Reklama

Półnaga Megan Fox zachwyca na czerwonym dywanie!

Megan Fox pojawiła się na gali Video Music Awards 2021 i zachwyciła prześwitującą kreacją. Aktorce towarzyszył jej partner - Machine Gun Kelly, który odbierał jedną ze statuetek. Ku uciesze fotoreporterów, gwiazdorska para chętnie pozowała do zdjęć. I choć to muzyk zdobył nagrodę, oczy wszystkich skierowane były na Megan!

Megan Fox - naczelna seksbomba

35-letnia Megan Fox w niedzielę pojawiła się na gali Video Music Awards i bez problemu ściągnęła na siebie uwagę wszystkich obecnych na wydarzeniu. Aktorka pokazała się na czerwonym dywanie w całkowicie prześwitującej sukience na ramiączkach. Kreacja ozdobiona była drobnymi cekinami i kryształkami. Intymne miejsca gwiazda zasłoniła jedynie cielistą bielizną. Całość stylizacji dopełniła efektowna fryzura. Fox wybrała uczesanie na "mokrą włoszkę".

Aktorce na gali towarzyszył partner - Machine Gun Kelly, który został nagrodzony statuetką za "najlepszą muzykę alternatywną". Muzyk również postawił na interesującą stylizację. Zdecydował się założyć obszywany czerwonymi cekinami garnitur i kastet w kształcie zaciśniętych na dłoni palców. Na jego twarzy pojawiły się natomiast aplikacje imitujące perły. 

Reklama

Zobacz też: Zaginęła Tanya Fear. Trwają poszukiwania aktorki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy