Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

"M jak miłość"

odc.1008 Kinga ma poważny problem z komputerem. Okazuje się, że Lubiński jest ekspertem od informatyki. Pomaga sąsiadce, za co otrzymuje... całusa! Filarski postanawia odzyskać byłą żonę. Jego starania popiera Mirka, która sugeruje, by nie przebierał w środkach... W domu Krystyny i Wojciecha wybucha pożar. Oboje teraz nie mają się gdzie podziać. Kinga proponuje, by zamieszkali na Deszczowej. Tymczasem Mateusz z Antkiem ukrywają znalezioną w domu broń. Dochodzą do wniosku, że Janka jest tajną agentką! Marta prosi Barbarę, żeby na tydzień pojechała z Anią do sanatorium. Budzyński proponuje żonie, by przejęła jego udziały w kancelarii Wernera. Sam będzie pracował u Joli, kuzynki Adama. Nie wie, że partnerem szefowej jest... Wiktor Żak!

Reklama

odc.1009 Lubiński nie chce ponownie spotykać się z byłą żoną na sali sądowej. Opowiada Kindze, że żona rozwiodła się z nim po tym, jak utracili syna. Michał zginął w wypadku samochodowym... Monika wyprasza Martę z gabinetu, który wcześniej zajmował Andrzej. Do kancelarii przychodzi Wiktor. Z kolei Filarski przyznaje się Krystynie, że to on zaprószył niechcący ogień w jej domu. W Nałęczowie Barbara poznaje lokalnego podrywacza pana Stanisława. Wieczorem opowiada o nim Lucjanowi. Mąż nie kryje zazdrości...


"Klan"

odc.2480 Feliks wybiera się na pogrzeb cioci Halinki. Ma nadzieję, że dostanie spadek, który zapewni mu fundusze na reklamę pierwszej książki i wydanie drugiej. Beata dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom emocjonalnym swoich dzieci. Tymczasem Elżbieta wspomina, że mogłaby w przyszłości przejąć rodzinną aptekę, którą teraz dzierżawi Julia. Beata przypomina jej jednak, że Joachim prowadzi praktykę lekarską w Niemczech, z której nie ma zamiaru rezygnować... Miłosz jest przerażony po kolejnym spotkaniu z organizatorką wesel. Jego obaw nie podziela Bolek. Dla niego to strzał w dziesiątkę.

odc.2481 Feliks zwierza się Wackowi, że nie ma żalu do ciotki, iż nie zostawiła mu ani grosza. Agnieszka kolejny raz spotyka się z rzecznikiem Ministerstwa Ochrony Środowiska. Po jej wyjściu z gabinetu, urzędnik dzwoni do Kalisiaka, który wydał zgodę na rewitalizację i wycinkę drzew. Beata i Joachim spotykają się z Jackiem, żeby ustalić postępowanie w sprawie rozwodu. Na osobności Beata pyta Boreckiego, jakim byli małżeństwem. Jacek szczerze jej mówi, że prawdopodobnie nigdy go nie kochała, ponieważ między nimi zawsze stał Piotr, ojciec Jaśka. Kinga i Mariusz chcą, by Zyta i Michał pojechali z nimi do Zamościa. Właśnie tam miałby odbyć się ich ślub!

odc.2482 Beata prosi Elżbietę, by wyjaśniła jej, dlaczego tak nagle opuściła swoich najbliższych. Agnieszka opowiada koleżance z Brukowej o wizycie u rzecznika z ministerstwa. Arkadiusz dziękuje Grażynie, że namówiła go na spędzenie weekendu z rodziną w Brzezinach.

odc.2483 Była żona Arkadiusza zaczepia w Elmedzie Grażynkę. Opowiada, jak podczas wyjazdu bardzo zbliżyła się do byłego męża. Przyszłość rysuje się przed nimi w barwach tęczy. Natomiast Darek trafia na dywanik do Moniki, która jest na niego wściekła. Z kolei Jacek nie ma już ochoty spotykać się więcej z Beatą. Na Sadybie Elżbieta słyszy z ust córki, że lada dzień wyjeżdża do Niemiec. Bogna wraca wściekła ze swojego gabinetu rehabilitacyjnego. Spółdzielnia, od której wynajmuje lokal, nie chce przedłużyć z nią umowy.

"Barwy szczęścia"

odc. 986 Maciek zwierza się Władkowi, że dostał grant na badania i stypendium w Stanach. Norbert i Justyna rezygnują z powrotu do Włoch.

odc. 987 Anna dostaje propozycję objęcia stanowiska po Julicie. Natalia dowiaduje się, że Eryk miał wypadek i nie wystąpi z nią w konkursie tańca.

odc. 988 Irek postanawia wziąć udział z Natalią w kursie tańca modern jazz. Konstancja proponuje Joli i Jankowi odpłatne udostępnienie ogrodu. Alina informuje Kaśkę, że zamierza się wprowadzić do mieszkania Ksawerego. Górka daje do zrozumienia, że nie chce jej codziennie widywać.

odc. 989 Bartek oznajmia Walerii, że planuje ożenić się z Asią, która tym razem przyjęła jego oświadczyny. Marta przygotowuje Ewę do występu w przedstawieniu. Anna mówi Jerzemu, że rada rozważa usunięcie Oskara i Łukasza ze szkoły.

"Pierwsza miłość"

odc.1757 Adam robi niespodziankę Kindze. Natan informuje Agatę o pozytywnych wynikach jej badań kontrolnych. Radek zaprasza Nikolę na żagle. Podczas randki Natan obdarowuje Sabinę pocałunkiem!

odc.1758 Adam żali się Szymonowi, że od chwili powrotu nie miał okazji zbliżyć się do Kingi. Patrycja przeżywa wyjazd Fabiana do brytyjskiej szkoły. Agata prosi swojego trenera tenisa, by uderzył ją z całych sił w twarz. Wieczorem opowiada Natanowi, że jej chłopak to damski bokser.

odc.1759 Kinga ma pretensje do Adama, że kolejny raz wyjeżdża na długie miesiące w tournee, zostawiając ją i dzieci. Mikser ma dość ciągłej dyktatury Dagi... Agata spotyka się z Karolem. Mówi mu, że Sabina będzie cierpiała, jeśli on nie zmieni zdania w sprawie finansowania jej życia.

odc.1760 Hubert pomaga Sandrze znaleźć nowe mieszkanie oraz wspiera ją w wyborze podstawowych rzeczy dla dziecka. Marysia jest na niego wściekła. Mikołaj proponuje Radkowi, by spędzili razem męski wieczór. Błażej prosi Olę o wsparcie... 


"Na Wspólnej"

odc.1804 Zuza jest załamana, ponieważ jako nosicielka wirusa HIV nie ma szans na adopcję dziecka. Basia denerwuje się przed rozmową o pracę w wydawnictwie Kingi. Monika dostaje ofertę reklamowania bielizny.

odc.1805 Zuza decyduje się zataić fakt, że jest poważnie chora. Ewa wyjeżdża z Bednarskim na wystawę róż. Potem daje się zaprosić na lampkę wina. Ostatecznie kończą wieczór w łóżku.

odc.1806 Następnego dnia Ewa dostaje od swojego kochanka bukiet kwiatów z miłosnym liścikiem. Weronika zostawia Kacperka pod opieką Ady... Basia jest podekscytowana pracą. Poznaje swoich współpracowników.

odc.1807 Koledzy z redakcji dowiadują się, że Basia i Kinga są przyjaciółkami. To zmienia ich nastawienie do Brzozowskiej... Monika prosi Żanetę i Ewę, by wstawiły się za nią u Damiana.

"Moda na sukces"

odc.5868 Bridget próbuje pocieszyć Hope. Przywołuje to jednak bolesne wspomnienia. Ridge mówi członkom rodziny Loganów, co zaszło na konferencji prasowej. Zapewnia, że nie będzie to miało wpływu na jego małżeństwo.

odc.5869 Steffy mówi Liamowi, że zatrudniła specjalistę, który ma dowiedzieć się, kto mógł wykraść dane z jej laptopa. Brooke idzie na spotkanie z Bridget. Stara się przy tym uniknąć prasy.

odc.5870 Steffy informuje Ridge’a, że zamierza dowiedzieć się, kto doprowadził do ujawnienia sekretu Brooke. Oliver ma niespodziankę dla ukochanej. Załatwia jej prywatny występ Jasona Castro.

odc.5871 Brooke sprawdza, czy leżąca na podłodze Stephanie ma puls. Kobieta odzyskuje przytomność i dzwoni na pogotowie. Oświadcza, że została zaatakowana. Ridge przybywa do szpitala.

"Lekarze"odc.7 Beata zaprzyjaźnia się z Filipem. Karkoszka oczekuje, że Orda będzie mu donosił o wszystkim, co się dzieje w szpitalu. Młody chirurg jest zmęczony tą sytuacją. Poddaje się intensywnej rehabilitacji, by jak najszybciej wrócić do wykonywania zawodu. Sylwię martwi to, że ukochany tak się forsuje. Jivan zostaje ponownie wezwany do szkoły. Nauczycielka mówi, że jego syn, Antek, wykazuje niezdrowe zainteresowanie seksem. Zamierza oddać sprawę do sądu rodzinnego. Maks prosi Olgę, by zamieszkała u niego. Kobietę cieszy ta propozycja. Tymczasem związek Kellerów jest bliski rozpadu. Piotr nie chce, aby ktokolwiek wiedział się o jego romansie z Magdą. Żelichowska każe mu wybierać między nią a żoną. Na SOR trafia osiemnastolatek, który zjadł trujące grzyby. Konieczny okazuje się przeszczep wątroby.

"Na dobre i na złe"

odc.533 Pacjentem szpitala zostaje Stefan Otręba, który czeka na operację przepukliny. Żona chorego razem z dokumentacją medyczną wręcza Rudnickiej kopertę z pieniędzmi. Później oskarża Ninę o wzięcie łapówki i sugeruje lekarce, że nie zgłosi sprawy pod warunkiem, że jej mąż natychmiast trafi na salę operacyjną. Przemek zaprasza Olę na spacer nad Wisłę. Zamiast jednak adorować dziewczynę, opowiada jej o swojej miłości do Ludmiły. Klaudia podejrzewa, że Ola zamierza usunąć ciążę. Zdradza przyjaciółce, że sama kilka lat wcześniej poddała się aborcji i prosi, by przemyślała jeszcze swoją decyzję. Agata rozpoczyna pracę w klinice Starzyńskiego. Jej pierwszym pacjentem zostaje chory na białaczkę Bartek. Oboje szybko się ze sobą zaprzyjaźniają.

"Ojciec Mateusz"

odc.128 Właściciel księgarni Wiktor Rotman znajduje w domu zwłoki słynnego aktora, Tomasza Bizonia, znanego również jako Thomas Bison, oraz nieprzytomną nauczycielkę Irenę Mańkowską. Wzywa policję. Możejko i jego podwładni rozpoczynają śledztwo. Przesłuchując Irenę, dowiadują się, że przed laty była ona zaręczona z Tomaszem, który porzucił ją i wyjechał do Ameryki. Kobieta zostaje wówczas oskarżona o zabójstwo. W toku śledztwa Nocul i jego współpracownicy wpadają na ślady innych osób związanych z zamordowanym aktorem, między innymi tajemniczego Jakuba Zielińskiego, a także fanki Bizonia, Sylwii, z którą aktor korespondował. Kluczem do rozwiązania zagadki śmierci znanego artysty okazuje się powieść "Lord Jim" autorstwa Josepha Conrada.odc.128 Właściciel księgarni Wiktor Rotman znajduje w domu zwłoki słynnego aktora, Tomasza Bizonia, znanego również jako Thomas Bison, oraz nieprzytomną nauczycielkę Irenę Mańkowską. Wzywa policję. Możejko i jego podwładni rozpoczynają śledztwo. Przesłuchując Irenę, dowiadują się, że przed laty była ona zaręczona z Tomaszem, który porzucił ją i wyjechał do Ameryki. Kobieta zostaje wówczas oskarżona o zabójstwo. W toku śledztwa Nocul i jego współpracownicy wpadają na ślady innych osób związanych z zamordowanym aktorem, między innymi tajemniczego Jakuba Zielińskiego, a także fanki Bizonia, Sylwii, z którą aktor korespondował. Kluczem do rozwiązania zagadki śmierci znanego artysty okazuje się powieść "Lord Jim" autorstwa Josepha Conrada.

"2XL"

odc.7 Laura popełnia liczne błędy w pracy. Ich konsekwencją jest wezwanie do szefa firmy, Dariusza. Bezduszny biurokrata, oceniający pracę podwładnych jedynie przez pryzmat uzyskanych wyników, nie daje się przekonać Zabawskiej. Kobieta musi zawalczyć o poprawę swojej pozycji w firmie. Również życie prywatne Laury nie układa się tak, jakby sobie tego życzyła. Zabawska jest wprawdzie przekonana, że jej relacje z Karolem są coraz lepsze, kiedy jednak przyłapuje go na kawie z Martą, traci wszelkie złudzenia. Żąda, by mężczyzna natychmiast wyprowadził się z domu. Agata wyjaśnia Robertowi, dlaczego nie powiedziała mu całej prawdy na temat wyjazdu. Martwi się o swojego ojca, który w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Nie wie, czy powinna go odwiedzić.

"Prawo Agaty"

odc.7 Dębski spędza czas z umierającym ojcem. Ich relacje są trudne. Po powrocie do Warszawy adwokat podejmuje się reprezentowania agenta ABW. Agata jest oskarżycielem posiłkowym w sprawie zabójstwa, którą z ramienia prokuratury prowadzi Okońska.

"Kości"

odc.161 W ufortyfikowanym bunkrze z amunicją i profesjonalnymi zabezpieczeniami znaleziono zwęglone zwłoki Deanny Barbieri, byłej sierżant piechoty morskiej. Agent Booth i doktor Sweets dowiadują się od przyjaciółki zamordowanej, że oczekiwała ona apokalipsy.

"Świat według Kiepskich"

odc.425 Paździoch postanawia walczyć z chuligaństwem i upadkiem moralnym na osiedlu. Na początku zamierza wyeksmitować Arnolda Boczka. W związku z tym proponuje Ferdkowi, aby połączyli siły i wspólnie utworzyli komitet obywatelski.

"Hotel 52"

odc.85 W hotelu zatrzymują się biznesmen Maciej Knapik i jego partnerka Joanna. Kobieta nie ma pojęcia, że jej wybranek jest mężem córki prezesa Kujawy. Niebawem odbiera telefon od swojej matki Aliny, która używa podstępu, żeby wywabić ją z hotelu.


"Głęboka woda"odc.3 W świetlicy środowiskowej Alina poznaje nastoletnią Wiolę, która przyszła tam po swoją młodszą siostrę Ewę. Postanawia bliżej przyjrzeć się rodzinie dziewczyny. Okazuje się, że Wiola zarabia pieniądze jako prostytutka, a niedawno odkryła, że jest w ciąży.

"Wybrani"odc.19 System Reese’a i Fincha losuje numery ubezpieczenia przywódców nowojorskich grup przestępczych. Kiedy były agent CIA próbuje odpowiedzieć na pytanie, co łączy bossów mafii, Harold stara się uprzedzić kroki Eliasa, który dąży do wyeliminowania swojej konkurencji.

"Dowody zbrodni"odc.22-ost. Rush z pomocą Valensa poszukuje swojej siostry Christiny, która została uprowadzona. W tym czasie Jeffries zajmuje się sprawą, która ma pomóc ukoić ból matki próbującej od siedemnastu lat bezskutecznie odnaleźć swoje dziecko.

"Breaking Bad"

odc.23 Walt wraca do domu i oświadcza Skyler, że nie zamierza odchodzić. Kobieta nie chce o tym słyszeć, lecz Junior jest szczęśliwy z powrotu ojca. Skyler dzwoni na policję i żąda, by usunięto Walta z domu. Jesse nie może pogodzić się ze śmiercią swojej dziewczyny.

"Homeland"

odc.6 Carrie chce wyjaśnić okoliczności samobójstwa Afsala Hamida. Proponuje, by wszystkie osoby z CIA, które miały z nim kontakt, zostały poddane badaniu na wykrywaczu kłamstw. Tropieni przez służby specjalne Raqim i Aileen próbują znaleźć kryjówkę.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje