Reklama

"Różowe lata siedemdziesiąte" w Comedy Central!

Ponad 40 lat temu w miasteczku Point Place, w stanie Wisconsin mieszkała grupa przyjaciół, którzy uwielbiali przesiadywać na kanapie w piwnicy i rozmawiać, z przymrużeniem oka, o trudach dorastania...


Reklama

Głównymi bohaterami serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", uznawanego na całym świecie za kultowy, są Eric Forman, bystry lider całej grupy, dorastający w bardzo konserwatywnej rodzinie oraz jego dziewczyna Donna, wychowana przez ekscentrycznych rodziców. Ich przyjaciółmi są Jackie (grana przez Milę Kunis) - bogata i rozpuszczona dziewczyna, która nie widzi nic, poza  czubkiem własnego nosa oraz przygarnięty przez Formanów chłopak, Danny, który jest zatwardziałym przeciwnikiem "systemu".

Jest też przystojny, lecz niestety pozbawiony rozumu Michael (Ashton Kutcher). Chłopak uważa, że dobry wygląd to podstawa egzystencji i dzięki temu będzie miał wszystkie dziewczyny świata. W tym planie przeszkadza mu Fez, student wymiany zagranicznej, który kulturę amerykańską chłonie jak gąbka i szkoli się w technikach podrywu.

Serial idealnie odzwierciedla realia tamtych czasów - od scenografii, kostiumów, aż po język, którego używają aktorzy. Genialne dialogi, urok lat siedemdziesiątych i występy gościnne największych gwiazd (w produkcji pojawili się m.in. Bruce Willis i Brooke Shields), sprawiają, że "Różowe lata siedemdziesiąte" to lektura obowiązkowa!

Serial można obejrzeć od 10 grudnia na antenie Comedy Central.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje