Reklama

Serialowe Telekamery 2012!

Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Poznajcie nominowanych w kategoriach serialowych!

W tym roku można wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych wyłącznie przez redakcję "Tele Tygodnia" w 15 kategoriach. Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Swój dochód z smsowego głosowania w tej edycji Telekamer Wydawnictwo Bauer przekaże na konto Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zagłosuj na swoich ulubieńców!

W tym roku redakcja "Tele Tygodnia" wprowadziła kilka zmian do kategorii nominacji.

Podzielono je na 10 podstawowych oraz 5 dodatkowych. Zasadniczą zmianę wprowadzono w zakresie kategorii serialowych. W tym roku zostanie przyznana tylko jedna nagroda dla najlepszego serialu. Przypomnijmy, że rok temu mogliśmy głosować w dwóch serialowych kategoriach. Widzowie wybiorą najlepszy serial tylko produkcji polskiej.

Nie będzie można zagłosować na swojego ulubionego muzyka, ale pojawiła się nowa kategoria - po raz pierwszy wybierzemy swojego ulubionego jurora programu telewizyjnego.

Co ważne - zmienia się również sposób wybierania laureatów. O tym trzeba pamiętać - nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy od 28 listopada 2011 do 4 stycznia 2012 roku wysyłając SMS-y pod numer 7246 wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 15 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT).

Zachęcamy do głosowania we wszystkich kategoriach. My tymczasem przedstawiamy nominowanych w kategoriach Aktor i Aktorka oraz Serial.

Aktorka:

1. Joanna Brodzik TK.A1

2. Magdalena Cielecka TK.A2

3. Małgorzata Kożuchowska TK.A3

4. Maja Ostaszewska TK.A4

5. Katarzyna Zielińska TK.A5

Aktor:

1. Piotr Adamczyk TK.B1

2. Marek Bukowski TK.B2

3. Tomasz Karolak TK.B3

4. Piotr Polk TK.B4

5. Jan Wieczorkowski TK.B5

Serial:

1. Czas honoru TK.C1

2. Hotel 52 TK.C2

3. Ojciec Mateusz TK.C3

4. Przepis na życie TK.C4

5. Rodzinka.pl TK.C5

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Telekamery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje