Reklama

Serialowcy na premierze "Sali samobójców"

Za kilka dni w kinach w całej Polsce pojawi się "Sala samobójców" - niezwykła i wciągająca opowieść o tym, jak łatwo stracić wszystko, co w życiu najcenniejsze. W poniedziałek odbyła się uroczysta premiera debiutanckiego filmu Jana Komasy. Zobaczcie, które gwiazdy znane z seriali przyszły obejrzeć premierowy pokaz "Sali samobójców".

Dominik to zwyczajny chłopak z bogatego domu. Jego życie zmienia się w jednej chwili, gdy daje się wciągnąć w niebezpieczną zażyłość z dziewczyną, która zaczepia go na internetowym czacie. Znajoma z sieci wprowadza go do "Sali samobójców" - pułapki, z której nie można się wydostać. Tak w wielkim skrócie można streścić film.

Reklama

Pierwszy pokaz z wypiekami na twarzach oglądali m.in.: Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", Ewa Błaszczyk, czyli Elżbieta Rowicka z "Samego Życia", Hanna Śleszyńska, czyli Auguścikowa z "Blondynki", oraz grający w "Sali samobójców": Agata Kulesza, czyli Aneta Sienkiewicz z "Prosto w serce", Krzysztof Pieczyński, czyli Antoni Duracz z "Londyńczyków 2", Roma Gąsiorowska, czyli Karolina z "Ratowników", i Bartosz Gelner, czyli Gąsior z "Ratowników".

Odtwarzający główną rolę w filmie Jakub Gierszał na razie nie ma na swoim koncie udziału w żadnym serialu, ale niewykluczone, że telewizyjne tasiemce wkrótce się o niego upomną.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by na własne oczy zobaczyć, kto pojawił się w kinie na premierze "Sali samobójców".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje