Reklama

"Podwójna gra": Drugi sezon na antenie polskiej telewizji

17 marca w polskiej telewizji zadebiutuje druga odsłona izraelskiego serialu "Podwójna gra".

Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu.

Reklama

Eitan - detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu - zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli w wybuchu rurociągu. Każda z tych rodzin szybko przekona się, że śmierć ich bliskich to tylko początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania.

Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują.

W drugim sezonie "Podwójnej gry" występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan "Jo" Berger; Yousef "Joe" Sweid jako Amir Cohen.

Serial można będzie obejrzeć na Fox Polska.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje