Reklama

"Savannah": Zdrady, oszustwa i piękne kobiety

Serial "Savannah" przedstawia losy trzech pięknych i nieustępliwych kobiet z Południa, które pomimo różnic w pochodzeniu i przekonaniach, łączy wieloletnia przyjaźń. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to relacja oparta wyłącznie na szczerości i zaufaniu.


Reklama

Reese Burton (Shannon Sturges, "S.W.AT") to córka najbogatszego przedsiębiorcy w Savannah. Poznajemy ją w dniu ślubu z Travisem, wieloletnim partnerem, z którym znają się od dzieciństwa. Reese ma wszystko, o czym marzy każda młoda kobieta - urodę, miłość i pieniądze.

Jest całkowitym przeciwieństwem jej koleżanki z dzieciństwa zazdrosnej, mściwej i skłonnej do urazy Peyton Richards (Jamie Luner, "Melrose Place"). Dziewczynki wychowywały się razem odkąd ojciec Reese zatrudnił matkę Peyton jako gospodynię domową.

Ostatnia z trójki przyjaciółek to Lane Mackenzie (Robyn Lively, "Karate Kid III"), która mieszka na stałe w Nowym Jorku i wraca w rodzinne strony specjalnie na ślub Reese, gdzie spotyka swoją dawną miłość.

Już pierwszy odcinek serialu "Savannah" odsłania świat pełen intryg i zdrad, którego bohaterowie ukrywają swoje prawdziwe intencje. Główne bohaterki to niejednoznaczne i złożone osobowości, które w każdym odcinku zaskakują widza swoimi nieprzewidywalnymi zachowaniami, balansując na granicy prawa i moralności.

Bardzo szybko wychodzi na jaw, że Peyton zachowuje jedynie pozory przyjaźni, podczas gdy potajemnie sypia z Travisem, narzeczonym Reese. Travis niespodziewanie oświadcza kochance, że po ślubie ma zamiar dochować żonie wierności. Rozwścieczona Peyton nie cofnie się przed niczym, by zrujnować ślub.

Ostatecznie dzień, który miał być najpiękniejszym wydarzeniem w życiu Reese kończy się deklaracją rozwodu, kiedy zdrada Travisa wychodzi na jaw. Peyton zadba jednak o to, żeby prawdziwa tożsamość kochanki pozostała nieznana.

To nie koniec nagłych zwrotów akcji. Dochodzi bowiem do morderstwa... Kto dopuścił się zbrodni i jakim motywem się kierował? Czy przyjaźń dziewczyn z południa przetrwa wszystkie te nieczyste zagrania?

Losy bohaterek "Savannah" już od 15 maja w dni powszednie o 19:00 na CBS Drama.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Savannah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje