Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


"M jak miłość"

Reklama

odc.1010 Iza próbuje kolejny raz uwieść Pawła. On jednak myśli o Ali, która wcześniej odwiedziła go w bistro, by pożegnać się przed wylotem do Kanady. Tymczasem Darek wynajmuje bandytów, którzy wpadają do lokalu i rzucają się na Pawła. Na szczęście na miejsce przybywają Tomek z Marcinem i biegną chłopakowi na pomoc... Potem Chodakowski zabiera od Agnieszki swoje rzeczy i oddaje kochance klucze do mieszkania. Kasia źle się czuje. W aptece kupuje testy ciążowe. Natomiast Tomek i Maciek mają zapewnić bezpieczeństwo bogatej bizneswoman, Paulinie Głowackiej, która jest świadkiem w sprawie przeciwko mafii. Kobieta nie jest zadowolona z ich pracy. Prosi ich zwierzchnika o innych ochroniarzy, których zaakceptuje...

odc.1011 Kasia wyznaje Marcinowi, że zrobiła aż trzy testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie. Chodakowski jednak wysyła przyjaciółkę do lekarza. Po powrocie z przychodni, Kasia mdleje. Dziewczynę znajduje Aleksandra, matka Marcina. Kobieta zawozi ją do szpitala... Tomek oznajmia Małgosi, że nie zgadza się na jej dalszy pobyt za granicą. Paweł dziękuje Staszkowi za złapanie gwałciciela. Potem przekazuje tę wiadomość Jance.

"Klan"

odc.2484 Krystyna ma zapalenie opon mózgowych! Po wyjeździe Joachima do Niemiec Beata przeprowadza się na Sadybę. Jednak w rozmowie z Elżbietą wciąż nie wyklucza wyjazdu z Polski. Chojnicka prosi o interwencję Rafalskiego. Wierzy, że kontakt z Jaśkiem i Małgosią pomoże jej córce w odzyskaniu pamięci i zmianie swojej decyzji. Leszek podejrzewa, że Marczyński wykopał jego pieniądze schowane na działce. Postanawia się o nie upomnieć. Prosi o pomoc studentkę, którą poznał kilka miesięcy temu na ASP, by zaniosła kopertę Marczyńskiemu. W środku przesyłki umieszcza wizytówkę...

odc.2485 Marczyński pyta byłą żonę, o człowieka, który wiele lat temu spędził trochę czasu na ich działce. Pada nazwisko brata Krystyny... Alicja mówi Pawłowi, że Leszek chce się spotkać z jej eksmężem. Jest tym zaniepokojona. Grzechu natomiast sugeruje Bognie, że Leszek coś przed nią ukrywa. Tymczasem Elżbieta pyta Jacka, dlaczego Małgosia nie zagląda na Sadybę. Borecki wyjaśnia, że córka nie chce spotykać się z matką, która jej nie pamięta. Beata czeka na Jaśka u Rafalskiego. Mimo umówionego spotkania, syna wciąż nie ma. Po chwili chłopak wpada. Widać, że uczestniczył w bójce, ponieważ ma spory siniak i spuchnięte oko. Rafalski pyta syna, kto go tak urządził...

odc.2486 Beata żali się Elżbiecie, że niepotrzebnie wczoraj odwiedziła Jaśka. Nie chciał z nią rozmawiać. U Małgosi sytuacja się powtarza. Jacek dodaje, że nigdy nie zapomni, że ich zostawiła. Z kolei Darek odbiera produkty, które sprowadził. Czesia nareszcie poznaje Renatę.

odc.2487 Czesia nie wierzy Darkowi, że łączą go z Renatą wyłącznie interesy. Grażynka radzi jej, by zaufała mężowi, ponieważ jej złe nastawienie może podciąć mu skrzydła... Beata pakuje się przed powrotem do Niemiec. Zapłakana Elżbieta prosi Jerzego, żeby przekonał córkę do pozostania, on jednak odmawia. Krzysztof przytula rozżaloną Elżbietę, co widzi nadchodząca z apteki Julia! Feliks prosi Wacka, żeby odebrał od jego kuzyna rodzinny album, spadek po cioci Halinie. Leszek dzwoni do Marczyńskiego i przekonuje go, że powinien się z nim spotkać... 


"Barwy szczęścia"

odc. 991 Zuza prosi Izoldę o pożyczkę. Idzie na spotkanie z Ksenią, Radkiem i Jackiem. Bartek oznajmia Walerii, że przeprowadza się do narzeczonej.

odc. 992 Kostek dowiaduje się, że jego córka była na kolacji z 30-latkami. Boi się, że ją zgwałcili... Anna dowiaduje się, że Kinga nie chce wracać do szkoły.

odc. 993 Kostek stawia do pionu Jacka. Po powrocie do domu informuje Zuzę, że wypisał ją z agencji reklamowej. Norbert źle znosi dietę, którą zaproponowała mu Justyna. Wieczorem żona oznajmia, że ma pracę w psim hotelu. Sabina odkrywa, że do jej lokalu włamał się złodziej.

odc. 994 Marta prosi Chowańskiego, by nie wywierał na nią presji. Chce, aby pozostali przyjaciółmi. Waleria jest załamana, że Bartek wyprowadził się do Asi. Stefan sugeruje, że to dobra wiadomość, ponieważ jej syn nareszcie dojrzał, by założyć rodzinę. 


"Pierwsza miłość"

odc.1762 Schultz pyta wprost byłą żonę, czy to prawda, że w Katowicach mieszkała z innym mężczyzną. W przypływie emocji Sandra zaczyna odczuwać silne skurcze i bóle. Eksmąż dzwoni na pogotowie...

odc.1763 Mikser ostrzega Natana, że jeśli skrzywdzi Sabinę, będzie miał z nim do czynienia. Hubert zawozi Sandrę do szpitala. Na szczęście lekarzom udaje się uratować ciążę! Potem postanawia rozmówić się z Marysią. Stawia jej ultimatum: albo zaakceptuje, że ma dziecko z Sandrą, albo z nimi koniec!

odc.1764 Majka chce uratować związek z Hubertem za wszelką cenę. Umawia się na spotkanie z Sandrą. Rywalka mówi jej, że Hubert jest tylko jej i powinna się z tym pogodzić. Sabina organizuje spotkanie Natana ze swoją rodziną. Do Wadlewa przyjeżdża Rączka...

odc.1765 Marysia po rozmowie z Sandrą ma wyrzuty sumienia. Rywalka informuje Huberta o swoim wyjeździe z Polski. Rysiek nie chce, by Rączka zamieszkał z nimi pod jednym dachem. Natan powoli czuje się osaczany przez Agatę.

"Na Wspólnej"

odc.1808 Zuza dowiaduje się, że na adopcję niemowlaka czeka się dwa lata! Damian mówi Ewie, że ustawa, na której zależało Tomaszowi, została zatwierdzona przez parlament. Weronika uważa, że Arek jest alkoholikiem.

odc.1809 Monika zgadza się na odważną sesję zdjęciową. Kinga jest wściekła na Ankę, że nie zdążyła przygotować raportu, o który ją prosiła. Kazik uważa, że Magda nadal kocha Igora!

odc.1810 Hofferowie zgadzają się na adopcję kilkuletniego dziecka. Igorowi grozi zwolnienie z pracy! Nowak próbuje się dodzwonić do naczelnego. Szef jednak nie odbiera... Iza ma żal do Andrzeja, że odszedł z firmy.

odc.1811 Wychodzi na jaw, że w przeszłości Nikita i Wojtek byli kochankami. Kazik ma dość częstych wizyt Igora. Postanawia poszukać nowego mieszkania dla siebie, Magdy i Julki.

"Moda na sukces"

odc.5872 Bridget dowiaduje się, że Nick i Aggie są parą. Rozczarowana wraca do domu Jackie i Owena. Knight i jego żona przekonują ją, że razem stworzą szczęśliwą rodzinę i wspólnie wychowają dziecko.

odc.5873 Brooke próbuje nakłonić córkę do powrotu do domu. Hope stanowczo odmawia i zarzuca matce, że zniszczyła jej związek z Oliverem. Brooke postanawia prosić o pomoc Stephanie.

odc.5874 Oliver próbuje przekonać Hope, że ich związek ma jeszcze szanse. Logan tłumaczy mu, że wydarzenia z balu maskowego wciąż ją prześladują i nie pozostaną bez wpływu na ich przyszłość.

odc.5875 W rezydencji Forresterów Hope, przebrana w suknię i maskę, odtwarza wydarzenia z balu. Nabiera przekonania, że Oliver doskonale wiedział, iż spędza intymne chwile z Brooke.

"Lekarze"odc.8 Chora na SARS Azjatka umiera w Copernicusie. Osoby, które miały z nią kontakt, muszą się poddać kwarantannie. Maks i Alicja mają okazję porozmawiać o przyszłości swojego małżeństwa. Rozstanie byłoby dla nich bardzo bolesnym przeżyciem, gdyż wciąż się kochają. Daniel skarży się Florczykowi na zachowanie Karkoszki. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Bosak i Florczyk udają się na targi sprzętu medycznego. Para doskonale się bawi w swoim towarzystwie. Torzewska odwiedza gabinet Leona. Spontanicznie całuje chirurga w usta. Wanat, by ocalić życie ciężarnej kobiecie, podczas wykonywania cesarskiego cięcia wycina jej macicę. Mąż pacjentki zamierza pozwać szpital. Iza jest zadowolona, gdyż w końcu może pogrążyć niewiernego męża.

"Na dobre i na złe"

odc.534 Falkowicz dowiaduje się, że grupa lekarzy ze Szwajcarii zamierza prowadzić badania nad jego lekiem. Eksperymenty będą całkowicie legalne. Ta informacja poprawia profesorowi humor. Mimo że niedawno Wiktoria odrzuciła jego względy, Andrzej proponuje jej, by lepiej się poznali. Starzyński powierza Agacie kolejnego pacjenta, Olafa. Chory korzysta z pomocy bioenergoterapeuty Bernarda Kowena, którego lekarka uważa za oszusta. On zaś nie ukrywa, że śliczna Agata bardzo mu się podoba. Przemek planuje wyjazd za granicę. Chce pomagać na misji w Azji lub Afryce. Ola zaczyna staż na ginekologii pod okiem Hany. Lekarka od razu zauważa, że jest w ciąży. Obie opiekują się Krystyną, która spadła z drabiny. Kobieta twierdzi, że spodziewa się dziecka, jednak badanie USG tego nie wykazuje.

odc.129 Natalia przyjmuje propozycję Justyny, by prowadzić kącik kulinarny w gazecie. Rozpoczyna pracę w redakcji. Tymczasem jeden z wędkarzy znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny. Ofiara nie ma przy sobie dokumentów i nosi na ciele ślady walki. Komisarz Możejko i jego ekipa rozpoczynają rutynowe śledztwo. Pierwszy krok na drodze do wyjaśnienia sprawy należy do Nocula, który z pomocą informatora ustala, że zamordowany to diler o pseudonimie Dżinks. Niebawem policjantom udaje się namierzyć jego znajomego z poprawczaka. Tymczasem w zagadkowych okolicznościach znika kolega Emilki, Piotrek. Zaniepokojona dziewczyna prowadzi księdza Mateusza i Pluskwę do jego kryjówki w lesie. Na miejscu zauważają tajemniczego mężczyznę, który celuje do chłopca z pistoletu.

"2XL"

odc.8 Do Agaty przyjeżdża matka. Twierdzi, że chce kupić odpowiedni strój na pogrzeb ojca swojej córki, który nie czuje się najlepiej. Namawia Agatę na wyjazd do Kwidzyna i próbę pojednania z rodzicem. Kobieta jednak odmawia. Wciąż ma do niego żal o wyrządzone jej krzywdy, a szczególnie o to, że się jej wyparł. Próba przekupienia córki domowym obiadem przynosi odwrotny efekt. Tymczasem Laura, wspierana przez Agatę i swojego szwagra Alberta, próbuje ułożyć sobie życie bez Karola. Kobieta wymienia zamki w drzwiach i pozostaje nieczuła na błagania męża, by dała mu jeszcze jedną szansę. Ola radzi mężczyźnie, jak odzyskać względy jej siostry. Sfrustrowana Laura doprowadza do rozpaczy jedną z pacjentek. Wydarzenie to ściąga na nią uwagę dyrektora Profilo.

"Prawo Agaty"

odc.8 Mecenas Przybysz reprezentuje hokeistę Kostka Kamińskiego, który stracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas meczu. Sportowiec chce dowieść, że nie był to wypadek, tylko zaplanowany atak. Podczas pracy uwagę Agaty rozprasza zniknięcie Tośki.

"Kości"

odc.162 W samochodzie na odludziu znalezione zostają ludzkie zwłoki, które wskutek gorąca uległy rozkładowi. Laboranci znajdują w ciele trzy woreczki z diamentami. Wkrótce okazuje się, że zabity to były więzień, Quentin Coles, stróż w hurtowni brylantów.

"Świat według Kiepskich"

odc.426 Jolasia i Waldek wpadają w spiralę kredytową. Do spłacenia długów dzieci mogą być zmuszeni Halina i Ferdek. Paździoch podpowiada Kiepskim, by zarobili pieniądze, występując w filmie pornograficznym. Niemoralna propozycja wywołuje wielkie oburzenie.

"Hotel 52"

odc.86 Maria zasypuje Tomasza SMS-ami. Mężczyzna jest już zmęczony. Cała sytuacja odbija się negatywnie na jego relacji z Sarą. W hotelu ma się odbyć ślub ciężarnej Karoliny z Michałem. Uroczystość organizuje Justyna, była partnerka pana młodego.

"Transporter"

odc.6 Na zlecenie gangstera Frank ma przewieźć kilka nielegalnych substancji. Pośrednikiem między pracodawcą a kurierem jest dawny przyjaciel Martina z wojska, Jimmy Reeves. Od lat oskarża on Franka o zdradę i teraz wykorzystuje okazję, by się zemścić.

odc.24 Pomimo starań Walt traci nad sobą kontrolę. Skyler przyznaje, że sypiała z Tedem Beneke. Hank sądzi, że zdobył wreszcie trop w śledztwie dotyczącym Heisenberga. Jesse zmienia swoje zachowanie. Mike dowiaduje się, że kartel wydał na Walta wyrok.

odc.7 Saul zdobywa od Aileen informacje, dzięki którym agenci wpadają na trop Toma Walkera, amerykańskiego żołnierza przetrzymywanego z Nicholasem, który rzekomo zginął w niewoli. Brody i Mathison spędzają romantyczny weekend w domu na wsi.

"Głęboka woda"


odc.4 Z Kaliną kontaktuje się Liliana, emerytowana śpiewaczka operowa. Kobieta twierdzi, że jest bita i poniżana przez swojego niewidomego męża. Po zbadaniu sprawy Kalina odkrywa, że w rzeczywistości to Liliana jest katem, a jej małżonek ofiarą.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama