Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


"M jak miłość"

Reklama

odc.1012 Mateusz i Antek zabierają do szkoły pistolet Janki. Chcą zaimponować swojemu koledze. Zapominają, że ojciec chłopaka jest policjantem. Ich postępek wychodzi na jaw... Tymczasem Ewa spotyka Annę. Rywalki otwarcie wypowiadają sobie wojnę, której stawką jest serce Marka. Natomiast Lucjan rezygnuje z wyjazdu do sanatorium. W Nałęczowie pojawiają się Marta z Andrzejem, którzy zastają Barbarę w towarzystwie Stanisława! Marszałek wyznaje Filarskiemu, że przygotował listę wrogów, którą przekaże policji. Kinga z Mirką odkrywają, że naczelny sprzedał konkurencji ich pomysł na audycję. Wściekłe idą z Lubińskim do baru. Potem przenoszą się do domu sąsiada Zduńskich. Tam Mirka zaczyna całować się z Robertem!

odc.1013 WGrabinie pojawia się Stanisław. Wręcza Basi prezent, czym doprowadza Lucjana do szewskiej pasji. Niesłusznie, ponieważ podrywacz zakochał się od pierwszego wejrzenia w Kwaśniakowej, a nie w jego żonie. Irek przeprowadza się na Deszczową. Z kolei Kinga pyta Lubińskiego, co czuje do Mirki. Sąsiad zapewnia, że pragnie tylko jej! Kwiatkowski przyjeżdża do Marszałka i prosi, by dał mu alibi.

"Klan"

odc.2488 Feliks nie ma wątpliwości, że Wacek jest jego synem. Bogna przygotowuje się do zdania lokalu, w którym do tej pory mieścił się jej gabinet rehabilitacyjny. Jest wściekła na Leszka, że w ogóle się tym nie przejmuje. Tymczasem brat Krystyny spotyka się ze studentką Anetą, z którą ustala plan działania w sprawie odzyskania pieniędzy od Marczyńskiego. Potem udają się do gabinetu lekarza, by się z nim rozliczyć. Leszek sugeruje, by Marczyński potraktował jego żądania poważnie. Krzysztof dostaje zawiadomienie z sądu o uznaniu zaginionej żony za zmarłą. Oświadcza Julii, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by się z nią ożenił!

odc.2489 Bogna skarży się Leszkowi, że przez niego nie mogła zasnąć. Wręcza mu kopertę ze zdjęciami od Grzecha, na których jest on w towarzystwie Anety. Pyta męża, czy łączy ich romans. Julia przeprasza za ostatnie awantury i zapewnia Krzysztofa, że chciałaby spędzić z nim resztę swojego życia. Z kolei w zakładzie pogrzebowym Wacek opowiada o planach związanych z Feliksem. Już załatwił mu udział w programie telewizyjnym lokalnej telewizji. Leszek zarzuca Andrzejowi, że przywłaszczył sobie jego pieniądze z działki. Miłosz dowiaduje się od kolegi, że po imprezie, w której brał udział, jedna z dziewczyn zaszła w ciążę! Martyna oznajmia Maćkowi, że już go nie kocha.

odc.2490 Grażynka domyśla się, że Martynka zerwała z Maćkiem. Miłosz zastanawia się, czy to on jest ojcem dziecka dziewczyny, którą poznał na imprezie. Uświadamia sobie, że tamtego wieczora był kompletnie pijany... Łucja pyta Arkadiusza, co go łączy z Grażynką.

odc.2491 Bożenka widzi, iż matka przeżywa fakt, że Arkadiusz postanowił wrócić do byłej żony. Paweł dostaje imienne zaproszenie na wykład znajomego profesora. Data wydarzenia pokrywa się z imprezą urodzinową małego Franciszka Deptuły. Natomiast w mieszkaniu Lubiczów zjawia się ojciec ciężarnej dziewczyny. Miłosz obiecuje poddać się testom DNA. Elżbiecie śni się Beata, która wzywa pomocy! Pawełek nie chce jechać do Agnieszki i Zosi. Przed świętem zmarłych Grażynka robi na grobie Rysia porządki i zapala znicze. Ma czas na chwilę zadumy.


"Barwy szczęścia"

odc. 996 Hubert wynajmuje dla Klary prawnika. Mecenas mówi, że Olgierd może wygrać w sądzie. Piotr dzwoni do Marty. Oznajmia jej, że ma syna!

odc. 997 Maria, Marek, Staś, Wojtek i Teresa wracają z Finlandii. Odwiedza ich Krystyna... Waleria i Bartek wybierają się na spotkanie z rodzicami Asi.

odc. 998 Maria nie może skontaktować się z Markiem. Marta tłumaczy jej, że nie powinna wierzyć Krystynie. Maciek pakuje się przed wyjazdem do Stanów. Waleria uważa rodziców Asi za bogatych snobów. Kajtek mówi rodzicom, że chciałby pójść do prywatnego gimnazjum.

odc. 999 E wa marzy o tym, by zobaczyć braciszka. Marta pyta Piotra, kiedy Iga opuści szpital. Mecenas ostrzega Klarę, że jeśli nie udowodnią, że Olgierd nie pomagał żonie i córce, to przegrają. Majka prosi Bartka, by pojechał z drużyną na mistrzostwa.


"Pierwsza miłość"

odc.1767 Majka przeprowadza szczerą rozmowę z Anetą. Janusz i Kinga przypadkowo wpadają na siebie na ulicy. Idą razem na kawę. Grzegorz chce powtórzyć biwakowy wyjazd, ale tym razem tylko z... Grażyną.

odc.1768 Adam przesyła kurierem kwiaty dla Kingi z okazji ich wspólnej rocznicy. Sabina, za namową Agaty, postanawia spróbować swoich sił w projektowaniu kolekcji modowej dla młodzieży. Dominik zajmuje się skanowaniem grafik na koszulki autorstwa Dagi. Wśród jej prac zaplątuje się też jego bohomaz...

odc.1769 Okazuje się, że rysunek Dominika, który przez pomyłkę został wydrukowany na koszulkach, rozchodzi się w błyskawicznym tempie w internecie! Janusz mówi Kindze, że jego żona dziś rano zażądała rozwodu. Seweryn namawia Wojtka na wspólne interesy.

odc.1770 Beata daje Kindze do zrozumienia, że całując się z innym mężczyzną, zdradziła Adama. Chwilę później do lokalu wchodzi Janusz z bukietem kwiatów! Agata obiecuje Dadze, że pogada z Sabiną, aby zatrudniła na stałe Dominika. 


"Na Wspólnej"

odc.1812 Wojtek spotyka się z Żanetą na zawodach. Dziennikarz opowiada Igorowi o aferze, w którą zamieszany jest jeden z senatorów. Zuza i Kamil dostają propozycję adopcji dziewczynki, która ma cukrzycę.

odc.1813 Po zawodach Wojtek nie potrafi pogodzić się z porażką. Zuza i Kamil decydują się przyjąć pod swój dach Ulę. Informują o tym Honoratę i Romana. Hoffer nie rozumie ich decyzji...

odc.1814 Damian widzi roznegliżowane zdjęcie Moniki na ogromnym, przyulicznym bilbordzie. Jest wściekły na narzeczoną. Karina przychodzi naćpana na spotkanie w ośrodku. Kuba nie chce przytulić się do Andrzeja.

odc.1815 Podczas imprezy u Kariny, na której pojawia się Ola, dochodzi do tragedii. Przewodniczący senackiej komisji etyki prosi Cieślika do siebie... Basia poznaje Smolnego.

"Moda na sukces"

odc.5876 Brooke i Oliver proszą Hope, aby im wybaczyła. Nastolatka tłumaczy im, dlaczego nie chce wrócić do domu. Po rozmowie załamana Hope wraca do domku gościnnego Forresterów, gdzie czeka na nią Stephanie.

odc.5877 Bill, Katie i Stephen przekonują Donnę, by sprzedała udziały Spencerowi. Taylor oddaje swoją część Steffy. Wszyscy właściciele firmy dowiadują się o zakupie udziałów przez Billa.

odc.5878 Brooke odwiedza swoje siostry, żeby poznać okoliczności sprzedaży udziałów w firmie przez Donnę. Stephen i Katie tłumaczą, że tylko Bill ma szanse stawić czoła Forresterom.

odc.5879 Stephanie chce się dowiedzieć, kto wykradł i wykorzystał nagranie z laptopa. Steffy naprowadza ją na trop Liama. Bill umawia się ze Steffy. Knuje intrygę, aby odebrać jej udziały.


"Lekarze"odc.9 Orda jest załamany, gdy nie udaje mu się przeprowadzić prostego zabiegu chirurgicznego. Basia przeprasza Leona za swoje nieprofesjonalne zachowanie. Ich rozmowa po raz kolejny kończy się namiętnym pocałunkiem. Na oddział zostaje przyjęty pracoholik Zbigniew Olecki. Traumatyczne doświadczenia zmuszają mężczyznę do przewartościowania swojego życia. Lekarze mają również do czynienia z przypadkiem 25-letniej Bożeny, w której żołądku zalega kula utworzona z włosów. Łukasz Wilecki, który odbywał staż w USA, wraca do Copernicusa. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się o zmianach, jakie zaszły w życiu Maksa. Tymczasem Keller troskliwie opiekuje się Olgą. Do Torunia przyjeżdża mąż kobiety. Beata zabiera Filipa z ośrodka opieki społecznej. Chce, by zamieszkał w jej domu.

"Na dobre i na złe"

odc.535 Tretter martwi się, że na internie brakuje personelu. Nie może jednak zatrudnić nowego lekarza, dopóki Lena nie zdecyduje, czy wróci do pracy. Daje kobiecie tydzień na podjęcie decyzji. Dyrektor zastanawia się także, czy powinien zgodzić się na prowadzenie badań nad nowym lekiem Falkowicza. Postanawia wydać opinię po rozmowie z Wiktorią. Przemek bierze udział w ćwiczeniach poprzedzających wyjazd na misję. Na treningu poznaje Zuzę, która także przygotowuje się do podróży. W trakcie szkolenia instruktor Karol ma nagły atak bólu i trafia do Leśnej Góry. Adam przywozi do szpitala swoją matkę Annę, która cierpi na zapalenie uchyłków jelit. Zabieg przeprowadza Wiktoria, zaś asystuje jej Falkowicz. Kiedy profesor rozpoznaje twarz pacjentki, niechcący popełnia błąd.

odc.130 W nocy do kościoła włamują się złodzieje. Natalia wzywa policję. Na miejsce przyjeżdżają Marczak i Górska. Funkcjonariuszka wchodzi na zakrystię, gdzie łapie przestępców na gorącym uczynku. Nie zauważa jednak jednego z nich i zostaje obezwładniona. Jej współpracownicy próbują negocjować, ale reprezentująca bandytów kobieta stawia im twarde warunki. Okazuje się, że jeden z jej towarzyszy jest ranny i potrzebuje pomocy. Do kościoła wchodzi z apteczką Mateusz. Jakiś czas później opuszcza budynek i relacjonuje funkcjonariuszom sytuację. Okazuje się, że w środku są trzej mężczyźni i jedna kobieta w kominiarkach. Duchowny zdradza policjantom, że rozpoznał przestępców po głosie i wie, że są to krewni Marii Zykun. Kobieta zostaje sprowadzona do kościoła.

"2XL"

odc.9 Laura zostaje zaproszona na ślub siostry Karola, Lilki. Nie wyobraża sobie jednak spotkania ze swoim mężem. Podobne trudności przeżywa Agata, którą matka prosi o odwiedzenie ojca. Bożena zakochuje się w Adamie, mężczyźnie, którego poznała w parku. Dec przeżywa kryzys w pracy. Na szczęście ma obok siebie Roberta, z którego pomocą udaje się jej pokonać wszystkie trudności. Dopiero wtedy czuje się gotowa na konfrontację z ojcem. Po przyjeździe do Kalisza przekonuje się ze zdumieniem, że ojciec wcale nie zamierzał się z nią godzić. Laura, Bożena i Jurek pocieszają ją po powrocie do domu. Przy okazji znajdują również rozwiązanie problemu Laury. Zabawska chce znaleźć superfaceta i wybrać się razem z nim na wesele, aby w ten sposób zagrać na nerwach Karolowi.

"Prawo Agaty"

odc.9 Agata reprezentuje Magdę Bukowską, która jest nieustannie nękana wulgarnymi SMS-ami. W niektórych pojawiają się nawet groźby pozbawienia jej życia. Autorem wiadomości jest mąż kobiety, Jerzy Hartman, który nie może pogodzić się z ich rozstaniem.

"Kości"

odc.163 W piwnicy opuszczonego budynku odkryte zostaje ludzkie ciało. Ubranie wskazuje na to, że była to osoba bardzo bogata. Temperance zachwyca się rysunkami Christine. Uważa córkę za wyjątkowe dziecko. Jej opinii nie zmienia fakt, że mała pogryzła koleżankę.

"Świat według Kiepskich"

odc.427 Prezes Kozłowski przed wyjazdem na wakacje prosi Ferdka, aby w jego imieniu zwrócił pożyczoną wiertarkę jednemu z sąsiadów. Kiepski zastawia urządzenie w lombardzie i kupuje alkohol. Potem obmyśla szereg kłamstw, które ściągają na niego duże kłopoty.

"Hotel 52"

odc.87 Nad ranem w hotelu zjawia się ubrany w piżamę aktor, znany odtwórca ról twardzieli. Szukają go obecna i była żona. Okazuje się, że na co dzień mężczyzna jest pantoflarzem. Edyta zakochuje się w Andrzeju. Spędza z nim coraz więcej czasu.

"Transporter"

odc.7 Gangster Gassam wynajmuje Franka do przewiezienia pakunku z południowej Francji do Paryża. W drodze Martin orientuje się, że to bomba, która ma zostać wykorzystana w zamachu. Gassam chce zabić tysiące ludzi, aby pomścić śmierć swego brata.

odc.25 Gus postanawia nakłonić Walta, żeby wrócił do interesu. Próbuje również podsycić niechęć między nim a Jessem. Walt otrzymuje propozycję, której nie może odrzucić. Tymczasem Marie zwierza się Skyler ze swoich obaw związanych z Hankiem.

odc.8 Doradca wiceprezydenta, Elizabeth Gaines, zaprasza Brody’ego i jego rodzinę na przyjęcie. W trakcie spotkania sugeruje, że Nicholas wkrótce zastąpi polityka, który będzie musiał opuścić stanowisko z powodu skandalu. Żona Saula, Mira, wyjeżdża do Indii.

"Głęboka woda"


odc.5 Małgosia poznaje w szpitalu Adama, który próbuje dostać się do swojej partnerki Alicji. Kobieta miała wypadek, a teraz przebywa na OIOM-ie w stanie śpiączki. Rodzice Alicji nie akceptują partnera córki i chcą pozbyć się go z wspólnego mieszkania pary.

"Wybrani"

odc.21 Z okazji urodzin Reese niespodziewanie dostaje od Fincha prezent. Tymczasem opracowany przez ekscentrycznego miliardera system wskazuje, iż kolejną osobą, która może w niedalekiej przyszłości popełnić przestępstwo, jest były agent CIA.

"Zabójcze umysły"

odc.31 W St. Louis działa jednocześnie dwóch seryjnych zabójców. Zespół Gideona odkrywa, że psychopaci wdali się w swoistą rywalizację, w której stawką są sława i zainteresowanie mediów. Agenci postanawiają wykorzystać tę słabość bandytów.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje