Poszli w ślady sławnych rodziców. Wystąpili razem na ekranie

Oto dzieci słynnych aktorów, które poszły w ich ślady i postawiły na karierę w branży filmowej czy serialowej. Ponadto, pojawili się wraz ze swoimi znanymi rodzicami na małym lub dużym ekranie. Wśród przykładów rodzina Szyców, Westów oraz Cyrusów. Zobaczcie sami poniżej!

Dominic i Senan West - "The Crown"

W piątym i szóstym sezonie "The Crown" w postać księcia Karola wciela się Dominic West. Początkowo księcia Williama w wieku dziecięcym grał Timothée Sambor. Z kolei monarchę w wieku nastoletnim zagrał Senan West. Niewielu widzów wie, że prywatnie jest synem Dominika. Występ w "The Crown" był dla niego debiutem aktorskim - pojawił się w sumie w trzech odcinkach hitu Netfliksa.

Dominic West zabronił synowi występu w finałowym sezonie serialu. Zdecydował się na taki krok ze względu na jedną z kluczowych scen - nie chciał wystąpić z synem w bardzo emocjonalnej scenie, jaką jest moment, w którym Karol musi przekazać Williamowi, że jego matka zmarła.

Reklama

Borys i Sonia Szyc - "Miało cię nie być"

"Miało cię nie być" Kuby Michalczuka to komediodramat z Borysem i Sonią Szycami w rolach głównych. O produkcji od dawna jest głośno, a 18-latka otrzymała za swoją kreację nagrodę Rising Star - za najlepszy debiut aktorski na festiwalu Mastercard Off Camera 2023.

O czym jest film? Siedemnastoletnia Mańka (Sonia Szyc) nieoczekiwanie wkracza do świata ojca (Borys Szyc), z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna jest w ciąży, ale też, wbrew woli córki, postanawia jej pomóc. 

Andie MacDowell i Margaret Qualley - "Sprzątaczka"

Andie MacDowell i jej najmłodsza córka, Margaret Qualley, wystąpiły razem na małym ekranie w serialu Netfliksa - "Sprzątaczka". Panie zagrały matkę i córkę w produkcji, opartej na wspomnieniach Stephanie Land "Maid: Hard Work, Low Pay, and a Mother's Will to Survive". 

Alex (Qualley) jest młodą matką, która ucieka od toksycznego i przemocowego partnera. Dostaje pracę w firmie sprzątającej. MacDowell gra Paulę, ekscentryczną matkę Alex, która cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.

Andrzej i Maximilien Seweryn - "Doppelganger. Sobowtór"

Maximilien Seweryn jest owocem związku Andrzeja Seweryna z libańską aktorką Mireille Maalouf. Była ona czwartą żoną polskiego aktora. Para wzięła ślub w 1988 roku, małżeństwo przetrwało do 2015 roku.

Andrzej i Maximilien wystąpili razem w najnowszym filmie Jana Holoubka - "Doppelganger. Sobowtór". Andrzej Seweryn w rozmowie w Dzień Dobry TVN opowiedział co nieco o wspólnej pracy na planie: "Jeśli chodzi o rady, które ja mógłbym mu teoretycznie przekazać, to on tego nie potrzebuje. [...] On jest dojrzałym aktorem, potwierdzonym i on mnie już nie potrzebuje". Z kolei Maximilien wyznał, ze ojciec jest dla niego ogromną inspiracją.

Billy Ray Cyrus i Miley Cyrus - "Hannah Montana"

Miley Cyrus dzięki występowi w popularnym serialu dla młodzieży "Hannah Montana" zyskała światową rozpoznawalność. Wcieliła się w tytułową rolę, popisując się nie tylko talentem aktorskim, ale także muzycznym. W jej serialowego ojca wcielał się Billy Ray Cyrus - prywatnie również ojciec Miley Cyrus.

W 2022 roku głośno było o rzekomym konflikcie między Miley i Billym. Powodem niezgody miało być rozstanie ojca z matką wokalistki. Niedługo po rozwodzie Tish Cyrus wyszła za mąż za nowego ukochanego. Na ceremonii zabrakło dwójki dzieci kobiety, lecz w roli druhny pojawiła się Miley. Z kolei nową wybranką Billy'ego Raya jest 35-letnia Firerose, którą przed laty poznał... na planie serialu "Hannah Montana". Ponoć Miley Cyrus nie popiera tego związku, dlatego jej relacja z ojcem się ochłodziła w ostatnich latach.

Czytaj więcej: "The Crown": Dominic West zabronił synowi wystąpić w finałowym sezonie!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy