Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

"M jak miłość"

odc.1001: Andrzej dowiaduje się na policji, że jego rodzina nie będzie miała przydzielonej ochrony. Nie podejrzewa, że Łukasz jest śledzony przez bandytę pracującego dla Wojdasa. Chłopak wraca do mieszkania i tam zostaje zaatakowany przez gangstera. Na szczęście na miejscu jest też Marta, która chwyta za pistolet i strzela w obronie syna... Iza postanawia wziąć rozwód. Na swojego prawnika wybiera Piotrka. Natomiast Anna informuje Marka, że na pewien czas musi wyjechać z Warszawy. 

Reklama


"Klan"

odc.2465 Agnieszka szuka w internecie nowych informacji na temat firmy, która wygrała przetarg na rewitalizację skweru. Przy okazji wpada na ważny trop. Sprawdza nazwiska rodowe właścicieli podejrzanej firmy ogrodniczej. Wygląda na to, że w sprawę wycinki drzew zamieszany jest burmistrz dzielnicy. Temat staje się interesujący dla Gazety Brukowej... Do gabinetu Grażynki zagląda była żona Arkadiusza. Dziękuje za wsparcie w sprawie zajęć tanecznych Julki. Darek snuje plany założenia firmy zajmującej się sprowadzaniem żywności ekologicznej. Czesia prosi Grażynkę, by nie pożyczała mu pieniędzy. Przy okazji ciotka zwierza jej się ze swoich problemów sercowych. 

odc.2466 Kamila zostaje na noc u Norberta. Elżbieta martwi się o nią. Boi się, że chłopak ją skrzywdzi. Darek roztacza przed Grażynką wizje swojego nowe go biznesu. Agnieszka próbuje zainteresować tematem drzew z Gondolierów rzecznika ministerstwa środowiska.

odc.2467 Jerzy kolejny raz wybiera się do Niemiec na poszukiwanie Beaty. Elżbieta wciąż wraca do tematu związku Kamili z Norbertem. Zniecierpliwiony Chojnicki nie wytrzymuje i zarzuca żonie plotkarstwo i wtrącanie się w nie swoje sprawy. Darek przypadkowo spotyka się z Renatą. Wspomina jej, że ma świetny pomysł na interes życia, tylko brakuje mu gotówki na początek. Bożenka obiecuje Julce, że zabierze ją do swojej szkoły tańca, żeby dziewczyna chociaż popatrzyła na zajęcia. Dziewczyna dowiaduje się, że jej rodzice są po rozwodzie.

"Barwy szczęścia"

odc. 967 Ksawery wzywa do siebie notariusza. Marlena jest zazdrosna, że Daniel i Justyna mają się ku sobie. Jaworski chce zamknąć "Feel Good".

odc. 968 Kasia przyjeżdża do szpitala do Ksawerego. Pokazuje mu synka. Były mąż wyznaje jej miłość. Kładzie głowę na jej kolanach i umiera... W dniu 50. rocznicy ślubu Struzików Fryderyk przynosi żonie kwiaty, a od niej dostaje zegarek. Potem Marek oświadcza się Marii!

odc. 969 Maria prosi Martę, by została świadkiem na jej ślubie. Krystyna żąda, by Marek wycofał się z oświadczyn! Daniel jest zachwycony kolejnym daniem Justyny. Jaworski chodzi zaś z petycją domagającą się zamknięcia lokalu.

"Pierwsza miłość"

odc. 1738 Błażej z żalem zawozi swoją nową sympatię na lotnisko. Hubert czuje ogromne wyrzuty sumienia, że tak łatwo oskarżył Marysię o zdradę i w rewanżu przespał się z Sandrą... Dominik wykrzykuje ojcu, że marzy, by już umarł! Beata stara się przekonać Kingę, że chce im pomóc w schwytaniu Filipa.

odc. 1739 Bronek jest w stanie krytycznym. Po operacji Dominik wpada w panikę. Nie wie, czy poradzi sobie ze stratą ojca. Policja montuje w mieszkaniu Sabiny podsłuch. Liczy na to, że w ten sposób zdobędą informacje na temat zabójcy Igora. Artur próbuje zwabić Filipa...

odc. 1740 Mikser opowiada Dadze o propozycji, którą złożyła mu Marzena Zuber. Policjantka prosiła go by zaangażował się w poszukiwania zabójcy Igora. Beata wierzy, że Marysi i Hubertowi uda się odbudować ich związek.

"Na Wspólnej"

odc.1789 Ola wraca na uczelnię. Pozostali studenci unikają jej jak ognia. Olszewska ustala, że prokurator postawi Zimińskiej zarzut dilerki! Renata oddaje Szulcom klucze do mieszkania Żanety.

odc.1790 Igor przyjmuje propozycję objęcia stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Wieczorem dochodzi do konfrontacji Nowaka z Kazikiem! Wojtek znajduje w samochodzie Miro... bransoletkę Żanety.

odc.1791 Jeden z wykładowców Oli wyrzuca ją z kolokwium. Bednarski zaprasza Ewę na elegancki obiad... Kinga dowiaduje się, że wydawnictwo chce przejąć Smolny.

"Moda na sukces"

odc.5853 Steffy żąda od Olivera i Brooke odpowiedzi w sprawie jej oferty. Żona Ridge’a i Jones zgadzają się przystać na jej warunki. Oliver nakłania Hope na wyjazd na studia do Bostonu.

odc.5854 Oliver tłumaczy Hope, że ich związek na pewno nie ucierpi z powodu jej wyjazdu. Nick mówi Jackie, by przygotowała się na rozstanie z Owenem, który porzuci ją dla Bridget.

odc.5855 Brooke na konferencji prasowej ogłasza swoją rezygnację. Hope decyduje się na wyjazd. Steffy i Stephanie są zachwycone, że udało im się pozbyć Logan i jej córki z Domu Mody Forrester.

"Na dobre i na złe"

odc.529 Urzędniczka, która ma udzielić ślubu Hanie i Piotrowi, traci przytomność. Kobieta trafia do Leśnej Góry. Doktor Goldberg diagnozuje u pacjentki ciążę pozamaciczną. Następnego dnia ceremonia ślubna odbywa się w szpitalu. Mały Krzyś sugeruje, że kolejnymi nowożeńcami powinni zostać Nina i Sambor. Rudnicka nie myśli jednak o małżeństwie. Ukrywa przed Michałem, że dostała pracę w USA. Lena nie potrafi porozumieć się z Witkiem. Bierze urlop i wyjeżdża z synem do matki. Agata nie zdaje egzaminu specjalizacyjnego. Lekarka najpierw sprzecza się z Wiktorią na dyżurze, a następnie dowiaduje się od Trettera, że straciła posadę. Pacjentem Leśnej Góry zostaje kolega Woźnickiej z liceum, Janek. Chłopak chce odświeżyć dawną znajomość, ale Agata ostro reaguje na jego starania.

odc.124 W rezydencji bogacza Jerzego Cholewy zostają znalezione zwłoki ochroniarza. Ekipa policyjna pod kierownictwem komendanta Możejki i aspiranta Nocula rozpoczyna wnikliwe śledztwo. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzają, że z domu ukradziono biżuterię oraz cenny obraz Kossaka. Tymczasem do księdza Mateusza przychodzi Sandra Bukowska. Dziewczyna mówi duchownemu, że jej ojciec jest nieprzytomny i prosi go o pomoc. Mateusz pozwala jej zaprowadzić się do samochodu, w którym znajduje rannego mężczyznę. Szukając apteczki, zauważa w bagażniku słynne malowidło, które zniknęło z rezydencji Cholewy. W tej sytuacji Sandra i jej ojciec wydają się głównymi podejrzanymi o zabójstwo i kradzież. Ksiądz Mateusz rozpoczyna własne dochodzenie.

"2XL"

odc.3 Laura ucieka do domu ojca, gdzie złamane serce leczy słodyczami. Po pewnym czasie postanawia dać niewiernemu małżonkowi drugą szansę. Oboje obiecują sobie, że zaczną wszystko od nowa. Laura okazuje Karolowi swoje przywiązanie, gotując mu coraz wymyślniejsze potrawy. W zamian domaga się dowodów lojalności, przede wszystkim zwolnienia sekretarki. Agata stara się zrozumieć, dlaczego Robert, nazwany przez nią Tarnowem, jest dla niej miły. Gdy znajduje na biurku kwiaty, dochodzi do wniosku, że ma do czynienia ze stalkerem. Ignoruje rady przyjaciół, że bliższa znajomość z przystojnym pracownikiem przywróciłaby jej radość życia. Pragnąc pozbyć się Tarnowa z laboratorium, próbuje udowodnić mu brak kompetencji. Ośmiesza tylko samą siebie.

"Prawo Agaty"

odc.3 Dębski dowiaduje się od Okońskiej, że jeden z adwokatów orzekających podczas postępowania dyscyplinarnego przeciwko Agacie został przekupiony. W kancelarii wszyscy zastanawiają się, czy łapówkę wręczył Marczak, a jeśli tak, to komu.

"Kości"

odc.157 W domu między Seeleyem a Temperance wybucha kłótnia o ich córkę. W środku nocy urażona Brennan wraca do instytutu. W pracowni ktoś oddaje do niej strzał. Ranną partnerkę znajduje Booth. W szpitalu antropolog traci przytomność.

"Świat według Kiepskich"

odc.421 Ferdynand wchodzi w posiadanie niepokojących informacji, jakoby Jolasia należała do sekty Kopciarzy z Pokucia. Rozpoczyna prywatne dochodzenie i stwierdza, że coraz więcej jego podejrzeń znajduje potwierdzenie w rzeczywistości.

"Hotel 52"

odc.81 W hotelu zatrzymuje się rodzina Turowiaków. Czekają na Piotra, który wraca z zagranicznych studiów. Jego ojciec Marcin widzi w nim następcę, który poprowadzi rodzinny interes. Niestety wkrótce okazuje się, że chłopak ma zupełnie inne plany.

"Transporter"

odc.2 Niejaki Carson Bernhardt zleca Frankowi przewiezienie mikroczipa. Sposób dostawy jest jednak nietypowy. Bernhardt wstrzykuje zaskoczonemu Frankowi czip i truciznę, która uwolni się po 12 godzinach. Antidotum posiadają jedynie odbiorcy przesyłki.

"Zabójcze umysły"

odc.25 Gideon i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie serii morderstw, których ofiarami są dziewczęta. Podejrzani są dwaj przestępcy. Po każdej zbrodni rodzice ofiary dostają płytę z nagraniem scen tortur. Garcii udaje się zidentyfikować głos mordercy.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje