Reklama

Serialowa Wielkanoc

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2073 Igor wychodzi z więzienia. Przed budynkiem czeka na niego Weksler. Dochodzi między nimi do ostrej sprzeczki. Kaczmarczyk jeszcze tego samego dnia odwiedza Sabinę. Od progu zaczyna ją szantażować. Grzegorz poznaje Darię. Dziewczyna nie zrobi na nim dobrego wrażenia.

"Zemsta"

odc.17 Padma umawia się na spotkanie z przedstawicielem Inicjatywy, by przekazać mu program komputerowy. Aiden i Nolan mają ją obserwować. Emily dowiaduje się, że listy, które kiedyś napisał do niej ojciec, Hayward sprzedała Masonowi Treadwellowi.
Sobota


"W cieniu"

odc.5 Gina wyrzuca Relu z domu po tym, jak poznała prawdę o jego podwójnym życiu. W jednej chwili rodzinna sielanka mężczyzny rozpada się na kawałki. Magda na próżno czeka na wiadomość od Teddy’ego, podczas gdy Chuckie szuka ucieczki w zajęciach karate.

"Downton Abbey"

odc.5 Alfred postanawia zrealizować swoje marzenie o zostaniu szefem kuchni. Wraz z innymi kandydatami bierze udział w teście w Hotelu Ritz. Batesa niepokoi dziwne zachowanie Anny. Grozi pani Hughes odejściem z pracy, jeśli nie wyjawi mu ich sekretu.
Niedziela

"Blondynka"

odc.31 Sylwia angażuje się w sprawę Bondyry, którego Traczyk chce zamknąć w areszcie. Wójt jest świadomy, że mężczyzna zna jeden z jego mrocznych sekretów i zagraża jego planom. Tymczasem Jasiunia i doktor Fus nadal prowadzą swoją specyficzną grę.

"Mąż czy nie mąż"

odc.6 Marta czuje coraz większy niepokój z powodu SMS-ów, które Roma wysyła do Michała. Jarecki postanawia usunąć wszystkie ślady po byłej kochance, w tym tatuaż na ramieniu. Ostatecznie zaczyna działać wspólnie z Martą, by zniechęcić Romę.

"Nie rób scen"

odc.6 Staś skarży się, że w przedszkolu bije go Aleks. Ewa rozmawia z wychowawczynią syna. Okazuje się, że prześladowcą jest córka Anny Muchy. Do Olgi odzywa się znajomy z dawnych lat, zamożny Robert. Kobieta ma nadzieję na odnowienie kontaktu.


"Fortitude"


odc.9, 10 Burmistrz Hildur Odegard wraz z szeryfem Danem dostrzegają podobieństwa w atakach na prof. Stoddarta i doktor Allardyce. Morton w dalszym ciągu pracuje nad sprawą śmierci Billa Pettigrew. Sądzi, że dała ona początek wszystkim wydarzeniom.

"Ranczo"

odc.109 Na plebanię przychodzi niespodziewany gość, wścibski dziennikarz kolorowego czasopisma, który chce przeprowadzić wywiad z Michałową. W Wilkowyjach trwa walka o zdrowie Kusego. Monika i Lucy żądają, by rzucił palenie. Pietrka opuszcza wena. Wokalista jest załamany, ponieważ musi szybko przygotować 30 piosenek dla studentek Akademii Disco Polo. Polska Partia Uczciwości mianuje swojego rzecznika prasowego. Kozioł zleca współpracownikom specjalne zadanie. Z czasem kolejne poczynania wicepremiera Czerepacha zaczynają budzić w nim pewne obawy.


Poniedziałek

"Na Wspólnej"

odc. 2046 Weronika sugeruje Maksowi, że jego synek może trafić do ośrodka opiekuńczego, jeśli nie poprosi ojca Zdybickiej o pomoc. Mężczyzna jest dziadkiem, więc mógłby odebrać niemowlaka ze szpitala. Basia i Krzysztof dowiadują się na komisariacie, do czego byli zdolni ich synowie. Po powrocie do domu Smolny oświadcza chłopakom, że grozi im poprawczak!

"Pierwsza miłość"

odc. 2074 Karol żąda od "Bruna", by jak najszybciej rozprawił się z jego zięciem. Barman próbuje namówić Zośkę, by nie rujnowała wesela Kingi i Artura. Marysia plami sobie sukienkę przygotowaną na uroczystość. Dochodzi do wniosku, że to zła wróżba.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje