Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

"M jak miłość"

odc.1006 Kasia nie radzi sobie z zazdrością o Marcina. Odwiedza Agnieszkę i żąda, by zostawiła Chodakowskiego w spokoju. Olszewska decyduje się jej posłuchać... Tymczasem Krystian składa wypowiedzenie. Zostawia Kasi list z pogróżkami. Natomiast Basia prosi Pawła, by - w tajemnicy przed mamą - poszedł do szkoły na wywiadówkę. Zduński spotyka się z Alą i opowiada o wizycie jej córki. Kobieta wyznaje Pawłowi, że planuje wyjazd do Kanady, gdzie czeka na nią ciekawa oferta pracy. Basia jednak woli zostać w Polsce. Następnego dnia Taro próbuje poderwać Izę. W tej samej chwili do bistro wchodzi Radek. Oznajmia Zduńskiemu, że wyjeżdża na stałe do Francji i chce, by zajął się jego żoną... Z kolei Janka kupuje nielegalnie broń!

Reklama

odc. 1007 Ewa pojawia się na urodzinach Uli. Widzi Marka w towarzystwie Anny. Postanawia zostawić ich samych. Mostowiak ją jednak zatrzymuje i wyznaje miłość! Tymczasem na imprezie pojawia się też Jacek, chłopak solenizantki. Janka żegna się z Mostowiakami. Obiecuje Lucjanowi, że wróci do Polski, ponieważ ma jedną sprawę do załatwienia. Nie wyklucza, że będzie jej towarzyszyła siostra. Potem chowa broń. Nie zdaje sobie sprawy, że Mateusz i Antek jeszcze tego samego dnia ją odnajdą... Paweł i Janek zgłaszają na policji włamanie do bistro. Zduński coraz częściej odwiedza Alę i Basię. Dziewczynka chce, by pokochał jej mamę.


"Klan"

odc.2476 Michał martwi się o Stefanka. Lada dzień wraca do pracy na budowie, Zyta wyjeżdża na szkolenie do Włoch i nie ma z kim zostawić chłopca! Jerzy uważa, że Kamila mogłaby sprawdzić się jako opiekunka. Tymczasem Arkadiusz żali się Grażynce, że brakuje mu wspólnych rozmów. Bożenka opowiadała Julce o stadninie koni w Brzezinach. Dziewczyna marzy, by tam pojechać, ale pod warunkiem, że rodzice zgodzą się jej towarzyszyć. Postanawia poprosić Grażynkę, by ich do tego namówiła. Elżbieta jedzie do Niemiec z Jaśkiem i Małgosią oraz Rafalskim. Niedługo po ich wyjeździe na Sadybie pojawia się... Beata!

odc.2477 Elżbieta jest rozżalona, że Beata nie chciała zostać u nich na noc, tylko wróciła do hotelu. Jerzy prosi, by żona nie wywierała na córkę presji. Natomiast Grażynka podczas spotkania z Arkadiuszem namawia go do wyjazdu z żoną i Julką do Brzezin, bo uważa, że dobro Julki jest ważniejsze niż jej uczucia. Monika chce, żeby w czwartek Feliks pojechał z nią na prezentację porcelany do Pszczelna. Po artykule w Brukowej Agnieszka rozmawia z kierownikiem działu zieleni urzędu miasta. Kalisiak zarzuca jej kłamstwo i żąda sprostowania na łamach dziennika. Małgosia dowiaduje się, że Beata zmieniła zdanie i spędzi noc na Sadybie. Pyta, czy może jej towarzyszyć.

odc.2478 Jacek pojawia się na Sadybie, by zabrać córkę do szkoły. Jasiek zwierza się ojcu, że nie potrafi się cieszyć z powrotu matki. Kamila sprawdza się w roli opiekunki Stefanka. Problem w tym, że brakuje jej czasu dla Norberta. Julka dziękuje Grażynie za wsparcie...

odc.2479 Beata decyduje się na powrót do Niemiec. Chce tam wszystko przemyśleć. Wie, że ciąży na niej ogromna presja najbliższych, ale na razie nie jest w stanie sobie przypomnieć czegokolwiek z przeszłości. Pod wpływem Elżbiety zmienia plany i jedynie przeprowadza się do hotelu... Bożenka i Miłosz planują miły wieczór z romantyczną kolacją. Niestety, intymny nastój psuje Bolek, który pojawia się u nich z przedstawicielką firmy zajmującej się organizacją wesel. Wacek pomaga Monice wnieść serwis porcelanowy, który zakupiła w Pszczelnie.

"Barwy szczęścia"

odc. 981 Po aresztowaniu Floriana Władek dostaje propozycję przejęcia jego stanowiska. Zuza poznaje Jacka. Jest winna Kseni 600 złotych.

odc. 982 Mirosławski ogląda w sieci zdjęcia Bartka w samych stringach. Anna odkrywa, że Oskar nęka Kingę obraźliwymi sms-ami.

odc. 983 Iga pyta Martę, czy nie próbuje odbić jej Piotra. Bartek oznajmia Walerii, że nie nadaje się na ojca chrzestnego Ksawerego. Wieczorem prosi profesora, by przywrócił go do pracy masażysty. Teresa wybiera się do Finlandii, by sprawdzić, czy Marek bierze narkotyki.

odc. 984 W dniu chrztu Ksawerego Waleria dowiaduje się, że Bartek wrócił do Asi. Po ceremonii goście udają się do domu Kasi. Marek zapewnia, że nie jest narkomanem! Natalia chce się wycofać z konkursu. Dzięki Erykowi zmienia decyzję.

"Pierwsza miłość"

odc.1752 Sandra zapewnia Huberta, że wychowa dziecko sama i nie chce jego pomocy. Marysia sugeruje ukochanemu, że była żona chce go odzyskać i może blefuje. Beata wraca do Wrocławia. Kaśka kłóci się z ojcem.

odc.1753 Beata jest rozczarowana, że Artur nie chce już z nią pracować. Błaga Kingę, by przyjęła ją do Barbariana. Grzegorz poznaje Agatę. Hubert i Sandra zjawiają się w klinice Marka na badaniach. Żukowski jest zmieszany, widząc ich razem. Marysia wie, że nie przekona siłą Huberta, by został z nią i Julką.

odc.1754 Marysia chce wiedzieć, jak będzie wyglądało jej życie z Hubertem, gdy ukochany prawnie uzna dziecko Sandry. Agata próbuje zastraszyć Karola. Chce wyłudzić od niego pieniądze na kontynuację studiów w Stanach. Wiktoria martwi się o Ryśka, którego męczy ból zęba.

odc.1755 Marysia przyznaje się Hubertowi, że poprzedniej nocy się wstawiła i zrobiła Sandrze awanturę. Agata mówi Sabinie o konflikcie z ojcem i problemach finansowych. Siostra proponuje, by podjęła pracę w jej salonie.

"Na Wspólnej"

odc.1800 Nikita i Żaneta rozpoczynają treningi. Artur prosi Igora, by przez kilka tygodni zastąpił go na stanowisku redaktora naczelnego. Nowak będzie miał mniej czasu dla córki. Zuza i Kamil jadą do ośrodka adopcyjnego.

odc.1801 Honorata robi awanturę Mikołajowi. Syn w ostatniej chwili wpada na lotnisko i tuż przed wylotem Nicole do Stanów prosi, by z nim została. Kasia wybiera się na casting.

odc.1802 Kinga mówi Basi, że jej firma poszukuje koordynatora. Igor ma pretensje do Artura, że nie ma z nim kontaktu. Zuza oznajmia Kamilowi, że nie będą mogli adoptować dziecka, bo jest nosicielką wirusa HIV!

odc.1803 Podczas castingu reżyser zwraca uwagę nie na Kasię, tylko na... Monikę. Prosi ją o numer telefonu. Bożena cieszy się, że Weronika zatrudniła Adę do opieki nad Kacperkiem.

"Moda na sukces"

odc.5864 Ridge informuje Stephanie, że Brooke wkrótce wróci do pracy w firmie. Liam chce usunąć nagranie z rozmową Steffy i Ridge’a. Amber odwiedza Ricka. Para wspomina swój związek i rozmawia o małym Ericu.

odc.5865 Wychodzi na jaw, że nagranie powitalne przygotowane przez córkę Ridge’a jest tak naprawdę materiałem zawierającym dowód niewierności Brooke. Wszyscy są zbulwersowani.

odc.5866 Stephanie nie wierzy, że Brooke znów skrzywdziła córkę. Steffy przysięga Ridge’owi, że nie podmieniła filmów. Liam uważa, że za ujawnienie nagrania odpowiedzialny jest Justin.

odc.5867 Stephanie chce wymóc na Ridge’u, by nie zwalniał Steffy. Owen mówi Bridget o haniebnym postępku Brooke. Oliver zapewnia Hope, że bardzo ją kocha i nigdy świadomie by jej nie skrzywdził.

"Lekarze"odc.6 Maks martwi się o Olgę, która trafiła na oddział ginekologiczny z silnymi bólami brzucha. Alicja nie potrafi sobie poradzić z sytuacją, w jakiej się znalazła. Piotr chce, by Magda towarzyszyła mu podczas konferencji ginekologów w Warszawie. Iza krzyżuje jego plany. Szuka również informacji, która mogłaby pogrążyć męża. Toruński szpital może zatrudnić kolejnego rezydenta na oddziale chirurgicznym. Leon chciałby, aby posadę objęła Basia. Elżbiecie nie podoba się, że Beata wyprasza prokuratora z sali Filipa. Szpital może mieć przez to problemy. Do Copernicusa przybywają pierwsi studenci. Jedna z przyszłych lekarek ma kłopoty ze zdrowiem i trafia na oddział kardiologiczny. Lekarze walczą o życie mężczyzny zaatakowanego przez syna kilofem. Narzędzie utkwiło w jego głowie.

"Na dobre i na złe"

odc.532 Pacjentką Leśnej Góry po raz kolejny zostaje Celina, która niedawno przeszła tu przeszczep płuc. Lekarze podejrzewają, że dziewczyna próbowała się zabić. Biznesmen Wywrocki przyjeżdża do Leśnej Góry, by wspierać przyjaciółkę. Lekarze zajmują się także miłośnikiem zdrowego żywienia, Michałem Bąkiem, który cierpi na bóle brzucha. Okazuje się, że musi być jak najszybciej operowany. Agata odwiedza instytut, w którym pracuje Starzyński, jednak tam nikt nie wie o wolnym etacie. Lekarka podejrzewa, że profesor chce z niej uczynić swoją protegowaną. Wiktoria waha się, czy przyjąć oświadczyny Falkowicza. Adam ostrzega ją, że przez ten związek zmarnuje sobie życie. Przemek uznaje zaręczyny przyjaciółki za zdradę. Tylko matka namawia córkę, by dała Andrzejowi szansę.

odc.127 Rodzina Marysiaków mieszka w przeznaczonej do rozbiórki ruderze. Pewnego dnia dzieci znajdują nieprzytomnego ojca ze śladem uderzenia na skroni. Policja rozpoczyna dochodzenie. Okazuje się, że niedawno starego Marysiaka odwiedził właściciel kamienicy, Morawski. Mężczyzna zostaje przesłuchany. Karolina rozmawia także z egzekutorem długów Wicharym, który miał eksmitować rodzinę z mieszkania. Niebawem zostaje zatrzymany syn Marysiaka, przyłapany w markecie na kradzieży. Okazuje się, że chłopak nagrał komórką moment, w którym ojciec został uderzony sztachetą w głowę. W Sandomierzu trwają przygotowania do obchodów Dnia Papieskiego. Nieoczekiwanie Mateusz rezygnuje z udziału w uroczystości. Natalia uważa, że ksiądz przechodzi kryzys wieku średniego.

"2XL"

odc.6 Bożena i Laura próbują przekonać Agatę, że poddanie się głodówce jest kiepskim pomysłem. Mimo ich próśb Dec wyjeżdża. Nie mówi Robertowi, jaki jest cel jej podróży. W końcu Wielgosz poznaje prawdę i jest rozczarowany, zwłaszcza że pod nieobecność koleżanki musi uporać się z problemem bójki w barze. Tymczasem Laura postanawia ratować przyjaciółkę. Udając pacjentkę dołącza do turnusu, na którym przebywa Agata. Niebawem jej zawodowe podejście do stosowanych tam metod odchudzania sprawia, że obie zostają poproszone o rezygnację z wczasów. Dec rezygnuje z usług Zabawskiej, ale nadal chce być jej przyjaciółką. Karol pod nieobecność małżonki poznaje atrakcyjną Martę. Wbrew obietnicom jakie składał ulega swej naturze kobieciarza i zaczyna flirt.

"Prawo Agaty"

odc.6 Sprawa Wojtka, oskarżonego o podpalenie lokalu w celu wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata, która reprezentuje męża przyjaciółki, stara się pozostać lojalna wobec Doroty. Nie jest to łatwe, gdyż małżonkowie są skłóceni.

"Kości"

odc.160 Brennan bada przyczyny śmierci dwudziestoletniego Symchaya Conteha. Młodzieniec pochodził z Sierra Leone, skąd kilka lat wcześniej uciekł do USA. Do Bootha zgłasza się przedstawiciel Departamentu Stanu Alex Radziwiłł. Chce pomóc w śledztwie.

"Świat według Kiepskich"

odc.424 Jolasia mówi Waldkowi, że chce przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony, ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy. Ferdek, który liczy na to, że pozbędzie się raz na zawsze synowej z domu, z zapałem wspiera jej pomysł.

"Hotel 52"

odc.84 Trwają przygotowania do nagrania programu kulinarnego. W hotelu zatrzymuje się sławna wiolonczelistka, Nina Rychter. Edyta proponuje Wysockiemu spotkanie z kontrahentem, który zajmuje się przebudową hoteli.

"Transporter"

odc.5 Frank dostarcza cenny obraz bogaczowi i znawcy sztuki Maksowi Khyberowi. Wkrótce okazuje się, iż malowidło jest podrobione. Khyber nakazuje kurierowi znaleźć oryginał. Martin odkrywa, iż dzieło sztuki należy do potomkini Pissarra, Rebeki.

"Głęboka woda"odc.2 W domu pomocy społecznej Mika poznaje niepełnosprawnego Kamila. Dowiaduje się, że chłopak chciałby dostać się do swojej matki, która mieszka w Niemczech, oraz ma marzenie, aby zostać taksówkarzem. Mika postanawia mu w tym pomóc.

"Wybrani"odc.18 Carter wziąż nie akceptuje metod Reese’a. Tymczasem były agent CIA musi znaleźć Jordana Hestera, którego system wskazał jako osobę zagrożoną. Mężczyzna prowadzi podwójne życie, a Reese musi odkryć, która tożsamość jest w niebezpieczeństwie.

"Dowody zbrodni"odc.21 Policjanci wracają do sprawy z 1989 roku. Dziewczyna, którą wybrano wówczas na królową balu, została potrącona przez samochód. W życiu Rush znów pojawia się jej siostra, Christina. Ojciec detektyw chce, aby ta dała jej jeszcze jedną szansę.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje