lotniska. Z samolotu wychodzi Zyta o kulach, a obok niej idzie... Rutka! Chojnicki znowu traci do żony zaufanie...

"Na dobre i na złe"

odc.539 Hana i Piotr wybierają się na romantyczny wyjazd. W hotelu, w którym się zatrzymali, dochodzi do wypadku. Damian, miłośnik kulturystyki, podczas miłosnych igraszek z żoną doznaje urazu i z naderwanym mięśniem trafia do szpitala. Wiktoria przegląda za Adama dokumenty z USC. Okazuje się, że biologiczni rodzice chirurga nie żyją. Doktor Consalida domyśla się, że chłopak jest krewnym Falkowicza. Nie mówi nic koledze, a dzień później próbuje porozmawiać o tym z profesorem. Do szpitala trafiają ofiary wypadku samochodowego: Tadeusz i jego córkę Natasza, uczennica szkoły baletowej. Wiktoria obiecuje dziewczynie, że postara się uratować jej zmiażdżoną stopę. Niestety, nie udaje się jej dotrzymać słowa. Przed szpitalem zamaskowany napastnik oblewa lekarkę kwasem.

"Barwy szczęścia"

odc. 1014 Zuza zwierza się Kostkowi, że Jacek i Radek ją zgwałcili. Świderski oznajmia, że po wybudzeniu Teresa może nie odzyskać pełnej sprawności...

odc. 1015 Kostek zgłasza na policji przestępstwo. Teresa budzi się. Ma zaburzenia mowy. Kajtek prosi rodziców, by zapisali go do prywatnego gimnazjum.

odc. 1016 Wszpitalu okazuje się, że Teresa cierpi na zatorowość płucną. Agnieszka radzi jednej z klientek, by zdecydowała się na zabieg botoksem! Patrycja i Dawid wracają z Chin. Natomiast Tina skarży się, że jej kariera stanęła w miejscu i nie ma widoków na sukces.

odc. 1017 Komisarz Świerczek opowiada Kostkowi, że podczas pierwszego przesłuchania Jacek i Radek nie przyznali się do winy. Ksenia potwierdziła, że obaj są niewinni. Hubert spotyka się z Patrycją. Klara nie kryje swojej zazdrości.

"Pierwsza miłość"


odc.1787 Beata zgłasza się na badania, dzięki którym będzie wiadomo, czy może być dawcą nerki dla Kulczyckiego. Agata oznajmia Sabinie, że inwestorzy z Danii chcą omówić z nią warunki współpracy.

odc.1788 Emilka i Bartek przyjeżdżają do Wrocławia, by odwiedzić Artura. Po długich miesiącach milczenia w jego sali pojawi się również stary przyjaciel... Paweł! Podczas imprezy Paulina wygaduje się Śmiałkowi, że nie ma doświadczenia w leczeniu zwierząt hodowlanych. Kaśka czuje się niepotrzebny.

odc.1789 Paweł odwiedza wszystkich znajomych, poza Marysią! Umawia się w pełnej konspiracji na spotkanie z Bartkiem. Emilka jednak nie wytrzymuje i zwierza się Majce, że Krzyżanowski jest we Wrocławiu. Błażej oznajmia Mikserowi, że może z nim zamieszkać.

odc.1790  Paweł odwiedza Julkę. Do Krzyżanowskiego dociera jak wiele stracił, nie uczestnicząc aktywnie w wychowani córki. Tymczasem Artur czeka na przeszczep. Po oficjalnym rozstaniu z Dagą, Mikser czuje się jak nowonarodzony.


"Na Wspólnej"

odc.1828 Mama Ani oskarża Dankę o namawianie Ani do aborcji! Roman pojawia się na posesji cioci Leokadii. Ustala, że jej sąsiad założył na działce plantację marihuany! Zuza i Kamil odwiedzają Ulę w szpitalu.

odc.1829 Ewa jest przesłuchiwana przez funkcjonariuszy CBA. Dowiaduje się, że Bednarski nadal mieszka z byłą żoną! Zuza mówi Uli, że też jest chora.

odc.1830 Basia i Krzysztof spędzają ze sobą noc. Smolny sugeruje, by Brzozowska nie mówiła o tym Kindze... Maks prosi Michała, by pomógł chorej Izie w prowadzeniu firmy. Igor przeprowadza wywiad z Bednarskim.

odc.1831 Ula chce odwiedzić Hofferów. Roman zastaje w Krówkach Sergiusza, który piecze ciasteczka z marihuaną. Dominik nie chce lecieć z siostrą do Norwegii.

"Moda na sukces"

odc.5891 Thorne informuje Stephanie, że z jego obliczeń wynika, iż może być ojcem Liama. Ridge ma jednak wątpliwości. Katie nalega, aby Bill zrobił w szpitalu test DNA, który wykluczy lub potwierdzi ojcostwo.

odc.5892 Stephanie mówi Ericowi, że Thorne poddał się testom. Ridge musi zaakceptować decyzję dotyczącą dalszych losów firmy. Wyniki badań ujawniają, że ojcem Liama jest Bill.

odc.5893 Oliver mówi Steffy, że podejrzewa, iż zostanie zwolniony. Stephanie zauważa, że Thorne jest zawiedziony wynikiem testu. Bill opowiada Liamowi historię swojej znajomości z Kelly.

odc.5894 Stephanie stara się dowiedzieć, dlaczego małżeństwo Bridget i Nicka się rozpadło. Młoda kobieta postanawia w końcu wyznać, że biologicznym ojcem jej dziecka jest Owen.

"Lekarze"

odc.13-ost. Kellerowie decydują się znowu dzielić życie. Wspólnie opiekują się Kubą, synkiem Maksa i Olgi. Copernicus organizuje konkurs na posadę ordynatora oddziału chirurgii. Leon nie zamierza kandydować. Karkoszka chce, by stanowisko to objął jego syn. Guła i Torzewska leczą pacjentkę z tętniakiem. Po zabiegu dochodzi do komplikacji. Gdy Basia stawia właściwą diagnozę, Tadeusz przyznaje, że jest ona dobrą lekarką i przeprasza Leona za swoje zachowanie. Piotr wychodzi z aresztu. Jest wdzięczny Izie za pomoc. Beata nie może zapomnieć o Filipie. Sylwia nie wie, co zrobić, by Daniel przestał pić. Prosi o pomoc jego matkę. Ojciec Maksa przechodzi zawał. Mężczyzna decyduje się pojechać do Szwajcarii. Przed wyjazdem czule żegna się z bliskimi i zmęczony siada za kierownicą...

"Prawo Agaty"

odc.13-ost. Inspektor Majewski zostaje oskarżony o przekroczenie uprawnień. Człowiek postrzelony przez niego zmarł w szpitalu. Policjanta reprezentuje Agata. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator z politycznymi ambicjami, Starzecki.

odc.134 Do klubu, w którym bawi się młodzież, wchodzi nauczyciel, Krzysztof Waldoń. Chce rozmawiać ze swoim uczniem Arturem. Okazuje się, że chłopak zainstalował w pokoju nauczycielskim i w domu pedagoga kamerki. Waldoń grozi chłopakowi policją, po czym wspólnie odjeżdżają. Niebawem dochodzi do wypadku samochodowego, w którym życie traci Artur. Zdaniem policji ktoś celowo poluzował śruby w kole samochodu Waldonia. Nocul jest pewien, że zrobił to dozorca Michał Stanek. Śledzi mężczyznę i aresztuje go w chwili, kiedy ten spotyka się z Waldoniem i przyjmuje od nauczyciela kopertę z pieniędzmi. Tymczasem Mateusz rozmawia z kolegami Artura. Odkrywa, że pedagog znęcał się nad uczniami, którzy, aby go przestraszyć, odkręcili mu koło w aucie.

"2XL"

odc.13 Agata, na prośbę Roberta, stara się przemówić do rozumu jego siostrze. Zuza, przekonana, że jej brat i Dec są dla siebie stworzeni, chce ich wyswatać. Igor zdradza, że probówki w pracowni Agaty podmienił Alek. Jarema zwalnia pracownika.


"Świat według Kiepskich"

odc.431 Mariola zawiera znajomość z sympatycznym Włochem, który zaprasza ją na wielki bal sylwestrowy. Na wieść o tym zazdrosna Jolasia wpada w złość. Robi wszystko, aby wyeliminować szwagierkę i zamiast niej wybrać się na zabawę marzeń.

"Glina"

odc.24, 25-ost. Gajewski akceptuje w końcu związek swojej córki z Banasiem. Znalezione zostaje ciało dziewczyny Karlosa. Tosiek stopniowo odzyskuje władzę, pozbywając się Miazgi i Szerszenia. Policja wciąż tropi seryjnego zabójcę kobiet, Kurtena.

odc.12 Brody przygotowuje się do przeprowadzenia zamachu. Dana odkrywa, że ojciec przeszedł na islam. Nicholas prosi ją, by nie wyjawiła jego sekretu członkom rodziny. Tom zajmuje pokój w pobliżu Departamentu Stanu, planując stamtąd zastrzelić Waldena.

"Hotel 52"

odc.91 Igor denerwuje się, ponieważ od porwania Krzysia Marzena się nie odzywa. Mężczyzna namawia też ojca do ratowania małżeństwa. Niestety Andrzej zostaje aresztowany. Maria radzi Irkowi, by zatrudnił się w hotelu, co ułatwi mu uwiedzenie Wyrzykowskiej.


"Gdzie pachną stokrotki"

odc.13-ost. Zostaje zamordowana osoba z duetu Aquadolls, kiedyś głównego rywala Darling Mermaid Darlings w pływaniu synchronicznym. Vivian i Lily, by rozwikłać zbrodnię, wznawiają działalność artystyczną. Ich menedżerem zostaje Ned, a stylistką Olive.

odc.29 Pobyt Hanka w szpitalu przedłuża się i wiąże się z ogromnymi kosztami. Skyler obmyśla plan. Relacje między Waltem i Gusem poprawiają się, gdy mężczyźni rozwiązują swoje problemy. Jesse postanawia skorzystać z lukratywnej propozycji.

"Zabójcze umysły"

odc.35 Zespół ustala, że seryjny morderca przebywający na pustyni ma alibi i w wypadku aresztowania szybko wyjdzie z więzienia. Gideon wstrzymuje akcję. Wraz z Morganem chce wykorzystać specjalne techniki, aby wydobyć z podejrzanego potrzebne informacje.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje