Reklama

Rok 2020 w polskich serialach

Wojna na seriale trwa! Tylu propozycji serialowych nie było od lat. Nowy rok to nowe produkcje, na które czekamy z niecierpliwością! Czy TVN znów zdominuje TVP?

TVN

"Szadź" ma zastąpić na antenie miejsce serialu "Chyłka-Kasacja". Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, emitowany będzie w prime-time, a jego odcinki rozpoczynać będą się nie później niż o godz. 21.30.

Reklama

Podobnie jak wszystkie nowości TVN, ma najpierw trafić na platformę Player.pl.  Serial jest ekranizacją wydanej w 2017 roku powieści kryminalnej autorstwa Igora Brejdyganta "Szadź".

"Główną bohaterką historii jest Agnieszka Polkowska - słynąca z ostrego języka komisarz, która na co dzień zajmuje się sprawami kryminalnymi. Kobieta jest niesamowicie inteligentna, w pracy nie ma sobie równych i rozwiązuje każdą zagadkę. Do czasu kiedy na jej drodze staje seryjny zabójca, który brutalnie morduje młode kobiety" - czytamy o fabule w Press.pl.

Główną rolę w serialu zagra Maciej Stuhr, który swoją przygodę z serialami TVN zaczął przy okazji roli w "Diagnozie".  Igor Brejdygant to nie tylko scenarzysta i pisarz, ale także reżyser, który na swoim koncie ma takie filmy i seriale jak "Palimpsest" (reż. Konrad Niewolski), "Prosta historia o morderstwie" (reż. Arkadiusz Jakubik),"Paradoks", "Zbrodnia" czy "Belle Epoque". Pracował także jako szef zespołu scenopisarskiego serialu "Ultraviolet".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje