Reklama

Powstanie serial na podstawie filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Po sukcesie filmu pełnometrażowego o losach Tomasza Komendy widzowie będą mogli ponownie poznać oraz baczniej przyjrzeć się wielu wątkom w czteroodcinkowym miniserialu, który w styczniu trafi na jedną z platform streamingowych.

Jak informują wirtualnemedia.pl produkcję będzie można obejrzeć na Player VOD od 24 stycznia.

Reklama

Wtedy zadebiutują pierwsze dwa odcinki, z czego premierowy - bezpłatnie.

Następne pojawią się w serwisie 31 stycznia i 7 lutego.

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który był debiutem reżyserskim Jana Holoubka zadebiutował na ekranach kin w 2020 roku, jednak z powodu pandemii szybko zniknął z afisza.

Teraz produkcję można zobaczyć na player.pl.

Serial i film "to fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy - młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki".

Główne role zagrali Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka.

Jak można przeczytać w player.pl: "Czteroodcinkowy serial nie tylko pokazuje wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Tomasza Komendy. Pozwala także bliżej przyjrzeć się wybranym aspektom tej historii. Widzowie jeszcze lepiej poznają więzienną codzienność młodego Komendy. Zagłębią się w meandry śledztwa, które pomogło w jego uniewinnieniu oraz relacje rodzinne. Jak widać większy akcent zostanie położony na dramat głównego bohatera jak i jego najbliższych".

Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz widzów.

Twórcy i aktorzy zostali nagrodzeni m.in. na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" (najlepszy scenariusz, najlepsza główna rola męska, najlepsze zdjęcia, najlepsza reżyseria), podczas EnergaCAMERIMAGE (Jan Holubek został uznany przez jury za najlepszego debiutanta) oraz  45. Festiwalu Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni (najlepsza rola męska, debiut reżyserski).

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje