Reklama

"Rodzinka w opałach": Nowy serial w Romance TV

8 września na antenie Romance TV zadebiutuje serial "Rodzinka w opałach"

Kiedy dzieci stają się nastolatkami to sygnał, że dla rodziców zaczyna się stan wyjątkowy, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy rozpęta się prawdziwa burza... Dla Jana często dzieję się to już z samego rana, gdy próbuje obudzić córkę, która, lekko mówiąc, nie przepada za porannym wstawaniem. Ponadto Jan jest bliski załamania nerwowego, kiedy odkrywa w łazience pozytywny test ciążowy.

Reklama

Zatroskany odwiedza rodziców, gdzie dowiaduje się o ich rozstaniu. Tak właśnie wygląda początek dnia, który zostanie w pamięci Jana do końca życia...

"Rodzinka w opałach" to kolejny współczesny serial dla całej rodziny, jaki zagości na antenie Romance TV. Po "Nauczycielu", ze szkoły przeniesiemy się do domu rodziny Maybacher, by obserwować ich codzienne życie... i będzie naprawdę ciekawie! Emocji nie zabraknie, a wciągające wątki nikomu nie pozwolą się nudzić, od najmłodszych członków rodziny, po najstarszych.

Serial przedstawi nam różne oblicza dojrzewania, pokaże rodzinne nieporozumienia, ale też wątki miłosne. W serialu w rolach głównych występują aktorzy doskonale znani z innych produkcji obecnych na kanale Romance TV.

Zobaczymy m.in. Pasquale’a Aleardi ("Lato w Paryżu"), Chiarę Schoras ("Gang mam", "Gang mam - Matka chrzestna", "Lato na Węgrzech") i Anette Frier ("Danni Lowinski", "Gang mam", "Gang mam - Matka Chrzestna", "Sophie Gotuje").

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama