Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc.1004 Marcin odkrywa, że jeszcze nie tak dawno Krystian nosił nazwisko Proć. Załamana Kasia zwierza się Chodakowskiemu, że nigdy nie ucieknie przed mafią. Potem oboje lądują w łóżku. Po kilku godzinach Agnieszka pojawia się w mieszkaniu kochanka i zastaje go w niedwuznacznej sytuacji z kobietą... Anna oznajmia Markowi, że straciła dziecko. Z jego winy! Mostowiak zarzuca Gruszyńskiej kłamstwo i się z nią rozstaje. Jedzie do Lipnicy, by wyznać Ewie, że tylko ją kocha i będzie walczył o jej miłość. W tym samym czasie Anna mówi Uli, że Marek źle ją potraktował. Barbara i Lucjan przelewają na konto Janki pieniądze na bilet do USA i na dwa powrotne. Liczą, że dziewczyna wróci do Polski z siostrą. Paweł nadal szuka gwałciciela kuzynki.

odc.1005 Andrzej ma nadzieję, że odkąd Wojdas zmarł w więzieniu na zawał serca, zbliża się koniec jego kłopotów. Marta prosi Henia, by przyjechał do nich z wizytą. Werner proponuje Budzyńskiemu pracę w kancelarii jego kuzynki Joli. Nie wspomina, że kobieta jest niezwykle atrakcyjna. Monika doradza Izie w sprawie jej rozwodu. Piotrek ma pretensje do koleżanki, ponieważ w ten sposób kradnie mu klientkę... Tomek boi się utraty pracy. O swoich problemach opowiada Agnieszce. Zwierza się też, że spotkał Korcza. Nie rozmawiał z nim, ale przeczuwa, że Małgosia nie była z nim szczera, a w Stanach prawdopodobnie pracuje dla kogoś innego. Z kolei na Deszczowej pojawia się Marszałek. Boi się, że Krystyna go zostawi. Prosi Kingę o pomoc. Dowiaduje się, że Zduńska była o krok od utraty pracy...


"Klan"


odc.2472 Elżbieta cały czas zastanawia się, jak może pomóc Beacie odzyskać pamięć. Dochodzi do wniosku, że powinna pojechać do córki do Niemiec, najlepiej z Jasiem i Małgosią. Taki wstrząs pomógłby jej się przełamać. Mariusz jeszcze raz pyta Michała, czy nie ma pretensji, że poprosi Kingę o rękę. Ola denerwuje się przed pierwszą wizytą u nowej podopiecznej Sławy. Prosi Ewę i Rafała o wsparcie. Koziełło chwali się Pawłowi sukcesami Błażeja. Zdradza, że chłopak jedzie na Antarktydę jako masażysta. Z kolei Wiesław przedstawia Stasi i Jeremiaszowi swoją ukochaną Wandę.

odc.2473 Stanisława przegląda zawartość szafy i narzeka, że nie ma w czym pójść do teatru. Zabiera Jeremiasza na zakupy. Ola opowiada Ewie o wizycie u swojej nowej podopiecznej. Szef prosi o pełniejszą relację w gabinecie. Podwładna żali się, że nie nawiązała z nią bliższego kontaktu. Mariusz zostawia Kubusia u Michała, a sam udaje się na przełomową randkę z Kingą. W jej trakcie wręcza wybrance serca pierścionek zaręczynowy. Prosi, by została jego narzeczoną. Kinga nie widzi przeszkód... Wacek i Feliks spotykają się na "naradzie produkcyjnej" w zaciszu domu Moniki. Wacek żali się, że szefowa wciąż nie daje mu spokoju. Feliks wpada na szatański pomysł.

odc.2474 Feliks przekonuje Monikę, żeby zgodziła się pomóc wyrwać Wacka z rąk zaborczej szefowej. Elżbieta prosi Jacka, żeby zgodził się na wyjazd Małgosi do Niemiec. Borecki jednak stanowczo odmawia. Darek pokazuje Czesi umowę z hurtownikiem zdrowej żywności.

odc.2475 Z samego rana Czesia atakuje Darka artykułem z Brukowej, w którym rozprawiają się z mitem zdrowej żywności. Chce mu udowodnić, że wpakował się w niepewny interes. Po powrocie do kraju Krystyna zamierza jak najszybciej dojść do formy. Jasiek liczy, że ojciec przekona Jacka do wyjazdu Małgosi do Niemiec. Rafalski proponuje Boreckiemu, że on również pojedzie z Chojnicką i dziećmi. Wacek czuje, że szefowa jest na niego mocno obrażona. Feliks uważa, że kolejna wizyta Moniki w zakładzie pogrzebowym może im tylko pomóc...

"Na dobre i na złe"

odc.531 Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej. Falkowicz kupuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się Wiktorii. Marek wyznaje Agacie, że nie zamierza wrócić do Doroty. Profesor Starzyński ma dla Woźnickiej ciekawą ofertę - proponuje lekarce, żeby dołączyła do jego zespołu badawczego. Do szpitala w Leśnej Góry trafia niemal jednocześnie trzech bardzo ciężko rannych pacjentów - dwóch policjantów oraz młody złodziej, który staranował blokadę i strzelał do funkcjonariuszy. Na wynik operacji czeka w szpitalu ciężarna żona jednego z policjantów. Nagle kobieta zaczyna rodzić. W klinice pojawia się też brat rannego przestępcy, Kocul. Wkrótce okazuje się, że to dawny znajomy Krajewskiego. Niechlubną przeszłością młodego chirurga postanawia zainteresować się Falkowicz.

"Barwy szczęścia"

odc. 976 Norbert oznajmia żonie, że zrobi wszystko, by uratować ich małżeństwo. Marta ma pretensje do Artura, że nie powiedział jej o romansie Roberta.

odc. 977 Justyna oznajmia Danielowi, że rozstała się z Norbertem. Kasia prosi proboszcza, by ochrzcił jej synka. Magda chce się zaprzyjaźnić się z Olą.

odc. 978 Chowański przychodzi do Marty z bukietem róż. Potem Artur oznajmia nowemu szefowi Walawskiej, że marzy o ślubie z... Martą! Irek jest obrażony na Natalię. Krystyna ma pretensje do Teresy i Fryderyka, że nie odwiedli Marii od ślubu z jej synem.

odc. 979 Bartek zgadza się podawać Ksawerego do chrztu. Na treningu ustala, że siatkarki uważają iż jest zbyt młody na masażystę. Jedna z nich nawet rezygnuje z zabiegu. Potem jednak łapie ją skurcz... Malwina skarży się rodzicom na Jarka."Pierwsza miłość"


odc. 1742 Beata obiecuje Kindze i Arturowi, że wystawi im swojego męża. Błażej tęskni za swoją sympatią z Włoch. Dostaje od niej link do strony, gdzie znajduje się filmik z ich miłosnymi ekscesami.

odc. 1743 Błażej zastanawia się, kiedy erotyczny filmik z jego udziałem zobaczy ojciec. Hubert ma wątpliwości, czy Majka kiedykolwiek mu wybaczy i znowu zaufa. Szymon radzi, by uzbroił się w cierpliwość i porozmawiał jeszcze raz z ukochaną. Filip poznaje Angelikę. Kobieta zaprasza go na aukcję charytatywną.

odc. 1744 Podczas aukcji Angelika licytuje w imieniu Filipa. Pieniądze mają trafić na konto fundacji zajmującej się opieką nad chorymi dziećmi. Mikser postanawia zapytać kierowcę Wekslera, gdzie przebywał jego szef w dniu zabójstwa Igora. Tymczasem policja zatrzymuje Karola.

odc. 1745 Sabina podejrzewa, że Mikser doniósł policji na jej ojca. On jednak odnajduje policyjne podsłuchy, które były w mieszkaniu i w barze. Okazuje się, że Karol trafi do więzienia dzięki córce! Adam chce, by siostra zniknęła z jego życia. 


"Na Wspólnej"

odc.1796 Wojtek dostaje SMS od Mira z informacją, że o 16. zaczynają trening. Szulc domyśla się, że wiadomość była przeznaczona dla Żanety. Kamil mówi Igorowi, że wolałby mieć własne dziecko, a nie adoptowane.

odc.1797 Nikita postanawia dać Żanecie szansę, mimo iż ma ona niewielkie doświadczenie w rajdach off-roadowych. Ola idzie na zajęciach terapeutyczne do ośrodka. Tam poznaje Karinę.

odc.1798 Roman decyduje się rozmówić się z Mikołajem, który utrzymuje, że Nicole próbuje wrobić go w dziecko! Krótka wymiana zdań kończy się awanturą... Wychowawczyni prosi Bogdana na rozmowę o Franku.

odc.1799 Berg dowiaduje się, że jego syn jest wybitnie uzdolniony. Po powrocie z kolejnego spotkania Ola zauważa, że pod jej nieobecność, rodzice przeszukiwali jej pokój.


"Moda na sukces"

odc.5860 Brooke mówi Ridge’owi, że zdradziła go na przyjęciu z Oliverem. Ukochany nieoczekiwanie obejmuje ją, zapewniając, że nigdy go nie straci. Stephanie zaskakuje Steffy, oferując jej gabinet Ricka.

odc.5861 Oliver przeżywa fakt, że musi rozstać się z Hope. Ridge i Brooke rozmawiają o wydarzeniach na przyjęciu i o tym, czy Oliver wiedział, że spędził intymne chwile z Brooke, a nie z Hope.

odc.5862 Ridge nakazuje Steffy, by przestała szantażować Brooke i Olivera oraz zachowała w tajemnicy prawdę o wydarzeniach na przyjęciu. Córka nie rozumie, czemu wybaczył Logan zdradę.

odc.5863 Ridge opowiada żonie o swojej rozmowie ze Steffy i uspokaja ją, że nikt nie dowie się o wydarzeniach na przyjęciu. Nick i Aggie spędzają intymne chwile na jachcie Marone’a.


"Lekarze"

odc.5 Iza jest świadkiem spotkania męża z kochanką. Targana wyjątkowo silnymi emocjami, ponownie chce sięgnąć po narkotyki. Olga mówi Maksowi, że jej nadrzędnym celem będzie zapewnienie ich dziecku pełnej rodziny. Stawia mu ultimatum - skoro on nie chce z nią być, zdecyduje się wrócić do męża. Karkoszka proponuje Ordzie posadę asystenta. Filip wybudza się ze śpiączki. Wszystko wskazuje na to, że nie pamięta spotkania z Beatą przed swoją próbą samobójczą. Lekarka jest bardzo zawiedziona i ma wyrzuty sumienia, że nie zapobiegła tragedii. Leon wciąż pomaga Basi w gromadzeniu literatury do artykułu, który stażystka ma napisać. Na SOR trafia kilkuletni chłopiec z bardzo poważnym urazem nogi. Sytuacji małego pacjenta nie ułatwia fakt, że jego ojciec nieustannie kłóci się z byłą żoną.

"Prawo Agaty"

odc.5 Mąż minister zostaje oskarżony o gwałt. Mecenas Przybysz, która podjęła się prowadzenia tej sprawy, musi lawirować między mediami a apodyktyczną żoną klienta. Wojtek walczy z firmą ubezpieczeniową, która po pożarze nie chce wypłacić odszkodowania.

odc.126 Ksiądz Mateusz odwiedza dom Haliny i Włodzimierza Zawadzkich, prowadzących rodzinę zastępczą. Jeden z ich wychowanków, Karol, jest nosicielem wirusa HIV. W zaufaniu mówi o tym swojemu koledze Pawłowi. Niedługo później zaczyna spotykać się z szykanami w szkole. Rodzice jego kolegów domagają się usunięcia Karola z placówki. Mateusz bez skutku próbuje im tłumaczyć, że chłopak nie stanowi zagrożenia. Karol nie ukrywa swojej wściekłości na Pawła. Gdy dom Zawadzkich zostaje obrzucony kamieniami przez nieznanych sprawców, policjanci rozpoczynają śledztwo. Niebawem otrzymują zgłoszenie od zaniepokojonych rodziców Pawła, który nie odbiera komórki. Karol natyka się na niego w bunkrze, miejscu ich spotkań. Chłopak jest nieprzytomny i ma poważną ranę głowy.


"2XL"

odc.5 Agata, aby nie iść na obiecanego drinka, unika Roberta. W końcu ustępuje. W barze spotyka ją niemiła sytuacja. Obecni tam mężczyźni bez ogródek komentują jej tuszę. Wściekły Robert natychmiast reaguje na ich chamskie zachowanie. Na miejsce bójki przyjeżdża policja. Funkcjonariusze wlepiają Wielgoszowi mandat. Agata pozostaje pod wrażeniem reakcji kolegi. Po pewnym czasie Dec, zmęczona bezskutecznymi próbami chudnięcia, postanawia wyjechać na turnus, na którym otyli poddani są głodówce. Laura protestuje przeciwko jej pomysłowi. W tym czasie sama staje się coraz bardziej podejrzliwa. Pewnego dnia zaczyna śledzić Karola oraz sprawdzać jego maile i telefony. Zabawski cierpliwie czeka aż żona odzyska zaufanie i ponownie zacznie go kochać.

"Kości"

odc.159 Na polu zostaje znalezione ciało młodego Benjiego Garcii, który interesował się fizyką, a zwłaszcza zagięciami czasoprzestrzeni. Wkrótce Booth i Brennan odnajdują drugie ciało. Autopsja wykazuje, że zamordowanym jest... dwadzieścia lat starszy Benji.

"Świat według Kiepskich"

odc.423 Halina kupuje okazyjnie samochód. Sama nie ma prawa jazdy, a Ferdkowi, który od 30 lat nie kierował i często znajduje się pod wpływem alkoholu, zabrania korzystania z auta. Niebawem nowy nabytek staje się powodem do kłótni i obiektem kpin sąsiadów.


odc.4 Carrie i jej współpracownicy szukają osoby związanej ze śmiercią Lynne i kradzieżą jej drogocennego naszyjnika. Trop prowadzi do Raqima Faisela. Po kolejnej kłótni z żoną Nicholas udaje się na spotkanie grupy wsparcia dla weteranów wojennych.

"Głęboka woda"

odc.1/12 Wiktor jedzie do szpitala do miasteczku w Górach Sowich, gdzie leży jego ojciec. Niestety nie mają czasu, aby odnowić zerwane więzi, gdyż w nocy mężczyzna umiera. Wiktor poznaje głuchoniemą Marię, z którą ojciec związał się po śmierci żony.

"Hotel 52"

odc.83 W hotelu zjawiają się narzeczeni. Daria Sulima chce przedstawić swojego wybranka, Bartka, ojcu - surowemu, emerytowanemu pułkownikowi SB. Pan Sulima chce wydać córkę za porządnego mężczyznę. Bartek boi się, że nie przejdzie sprawdzianu.

"Wybrani"

odc.17 System Reese’a i Fincha wskazuje, że kolejną potencjalną ofiarą zostanie sześciomiesięczne niemowlę. Obaj próbują ocalić dziecko i jego rodzinę. Tymczasem detektyw Carter zaczyna kwestionować słuszność swojej współpracy z mężczyznami.

"Transporter"

odc.4 Dwóch nastolatków czeka na przeszczep serca. Znajduje się organ dla jednego z nich, ale tuż przed operacją zostaje skradziony przez groźnego gangstera - ojca drugiego pacjenta. Frank zostaje wynajęty, aby przewieźć serce do posiadłości przestępcy.

"Dowody zbrodni"

odc.20 Detektyw Rush i agent FBI Ryan Cavanaugh prowadzą śledztwo w sprawy morderstwa żołnierza na festiwalu w Woodstock w 1969 roku. W czasie pracy Lilly i Ryan zbliżają się do siebie. Vera pomaga swojej byłej narzeczonej odnaleźć cenną pamiątkę.

"Zabójcze umysły"

odc.27 Agenci Gideona zostają poproszeni o pomoc w śledztwie w sprawie seryjnego gwałciciela, który po krótkiej przerwie wznowił ataki. W trakcie dochodzenia Elle podejmuje decyzję, która może zaważyć na jej przyszłej pracy w grupie Gideona.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama