Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 1002 Marta wciąż nie może zapomnieć o napadzie na Łukasza. Zdesperowana postanawia odejść z pracy! Z kolei Andrzej dowiaduje się, że Naczelna Rada Adwokacka zawiesiła go na dziewięć miesięcy... Janka wychodzi ze szpitala. W Grabinie odwiedza Mostowiaków. Lucjan proponuje, by znalazła sobie nowy cel w życiu. Paweł natomiast na własną rękę szuka gwałciciela. W barze spotyka Darka. Nie wie, że to właśnie ten kierowca skrzywdził Jankę... W bistro Zawadzkiego pojawia się Taro. W lokalu dochodzi do bójki. Potem Japończyk uczy Janka prawidłowo przyrządzać zieloną herbatę. Janek go zatrudnia. Z kolei Anna dzwoni ze szpitala do Marka. Jej ciąża jest zagrożona! Przesyła mu mailem USG dziecka.


odc. 1003 Marek pojawia się w szpitalu w Podkowie Leśnej. Na oddziale patologii ciąży nikt nie słyszał o Annie! Potem jedzie do Tomka. Pyta go, czy można kochać dwie kobiety równocześnie. Marcin jest wściekły na Agnieszkę. Uważa, że Olszewska nadal kocha Chodakowskiego... Tymczasem Kinga i Mirka dowiadują się, że straciły pracę w radiu. Ula mówi Natalce, że Anna spodziewa się dziecka. 


"Klan"


odc. 2468 Arkadiusz martwi się o córkę. Zdaje sobie sprawę, że o rozwodzie rodziców Julka powinna się dowiedzieć od nich. Grażynka pociesza go, że miał dobre intencje... Do Rosso wpada Renata. Mówi Darkowi, że ma oszczędności, które postanowiła zainwestować w jego biznes. Tymczasem Elżbieta jest zaniepokojona, gdy przez okno widzi mężczyznę, który robi z ukrycia zdjęcia domu. Wychowawczyni Pedra opowiada Barbarze o trudnościach wychowawczych, które sprawia jej syn. Rafalski próbuje przekonać Milecką, że nie powinna przenosić go do innej szkoły. Kamila jest świadkiem kolejnej kłótni Olki z Norbertem.

odc. 2469 Olka nie rozumie postępowania Norberta. Znowu zaczyna ją prześladować, ale w obecności Kamili udaje, że jest odwrotnie. Martwi się, że dziewczyna da mu się zmanipulować. Z kolei Rafalski tłumaczy Pedrowi, dlaczego należy przestrzegać różnych zasad. Julka prosi Grażynkę, by nakłoniła rodziców, by się ze sobą zeszli...

odc. 2470 Michał zwierza się Jerzemu, że Mariusz poprosił go o rękę Kingi. Elżbieta nalega, żeby Kamila spotkała się z Olą i szczerze porozmawiała z nią o Norbercie. Pedro pyta Barbarę, kiedy wrócą do Meksyku. Miłosz i Zosia szykują uroczysty transparent na powitanie Krystyny.

odc. 2471  Do Krystyny przyjeżdża Agnieszka. Pyta matkę, dlaczego została dłużej w Chorwacji. Okazuje się, że kobieta była jedną z osób zakażonych meningokokami, ale nie chciała o tym mówić Pawłowi... Elżbieta znowu zauważa podejrzanego mężczyznę przed domem i o swoich obawach mówi Jerzemu. Jednak mąż bagatelizuje problem. Późnym popołudniem nieznajomy mężczyzna puka do domu na Sadybie. Nie tłumaczy, jaki jest powód jego wizyty. Prowadzi Chojnickich do samochodu, z którego wysiada ich... córka!

"Na dobre i na złe"

odc.530 Przyjaciele z Leśnej Góry zastanawiają się, jak pomóc Agacie, która straciła etat w szpitalu. W tym czasie Woźnicka bierze dyżury w pogotowiu. Jej pacjentami są profesor Starzyński, który zasłabł w domu i zranił się w głowę, oraz chora na SM Marta, którą niedawno operowali Hana i Piotr. Kobieta skarży się na silne bóle brzucha. Agata kieruje ją na oddział, by poddała się kolejnej operacji. Sambor w obawie, że koledzy mogą go oskarżyć o faworyzowanie Niny, wyznacza do zabiegu Przemka i Wiki. Consalida analizuje wyniki badań swojej matki. Zauważa wyraźną poprawę. Firma, która zamierzała kupić od Falkowicza patent na nowy lek, grozi wycofaniem się z umowy, jeśli profesor nie udostępni wszystkich badań. Lekarz bierze pożyczkę pod zastaw domu, aby opłacić testy.

"Barwy szczęścia"

odc. 971 Waldemar daje Kasi testament Ksawerego. Staś i Wojtek nie chcą wracać do Finlandii. Krystyna ostrzega Struzików przed synem!

odc. 972 Marta niepokoi się zachowaniem Roberta. Teresa zastanawia się, czy Marek jest uzależniony od narkotyków. Agata wraca z pielgrzymki.

odc. 973 Marta dowiaduje się, że Robert ją zdradził. Każe mu się wyprowadzić. Kasia ustala termin chrztu. Zastanawia się, co powie księdzu, gdy zapyta ją o ojca dziecka. Bartek idzie na spotkanie z Mirosławskim. Przy okazji dostaje ofertę pracy masażysty drużyny siatkarek.

odc. 974 Daniel i Justyna spędzają ze sobą namiętna noc. Do Natalii dzwoni Eryk i proponuje jej, by zastąpiła na turnieju Dagmarę, która jest kontuzjowana. Do Kaśki przychodzą Alina i Stefan. Mama Ksawerego zaczyna się czuć, jak pełnoprawna babcia. 


"Pierwsza miłość"


odc. 1742 Beata obiecuje Kindze i Arturowi, że wystawi im swojego męża. Błażej tęskni za swoją sympatią z Włoch. Dostaje od niej link do strony, gdzie znajduje się filmik z ich miłosnymi ekscesami.

odc. 1743 Błażej zastanawia się, kiedy erotyczny filmik z jego udziałem zobaczy ojciec. Hubert ma wątpliwości, czy Majka kiedykolwiek mu wybaczy i znowu zaufa. Szymon radzi, by uzbroił się w cierpliwość i porozmawiał jeszcze raz z ukochaną. Filip poznaje Angelikę. Kobieta zaprasza go na aukcję charytatywną.

odc. 1744 Podczas aukcji Angelika licytuje w imieniu Filipa. Pieniądze mają trafić na konto fundacji zajmującej się opieką nad chorymi dziećmi. Mikser postanawia zapytać kierowcę Wekslera, gdzie przebywał jego szef w dniu zabójstwa Igora. Tymczasem policja zatrzymuje Karola.

odc. 1745 Sabina podejrzewa, że Mikser doniósł policji na jej ojca. On jednak odnajduje policyjne podsłuchy, które były w mieszkaniu i w barze. Okazuje się, że Karol trafi do więzienia dzięki córce! Adam chce, by siostra zniknęła z jego życia.

"Na Wspólnej"

odc. 1792 Olka kupuje kolejną działkę amfetaminy. Po powrocie do domu rodzice robią jej karczemną awanturę. Kinga stawia ultimatum pracownikom wydawnictwa. Wychodzi na jaw, że Mikołaj nie chce mieć dziecka.

odc. 1793 Wieczorem do Honoraty przychodzi Nicole i oświadcza, że musi rozstać się z mężem. Andrzej oznajmia zaskoczonej Izabeli, że nie chce już pracować w Bud-Maksie.

odc. 1794 Zimińska dowiaduje się, że za posiadanie dużej ilości narkotyków grozi jej pół roku więzienia. Może tego uniknąć, jeśli podejmie terapię w ośrodku uzależnień. Kasia zaprasza Dominika do siebie. Próbuje go uwieść.

odc. 1795 Zuza oświadcza Magdzie, że marzy o dziecku, ale nie planuje już zachodzić w ciążę. Myśli o adopcji... Andrzej oznajmia Jagodzie, że odszedł z firmy.


"Moda na sukces"

odc.5856 Brooke i Katie są skłonne przyjąć propozycję seniorki rodu i oddać 12,5 procenta udziałów w Domu Mody Forrester w zamian za korzystne zeznania seniorki rodu na procesie ojca. Bill nakłania je, by tego nie robiły.

odc.5857 Bezstronny arbiter stwierdza, że udziały Donny prawnie należą się Logan. Do Stephena przychodzi Hope i mówi mu o swojej decyzji w sprawie studiów i związku z Oliverem.

odc.5858 Stephen wychodzi z więzienia. Dziękuje Pameli za pomoc. Hope dowiaduje się, że jej matka zrezygnowała z pracy w firmie. Stephanie ostrzega Stephena, by nie zbliżał się do jej siostry.

odc.5859 Brooke nie może uwierzyć, że Steffy znów grozi jej wyjawieniem tajemnicy o wydarzeniach na przyjęciu. Po spotkaniu z Forrester wraca do domu i mówi o wszystkim Oliverowi.


"Lekarze"

odc.4 Kiedy Maks i Alicja wracają z romantycznej podróży poślubnej, mężczyzna dowiaduje się od Olgi, że będzie miał z nią dziecko. Wiadomość ta stawia Kellera przed jednym z najtrudniejszych życiowych dylematów. Mówi Oldze, że potrzebuje trochę czasu, by zastanowić nad tą sytuacją. Ostatecznie jednak postanawia jak najszybciej wyznać całą prawdę żonie. Daniel rozpoczyna rehabilitację. Leon prosi go o konsultowanie pacjentów, dzięki czemu niesprawny chirurg znów czuje się potrzebny. Na oddział ratunkowy w Copernicusie trafia sprinter z poważną kontuzją. W rękach lekarzy jest kariera i zdrowie chłopaka. Pacjentem szpitala jest również będący w podeszłym wieku profesor matematyki, który wymaga dializy. Czuwa przy nim żona. Iza i Piotr postanawiają udać się na terapię małżeńską.

"Prawo Agaty"

odc.4 Agata powraca do wykonywania zawodu prawnika. Kłopoty z przeszłości sprawiają, że nie ma klientów. Profesor Bylińska mianuje Dorotę nieoficjalną szefową kancelarii i sugeruje jej, że ponowne zatrudnienie Przybysz nie jest dla nich korzystne.

odc.125 Podczas rozmowy z jedną z podopiecznych domu seniora "Zielony zakątek", Zofią, ksiądz Mateusz dowiaduje się, że właściciel Marian Bruzda regularnie zabiera pensjonariuszom wszystkie pieniądze z emerytur. Jakiś czas później w placówce dochodzi do kradzieży. Staruszka, której pieniądze zniknęły, umiera na zawał serca. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Zatrzymują pielęgniarza Adama, który znalazł poszkodowaną w pokoju. Mężczyzna zgadza się współpracować. Mateusz opowiada aspirantowi Noculowi o wcześniejszej rozmowie z pensjonariuszką Zofią. Funkcjonariusze postanawiają zweryfikować zdobyte od duchownego informacje i zorganizować prowokację. W ośrodku zaczyna pracować Karolina. Nieoczekiwanie wpada na trop handlarzy narkotyków.


"2XL"

odc.4 Zabawscy próbują poradzić sobie z nową sytuacją i odbudować swój związek. Praca nad odzyskaniem wzajemnego zaufania i wzbudzeniem namiętności w wieloletniej relacji okazuje się bardzo trudna i wymaga wysiłku obu stron. Laura pomaga Oli zapanować nad Albertem. Następnie, zazdrosna o Karola, psuje niespodziankę, którą małżonek szykował dla niej z okazji rocznicy ślubu. Tymczasem w LAM-ie Alek, jeden z pracowników, knuje intrygę przeciwko Agacie. Istnieje niebezpieczeństwo, że na skutek jego działań placówka straci dobre imię. Sytuację ratuje Robert. W końcu Dec, upominana przez Jurka i Bożenę, przeprasza mężczyznę za swoją podejrzliwość. Gotowa jest odwdzięczyć mu się za uratowanie laboratorium. Okazuje się, że Robert liczy na randkę z nią.

"Kości"

odc.158 Sweets i Booth badają sprawę piętnastolatka, którego zwłoki wyłowiono z rzeki w walizce. Świadkowie twierdzą, że zmarły był dobrze wychowanym i pilnie uczącym się chłopcem. Tymczasem badania dowodzą, że przed śmiercią zażył narkotyk.

"Świat według Kiepskich"

odc.422 Boczek zdaje egzamin maturalny. Halina jest z niego dumna i stawia go Ferdkowi za przykład. Sąsiad chwali się, że teraz pójdzie na studia, zrobi doktorat, a w przyszłości zostanie profesorem. Naukowe zapędy Boczka bardzo niepokoją Kiepskiego.

"Paradoks"

odc.13-ost. Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna Majewskiej. Śledztwo musi ujawnić, kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego.

odc.3 Lynne wykrada dane z telefonu księcia Farida i przekazuje je Mathison. Brody i jego bliscy przygotowują się do udzielenia wywiadu telewizyjnego. Dana rozważa sabotowanie nagrania. Nick zataja przed dziennikarzami kilka faktów o swojej niewoli.

"Hotel 52"

odc.82 Marta umawia Igora z Tosią, studentką pedagogiki i opiekunką dzieci. Andrzej, aby przyjrzeć się jej pracy, postanawia zamontować w salonie kamerę. Do hotelu przyjeżdża dyrektor Boruń z zespołem. Mężczyzna adoruje nową pracownicę, Monikę.

"Wybrani"

odc.16 Kolejną osobą wskazaną przez system Reese’a i Fincha jest makler z Wall Street, Adam Saunders. Dla dużych pieniędzy mężczyzna skłonny jest podejmować ryzyko. Zachodzi podejrzenie, że jest on zamieszany w wielomilionowe oszustwo.

"Transporter"

odc.3 Frank podejmuje się przewiezienia miliona euro z Paryża do Marsylii. To samo zlecenie przyjmuje dwóch innych kierowców. Pierwszy z rywalizujących kurierów, który dotrze na miejsce, umożliwi zleceniodawcy podpisanie ważnego kontraktu.

"Dowody zbrodni"

odc.19 Policjanci z Filadelfii i agenci FBI biorą udział w pościgu za seryjnym mordercą. Po ustaleniu tożsamości psychopaty i wskazaniu jego kolejnych potencjalnych ofiar Rush i jej współpracownicy robią wszystko, aby zapobiec kolejnym zbrodniom.

"Zabójcze umysły"

odc.26 Agenci badają serię napadów na bank, podczas których bandyta zmusza zatrzymanych do rozbierania się. Okazuje się, że zachowanie rabusia zawsze eskaluje od kradzieży do molestowania ofiar. Gideon uważa, że motywem bandyty nie są zwykłe rabunki.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje