Reklama

Powrót "Ally McBeal"

Któż nie słyszał o Ally McBeal? Śpiewająca pani adwokat zawitała na antenie stacji TVN7.

Rozgrywający się w prawniczym środowisku serial "Ally McBeal" jest historią życiowych potyczek młodej pani prawnik i jej skomplikowanego, miłosnego trójkąta.

Reklama

Ally McBeal (Calista Flockhart) jest romantyczną, zabawną i nieco szaloną panią adwokat. Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie, jednak w życiu prywatnym miewa wzloty i upadki. Ally jest singielką, jednak przez większość swojego życia była zakochana w Billym Thomasie (Gil Bellows).

Ich związek składał się z wiecznych rozstań i powrotów odkąd skończyli siedem lat. Razem spędzili dzieciństwo i razem dorastali, rozdzieliły ich jednak odległe miejsca studiów. Spotkali się po latach w jednej firmie - bostońskiej kancelarii Cage&Fish, prowadzonej przez kolegę Ally ze studiów prawniczych, Richarda Fischa (Greg German).

Billy nie był już jednak singlem. Jego żona, Georgia (Courtney Thorne-Smith), również pracowała dla Cage&Fish. W pierwszej chwili Ally znienawidziła ją z całego serca, jednak po krótkim czasie zostały przyjaciółkami. Sytuacja pomiędzy Ally i Billem zrobiła się niezręczna, jednak żadne z nich nie zamierzało odejść z firmy. Tym bardziej, że obydwoje zdali sobie sprawę z faktu, iż ich wieloletnie zauroczenie nie do końca wygasło…

Serial "Ally McBeal" emitowany będzie na antenie telewizji TVN 7, w dni powszednie, o godzinie 19.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ally McBeal | Calista Flockhart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje