Reklama

Polska premiera serialu "Kontrakt na miłość"

Zawiedziona miłość, błędy młodości, rodzinne konwenanse... Już w czwartek, 13 sierpnia, TV Puls rozpocznie emisję nowego, tureckiego serialu "Kontrakt na miłość". Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.


 

Reklama

Kiedy piękna Zeynep spotyka swoją pierwszą miłość, szybko decyduje się na ślub. Zaślepiona uczuciem dziewczyna wyjeżdża z wybrankiem serca do Ameryki, by tam wieść szczęśliwe życie z daleka od rodziny. Niestety, kiedy na świecie pojawia się dziecko, małżeństwo się rozpada, a Zeynep postanawia wrócić do Turcji.

W drodze powrotnej zdruzgotana kobieta przypadkowo poznaje w samolocie Fatiha, młodego, przystojnego i bogatego mężczyznę, który również - porzucony przez dziewczynę - wraca do ojczyzny z Ameryki.

Zdesperowani Zeynep i Fatih szybko znajdują wspólny język i postanawiają sobie pomóc: będą udawać małżeństwo, żeby ich nieoczekiwany powrót do rodziny nie okazał się szokiem dla najbliższych... Czy uczucie pokona problemy codzienności i będzie silniejsze niż rodzinne konwenanse? Czy fikcyjne małżeństwo przerodzi się w prawdziwą miłość?

Wyprodukowany w 2015 roku serial "Kontrakt na miłość" to kolejna turecka produkcja, która w ostatnich latach podbija serca publiczności na świecie. Dystrybutorem serialu jest FOX International Channels.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje