Reklama

"Przystanek Alaska": Kultowy serial powróci na ekrany?

Podczas festiwalu telewizyjnego ATX, który odbył się w Austin w Stanach Zjednoczonych w dniach 7-10 czerwca 2017, twórca serialu "Przystanek Alaska", Joshua Brand, stwierdził, że produkcja może powrócić na ekrany.

Na razie nic nie jest pewne, ale jak donosi serwis Deadline, Brand jest zainteresowany nakręceniem kolejnego sezonu kultowego serialu: - "Z chęcią nakręcilibyśmy kolejne odcinki. Rob Morrow stara się to zorganizować... Jestem pewny, że cała ekipa zgodziłaby się ponownie zagrać i zobaczyć nowe odcinki" - mówi Brand.

Reklama

Twórca i producent wykonawczy "Przystanku..." jest również pewny, że serial bez problemu wpasowałby się w obecny telewizyjny krajobraz.

"Ten serial był jak połączenie soli i lodów karmelowych, a to najlepsze połączenie bo jest i słodkie, i słone. (...) 'Przystanek...' był lekki i napawał optymizmem; podkreślano w nim trudności, utratę, smutek, ale nigdy nie było tragiczne - strata była po prostu częścią życia".

Jeżeli nowe odcinki miałyby powstać, to rozgrywałyby się one po zakończeniu finałowego sezonu.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje