Reklama

Przyszłość ludzkości w jego rękach

Już w piątek, 18 marca, stacja TVN 7 rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "Chuck". Czy tytułowemu bohaterowi uda się ocalić świat? Czy tajne dane, które zapamiętał, wystarczą...?

Chuck Bartkowski (Zachary Levi) to przeciętny mężczyzna, któremu nawet przez myśl nie przeszło, że kiedyś od niego mogą zależeć losy całego świata. Pewnego dnia Chuck otwiera zakodowanego przez rząd maila. Przez przypadek jego umysł zapamiętuje całą zawartość serwera, zawierającego najpilniej strzeżone dane dotyczące światowego bezpieczeństwa. Teraz przyszłość ludzkości zależy od jednego człowieka, który dotąd był zwykłym pracownikiem sklepu ze sprzętem elektronicznym.

Reklama

Chuck, który usuwał wirusy komputerowe, teraz musi eliminować zawodowych morderców i groźnych terrorystów. Nie jest sam. Rząd przydziela mu opiekuna, jest nim major John Casey (Adam Baldwin) z agencji bezpieczeństwa narodowego. Współpracuje z nim agentka CIA, Sarah Walker (Yvonne Strahovski).

Opieka dwóch doświadczonych agentów i obowiązkowa kamizelka kuloodporna to gwarancja, aby Chuck wyszedł cało z przygody swojego życia.

Przygody Chucka od poniedziałku do piątku, w TVN 7.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chuck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje