Reklama

"Riviera": Powrót Julii Stiles

W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu „Riviera”.

Najnowszą produkcję z udziałem Julii Stiles można określić współczesną wersją "Dynastii". Różnica polega na tym, że akcja rozgrywa się na Lazurowym Wybrzeżu, a nie w Teksasie.

Reklama

Prywatne samoloty odrzutowe, luksusowe jachty i pełne przepychu rezydencje - w takich realiach upływa życie bohaterów serialu "Riviera". Ale nie wszystko złoto, co się świeci.

Za tym całym bogactwem stoi bowiem... mafia.

Wielki wybuch!

Julia Stiles gra Amerykankę, Georginę Clios, drugą żonę milionera Constatine’a (Anthony LaPaglia).

Uważa swojego męża za wspaniałego człowieka, filantropa i znawcę sztuki. Nie zdaje sobie jednak sprawy, skąd jej ukochany ma tyle pieniędzy i kim są podejrzani ludzie w jego otoczeniu.

Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Jacht, którym pływał Constantin, zostaje wysadzony w powietrze. Georgina rozpoczyna prywatne śledztwo.

Czas na rodzinę

Dziesięcioodcinkowy serial "Riviera", który możemy oglądać na antenie już od 29 sierpnia, miał premierę w Wielkiej Brytanii w czerwcu tego roku. Producenci nie podjęli jeszcze decyzji dotyczącej jego kontynuacji. Ale w tym momencie Julia Stiles raczej się nad tym nie zastanawia, ponieważ jest w ciąży!

Z ojcem dziecka, operatorem Prestonem J. Cookiem, zaręczyła się podczas romantycznego wyjazdu na egzotyczną wyspę w czasie Bożego Narodzenia w 2015 roku. "To najlepsze święta, jakie miałam kiedykolwiek!" - napisała potem w internecie, pokazując zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym.

Poznali się w pracy, na planie filmu "Blackway". Pod koniec roku na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Idolka młodzieży

Aktorka zaczęła karierę jako 11-letnia dziewczynka. Gdy miała 18 lat, zagrała w wielkim przeboju "Zakochana złośnica", a dwa lata później powtórzyła sukces w filmie "W rytmie hip-hopu". W tamtym czasie była idolką młodzieży na całym świecie.

Później jej kariera zwolniła. Dzisiaj, kiedy ma 36 lat, stała się już dojrzałą kobietą. Promienieje w ciąży i tylko to się teraz dla niej liczy.

MJ

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje