Reklama

Seriale w Święta

Jakie seriale będzie można zobaczyć w telewizji w Wigilię i pozostałe dni świąteczne?

Reklama

Okazuje się, że Święta bez "Kevina samego w domu", tradycyjnie na Polsacie, nie byłyby dla wielu tymi samymi świętami. Choć kanał i tym razem nas nie zawiedzie, to reszta już nie jest taka różowa.

Niestety, oferta polskich stacji nie jest zachwycająca. Telewizyjna Jedynka od godziny 17 puszcza swoje flagowe telenowele: najpierw dwa odcinki "Klanu", a następnie "Plebanii".

Całość kończy się przed "Wieczorynką", więc mamy czas, aby przygotować się do "Barw szczęścia", które o godz 20.05 pokazuje Dwójka. I na tym kończy się serialowy wieczór.

Nie ma ani "Dr House'a" (TVP2), ani "Gotowych na wszystko" (Polsat), tym bardziej świeżo zakończonej "BrzydUli" (TVN).

No cóż, wniosek z tego taki, że Wigilia to czas dla… rodziny.

Pierwszy dzień Świąt możemy zacząć od porannych powtórek - np. TVN puszcza stare odcinki "Na wspólnej" (1206-08). Następnie ponownie czeka nas dwuodcinkowy zestaw "Klanu" i "Plebani", lecz po nich już nie "Barwy szczęścia", a "Na dobre i złe" .

I później (późno) nic - na premierowe odcinki trzeciego sezonu ""Californication" musimy wytrzymać aż do 1 stycznia (i załatwić sobie kablówkę albo HBO).

Ci szczęśliwcy, którzy są w posiadaniu Home Box Office, na pewno nie mogą doczekać się soboty. W drugi dzień Świąt stacja ta pokaże kolejne odcinku kultowego już serialu - "Czysta krew". Jednak to dopiero o wieczorem (godz. 22), Natomiast dla tych, co nie są nocnymi markami, mamy wcześniejsze lecz konkurencyjne propozycje.

W okolicach godz. 17.30 Canal + pokaże "Filantropa" , a kwadrans wcześniej na TVP1 zaczynają się "Siostry". Z kolei do obiadu (godz. 14.30) można włączyć sobie TVP2 i "Złotopolskich".

"Dwójkowy" serial pokazywany jest także w niedzielę (o tej samej porze). Na szczęście weekend oraz Święta można zakończyć innymi serialami. Wtedy dopiero na półmetku (odc. 17/ 30) będzie "Ojciec Mateusz 2" (TVP 1, 17.20), ale zakończy się "Dom nad rozlewiskiem" (TVP 1, 20.20).

Miłośnikom wartkiej akcji radzę włączyć Polsat o godz. 20.00 i obejrzeć "Bestię" (ostatnia rola Patricka Swayze) oraz "Układy" (Polsat, godz. 22.05) - dla tych, co kochają niezłe intrygi i użytek z własnego intelektu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje