Rządzili naszymi emocjami

To tym bohaterom udało się przykuć naszą uwagę. Ich losy nieustannie rozbudzały emocje widzów – od smutku, poprzez gniew po radość. Kto został mistrzem w swojej kategorii? Przekonajcie się sami!

Doświadczone przez los

W tym sezonie nie brakowało dramatów. Wszystkich złapała za serce tragedia Zuzy z "Przyjaciółek". Wydawało się, że prawniczka zacznie układać sobie życie, a nieoczekiwanie w jednej chwili straciła pracę, chłopaka i dowiedziała się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Czy jej los w przyszłym sezonie się odwróci?

Reklama

Na nasze współczucie mogła też liczyć Monika Borecka z "Drugiej szansy". Ledwo zdążyła odzyskać względną równowagę po tym, jak została pobita przez kochanka, a życie znów ją zaskoczyło. Dowiedzieliśmy się w finale sezonu, że Borecka jest w ciąży, a ojcem dziecka może być jej oprawca!

Natomiast Ola z "Na Wspólnej" mogłaby wygrywać tę kategorię niemal co sezon. W przeszłości Zimińska przechodziła już niejedną gehennę - ciąg narkotykowy, odwyk czy nawet porwanie. Ostatnio los doświadczył ją ponownie, rzucając na nią serię koszmarnych wydarzeń. Jakich? Związek z Klaudią okazał się mrzonką, pocieszyciel Błażej ją zdradził, a jego kochanką okazała się... jej własna siostra! Nic dziwnego, że Olka znów się załamała. A to jeszcze nie koniec kłopotów, bowiem Błażej powróci!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje