Reklama

Rok serialowych horrorów

Moda na horrory nasiliła się właśnie w poprzednim roku. Po kilku nowościach, na nasze ekrany powróciły również stare, dobre seriale.

Bracia Sam i Dean ("Supernatural: Nie z tego świata") powrócili z piątym sezonem. Po raz kolejny pokazali nam świat, którego nie znamy. I na tym się nie skończyło. Kolejne odcinki zobaczymy już 14 stycznia bieżącego roku.

Reklama

Ale w "Supernatural" śmiechu też nie brakuje:


True Blood ("Czysta Krew") zaserwował nam finał drugiego sezonu. Na decyzję o kolejnym sezonie nie musieliśmy długo czekać. Twórcy już zapowiedzieli premierę nowego sezonu w czerwcu 2010 roku.

W październiku 2009 roku premierę miał inny serial o wampirach - "The Vampire Diaries" ("Pamiętniki Wampirów"). Jeśli film "Zmierzch" przypadł Wam do gustu, to ta produkcja jest właśnie dla was. "Pamiętniki..." opowiadają historię wampiryczno-miłosnego trójkąta: Stefan poznaje piękną nastolatkę Elena, która jest bardzo podobna do dziewczyny, w której kochał się wieki temu. Znajomość tą próbuje zaszkodzi brat Stefana - Damon, który też jest wampirem. Przewrotna a zarazem tajemnicza opowieść o nastolatkach i wampirach. Serdecznie polecam.


Zobaczcie trailer "Pamiętników...":


W ubiegłym roku mogliśmy oglądać również mini-serial "Harper's Island" ("Wyspa Harpera"). Serial pełen był wątków, jakich moglibyśmy się spodziewać w niejednej strasznej produkcji. Dla maniaków serialowych, był to świeży powiew, który bardzo szybko się skończył.

W Polsce, losy weselników mieliśmy okazję śledzić w AXN. Jedyne co mnie przyciągnęło to właśnie gatunek, który był modny w poprzednim roku. Horror to najmniej uznawany przeze mnie gatunek, a mimo to skusiłem się. Nie żałuję…

Finał serialu wzbudził kontrowersje. Jedni byli zadowoleni z zakończenia, którego nie do końca się spodziewali. Drudzy zaś przekreślili twórców - nie do końca wiem dlaczego. Dla tych pierwszych mam miłą wiadomość. Chcielibyście przeżyć ten klimat raz jeszcze? Jest to możliwe nawet na dużym ekranie. Bowiem powstał film "A Perfect Getaway" , który jest łudząco podobny do owego serialu.


Zobaczcie trailer "A Perfect Getaway":


Myślę, że zgodzicie się ze mną. Rok 2009 należał właśnie do horrorów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje