Reklama

Polskie telewizyjne hity na jesień

Zdrady, kłótnie, nawet zabójstwa. Ale i miłość, namiętność. Czyli co nas czeka w serialowym sezonie 2010/11. Poznaj najważniejsze wydarzenia w życiu swoich ulubionych serialowych bohaterów polskich produkcji!

Czy podoba wam się serialowa ramówka na jesień? Pogadajmy o niej na FORUM>>>

"Ratownicy"

Reklama

Premiera 22.09, TVP 1, Środa, godz.: 21.30.

Jan Tarnowski (Bogusław Linda) to szef stacji pogotowia górskiego. Do jego zespołu dołącza były student Staszek (Tomasz Suchardt).

Co ciekawe, Staszek jest... synem Jana! Obaj uważają się za miłośników Tatr i Zakopanego. Już pierwszego dnia w nowej pracy chłopak odkryje, że wspinaczka, którą do tej pory traktował jako hobby, to niezwykle cenna umiejętność. Dzięki niej będzie mógł ratować innych. Tym zaskarbi sobie uznanie ojca.

"Szpilki na Giewoncie"

Premiera 2.09, Polsat, Czwartek, godz.: 22.00.

29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) rozpoczyna pracę w zakopiańskim dziale reklamy. Dla niej to zawodowa degradacja.

Wielbicielka zakupów, kawy i salonów kosmetycznych czuje się w górach jak na wsi. Początkowo nie zaakceptują jej pozostali koledzy z biura. Zwłaszcza Patryk, kierownik zespołu (Piotr Zelt), którego przerażają przywódcze zapędy młodej warszawianki.

Twarda szkoła życia

Wraz z upływem czasu Ewa zacznie się aklimatyzować w obcym dla niej środowisku. - Pod wpływem górali zrozumie, co jest w życiu ważne. Uwierzy, że nie każdy związek musi kończyć się rozstaniem. Doceni również wartość przyjaźni - zdradza Magdalena Schejbal. Zakocha się w ratowniku górskim Bartku (Krzysztof Wieszczek). - Mój bohater to góral z krwi i kości - opowiada aktor. - W wolnych chwilach grywa w kapeli na skrzypcach. Jest dumny ze swojej kulturowej odrębności. Zakocha się w Ewie, a ona odwzajemni jego uczucie. Niestety, na drodze do ich szczęścia staną Eliza (Iza Kuna) i Jasiek (Bartłomiej Topa)!

"Ludzie Chudego"

Premiera 5.09, Polsat, Niedziela, godz.: 20.00. Tadeusz Chudziszewski (Cezary Żak) dowodzi dwuosobowym zespołem policjantów. - To wyjątkowi nieudacznicy - zdradza aktor.

Podwładnymi komisarza są Marian (Piotr Pręgowski) i Łukasz (Michał Żurawski). - Razem czy osobno ciągle pakują się w tarapaty - opowiada Cezary Żak. Grupa Chudego zostaje za karę przeniesiona do komisariatu na warszawską Pragę, którym dowodzi teść Tadka (w tej roli Marian Dziędziel).


"M jak miłość"

Nowe odcinki od 13.09, TVP 2, Pn - Śr, godz.: 20.45

Czy Hanka (Małgorzata Kożuchowska) przebaczy Markowi (Kacper Kuszewski), a Ola (Anna Karczmarczyk) uwiedzie Pawła (Rafał Mroczek)? Kryzys w małżeństwie Marysi (Małgorzata Pieńkowska)!

Hanka odejdzie od Marka i razem z dziećmi przeprowadzi się do Warszawy. Oczywiście Mostowiak będzie dwoił się i troił, by odzyskać rodzinę. Czy jest jakakolwiek szansa, że żona wybaczy mu skok w bok? Dopóki w grę wchodzą uczucia, wszystko jest możliwe. Zwłaszcza, że tak naprawdę Hanka wciąż kocha męża... W sprawę wmiesza się też Nowacki (Michał Lesień), który nieoczekiwanie zostanie adwokatem Mostowiaka. Poradzi mu, by nie pozwolił żonie wyjechać, bo w przeciwnym razie już nigdy jej nie odzyska!

Ultimatum Marysi

Agata (Olga Bołądź) wciąż będzie próbowała zawrócić w głowie Arturowi (Robert Moskwa). Zresztą nie tylko jemu…

Nieoczekiwanie Marysia postawi sprawę na ostrzu noża: ja albo ona! Zrobi to pod wpływem podszeptów wszystkowiedzących koleżanek z przychodni. Kogo wybierze Artur? Tymczasem zakochany do szaleństwa Irek (Maciej Jachowski) postanowi oświadczyć się Mirce (Andżelika Piechowiak). Jak na to wyznanie zareaguje piękna bizneswoman? Z kolei Szymon (Grzegorz Małecki) uzna, że jest już gotowy na nową miłość, a Tomek (Andrzej Młynarczyk) zostanie oczyszczony z wszelkich podejrzeń. Czy wróci do policji? Przecież dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Paweł zacznie patrzeć na młodziutką Olę jak na kobietę, a nie tylko jak na koleżankę z pracy. Uczucie między nimi zakwitnie w aquaparku. Czyżby to właśnie ona była kobietą jego życia?

Nowe twarze

W tym sezonie nie zabraknie nowych twarzy. Obsadę serialu wzmocni m.in. Krzysztof Stelmaszyk. Jako znany aktor Marek Lewicki zostanie pacjentem przychodni w Gródku. Kuba Ziober (Przemysław Cypryański) zacznie umawiać się na randki z Elżbietą, wychowawczynią Krzysia (Wojtek Traczyński). Zagra ją narzeczona aktora Katarzyna Kępka. Mariusz Bonaszewski namiesza w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Szykuje się ostry spór.


Czytaj dalej>>>


Czy podoba wam się serialowa ramówka na jesień? Pogadajmy o niej na FORUM>>>

Czytaj także:

Zagraniczne hity na jesień

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje