Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1017 Piotrek odwiedza Pawła w areszcie. Potem Zduński wchodzi w konflikt ze współwięźniem! Natomiast Grzegorz usiłuje nakłonić Marcina, by pojawił się na ślubie Aleksandry. Jeśli chłopak spełni jego prośbę, obiecuje, że puści w niepamięć romans syna z Weroniką... Łukasz zwierza się Budzyńskiemu, że zrobił prawo jazdy na motocykl. Prosi ojczyma, by pomógł mu w zakupie maszyny. Sugeruje, by nawet słowem nie pisnął o tym planie jego matce, która nigdy się na to nie zgodzi... Wiktor zdradza Marcie, że jego córka wróciła na wakacje do Polski. Prosi przyjaciółkę o pomoc w nakłonieniu jej do pozostania w kraju. Wręcza jej też prezent - drogie perfumy. Paulina, którą chronią Tomek z Maćkiem, wybiera się na rozmowę w sprawie pracy. Podczas jazdy policjanci dostrzegają samochód, który ich śledzi. Agnieszka spotyka się z Tomkiem. Ustalają, że łączące ich uczucie już wygasło. Olszewska postanawia przeprosić Marcina...

odc. 1018 Magda prosi o widzenie z Pawłem. Ustala, że po bójce w celi przyjaciel ma tylko kilka siniaków. W Grabinie pojawia się Eryka, siostra Janki. Barbara bierze ją za pielęgniarkę, która przyszła zrobić Lucjanowi zastrzyk. Dziewczyna wyjaśnia nieporozumienie, potem odnajduje Jankę, która dotąd ukrywała się w jej domu! Marek i Ewa mają poważne problemy z synami. Chłopcy ciągle chodzą na wagary. Z kolei Kwaśniakowa oznajmia Barbarze, że Stanisław jej się oświadczył. Zapowiada, że planuje wyjazd z przyszłym mężem na Wybrzeże. Wcześniej musi sprzedać jednak sklep. Jedynym chętnym jest... Marek!


"Klan"


odc. 2499 Leszek ma do siebie pretensje, że pozwolił Marczyńskiemu ukraść pieniądze i uciec za granicę. Następnie dowiaduje się od Alicji, że Krystyna jest ciężko chora, dlatego musiała polecieć z Pawłem do Stanów. Elżbieta zastanawia się, czy Jacek przyjedzie jutro na Sadybę, by złożyć jej życzenia. Ma nadzieję, że się na nią nie obraził. Agnieszka wybiera się do urzędu po zezwolenie na wiec w sprawie zakazu wycinki drzew na skwerze. Przy okazji postanawia zaprosić na manifestację rzecznika ministerstwa ochrony środowiska. Z kolei Bolek próbuje nakłonić Miłosza, żeby spróbował porozmawiać z dziewczyną, która rzekomo zaszła z nim w ciążę. Może dziecko nie jest jego?

odc. 2500 Agnieszka usiłuje wytłumaczyć Zosi i Pawełkowi, że nie może pojawić się na wiecu, ponieważ w tym samym czasie musi iść do szpitala, oddać komórki macierzyste do przeszczepu... Miłosz śledzi Andżelikę. Widzi, jak przed szkołą rodzenia dziewczyna czule się wita z nieznajomym mężczyzną. Podejrzewa, że to prawdziwy ojciec jej dziecka! Leszek ma pretensje do Pawła, że nie poinformował go o ciężkiej chorobie siostry. Opowiada też Bognie o pieniądzach, które chciał odebrać Marczyńskiemu. Natomiast na Sadybie rodzina świętuje imieniny Elżbiety. Na imprezie zjawiają się też Krzysztof i Julia. Tymczasem posłaniec przynosi kosz kwiatów z karteczką z życzeniami od... Beaty!

odc. 2501 Elżbieta telefonicznie dziękuje Beacie za życzenia. Gabriela śmieje się z Feliksa, który kolejny raz skompromitował się w programie. Oskar proponuje Jerzemu udział w nowym biznesie. Andżelika mówi Miłoszowi, że nie jest ojcem jej dziecka. Sugeruje, że powie o tym Bożence.

odc. 2502  Bolek słyszy od syna, że sprawa ciężarnej studentki jest już rozwiązana. Agnieszka zjawia się w klinice hematologii, żeby oddać komórki krwiotwórcze do przeszczepu. Feliks dowiaduje się, że jest królem internetu! Janusz z Zosią i Pawełkiem odbierają Agnieszkę ze szpitala. Opowiadają jej o wiecu, na którym był rzecznik ministerstwa. Andżelika tłumaczy Bożence, dlaczego uknuła intrygę na temat swojej ciąży. Przyznaje, że nie chciała, by ojciec odkrył, że ma chłopaka. Po chwili do drzwi kawalerki Bożenki nieśmiało puka Miłosz...

"Na dobre i na złe"

odc.538 Hana, u której w trakcie badań kontrolnych wykryto torbiel na jednym z jajowodów, decyduje się na operację. Podczas zabiegu o mały włos nie dochodzi do tragedii, kiedy na salę operacyjną zakrada się chłopiec, który niechcący powoduje awarię prądu. Profesor Falkowicz umawia się na wieczorne spotkanie z Wiktorią, aby porozmawiać o badaniach nad nowym lekiem. Wyraźnie jednak daje dziewczynie do zrozumienia, że sprawy zawodowe to tylko pretekst i liczy z jej strony na coś więcej. Adam, który jakiś czas temu dostał zawiadomienie z prokuratury, obawia się aresztowania. Młody chirurg, żeby uniknąć przesłuchania, zdobywa fałszywe zwolnienie lekarskie. Kłóci się także z doktor Consalidą. Podejrzewa, że to ona złożyła donos na niego i profesora.

"Barwy szczęścia"

odc. 1009 Justyna jest w ciąży. To dziecko Daniela! Asia jest zazdrosna o Bartka. Stefan żali się Kasi, że Oksana i Waleria go nie rozumieją. Fryderyk martwi się, że stan Teresy się nie poprawia

odc. 1010 Norbert wręcza Justynie kwiaty i szampana. Ma nową pracę. Dowiaduje się, że będzie ojcem. Martę odwiedza Arek, narzeczony Renaty.

odc. 1011 Justyna wyznaje Joli, że Norbert nie podejrzewa, że dziecko nie jest jego. Artur informuje Bartka, że wymyślił nową nazwę dla zespołu: "Armia Spartakusa". Agata martwi się, że nie zda matury z języka polskiego. Otuchy próbuje dodać jej Kamil...

odc. 1012 Fryderyk obawia się, że Teresa nigdy nie wybudzi się ze śpiączki. Agnieszka błaga Sabinę, by dała jej jeszcze jedną szansę. Zuza wyznaje Ludmile, że jest w ciąży! Michał dzwoni do Kostka. Jest zachwycony pobytem we Francji.


"Pierwsza miłość"


odc. 1782 Kinga jest przekonana, że Marysia sypia z Szymonem. Mikser i Nikola trenują na basenie pod okiem Otylii Jędrzejczak. Natan jest przekonany, że życie Artura może uratować tylko przeszczep nerki.

odc. 1783 Artur prosi Natana, by nie informował jego przyjaciół, jak kiepski jest stan jego zdrowia się znajduje. Kaśka mianuje siebie głównym organizatorem i świadkiem na ślubie Nikoli i Radka. Tymczasem panna młoda wybiera na świadkową... Otylię Jędrzejczak! Mikser ma już dość humorów Dagi.

odc. 1784 Beata opiekuje się Arturem. Czuwa, by przestrzegał diety, nie przemęczał się i mniej pracował. Agata zamierza rozpocząć pracę w salonie mody Sabiny. Matka Radka niezbyt pochlebnie wypowiada się na temat jego ślubu z Nikolą. Podobnie myśli matka panny młodej.

odc. 1785 Kaśka na czas przywozi urzędnika stanu cywilnego na ceremonię zaślubin Radka i Nikoli. Mikser i Daga podejmują decyzję o rozstaniu. Natomiast Kinga bacznie obserwuje Beatę i jej nadopiekuńcze zachowanie wobec Artura.

"Na Wspólnej"

odc. 1824 Igor wyjaśnia redaktorom, dlaczego nie opublikował tekstu o aferze w Senacie. Tymczasem Basia idzie ze Smolnym na trening squasha. Weronika przekonuje Adę, by poszła na kursy przedmaturalne.

odc. 1825 Roman ogląda posiadłość, którą odziedziczył w spadku. Okazuje się, że to rudera! Dagmara chce zabrać Dominika ze sobą do Norwegii.

odc. 1826 U Bergów pojawia się Helena, która prosi dzieci o drugą szansę. Ania zamierza usunąć ciążę. Dominik nie chce jechać z siostrą do Oslo! Błaga Renatę i Sławka, żeby pomogli mu zostać w Polsce.

odc. 1827 Maks prosi Michała, by wrócił do Bud-Maksu. Bogdan mówi dzieciom, że rozstał się z Heleną! Berg poznaje nauczycielkę Jarka, która przed szkołą powoduje stłuczkę.

"Moda na sukces"

odc.5887 Stephanie, Steffy i Taylor zwołują nadzwyczajne spotkanie udziałowców w firmie, by porozmawiać o spadających wynikach sprzedaży. Chcą zwolnienia Brooke, którą obwiniają o odejście ważnych klientów.

odc.5888 Ridge oświadcza zebranym na spotkaniu, że nie zwolni swojej żony z firmy. Później prosi Brooke, by spróbowała naprawić relacje ze Steffy. Jackie rozmawia z Nickiem o jego relacji z Aggie.

odc.5889 Liam mówi Ridge’owi, że może zeznawać w procesie przeciwko korporacji Spencera. Tymczasem Bill, po otrzymaniu informacji od Justina orientuje się, że Liam może być jego synem.

odc.5890 Katie nalega, aby Spencer wyjaśnił sprawę ojcostwa i nie porzucił syna, jak ojciec zostawił jego przed laty. Liam nie może uwierzyć, że z Billem łączą go więzy krwi.

"Lekarze"

odc.12 Po śmierci Olgi, która zmarła wskutek obrażeń odniesionych podczas wybuchu na stacji benzynowej, Marcin i Maks decydują się przeprowadzić badania DNA, by ustalić ojcostwo dziecka. Do szpitala trafia nauczycielka Antka, która skierowała przeciwko Gajewskim sprawę do sądu rodzinnego o wyznaczenie kuratora. Jivanowi udaje się jej pomóc. W prasie ukazują się teksty zarzucające Wanatowi, że bezprawnie pozbawił Barszczewskich możliwości posiadania więcej dzieci, usuwając kobiecie macicę. Ginekolog, który już wcześniej był przesłuchiwany razem z Żelichowską przez prokuraturę, zostaje aresztowany. Leon, Beata, Sylwia i dyrektorka szpitala nakłaniają Alicję, aby zrezygnowała z pomysłu przeniesienia się do stolicy i została w Toruniu. Elżbieta odrzuca uczucia Florczyka.

"Prawo Agaty"

odc.12 Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Na jaw wychodzą powody sporu mężczyzn, który trwa od wielu lat. Tymczasem Agata i Dorota prowadzą wspólnie trudną sprawę - genetyczni rodzice wystąpili przeciwko surogatce, która nie chce oddać im dziecka.

odc.133 W hotelu dochodzi do próby zabójstwa. Nieprzytomny biznesmen Herman Van Klausen trafia do szpitala. Karolina i Nocul znajdują w jego pokoju pusty portfel. Od recepcjonisty dowiadują się, że dzień wcześniej u cudzoziemca przebywała jakaś kobieta. Funkcjonariuszom udaje się ustalić jej tożsamość na podstawie karty meldunkowej. Jadą do mieszkania Majki Sroki, gdzie znajdują rzeczy należące do Van Klausena. Kobieta zostaje zatrzymana. W areszcie odwiedza ją Mateusz, który dowiaduje się, że ranny mężczyzna jest znanym kolekcjonerem antyków. Możejko i Górska odwiedzają mającego bardzo podobne pasje Ksawerego Rytla. Wychodzi na jaw, że wpadł w długi, a jego żona Izabela bez jego wiedzy sprzedała Hermanowi bezcenne listy miłosne Napoleona do Marii Walewskiej.

"2XL"

odc.12 Laura nie może pogodzić się z tym, że Filip pracuje jako mężczyzna do wynajęcia. Wszystko wskazuje na to, że na ślub Lilki pójdzie bez partnera. Jurek i Bożena namawiają ją, aby nie rezygnowała z poszukiwań. Agata radzi przyjaciółce, żeby wynajęła Filipa.

"Kości"

odc.166 Ginie dwóch pracowników FBI. Obaj zamordowani mają na kościach takie same urazy. Okazuje się, że w przeszłości razem z Boothem brali udział w tej samej akcji. Brennan zaczyna bać się o partnera. Postanawia jak najszybciej wyjść za niego za mąż.

"Świat według Kiepskich"

odc.430 Ferdka niepokoi przyszłość Marioli. Córka twierdzi, że miłość nie istnieje i ani myśli o zamążpójściu. W tej sytuacji Kiepski namawia ją, aby wyszła za mąż z rozsądku. Proponuje Marioli kandydaturę Stasia, właściciela osiedlowego sklepu monopolowego.

"Glina"

odc.22, 23 Gajewski kontynuuje śledztwo w sprawie śmierci aktorki Joanny Sobczyńskiej. Odkrywa, że powodem jej samobójstwa mogły być wydarzenia z okresu działania podziemnej Solidarności. Wkrótce odnajduje głównego prześladowcę kobiety.

odc.11 Lynne wykrada dane z telefonu księcia Farida i przekazuje je Mathison. Brody i jego bliscy przygotowują się do udzielenia wywiadu telewizyjnego. Dana rozważa sabotowanie nagrania. Nick zataja przed dziennikarzami kilka faktów o swojej niewoli.Saul odbiera Carrie ze szpitala, gdzie leczyła obrażenia odniesione podczas wybuchu. Niepokoi go stan kobiety, która zachowuje się inaczej niż zwykle. Okazuje się, że agentka ma zaburzenia afektywne dwubiegunowe i musi być pod stałą obserwacją.

"Hotel 52"

odc.90 Marzena informuje Igora, że chciałaby spędzić trochę czasu z Krzysiem. Mężczyzna sprzeciwia się temu. Zdesperowana kobieta odnajduje Krzysia i Tosię na placu zabaw. Zabiera chłopca opiekunce. Igor obawia się, że już nigdy nie zobaczy dziecka.

"Głęboka woda"

odc.7 27-letnia fryzjerka Marzena sama zajmuje się małym dzieckiem i chorym na raka mężem. Cała rodzina jest zarażona HIV. Z pomocą kobiecie przychodzi Iza. Po aferze związanej z pobiciem prostytutki Wiktor zostaje zawieszony w obowiązkach.

"Gdzie pachną stokrotki"

odc.12 Emerson spotyka dawną znajomą, piękną Lilę Robinson, która zarabia duże pieniądze na nieuczciwych transakcjach. Kobieta zna skrywaną przez lata tajemnicę detektywa. Obiecuje dyskrecję, jeśli Emerson pomoże jej oczyścić się z zarzutu morderstwa.

"Breaking Bad"

odc.28 Jesse wychodzi ze szpitala. Tymczasem Hank trafia na ostry dyżur z czterema ranami postrzałowymi. Mężczyzna jest w stanie krytycznym. Marie obwinia o to nieszczęście szefa, partnera Hanka oraz Walta. Gus decyduje się na wizytę w klinice.

"Zabójcze umysły"

odc.34 Derek Morgan jedzie na urodziny swojej matki do Chicago. Tam zostaje zatrzymany pod zarzutem morderstwa trzech chłopców. Okazuje się, że prowadzący śledztwo policjant trafił na jego ślad, kierując się profilem sporządzonym przez... Jasona Gideona.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje