Reklama

Serialowy październik w Stanach

Październik to nie tylko początek zajęć dla studentów - to także miesiąc obfitujący w serialowe powroty długo oczekiwanych produkcji! W tym roku po raz ostatni spotkamy się z wieloma bohaterami - wiele seriali rozpoczyna właśnie swoje ostatnie sezony. Sprawdź, kiedy powrócą twoje ulubione tytuły.


3 października

Reklama

"Nie z tego świata"

"Nie z tego świata" ("Supernatural") to produkcja stacji CW opowiadająca zawiłą historię Sama i Deana - braci walczących z siłami nieczystymi.

W 8. sezonie duet znów się spotka, po tym jak Dean spędził rok w czyśćcu. Miejmy nadzieję, że dowiemy się także prawdy o śmierci Castiela. Premierowy odcinek "We Need to Talk About Kevin" zostanie wyemitowany 3 października przez stację CW.

4 października


"Rockefeller Plaza 30"

"Rockefeller Plaza 30" ("30 Rock") to autotematyczny serial komediowy, którego fabuła opowiada o kulisach pracy w telewizji. Pod tytułowym adresem w rzeczywistości mieści się siedziba NBC - telewizji, która emituje serial "30 Rock".  7. Sezon rozpocznie się 4 października. To już ostatnia odsłona tej serii - siódmy sezon będzie miał 13 odcinków, które będą stanowić zwieńczenie historii "30 Rock".

8 października


"90210"

W piątym sezonie przyjaźń głównych bohaterów ma zostać wystawiona na kolejną próbę. Zapowiedziane już zostały: życie, śmierć, miłość, lojalność i zdrada - niekoniecznie w tej kolejności. Wygląda na to, że beztroskie dni młodości mają się ku końcowi, a na bohaterów czekają problemy dorosłego życia. 5. sezon "90210" rozpocznie się w stacji CW 8 października.

"Plotkara"

Tego samego dnia co "90210" powraca również szósty sezon "Plotkary" ("Gossip Girl") z odcinkiem "Gone Maybe Gone". Odnajdzie się Serena - i to o krok od zaślubin. Jej wybrankiem będzie Steven (Barry Watson). Czy dojdzie do ślubu? Wszystkie tajemnice "Plotkary" poznamy już niedługo, gdyż do zakończenia serialu pozostało już zaledwie 10 odcinków szóstego sezonu.

11 października


"Pamiętniki Wampirów"

Czwarty sezon "Pamiętników Wampirów" rozpoczyna się 11 października. W ostatnim odcinku 3. sezonu widzowie byli świadkami wypadku Eleny i Matta. Kolejny raz na miejscu pojawił się Stefan (już raz uratował Elenę z katastrofy drogowej, w której zginęli jej rodzice). Tym razem dziewczyna poprosiła ukochanego, by najpierw zajął się Mattem.

Niestety, sama przypłaciła to życiem. W szpitalu okazało się, że wcześniej Elenie została podana wampirza krew. Dziewczyna umarła, kiedy krążyła ona w jej żyłach. Została zatem przemieniona w wampira!
Czy Elena poradzi sobie z przemianą? A może wcale nie będzie chciała jej dokończyć?

14 października 


"Żywe trupy"

"Żywe trupy" ("The Walking Dead") to historia przedstawiająca wydarzenia, które mają miejsce po apokalipsie zombie. W trzecim sezonie serialu grupa ocalałych pod wodzą Ricka odnajdzie schronienie w budynku więzienia. To oczywiście nie koniec, ale początek kłopotów.

26 października


"Touch"
Bohaterem "Touch" jest ojciec, który odkrywa niezwykłe zdolności u swojego autystycznego i głuchoniemego syna - chłopiec potrafi przewidywać przyszłe zdarzenia. Do obsady nowego sezonu dołączą m.in. Said Taghmaoui, Lukas Haas i Saxon Sharbino.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje